słowa kluczowe: agentura, izrael, polacy, polska, polskie wojsko, rosja, rząd amerykański, rząd rosyjski, służby specjalne.
Polska2012.06.22 16:35

Komu służą polskie elity polityczne i polski establiszment?

 

Czy są to ludzie wybrani w sfałszowanych wyborach przez służby specjale obcych Państw?

 
Czy Polska jest rządzona przez polskich polityków zasiadających w polskim parlamencie oraz europarlamencie, którzy zostali wybrani do tego z woli narodu polskiego, a czynią to tylko w jego imieniu?
 
Kto rządzi Polską?

Jeżeli tak wielu polityków w Polsce, wojskowych, naukowców ludzi związanych ze światem artystycznym, biznesmenów, policjantów służy Rosji i jest jej agenturą, to dlaczego nasze Polskie Wojsko jest wysyłane na wojny w imię syjonistycznych, masońskich i izraelskich interesów, na ich wojny, za które musimy my Polacy płacić z własnych kieszeni? Rząd amerykański oraz cały Biały Dom od dekad jest opanowany przez syjonistów i masonerię, w której wiodą prym ludzie o żydowskim pochodzeniu i na dodatek ci ludzie są albo masonami lub syjonistami.

Kto w Polsce trzyma w swoich rękach media polskojęzyczne, czyżby Rosjanie, czy to Rosjanie ogłupiają polskie dzieci w polskich szkołach, czy to Rosjanie tworzą program edukacyjny w polskim szkolnictwie (program Szoah)? Czy to Rosjanie chcą nam w Polsce budować ich rosyjskie cerkwie, czy jakiś Rosjanin zasiada w polskim parlamencie, czy nasi politycy służą pod flagą unii europejskiej i NATO, czy służymy pod flagą Rosji i ich rządu federalnego z Moskwy, który tak jak nasz "polski" rząd wprowadza u nich święto "Purim" i "Chanuka", a żydzi rosyjscy tańczą kilka razy w roku na placu kremlowskim?

Co robią obserwatorzy Rosji przy NATO, kto pozwolił Rosjanom na zainstalowanie rakiet w Okręgu Kaliningradzkim? Czy do tej pory rosyjskie rakiety nie były skierowane na cele strategiczne w Polsce? Czy to nie jest właśnie ta tarcza antyrakietowa, która miała być zainstalowana w Polsce i w Czechach?

W czyich rękach są media rosyjskie, do kogo należą firmy dostarczające energię elektryczną w Rosji, w czyim posiadaniu są firmy wydobywające paliwa płynne w Rosji, kto jest ich właścicielami i kto posiada w swoich rękach pakiety większościowe tych firm?

Dlaczego kraje należące do NATO dozbrajają Rosję w najnowocześniejsze uzbrojenie, mam tutaj na myśli Włochy, Niemcy, Francję oraz Wielką Brytanię?
Czy NATO powinno dozbrajać swojego potencjalnego wroga?

Dlaczego do Rosji wpuszcza się Czeczeńców i innych muzułmanów, jeżeli oficjalnie prowadzi się z nimi wojnę i ściga się ich za islamski terroryzm oraz za zamachy terrorystyczne, które miały miejsce w Rosji?

Dlaczego na ulicach rosyjskich miast giną w zamachach generałowie armii rosyjskiej oraz generałowie KGB/FSB?

Umowa na dostarczanie do Polski gazu z Rosji to jedna sprawa, widocznie za podpisanie takiej umowy ktoś z polskich polityków wziął ogromne pieniądze, jednak to nie zmienia faktu, że w Rosji Rosjanie również są pod niewolą żydowsko-syjonistyczno-bolszewicką.

To również nie zmienia faktu, że najprawdopodobniej delegacja udająca się do Katynia w dniu 10.04.2010 roku i ludzie biorący w tej wyprawie udział zostali zamordowani, jednak miejsce tej zbrodni nie jest nam do dzisiaj znane, tak jak i wykonawca tego zamachu lub katastrofy. Osobiście uważam, że to był zamach, jednak jak dotąd nie mamy na to żadnych dowodów, aby to potwierdzić. To jest z mojej strony tylko gdybanie.

Natomiast jeden z podsekretarzy stanu obrony Stanów Zjednoczonych w swoim oświadczeniu stwierdził, że w przypadku katastrofy smoleńskiej rząd amerykański nie zamierza się wtrącać w sprawy polsko - rosyjskie.

Czy tak powinien zachowywać się nasz sojusznik militarny, którym są Stany Zjednoczone Ameryki Północnej?

A tak patrzą się na to sami Rosjanie.

Jurij Szewczuk - Prawda na prawdę. (Druga Rewolucja Październikowa - Moskwa, 3-4.10.1993.)


Dlaczego Izrael w sprawie katastrofy smoleńskiej z dnia 10.04.2010 roku nie wydał oświadczenia i nie zajął w nim jakiegoś zdecydowanego stanowiska, przecież na pokładzie tego samolotu zginęło bardzo dużo żydów, którzy w Polsce rządzili tylko dzięki ich poparciu, między innymi poprzez ich przyjaciół z Opus Dei, Fundacji Batorego (Soros) oraz loży masońskiej tylko dla Żydów B'nai B'rith?

Do której m. in. należał doradca Władysława Sikorskiego Józef Hieronim Retinger, założyciel Grupy Bilderberg oraz Unii Europejskiej.

p.s.

Kto rozbroił i unicestwił polską armię, kto uśmiercił niedawno w Polsce plan wybudowania 7 korwet "Gawron", kto rozbroił Polaków? Rosjanie?

