słowa kluczowe: JKM, PiS Jarosław Kaczyński, Polska, Rosja, agentura, lewica, podziały, polskość, prawica, prawicowość.
Polska2012.06.10 21:18 22:02

Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jest.

 

Skłócanie Polaków.

 
Gdy w Polsce już wszyscy prawi ludzie zostaną prawdziwymi prawicowcami nie będzie już nigdy zła i agentury, nie będzie zdrady, korupcji, lichwy i żydowskiego geszeftu? 
   A może pan Janusz Korwin-Mikke jest agentem PiS-u i Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ jego każdy następny felieton powoduje, że wielu Polaków swoje głosy przy następnych wyborach politycznych w Polsce sceduje na PiS i na pana Jarosława? I być może właśnie o to chodzi, aby rządzili w Polsce "nasi", ponieważ gdzie dwóch Polaków zaczyna coś układać w całość, a czyni to po polsku i w interesie swojego NARODU, to zaraz przy nich pojawia się zawsze jakiś żyd i to nie wiadomo skąd.

   Żyd na prawicy, żyd po lewicy i żyd w centrum oraz u tzw. liberałów - wolnościowców, żyd katolikiem, agnostykiem, libertarianinem, prawicowcem, ateistą i lewakiem.

  Jak po takim tekście traktować pana Janusza Korwina-Mikke za poważnego przywódcę i męża stanu, przyszłego premiera lub prezydenta Polski?

http://jkm.nowyekran.pl/post/60628,szorstka-przyjazn

oraz:

http://jkm.nowyekran.pl/post/64550,tak-zacnych-niedolegow#comment_501774

i:

http://r.kowalski.nowyekran.pl/post/62608,korwin-mikke-uwaza-ze-kaczynski-jest-rosyjskim-agentem#comment_501747
 
   PiS jest agenturą proamerykańską, żydowską, syjonistyczną i masońską i na pewno zdecydowanie proizraelską, a nie rosyjską. A to, że agentura rosyjska, jeżeli ona w ogóle jest rosyjska, gra PiS-em i jego politykami to pewne, ale oskarżanie Jarosława Kaczyńskiego o agenturalne prorosyjskie skłonności i sprzyjanie sowietom jest po prostu kompletną aberracją, po której nie pozostaje nic innego, jak wykazanie się litością i współczuciem dla przemyśleń szanownego namiestnika na tron Polski pana Janusza Korwina-Mikke, z nadania cara Rosji i Wszech Rusi.

   Rosyjską agenturą jest PiS i Jarosław Kaczyński? Czyżby na pewno? Jaka rosyjska agentura, to w Rosji rządzą Rosjanie, tak samo jak w Polsce rządzą Polacy? Jeżeli Jarosław Kaczyński jest agentem rosyjskim, to czyją agenturą jest w takim razie pan JKM?! Marsjańską, aborygeńską czy papuaską?

   I te ciągłe przepychanki na tzw. "polskiej prawicy", która w rzeczywistości w Polsce nie istnieje, ponieważ ani JKM i jego bojownicy nie są prawicą, tak jak i PiS nigdy prawicą nie był i nie będzie. Kto tutaj w Polsce jest prawdziwą prawicą, kto ją rozbija, a kto nią nie jest? To naprawdę w tym wszystkim jest dla Państwa najważniejsze? Dalej się kłóćcie, dalej się spierajcie o to, czy jesteście najprawdziwszymi polskimi prawicowcami, czy jesteście mniej prawicowi i tym samym nie zasługujecie na to, aby was nazywać "polską" prawicą. Czy naprawdę nie widzicie tego, że ktoś wami gra, że ciągle tworzy się z premedytacją pomiędzy nami Polakami sztuczne podziały polityczne? Czy nie widzicie tego, że spór o to, czy ktoś jest prawicowcem, wolnościowcem - liberałem lub lewicowcem nie ma najmniejszego sensu, ani znaczenia i nic Polsce i nam Polakom korzystnego nie przynosi?!

