słowa kluczowe: autorytety, honor, ideały, obama, pis, prawość, usa.
Polska2012.07.01 23:59 07.03 09:27

Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych blogach.

 

Obama orędownikiem polskiej racji stanu.

 
Wielu ludzi związanych i popierających politycznie PiS mówi ciągle, o jakimś pojednaniu na polskiej "prawicy", jednocześnie posługuje się w swojej działalności blogerskiej bolszewicką cenzurą i metodami rodem z Łubianki.
 
Pisowscy zwolennicy na portalu nE nazywają swoich oponentów w dyskusji ubekami, zdrajcami Polski i komunistycznymi gnidami, to ich codzienny blogerski język.

 To próbka z dzieł wybranych blogera lancelota:

@gallux 13:11:54 To jest taka komusza gnida że , jak go pałą nie pogonisz to nic do niego nie dotrze, załóż mu blokadę i wszystko. Od siebie mogę tylko dodać że, NIECH ŻADNE WROGIE SIŁY SIĘ NIE ŁUDZĄ, ZDĄŻYMY PANOWIE ....ZDĄŻYMY.

PZDR

nadużycie link skomentuj lancelot 01.07.2012 13:36:46

Bloger lancelot napisał tak o mnie.

Chyba piszesz o sobie gallux, po co wam ta wirtualna anonimowość, jeżeli na stronie rządowej USA chcecie ujawnić swoje nazwiska i adresy, jednocześnie piszecie na portalach pod anonimowymi nickami, bojąc się o swoją anonimowość i prywatność?

A to komentarz gallux-a skierowany do blogera Naczelnego:

@Naczelny 11:42:41 Twoja zaś wypowiedź nadaje się na forum Gówno Prawdy. Naczelny palancie PZPO.

nadużycie link skomentuj gallux 01.07.2012 11:55:58

Czego się boicie?

To pytanie skierowałem do blogerów lancelota i do gallux-a, którzy nawołują Polaków do podpisywania się swoimi imionami i nazwiskami na stronie administracji Obamy pod petycją do rządu Obamy, tak aby na nich wymóc tym postępowaniem pomoc w wyjaśnieniu przyczyn katastrofy Smoleńskiej z dnia 10-04-2010 roku.

W tym przypadku ci ludzie bez chwili zastanowienia są gotowi ujawnić swoje imiona i nazwiska oraz swoje miejsce zamieszkania i urodzenia. To taka kolejna sprzeczność, moim zdaniem w ich przypadku, ponieważ w innych okolicznościach ci ludzie zazwyczaj chronią swoje dane jak źrenicy oka... No, ale administracja Obamy i w ogóle rządy amerykańskie, to nasi odwieczni przyjaciele, gotowi za nas poświęcić swoje drogocenne życie i mienie. Dawali przecież temu dowody wielokrotnie, wysyłając na pomoc dla walczącej Warszawy swoich żołnierzy i samoloty transportowe, które dokonały zrzutu dla Warszawy w ostatnich dniach powstania, który w większości wpadł w ręce niemieckie i sowieckie, dając nam ostatnio atrapy rakiet "Patriot", oddając nam w posiadanie swoje uzbrojenie i wyposażenie i traktując emigrantów z Polski w swoim kraju gorzej od "swoich" czarnoskórych niewolników.

Blogerzy Gallux, Grzymski, lancelot to wojownicy pisowscy mający swoją misję do spełnienia na portalu Nowy Ekran, którzy na każdym kroku ludzi, którzy nie zgadzają się z ich poglądami nazywają zdrajcami pisowskiej Polski, bolszewikami, agentami KGB, wyzywają ich od komunistów albo od żydowskich morderców Polaków.

Często piszą przy tym o wolności słowa i o TVN-owskiej cenurze i zakłamaniu, jednak po ich zachowaniu można stwierdzić z całą pewnością, że nie mają pojęcia o tym, czym jest wolność słowa, i na czym ma polegać nie stosowanie cenzury w blogosferze wobec swoich politycznych przeciwników, ale niekoniecznie śmiertelnych wrogów.

