słowa kluczowe: NWO, manipulacje, masakra w Kolorado, operacja fałszywej flagi, spisek, terroryzm.
Linki, cytaty, nowiny2012.07.24 09:13

Nowy podejrzany w masakrze w Colorado: amerykański rząd

(poleca )
 
Alex Jones uważa, że masakra była dziełem czynników rządowych, a jej celem, tak jak i innych podobnych masakr – także i w innych krajach, jest stworzenie państwa policyjnego w celu zniewolenia społeczeństwa.
 
Wykorzystuje się tu heglowską dialektykę „problem – reakcja – rozwiązanie”.

Alex przypomina najbardziej głośną operację fałszywej flagi – operację Fast and Furious, w której udało się przyłapać czynniki rządowe na gorącym uczynku. Polegała ona na przemycie zaawansowanej broni maszynowej do Meksyku, po to by tamtejsi gangsterzy mogli spowodować śmierć Amerykanów, a to z kolei mogło by posłużyć jako pretekst do wprowadzenia zakazu posiadania broni w USA. Operacją fałszywej flagi było też podpalenie Reichstagu przez Hitlera.

W ujawnionej tzw. „Operacji Northwoods” z 1961 roku, proponowano zabijanie obywateli amerykańskich po to by zrzucić winę na inne państwa. Miano wykorzystywać m.in. snajperów do zabijania ludzi na ulicy, po to by winę zrzucić na Kubę czy Rosjan. Były też także zdalnie wysadzane statki, a detale tej operacji opisywały nawet jak wrabiać niewinnych ludzi, np. za pomocą psychotropów. Celem miał być oczywiście pretekst do wojny.

Do wojny z Wietnamem doprowadziła operacja fałszywej flagi, tzw. Gulf of Tonkin (Zatoka Tonkińska). Dokumenty na ten temat zostały niedawno ujawnione – już nie ma wątpliwości, że wojna ta została sztucznie sprowokowana.

Tzw. Lavon Affair (Afera Lavona) – w pełni ujawniona operacja fałszywej flagi z 1954 roku, gdzie Izrael próbował za pomocą swoich agentów przebranych za Egipcjan sprowokować konflikt USA i Wielkiej Brytanii z Egiptem. Podłożyli oni bomby w m.in. ambasadach tych krajów. Winą próbowano obarczyć komunistów, nacjonalistów oraz Braterstwo Muzułmańskie. Akcja jednak nie wyszła. Chyba w akcie pogardy dla reszty świata, w 2005 roku zamachowcy – egipscy żydzi, zostali udekorowani przez prezydenta Izraela.

Alex wpomniał też o słynnym zamachu Izraela na USS Liberty w 1967 roku, gdy izraelskie samoloty zbombardowały amerykański statek nasłuchowo – obserwacyjny zabijając 34 i raniąc 170 Amerykanów. Znów winę próbowano zrzucić na Egipt, by doprowadzić do inwazji na ten kraj. Potem próbowano ją zatuszować twierdząc, że atak był nieporozumieniem. Izraelscy piloci ostatecznie przyznali się do wykonywania rozkazu ataku na statek amerykański, a rząd Izraela wyplacił odszkodowanie.

Alex wspomniał nawet o tzw. „prowokacji gliwickiej”, gdzie propaganda nazistowska wykorzystała atak przebranych za Polaków Niemców jako pretekst do agresji. Chodziło też o powstrzymanie pomocy Polsce jej sojuszników.

Alex wyjaśnia także w jaki sposób można było nakłonić kogoś do wykonania „zlecenia” na taki mord. Domniemany zabójca, James Holmes, jest klasycznym przykładem ofiary „mind control” – szkolonego w specjalnym ośrodku psychiatrycznym, programowanego zabójcy. Departament Obrony ma wiele takich ośrodków, które zajmują się praniem mózgów i innymi eksperymantami na psychice ludzi.
 Są zresztą dowody, że Holmes nie działał samotnie. W czasie strzelaniny puszczono np. gaz z kilku stron, słychać było też strzały z różnych miejsc naraz.

Operacje fałszywej flagi są wykorzystywane znacznie szerzej – dobrym przykładem jest finansowanie Al Kaidy przez tzw. „Zachód” w inwazjach na Syrię i Libię.

 Wikileaks ujawniła dokumenty, z których wyraźnie wynika, że planowane są akcje terrorystyczne, za które obwiniane będą niewygodne dla rządu grupy.

W zamachu w Mumbai lider terrorystów był agentem CIA, o czym podał nawet dziennik Chicago Tribune.

Znanym przypadkiem fałszywej flagi była akcja planowana przez brytyjskich agentów przebranych za sunniktów w Basra w 2006 roku. Mieli oni w planie serię zamachów bombowych by wzniecić wojnę pomiędzy sunnitami i szyitami. Agentów złapano, ale akcja militarna sił brytyjskich na więzienie z użyciem czołgów ich odbiła. Pozostały jednak dowody i zdjęcia.

Operacji fałszywej flagi jest znacznie więcej – niemal każda tragedia o dużym wymiarze, to rządowy, sztuczny terror. Takimi akcjami były też zamach na WTC oraz 7-7 w Londynie, gdzie autorem były służby brytyjskie MI6.

Wystarczy zresztą wstukać w google „FBI fake terror” (sztuczny terror FBI) by się przekonać, że nie sa to odosobnione przypadki. Do wielu zamachów wykorzystuje się osoby umysłowo niepełnosprawne lub faszerowane środkami psychotropowymi.

Elementy operacji fałszywej flagi można łatwo zaobserwować w masakrze w Colorado. Są więc motywy – Obama w tym tygodniu ma podpisać traktat w ONZ odnośnie zakazu posiadania broni, lecz potrzebuje dodatkowych 2 głosów w Senacie. W ubiegłym miesiący w prasie pojawiły się zapowiedzi – możliwości strzelaniny w kinie w Colorado, które po tragedi zostały usunięte.

Zamach posłuży na pewno do ograniczenia praw Amerykanów – jednego z nielicznych narodów na świecie, który ma jeszcze prawo do posiadania broni i pełnej wolności słowa. Aby został zrealizowany plan rządu światowego i eksterminacji większości ludności świata, naród ten musi być, podobnie jak większość innych, ubezwłasnowolniony.

Na koniec dodam od siebie, że można być niemal pewnym, że zamach na prezydencki samolot 10 kwietnia 2010 roku, był operacją fałszywej flagi. W Polsce nie ma jednak tak dobrze poinformowanych i odważnych dziennikarzy jak Alex Jones, by była publiczna dyskusja na ten temat. 
 
Źródło: +www.monitor-polski.pl 

2363 odsłony średnio 4,8 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Nowy podejrzany w masakrze w Colorado: amerykański rząd 
MatiRani, 2012.09.16 o 20:45
Mozne równiez podejrzewac, ze smierc Lady Di - w momencie w którym angazowala sie w kampanie przeciwko minom izraelskim na terenach palestynskich albo Lennona jak zaczynal wplywac na sopoleczenstow amerykanskie w celu zaniechania wojny w Vietnamie ( która wywolali angielscy handlarze narkotykami... aby wejsc wreszcie na rynek USrAela ) tez byly sprowokowane przez zainteresowanych z CIA czy FBI czy Mossad...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