   Jaka to różnica dla Polaków, czy w Polsce będzie rządził PiS albo JKM i jego akolici, albo czy Polską będzie rządziła klika SLD - PO czy PSL-u, jeżeli oni wszyscy chcą dla Polski tego samego. Chcą dla Polaków uzależnienia od Banku Światowego, Funduszu Walutowego, Unii Europejskiej lub całkowitego oddania Stanom Zjednoczonym i ich masońsko - żydowskim interesom!? To ostatnie dotyczy liberałów zapatrzonych w "amerykański" liberalizm i niewidoczną rękę rynku, która sprawia cuda i jakoby napędza gospodarki krajów, w których wolność gospodarcza, to jednocześnie bóg oraz mityczny symbol wolności i dobrobytu.

A gdzie w tym wszystkim człowiek, jako centrum - personalizm chrześcijański, gdzie w tym wszystkim nasza chrześcijańska wiara, gdzie uczciwość i prawda?


    A podobno Polacy budzą się z jakiegoś letargu? Podobno Polska i Polacy się budzą? Podobno według wielu zacnych ludzi w Polsce nasi rodacy żyjący w kraju nad Wisłą i Odrą oraz Bugiem z czegoś się budzą, to przebudzenie ma oznaczać się tym, że do władzy nad naszą ojczyzną Polacy wybiorą JKM-a lub PiS, a to znaczy, że wpadną z deszczu pod rynnę w czasie trwania ulewy podczas wiosennej burzy. Jarosławie (!) albo Januszu obejmijcie władzę nad Polską i załóżcie w "polskim" parlamencie koalicję parlamentarną, dopiero wtedy będzie można mówić i pisać o tym, że w Polsce połączyła się "polska prawica".

p.s.

   Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

 - Roman Dmowski

   Jeden z mniej wytrawnych, choć dość znaczących „sanatorów” wypowiedział się w rozmowie: „my czekamy, aż wy się rozbijecie, na wewnątrz pokłócicie, a wtedy was wykończymy”. Jest to jedno z sanatorskich złudzeń, bo zlikwidować obozu narodowego nikt nie zdoła: nie jest on wyrazem, ani jakiejś doktryny, ani jakichś partykularnych interesów; wyrasta on z istoty narodu, jest organizacją narodowego ducha i gdy naród żyje, on zginąć nie może. Może on tylko nie stanąć na wysokości swych zadań, gdy zgłupieje i gdy go zaprzątać będą wewnętrzne rozterki.

Źródło: w liście do księdza prałata Józefa Prądzyńskiego, 13 lutego 1934

   Jedną z korzyści naszego obecnego położenia, tego niesłychanego ucisku, w którym żyjemy, tego rozćwiartowania politycznego, przy silnym poczuciu narodowej jedności, jest większa, niż u innych narodów konieczność zastanawiania się nad istotą narodowego bytu, nad znaczeniem więzi narodowych, nad rozległością narodowych zadań i obowiązków. Żaden naród nie ma tylu co my pobudek do zwracania swej myśli w tym kierunku. Dzięki temu wydaliśmy swego czasu poezję patriotyzmu, jakiej żaden naród nie posiada, poezję, której siła i głębokość uczucia miłości ojczyzny nie znajduje w żadnym piśmiennictwie przykładów sobie równych. Kto wie, czy pod tymi samymi wpływami nie otworzymy kiedyś nowych widnokręgów w etyce i polityce... Jeżeli duch polski, jak najszerzej korzystając z doświadczenia innych narodów, jednocześnie będzie zdolny z niezwykłych warunków polskiego życia wyciągnąć naukę dla innych niedostępną, to może stworzymy kiedyś tak silną narodową moralność i tak szeroką politykę czysto narodową, wolną od wszelkich wpływów ubocznych, że na długie lata staną się one dla nas podwalinami niepospolitej siły. Tymczasem jest całkiem przeciwnie. Nasza moralność narodowa, przy pewnym jałowym sentymentalizmie, dziś polega przeważnie na braku zupełnym czynnej miłości ojczyzny, a poglądy polityczne naszego oświeconego ogółu tym są niezwykłe, tym się różnią od polityki innych narodów, że brak im podstawy wszelkiej zdrowej polityki, mianowicie – narodowego instynktu samozachowawczego. Jesteśmy narodem z wypaczonym sposobem politycznego myślenia.