Podejrzewam, że ci ludzie nie wiedzą również tego, co to jest walka o wolność i walka z komunistyczną cenzurą, którą na ich blogach posługują się bez umiaru i bez żadnych oporów. Nazywając przy tym swoich oponentów w dyskusji bolszewicką zarazą albo agentami KGB albo dawnymi ubekami.

Takie zachowanie jakoby ma Polaków pojednać we wspólnej sprawie, jaką jest nasza Ojczyzna Polska?!

Czyżby to, co napisałem o Janie Olszewskim w jednym ze swoich komentarzy na blogu u blogera gallux-a było nieprawdą, było jakąś propagandą albo komunistycznym kłamstwem o tym człowieku?

Jan Olszewski uczeń Jana Józefa Lipskiego, członek "elitarnego" Klubu Krzywego Koła, nie zasługuje zdaniem lancelota oraz galluxa na oddzielny komentarz?!

I z tego powodu moje komentarze na blogu blogera galluxa zostały usunięte. Zapewne, w imię prawdy i wolności słowa oraz dociekania prawdy przez brać blogerską oraz, po to, aby Polska każdego następnego dnia rosła w siłę, a my Polacy dzięki ich postępowaniu już wkrótce będziemy mogli w niedalekiej przyszłości żyć w wolnej, suwerennej i Wielkiej Polsce?!

Lista Macierewicza, która ujawniała agentów tylko spoza rządu Olszewskiego, nie tykając przy tym swoich agentów zasiadających w rządzie Olszewskiego. To kolejny dowód na to, że ideały i prawda, którą lansuje proletariat pisowski na portalu nE jest dla nich ważniejszy od prawdy i walki z antypolonizmem w Polsce. Bo przecież nasi agenci są dobrzy, a ci z drugiego obozu politycznego są źli i trzeba ich wykluczyć z życia publicznego i politycznego.

Taką propagandę polityczną od lat uskutecznia PiS i jego zwolennicy na portalach społecznościowych zajmujących się polską polityką, jednocześnie w momencie, w którym jakiś człowiek nie zgadza się z takim pojmowaniem prawdy i polskości jest przez nich bez pardonu atakowany i nazywany bolszewikiem, komunistyczną gnidą, czy dawnym agentem ubecji, a co za tym idzie zdrajcą Polski.

 Pisowskie autorytety to między innymi Jan Olszewski mason, członek "elitarnego" Klubu Krzywego Koła, obrońca Michnika i Wałęsy, sygnatariusz "listu59", na którym złożył swój podpis również Jacek Kuroń, który polskich narodowców nazywał największymi wrogami Polski, pomijając w swojej wyliczance polskich komunistów, a pisał to jeszcze w roku 1977, w tak zwanej prasie podziemnej, w dniach kiedy w więzieniach komunistycznych kończyli odsiadywać swoje kary żołnierze wyklęci i polscy przedwojenni narodowcy.

A to wszystko działo się w Polsce, opanowanej jeszcze przez "komunę z ludzką twarzą", w której rolę opozycji grał między innymi KOR, którego założycielami byli Macierewicz i Jan Olszewski... Natomiast, Polacy w tamtych czasach pili już Coca - Colę zaczynali nosić hamerykańskie dżinsy i wyjeżdżali do Niemiec na "saksy".

Wildstein to samo, mason i jego lista TW, na której większość ludzi to ofiary tamtego systemu, a nie kaci i wykonawcy zbrodni żydo-komunistycznych dokonanych przez nich na polskim narodzie i żołnierzach wyklętych.

