słowa kluczowe: Izrael, Polacy, Polska, przyjaźń, sojusz, współpraca, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2012.06.18 10:02

Minister obrony potwierdza, że Izrael to nasz przyjaciel

(poleca )
 
Mamy bardzo bliskie relacje z Izraelem, zwłaszcza w obszarze obronności, chcemy je pogłębiać.
 
Minister obrony Tomasz Siemoniak, który przebywa w Izraelu, drugi dzień wizyty rozpoczął od spotkania z wicepremierem i ministrem obrony Izraela Ehudem Barakiem. Obaj ministrowie mają podpisać memorandum w sprawie międzynarodowej strategicznej współpracy obu resortów.

- Mamy bardzo bliskie relacje z Izraelem, zwłaszcza w obszarze obronności, chcemy je pogłębiać - powiedział w Tel Awiwie przed rozmowami Siemoniak. Dodał, że spotkanie będzie też dotyczyło sytuacji w regionie, w Europie i innych częściach świata. - Sytuacja jest tak dynamiczna, że zaprzyjaźnione kraje muszą często i intensywnie ze sobą rozmawiać, żeby wymieniać poglądy - powiedział.

Zaznaczył, że wicepremier Barak ma w Polsce wielu przyjaciół. - Będę musiał dobrą chwilę przekazywać, od kogo ma pozdrowienia z Warszawy - powiedział.

Barak zapowiedział, że poza rozwojem dwustronnych relacji ministrowie będą rozmawiać o najnowszych wydarzeniach na Bliskim Wschodzie. - Czekamy na wynik wyborów w Egipcie, mamy nadzieję, że ktokolwiek je wygra, będzie przestrzegał międzynarodowych zobowiązań Egiptu, w tym dotyczących pokoju izraelsko-egipskiego - oświadczył Barak.

Dodał, że jednym z tematów będzie incydent, do którego doszło w rano, gdy zaatakowano grupę osób ustawiających ogrodzenie wzdłuż granicy z Egiptem. Barak powiązał to wydarzenie z atakiem na pustyni Negew przed dwoma dniami. Izraelski minister również wyraził przekonanie, że stosunki między resortami obrony i siłami zbrojnymi obu państw będą się umacniać.

ja, PAP 
 
Źródło: +www.wprost.pl 

3450 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Minister obrony potwierdza, że Izrael to nasz przyjaciel 
w.red, 2012.06.18 o 16:21
"..Mamy bardzo bliskie relacje z Izraelem.."

Znaczy się, publicznie przyznają się do nastawiania hmm.. tylnej części ciała w wiadomym celu. Tyle że mogą się na tym przejechać.Zamiast ... mogą poczuć silnego kopa.
Ale tak cóż ty zrobisz kiedy rozsądek ... przyćmiła :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re:"..Mamy bardzo bliskie relacje z Izraelem.." 
Adam39, 2012.06.18 o 16:59
O tym nie tylko wiemy, ale i odczuwamy na każdym prawie kroku. Żydzi lubią zbierać owoce cudzymi rękami.
Widać znów "elyta" chce wspomóc swojaków w celu szybszego opanowania świata, szczególnie tego im najbliższego i najlepiej nie swoim kosztem.
Jak są oni tacy odważni i chętni do pomocy, to do widzenia, wolna droga, tylko nie naszym kosztem i bez naszego sprzętu. Lżej by się w Polsce oddychało a i oni mogli by wykazać się bohaterstwem w walce z prawdziwym przeciwnikiem a nie jak u nas z bezbronnym narodem 11 listopada ubiegłego roku.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Re:"..Mamy bardzo bliskie relacje z Izraelem.." 
w.red, 2012.06.18 o 21:27
Ależ Adamie. Przecie wiadomo że kasztany z ognia nie oni będą wyciągać. Za to oni jak najbardziej wyciągną łapę po "wynagrodzenie". I na mój gust "wziątka" już była bodaj w zeszłym roku. Teraz trzeba się "wywiązać" :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Re:"..Mamy bardzo bliskie relacje z Izraelem.." 
Piotr Świtecki, 2012.06.18 o 21:29
Aj, przyjacielowi kasztanów żałują! Antysemitnicyzm!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Re:"..Mamy bardzo bliskie relacje z Izraelem.." 
w.red, 2012.06.18 o 23:06
Cóż chcesz, "drapieżny kapitalizm" ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Minister obrony potwierdza, że Izrael to nasz przyjaciel 
Paweł Tonderski, 2012.06.19 o 10:03
Linia strategiczna kolejnego rządu zarządzającego Polską, nie zmieniła się ani o jotę od poprzednich. A niby PO różni się diametralnie od PiS-u?

Naszym najważniejszym sojusznikiem militarnym jest nadal Izrael, Mossad i CIA oraz USA - ich rząd federalny opanowany przez chorych psychicznie syjonistów i masonów, a jak ktoś ich zdradzi to popełnia samobójstwo.

Przecież to proste, natomiast w takim kraju jak Polska, tego typu samobójstwa można zawsze przypisać w ostateczności Komorowskiemu, Tuskowi, PO, SLD, WSI i oczywiście Putinowi, KGB/FSB i wszystkim Rosjanom. A Polacy przyjmą takie informacje, jako prawdę objawioną i jedyną z możliwych.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