 - Roman Dmowski, "Myśli nowoczesnego Polaka". 
 
Tormentia - Moja Ojczyzna.A tak w ogóle to mam okropnego "doła".
 

3500 odsłon średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
Piotr Świtecki, 2012.06.10 o 21:39
K*rwiniści przyzwyczajeni są do łykania i powielania takich bredni, że Kaczyński jako agent Rosji to dla nich mały pikuś ;-))
Pozdrawiam i spokoju ducha życzę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
Hindukusz-Milena, 2012.06.10 o 22:08
To prawda. Nie mogę zrozumieć na czym polega fenomen popularności Kongresu Nowej Prawicy wśród młodych(głównie studentów).Oni bezkrytycznie przyjmują wszystkie często bzdurne lub niebezpieczne idee głoszone przez Korwina i nie dają sobie nic wytłumaczyć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
Jacek, 2012.06.10 o 22:22
JK już był i jest znany.
+M ekscentryk i skandalista o utopijnych poglądach.
Po co nam to?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
Jacek, 2012.06.10 o 23:51
To trochę nie tak.
Zza oceanu może inaczej to wygląda.
Wybory czy parodia?
Więc jak można mówić o wybieraniu?
Tak wcale nie "musi być w tej chwili historii".
Mamy jeszcze na tyle honoru, że nie godzimy się być podludźmi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
w.red, 2012.06.11 o 00:10
Dosyć mam już Twojego stylu pisania. Nie zamierzam tego dłużej tolerować. Kto dał ci prawo i wyłączność do oceny tego przykładowo jak ja widzę zamach stanu, którego konsekwencją była katastrofa Smoleńska ?! No kto ? Masz wystarczającą wiedzę na ten temat ? I jakim prawem piszesz o "pogardzie" jaką tu ponoć żywimy dla tego zdarzenia ? To że piszesz głupoty mogę jeszcze zrozumieć, ale nie rozumiem czemu celowo i nieprawdziwie nas tutaj obrażasz swoimi posądzeniami.
Skąd wiesz, że pogardzałem prezydentem o którym piszesz ? No skąd ? Wróżka ci powiedziała ? Gdyby tak było nie głosowałbym wcześniej tak jak głosowałem.
A że po lesbonie stał się dla mnie zdrajcą to już inna sprawa.
Miłość ma to do siebie że czasem bywa ślepa i tak jest w Twoim przypadku. Ale to Twoja sprawa i nie obrażałem ani nie obrażam Cię z tego powodu. Lubisz jak wybraniec okłada Cię w imię miłości dla "Twojego dobra" i oszukuje Cię na każdym kroku doprowadzając na skraj upadku. Twój wybór i Twoja wola.
Ale nie wymagaj od innych tego samego i nie obrażaj tylko dlatego że widzą jak Twój wybraniec postępuje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
w.red, 2012.06.11 o 07:52
"..Mam prawo mowic, pisac i miec opinie o Polakach bo tez jestem Polka.."
No, faktycznie masz takie samo prawo jak ta znana ostatnio "publicystka" z USA (bo jak przypuszczam też u niej w szufladzie leży polski paszport). I może pisać co dusza zapragnie, nawet jeśli jest to niezgodne ze stanem faktycznym.
Co miałem napisać napisałem i dobrze to zrozumiałaś. A nie chcę wdawać się w zbędne pyskówki które niczego nie zmienią. Mogące ewoluować jedynie do obrażania siebie nawzajem. To nam w kraju i na tych stronach jest najmniej potrzebne. Dlatego pozwolę sobie ignorować Twoje dalsze notki i komentarze.
Bo Ty nie chcesz rozmawiać lecz jedynie narzucać swój punkt widzenia. Ot i wszystko.