Na których od pewnego czasu powołuje się polityczna wierchuszka pisowska, która ich dokonania zupełnie bezpodstawnie przypisuje swoim politycznym poprzednikom, między innymi klice sanacyjnej, która bez pardonu w II RP zwalczała tych ludzi, którzy w większości przypadków w Polsce międzywojennej należała do Stronnictwa Narodowego, OWP lub ONR-u, Harcerstwa Narodowego, czy Sokolstwa Polskiego.

Harcerstwo Narodowe.Wrogie siły? To ja zdaniem blogera lancelota. A może wraże i kontrrewolucyjne? To zarzut blogera lancelota i groźba, że i na mnie przyjdzie kiedyś czas.

Jarosław! Jarosław! Jarosław i Macierewicz i jego guru nieśmiertelny Ernesto Guevara - Che!

I moja odpowiedź na jego zarzuty.

Język proletariacki, to co cię lancelot znamionuje i te twoje trzyzdaniowe felietony i lanie wody w swoich autorskich wpisach i ta twoja pisowska propaganda i przemyślenia rodem z polskojęzycznej prasy brukowej. Ile ci płaci PiS za "twoje" pisowskie wymiociny? ... Jedynymi komuszymi gnidami na tym portalu są ludzie, którzy nie znając osobiście swojego oponenta w dyskusji nazywają go, tak jak ty.

 Czekam na dowody potwierdzające zamach w Smoleńsku, który został wykonany rękoma Rosjan, dowody które jakoby są w rękach Macierewicza i jego komisji. Czekam już na nie od roku i na te wiarygodne analizy filmu przeprowadzone przez komisję Macierewicza, którego autorem był przyjazny nam Rosjanin Kola i doczekać się na nie do tej pory nie mogę. Według propagandzistów pisowskich, jemu akurat można zawierzyć, bo ten jedyny Rosjanin jest uczciwym Kacapem! A inni na szubienicę!

Gallux, gdzie tobie do profesora Jacka Bartyzela, trzeba nie mieć za grosz rozumu i pokory w sobie albo trzeba mieć w sobie jakąś wrodzoną od pokoleń bolszewicką pasję, aby odważyć się oskarżać pana Bartyzela o sprzyjanie Sowietom albo w ogóle komunistom. Lancelot i gallux doradzam wam udać się i to, jak najszybciej do lekarza od głowy. Radzę to wam z dobrego serca. Dowodem na sprzyjanie bolszewikom przez pana Bartyzela jest postępowanie jego syna.

Natomiast to, że mężem córki śp. Lecha Kaczyńskiego jest człowiek związany z młodzieżówką SLD jest oczywiście normalną sprawą dla pisowskiej gawiedzi. A to, że śp. Lech Kaczyński udekorował pana profesora Jacka Bartyzela Krzyżem Oficerskim Odrodzenia Polski jest nic nieznaczącym wydarzeniem w jego życiorysie i jest powodem do obrzucania go dzisiaj zarzutem o kolaborację z Sowietami i byciem bolszewickim agentem, z powodu jego sprzeciwu wobec petycji skierowanego do rządu Obamy...

To śp. Lech Kaczyński nagradzał, by takim orderem agenta sowieckiego i zdrajcę Polski? No chyba, że pan Bartyzel, to też mason albo zakamuflowany Marsjanin?

Bura suka, to ta od Dornbauma, który Polaków posłał, by na kolejną sprawiedliwą wojnę, tym razem do Iranu?! Dornbaum kolejny pisowski autorytet, ale jest ich więcej w szeregach tej partii.

W Polsce nie dojdzie do żadnego pojednania pomiędzy Polakami, nic się nie stanie, nie będzie żadnego cudu. Ponieważ ludzie korzystający z tego, że są politykami w Polsce nad swoją Ojczyznę i jej interes mają swoją prywatę i służbę dla innych mocarstw i nacji.