Czy NATO nie wie, w jakim stanie jest polska armia i jak jest uzbrojona oraz, ilu Polaków jest wyszkolonych, przynajmniej tak, żeby chociażby umieć strzelać z pistoletu albo z broni maszynowej?!

Czy w NATO nie wiedzą, że pod Smoleńskiem utraciło życie w niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach 9 generałów NATO, w tym przyszły dowódca całego NATO?!

p.s. 2

Czy to Rosjanie promują żywność GMO, chipy RIFD, kontrolę biometryczną, drugi nr PESEL, monitoring uliczny na każdym kroku, czy to Rosjanie wprowadzają ACTA, czy to Rosjanie wprowadzają na całym świecie podatki związane z emisją gazów cieplarnianych CO2, czy to Rosjanie rozpylają chemiczne chmury nad naszymi głowami, czy to Rosjanie chcą zaatakować Iran? Czy to Rosjanie pchają się do Polski, jak jakaś szarańcza? Czy to Rosjanie zaatakowali swój własny naród w Nowym Jorku, Waszyngtonie, w Londynie i w Madrycie? Czy za zamachami w Rosji stali Rosjanie? Kto tak naprawdę stał za zamachami w Rosji na budynki mieszkalne, Teatr w Moskwie oraz na szkołę w Biesłanie, chyba dobrze piszę? Rosjanie? Przecież KGB, to żyd na żydzie!

Czy to Rosjanie wykupują polską ziemię, przemysł, czy to Rosjanie zniszczyli nasz przemysł ciężki, w tym stocznie, górnictwo, huty?!

I przy tym wszystkim nie stwierdzam przecież, że Rosjanie - ich rząd federalny, to nasi sojusznicy albo przyjaciele. Ale trzeba się wreszcie obudzić, ponieważ Polska nie jest w sytuacji, w której znajdowaliśmy się, jako polski naród w 1980 roku! 
 
Tadek Firma Solo-Niewygodna Prawda (official video).

 

3661 odsłon średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Komu służą polskie elity polityczne i polski establiszment? 
Christophoros Scholastikos, 2012.06.22 o 18:36
Pawle niesamowita notka :-).
Co prawda część z tych pytań już u Ciebie gdzieś czytałem, ale zebrane w taką przytłaczającą całość dają potężny zastrzyk mocy do refleksji.
Terapia wstrząsowa dla tych, którzy mają klapki na oczach.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Komu służą polskie elity polityczne i polski establiszment? 
Jacek, 2012.06.22 o 23:15
"Bies jest wielki teatroman" Z piosenki Jurija Szewczuka -Prawda na prawdę.
Haos, anarchia, bezprawie,judzenie jednych na drugich, utrata nadziei i sensu życia, zagubienie ludzi. Na to miejsce budowanie nowej,wybawczej, świetlnej ery.
Czyj to program? Obejdzie się bez świeczki.
Gdzie i kiedy przekazywane są wytyczne?
Bies lubi teatr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Komu służą polskie elity polityczne i polski establiszment? 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.06.23 o 13:28
CP zakłada równoprawne stosunki z Rosją wspartą współpracą gospodarczą z opcją bliższej współpracy na bazie wspólnoty słowiańskiej - ale w odleglejszej perspektywie czasowej. Po zneutralizowaniu negatywnych aspektów przeszłości.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Komu służą polskie elity polityczne i polski establiszment? 
Jacek, 2012.06.23 o 21:21
Popieram równoprawne stosunki ze wspólnotami słowiańskimi.
Również jestem za jak najszybszym przywróceniem
im prawa głosu i podejmowania suwerennych decyzji.
Na razie mamy uzurpatorski dyktat.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Żydzi na Madagaskar 
Piotr Świtecki, 2012.06.24 o 20:25
To nie brzmi fajnie...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Komu służą polskie elity polityczne i polski establiszment? 
Paweł Tonderski, 2012.06.24 o 20:36
Gdzie pani widzi tych Rosjan rządzących Polską, albo wpływających obecnie na losy Polski?

Ja ich nie widzę, widzę natomiast to:

Honorowe obywatelstwo Polski otrzymał w tajemnicy były szef izraelskiej centrali wywiadowczej - Mossad, Meir Dagan.Informację o tym podał izraelski portal "Walla" w komentarzu na temat niedawnej wizyty szefa MON Tomasza Siemoniaka w Izraelu.

Publikacja zwraca uwagę, że rząd w Warszawie zainteresowany jest zakupem izraelskiego sprzętu wojskowego m.in. w związku z poczuciem zagrożenia ze strony Rosji.

Portal "Walla" podkreśla, że nie wiadomo właściwie, za jakie zasługi Meir Dagan otrzymał honorowe obywatelstwo Polski. Dagan był szefem Mossadu do końca 2009 roku. Dotychczas uważano, że zajmował się głównie działaniami mającymi na celu opóźnienie realizacji programu atomowego w Iranie. Wiadomo też, że jest zwolennikiem tzw.wojny cybernetycznej i innego rodzaju tajnych operacji, natomiast sprzeciwia się energicznie akcji zbrojnej przeciw Irańczykom.

Według portalu Walla Polska i Izrael, zwłaszcza w ciągu ostatnich dwóch lat, zacieśniły znacznie współpracę strategiczną i wywiadowczą. Jeśli chodzi o sprzęt wojskowy - Warszawa zainteresowana jest zakupem izraelskich samolotów bezzałogowych, a minister Siemoniak odwiedził zakłady produkujące tego rodzaju zaawansowany technologicznie sprzęt. Portal podkreśla, że Polska rozczarowana jest ustępliwością USA wobec Rosji w kwestii tarczy antyrakietowej i dlatego chce unowocześnić własną armię.

+www.polskieradio.pl

+maciwoda.nowyekran.pl

+polacy.eu.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