PS
A o tym że "bywasz" i piszesz także w innych miejscach nie wątpię. Bo jak przypuszczam usiłowałaś opisać nasze miejsce w sieci nader sugestywnie. Prawie tak samo prawdziwie jak niejaki jurand lub kuki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
w.red, 2012.06.11 o 22:12
Nie było sprawy. Być może i ja się zagalopowałem uwiedziony własną wyobraźnią. Zrozum proszę rzecz podstawową. My tutaj na miejscu jesteśmy o tyle w sytuacji bez wyjścia, że niemal każde rozwiązanie jest skazane na niepowodzenie. Christo napisał dlaczego.
Ludzie tu w większości już nie są w stanie nikomu zaufać "na słowo". Co więcej na ich zaufaniu nikomu nie zależy bo gdyby było inaczej nie traktowano by ich jak bezrozumne bydło. Dlatego próbujemy się samodzielnie zorganizować by coś zmienić na lepsze. A to będzie możliwe gdy ludzie zaczną żądać rzeczy istotnych (realizacja prawa do ich upodmiotowienia zapisanego w konstytucji). A nie zadowolenia się obietnicami w rodzaju : Chcecie "zwyczajnej" - obiecujemy wam zwyczajną i to po niskiej cenie. Ludzie oczekują zmian rzeczywistych a nie wydumanych z których i tak nikt nie będzie chciał się wywiązać. Jak w tej słynnej reklamie - żądaj dowodów, nie obietnic. Dla nas tutaj to kwestia być albo nie być. Bo co do tego że istniejący mafijny układ urzędniczo-polityczno-banksterski do żadnych zmian bdzie usiłował nie dopuścić to chyba dla większości jest już jasne. To tyle by rzecz wyjaśnić :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
Piotr Świtecki, 2012.06.11 o 22:53
Konstytucja to już tylko papier. Trybunały od tego są, żeby nie przeszkadzała. A nie, by pilnować jej przestrzegania.
Znaczy oczywiście to jest ważne, tu można próbować przedstawiać sprawy ewidentne, podsuwać pod oczy, że coś się nie zgadza. Ale to już było, choćby przy okazji Europejskiego Nakazu Aresztowania, o akcesji do Unii nie wspominając.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
w.red, 2012.06.12 o 01:49
Efendi, to że nie przestrzega się konstytucji nie tyle świadczy o tym że jest zła. Lecz jedynie o złej woli ludzi odpowiedzialnych za jej przestrzeganie. Do pewnego stopnia jednak spełniała swą rolę dopóki macherzy nie dobrali się do jej zapisów. A musieli to zrobić (i to nieraz) by w oczywisty sposób nie stanąć wbrew jej zapisom. W większości prawo trzeba zmienić, ale nie znaczy to że należy je w całości wyrzucić do kosza.
Jeżeli coś trzeba zmienić to ludzi za nie odpowiedzialnych. Przywrócić Polskę to znaczy też przywrócić prawo. Na początek jak napisałem trzeba zacząć od konstytucji, a w niej od ordynacji wyborczej.
Głównie dlatego by nikt nie poważył się powtórzyć "lesbony" lub "akcesji",czy też na wysyłanie naszych żołnierzy w roli okupantów. Moim zdaniem od tego trzeba zacząć :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
Christophoros Scholastikos, 2012.06.11 o 15:15
Przepraszam za wcięcie, ale może zachodzi tu taki mały błąd we wzajemnym rozumieniu.

Lemingi to pogardliwe (odzwyczajamy się bo to tylko pogłębia podział) nazywanie tych, którzy nie mając własnego zdania powielają bezrefleksyjnie podstawione kolorowe rozwiązania. Nazwa pochodzi od gry gdzie durne lemingi potrafią się wszystkie utopić w lawie jeśli nie postawi im się kogoś kto ich przed przepaścią zatrzyma.