Na koniec wspomnę jeszcze o kolejnych autorytetach pisowskich, pani Zycie Gilowskiej, panu Czarneckim, który jest europosłem, a nie polskim parlamentarzystą i panu Kuźmiuku, który lubi kontrolować ludzi, tak aby do budżetu polskiego państwa wpływało jeszcze więcej z podatków, ale tylko od tych, którzy mają swoje średnie i małe polskie firmy lub przedsiębiorstwa, natomiast o tych z kapitałem zagranicznym nie ma mowy w ich politycznej publicystyce i wypowiedziach.

Natomiast na pytania blogerów panowie Czarnecki i Kuźmiuk nie raczą odpowiadać, ci ludzie tylko na nE zamieszczają swoje polityczne oświadczenia dla ludności tubylczej zamieszkującej bantustan Polin.

Tego samego zdania jest niezastąpiona Zyta Gilowska, która nie chciała ostatnio opodatkować UEFA za ich dochód, który osiągnęli w Polsce dzięki mistrzostwom Europy w piłce nożnej. Bo i po co, przecież Polska, to bardzo bogaty kraj. Zielona wyspa pośród wzburzonego "Tusko-Komorowsko-Pawlakowego" oceanu. Widocznie wpływ pana Belki na panią Zytę jest wyjątkowy, ponieważ od pewnego czasu wykonuje jego polecenia bez zająknięcia i sprzeciwu.

Takie oto mają autorytety ludzie popierający PiS, i ludzie którzy są gotowi bić i chyba w ostateczności zabijać w imię tej partii innych Polaków, którzy nie mają zamiaru na tę partię głosować ani jej popierać?

p.s.

Wielu wytrawnych blogerów, którzy są propagandzistami pisowskimi od lat nie posiadają polskiego obywatelstwa, nie mieszkają w Polsce, nie mają biernego ani czynnego prawa do głosowania w wyborach politycznych w Polsce, jednak wiedzą doskonale, w jaki sposób Polacy mieszkający w Polsce mają się zachowywać, i w jaki sposób mają się rządzić i na kogo głosować. Ich dzieci bardzo często nie potrafią mówić po polsku, nie są w żaden sposób związane z Polską, jednak oni wiedzą, jak mają postępować dorosłe dzieci polityków z Polski i ludzi mieszkających w Polsce na stale, których bardzo często nazywają w swojej publicystyce lemingami. Nazywają tak tylko tych Polaków, którzy nie są za PiS-em i nie popierają tej partii oraz tych ludzi, którzy ich zdaniem nie głosując na żadną partię w ostatnich wyborach do polskiego parlamentu, zagłosowali na postkomunę.

Około 50 % uprawnionych do głosowania w Polsce, po prostu zbojkotowało te wybory, jednak ich zdaniem ci ludzie to zdrajcy, pożyteczni idioci lub agenci rosyjscy, ci wszyscy, którzy nie poszli na to głosowanie i nie zagłosowali na najbardziej polską partię w dziejach historii Polski na "najmojszy" PiS.

Oni wszyscy zagłosowali ich zdaniem na SLD, Palikota, PO lub na PSL, z wyłączeniem według nich jedynej drogi dla Polski, inaczej według wielu z nich mniejszego zła - czyli PiS-u.

Tych Polaków było prawie 50% uprawnionych do głosowania, ci wszyscy ludzie zdaniem najprawdziwszych Polaków z PiS-u i jedynych polskich patriotów w Polsce, to zdrajcy, ogłupiony motłoch, Polactwo, dziady, lemingi i pożyteczni idioci!

p.s. 2

Dlaczego nie mam zamiaru podpisać petycji skierowanej do administracji Obamy, która ma na niej wymóc wyjaśnienie przyczyn katastrofy Smoleńskiej, która wydarzyła się 10-04-2010 roku?

 Piszę od lat pod swoim imieniem i nazwiskiem, niczego się nie boję. Podpisywałem już wiele petycji i protestów. Jednak tej petycji nie podpiszę, ponieważ jest skierowana do człowieka i jego masońskiej - syjonistycznej administracji, która na każdym kroku od lat swoim postępowaniem pokazywała, że jest wroga Polsce i Polakom.

Mam prosić o to Obamę, który nie miał na tyle taktu, aby uhonorować swoją osobą pogrzeb śp. Lecha Kaczyńskiego? Mam napisać prośbę do człowieka, który traktuje Polaków gorzej od ludzi, którzy pochodzą z krajów, które nie należą do NATO? Gdzie u was honor, ambicja, gdzie u was zalety, na które, tak często się powołujecie w swoich komentarzach i autorskich felietonach?! A oskarżacie o ich brak swoich przeciwników politycznych i to na każdym kroku? Dzieje się tak prawie za każdym razem, gdy ktoś ośmieli się skrytykować jakiegoś "waszego" nieskalanego i nietykalnego pisowskiego polityka, o których wspomniałem powyżej.

65 LAT WYZWOLENIA AUSCHWITZ - 11 Minut, 25.02.2010."Wypadki idą i w wielu wyprzedzają myśli,
Kto nie nadąży, musi zostać w tyle,
Kto zbyt silnie wrósł w przeszłość,
w stare metody działania, stare nawyki myślenia,
kto boi się własnego cienia,
zaś przed myślą własną ucieka w najciemniejszy zakątek,
ten nie znajdzie dla siebie miejsca,
w szeregach ludzi dzisiejszych.
Gdy walą się ściany starej tandetnej budowy,
podpórki nie wystarczają, trzeba rozebrać resztki,
odsłonić nowe fundamenty i na nich budować gmach przyszłości."

- Tadeusz Gluziński 
 
Szwadron 97 - Nie sprzedasz się!

 

2761 odsłon średnio 4,3 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Hindukusz-Milena, 2012.07.02 o 20:29
Bitsay
Chyba niezbyt dobrze zrozumiałaś o co Pawłowi chodziło. Ja też uważam, że przypinanie etykiety ubeka czy ruskiego agenta każdemu kto skrytykuje PiS jest nadużyciem w dyskusji, która przecież powinna polegać na wymianie argumentów. Ochrzczenie kogoś ubekiem, agentem Rosji, komuchem, WSIokiem itp ma skutkować izolowaniem delikwenta w przestrzeni internetowej lub kompromitacją w działalności politycznej. Według mnie to są właśnie bolszewickie metody : orzeczenie kto jest "wrogiem ludu" i eliminacja.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Christophoros Scholastikos, 2012.07.02 o 08:57
Pawle, ja podziwiam Twoją niestrudzoną walkę w internecie.
Argumentacja pisowska jest tantryczna. Kto nie jest w transie lub się z niego wybudzi ma niezły kłopot, bo dopiero wtedy widać ogrom spustoszenia. Rozumiem tych, którzy uczciwie chcą w pis wierzyć i porównując niektóre elementy pisowskich rządów do po wychodzi, że pis jest the best. Niestety jak się porównuje to należy dokonać pełnego porównania i równie otwarcie mówić o wadach pisu, błędach lub nawet genetycznej chorobie. Bez emocji właśnie. Czym naprzykład jest zrobiony przez pis marsz niepodległości i solidarności jak nie próbą osłabienia marszu niepodległości, który nie jest polityczną inicjatywą tylko propolską? Pis musi zrozumieć, że nie ma monopolu na prawdę i na patriotyzm. Tylko, że wtedy już bez różowych okularów będzie wyglądał mniej ciekawie, a że polityka jest ważniejsza od Ojczyzny i braci Polaków to na ołtarzu poprawności składa się takie "małe świństweka" jak choćby brutalna, arogancka i destruktywna cenzura.

Dzięki za zwrócenie uwagi na te nicki z ne.
Trzymaj się niezłomny żołnierzu sieci!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.07.02 o 09:54
Cóż. Też zaznaczyłem, że Tusk oddał śledztwo jednemu wrogowi, a teraz chce się to dać drugiemu. (u Akwedukta ostre słowa itp).
Też mi sie dostało wyzwisk od tej opcji.
Pawle. Dobrze, że bierzesz w tym udział, ale naszą rolą jestpropagoanie polskości. Naszego stylu.
I ciężko to idzie, bo na nE miała być prelekcja CP - i nic.Od dwóch miesięcy nie ma czasu na przeprowadzenie.
Ale np.na spotkaniu u Opary chwilę rozmawiałem z Winnickima tam jest pełna uleglość wobec Kościoła.
To też nie jest droga dla Polski.

Z kolei. Pisząc obecną redakcję CP - zauważyłem, że brak jest jakiegokolwiek cienia dyskusji na temat struktury władzy.
A przecież od tego trzeba zacząć rozważania.

Wstrzymało mnie to z pisaniem, bo temat musi być rozwinięty, a nie mam tego przemyślanego.

Maże przemyśl to na 21.07
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Piotr Świtecki, 2012.07.02 o 10:22
Ale np. na spotkaniu u Opary chwilę rozmawiałem z Winnickim, a tam jest pełna uległość wobec Kościoła.

Co to w tym przypadku znaczy, ta "pełna uległość wobec Kościoła"?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.07.02 o 10:57
Żadnej krytyki, Kościół jest święty i należy realizować jego zalecenia. Wszystkie.
Nawet rozmowa na ten temat jest niedopuszczalna.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Piotr Świtecki, 2012.07.02 o 11:24
Rozmowa powinna być dopuszczalna, jeśli się wie o czym mówi, a nie tylko mówi co wie.

A wyjaśniło się może, czy p. Winnicki jest, czy nie jest Żydem?.. ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Hindukusz-Milena, 2012.07.02 o 20:03
Mufti Turbanator
Wreszcie coś do śmiechu !
To pytanie o pochodzenie Winnickiego rozładowało sytuację, bo wpis Pawła nastraja mocno pesymistycznie.
Czytałam wcześniej na naszym portalu dyskusję nad rewelacjami Bubla i też się dobrze bawiłam.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
w.red, 2012.07.02 o 15:29
Zgadzam się co do Twoich smutnych wniosków i obserwacji. Jak zapewne Wiesz i ja miałem okazję zostać "ochrzczonym" w podobnym tonie. Bez "krępacji" ludzie o których piszesz miotają oskarżeniami i plują na lewo i prawo (ze szczególnym upodobaniem zaś obdarzając tym swoich interlekutorów). Czasami udaje się takiego gościa nieco wyhamować i ostudzić kiedy zapędzi się zbyt daleko w swych deklaracjach. Wywołany do tablicy zgodnie z sugestią jednego z nich wysłałem mu na priv wiadomość podając swe dane osobiste. Ale u tych ludzi nie ma pojęcia honoru, bo wbrew deklaracji nie odwzajemnił się tym samym. Jedyny efekt że na krótki czas przestał się produkować (bo jak czytałem tutaj znów wrócił do starych zajęć). Tacy ludzie już się nie zmienią, nie są w stanie. Dlatego pozostawiam ich wypociny bez komentarzy (przeważnie). Szkoda czasu.
Natomiast wbrew ich własnej opinii o swym intelekcie niczym barany stosują się do zadanej im narracji pogłębiając podziały i atomizując oraz waśniąc ludzi. To już weszło im w krew do tego stopnia że stało się to ich drugą naturą. Nawet wówczas gdy zdrowy rozsądek mówi że działają wbrew sobie i przeciwnie do interesów swego ugrupowania. By po następnych przerżniętych wyborach móc stwierdzić że "ludzie nie dorośli do ich poziomu". I chyba o to im chodzi by to potwierdzało ich "wyjątkowość" i "elitarność".
My natomiast róbmy co można by uaktywnić te wspomniane 50% dając im możliwość dokonania rzeczywistego wyboru.

PS
Petycję podpisałem zaraz po wpisie Bitsay tutaj, bo wykorzystać trzeba każdą możliwość i błędem byłoby nie próbować. Choć nie ukrywałem że w skuteczność takiego rozwiązania wątpię. Nie wyjaśni się nic w tej sprawie dopóki u nas ludzie nie odzyskają swych praw, a armia nie będzie wypełniać swych obowiązków.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Hindukusz-Milena, 2012.07.02 o 20:14
W.red
Otóż to !
W sprawie petycji miotają mną sprzeczne uczucia. Z jednej strony myślę, że to bez sensu bo stosunek Obamy do spraw Polski jest gorzej niż obojętny i na pogrzebie śp państwa Kaczyńskich nie był i te jego lewackie sympatie... Z drugiej strony jednak po co mu ułatwiać sytuację, może lepiej podpisać aby musiał zająć jakieś stanowisko.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Piotr Świtecki, 2012.07.03 o 09:06
Przecież tą petycją nawet nie można zrobić tego, co da się zrobić byle gazetą.
A tu już w PiSo-merdiach odtrąbiają ekstatyczny sukces: +www.sfora.pl

Jaki elektorat, tacy politycy.
Ja-ro-sław! Ja-ro-sław!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Jacek, 2012.07.03 o 22:32
Chodzi o zgospodarowanie radiomaryjnego elektoratu.
Dowód? Wypowiedź z sprzed paru dni w RM powtórzona trzykrotnie, przez Joachima Brudzińskiego -"tylko PiS jest w stanie wygrać te wybory!"
I nie jest to jedyna trąba. Tam gra na tą nutę cała orkiestra. Dyrygent stoi za kotarą.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Paweł Tonderski, 2012.07.03 o 23:03
Zgadza się panie Jacku, świadczą o tym ostatnie wypowiedzi Ziemkiewicza "narodowca" i Wildsteina, ponieważ w Polsce i Polakami mogą zarządzać tylko "nasi" i nikt inny. Wildstein ostatnio się ośmieszył, w TV Trwam, gdy na telefon jakiejś kobiety oglądającej tej program odpowiedział, że nie ma w Polsce żadnej masonerii, a dokładnie, że ona o niczym w Polsce nie decydowała i nie decyduje, samemu będąc byłym mistrzem loży masońskiej. I takich ludzi zaprasza do siebie Katolickie radio i rozgłośnia telewizyjna, która ma bronić Polski?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polskie rozmowy na portalu Nowy Ekran i banowanie oraz usuwanie komentarzy swoich oponentów w dyskusjach na naszych bloga 
Hindukusz-Milena, 2012.07.02 o 20:46
Paweł Tonderski
Bardzo wartościowy wpis i napisany z uczuciem. To właśnie mi się podoba, bo widać, że sprawy Polski nie są Ci obojętne. Bitsay ma rację, że polityka to nie emocje, ale miłość do Ojczyzny musi być podstawą działania polskich polityków. Naród polski budzi się powoli ale widać, że coraz mniej ludzi ufa chłodnym politycznym graczom.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
podobna tematyka
Paweł Tonderski
ETYKA PO POLSKU w świetle liberalnej doktryny. (Polska)
GPS
Sprywatyzować honor! (Polska)
Greg Poo
Czy zwycięstwo Anders zagraża demokracji w Polsce? (Polska)
Greg Poo
Znaczenie i rola "sensacyjnych sondaży" (Polska)
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero
Złapał Kozak Tatarzyna... (Świat)
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero
Ukraina czyli ratujmy $ (Świat)
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero
Planeta złudzeń (Świat)
Paweł Tonderski
Czy faszyzm jest prawicowy czy lewicowy? (Polska)
Piotr Świtecki
Honor? (Polska)
Linki, cytaty, nowiny:
Winnicki ripostuje niezależnej.pl
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