Tzw. lemingi wierzą we wszystkie brednie, a o Kaczyńskich krąży ich sporo. Głównie te, że są winni złej pogody, krachu ekonomicznego, złej gry polskiej reprezentacji piłkarskiej, słowem wszystkiego co się rusza. Seawolf jest mistrzem w naśmiewaniu się z tych głupot opartych głównie na emocjach i wyrwanych z kontekstu faktach.

Określenia tego używają wierzący w braci Kaczyńskich.

Protestuję przeciwko nazywaniem lemingiem kogoś kto ma dużą wiedzę, własną refleksję i pogląd na tychże Panów. Nie wolno do jednego worka wrzucać takich postaw.

W tej grupie, w której i ja jestem, przeważa nie emocjonalny negatywny stosunek do ww. braci. Już z pewnością nie bezrefleksyjne powielanie debilizmów serwowanych przez POlsko języczne kreatury. Na to taką pozycję można przejść jeśli oceni się samodzielnie, na spokojnie fakty i wydarzenia które wyszły z pod ręki braci Kaczyńskich. Jest to smutna pozycja bo wygodniej było w nich wierzyć mimo wszystko. Fakty na tym portalu były opisywane wielokrotnie. Jeśli zabierzemy kontekst z cyklu jeśli nie Kaczyński to co? Oceniając fakty, to witamy po tej stronie :).

Pozdrowienia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
w.red, 2012.06.10 o 23:47
Rysunek już mówi wszystko. Tekst dopowiada, tyle że nie do końca. Bo prawda jest okrutniejsza i dużo bardziej porażająca.
Narodu polskiego już nie ma. To co zostało z niego to tylko polskojęzyczne społeczeństwo - konglomerat wszystkich możliwych nacji zlepionych na przestrzeni lat. Dużo uczyniono by tak się stało i zrobiono to z rozmysłem. Naród to podstawa, przedmiot i podmiot. Kwintesencja państwa. A że państwo Polskie od długich lat jest zawadą. To i zrobiono wszystko by zlikwidować je rękami samych jego obywateli. Najskuteczniej jak to możliwe, a mianowicie rozbijając i atomizując naród.
Dlatego dziś mamy w większości do czynienia z "powierzchownym patriotyzmem" (przykładem mające właśnie miejsce mistrzostwa). Lub też zapieraniem się własnej tożsamości promowanej prze pro jewriejskie ugrupowania.
Istnieje jeszcze mała grupa ludzi przywiązana do dawnych wartości, zasad i wiary. Ale dla nich to z jednej strony świętość, a z drugiej rzec można abstrakt.
To wygląda mniej więcej tak jak wspomnienie smaku dawnej wolności przekazywane przez pokolenia. Smaku, którego tak po prawdzie nikt już nie pamięta. To niedościgniony wzorzec, ideał i dlatego tak nie osiągalny. Jest to także przyczyną nieporozumień bo bez mała każdy widzi to inaczej. A nikt nie widzi konieczności ustępstw w imię idei wspólnoty jaką jest naród.

PS
Nie na darmo przeczytałem gdzieś w informacjach że przedstawiciele jakiejś nacji (bodaj Laponii) udali się do żydów by ci przekazali im jak są w stanie zachować swą odrębność i tożsamość oraz kulturę. Nawet przypuszczam że wiem co usłyszą :dbajcie o czystość swojej krwi.

pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
Christophoros Scholastikos, 2012.06.11 o 15:05
"Narodu polskiego już nie ma". Nie zgadzam się. To nie prawda.
Nie jest taki jaki byśmy chcieli, ale jest. Choćby na tym portalu. 20 piszących i 2-5 setek czytaczy. Wchodzimy tu bo do polskości tęsknimy i chcemy jej więcej.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
w.red, 2012.06.12 o 11:10
Ja też się nie zgadzam, ale takie są fakty. Dziś ostał się jeno "szczep" ludzi wiernych swej tradycji i kulturze. A to nie to samo co naród (swoją drogą warto zastanowić się co to słowo i pojęcie oznaczało i oznacza wychodząc choćby od jego etymologii).
Warto pamiętać że na przestrzeni lat zasoby ludzkie (właśnie narodu) zostały okrutnie przetrzebione (wojny, powstania, emigracja). Substancjalnie naród nie miał biologicznych szans, bo ludzie to nie chomiki syryjskie. Dodatkowo kolejni okupanci zainstalowali w naszym kraju nie tylko swoich ludzi na prawach obywatela. Ale też i innych mających (choć nie świadomie) rozbić i rozwodnić zwartość narodu. Dość spojrzeć w historię by to dostrzec. Ludzie ci nie asymilowali się do zastanej zbiorowości, ale wręcz wykreowali swoją własną tożsamość. A jako że jak napisałem zostali narzuceni na prawach "obywatela" to i z czasem zechcieli przekształcać struktury państwa i narodu do odpowiednich dla siebie wzorców. Stąd w prostej mierze wzięło się nijakie "społeczeństwo" przetransferowane rodem ze wschodu. I nie skąd indziej wywodzą się źródła ideologii komunistycznej i post komunistycznej (paliknociarnia z plafusiarnią). Na dobrą sprawę już następcy Bolka Chrobrego do tego się przyczynili. Czy to nie "znak czasu" ? Spójrz Krzysiu. I tu "Bolek" i tam Bolesław, ale jakże wiele ich różni. Dlatego dziś musimy od początku odbudowywać naród. Najpierw w ludzkiej świadomości a później realnie. O tyle będzie nam łatwiej że mamy się na czym oprzeć i możemy wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Pierwsza chorągiew wroga zdobyta :). 
Christophoros Scholastikos, 2012.06.12 o 11:30
Heniu, trochę tego narodu więcej niż nam się zdaje :0
Oto dowód:
+www.facebook.com

:-).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pierwsza chorągiew wroga zdobyta :). 
w.red, 2012.06.12 o 14:43
Może faktycznie się mylę. Ale dla mnie wyznacznikiem były ostatnie wybory (choć i referendum akcesyjne potwierdza moją obserwację). Inna rzecz, że przyszłością kraju i narodu są ludzie młodzi. "Gorące głowy" ostygną i z czasem docenią zalety rozwagi. I o ile będziemy mieć jakąś przyszłość to ona należy do nich.

pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pierwsza chorągiew wroga zdobyta :). 
Christophoros Scholastikos, 2012.06.12 o 14:48
Daj media normalnym ludziom i naród będzie mądrzej głosował. Wszak nie każdy ma czas by przedrzeć się prze morze kłamstw napierających z każdego źródła informacji.
Róbmy swoje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pierwsza chorągiew wroga zdobyta :). 
w.red, 2012.06.12 o 17:19
Wpierw trzeba odzyskać realny wpływ w swoim państwie na sprawowaną w nim władzę i prawo. Tym razem nie będzie "wolnej europy". Trzeba chuchać na to co się już ma ("trwam", "RM"). To już naprawdę dużo :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pierwsza chorągiew wroga zdobyta :). 
Christophoros Scholastikos, 2012.06.12 o 17:32
Portal w blogosferze.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pierwsza chorągiew wroga zdobyta :). 
w.red, 2012.06.12 o 21:13
No, ba.. ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wybór pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a JKM, oraz dyskusja na temat, kto jest prawdziwym prawicowcem, a kto nim nie jes 
MatiRani, 2012.06.25 o 02:21
<Żyd na prawicy, żyd po lewicy i żyd w centrum oraz u tzw. liberałów - wolnościowców, żyd katolikiem, agnostykiem, libertarianinem, prawicowcem, ateistą i lewakiem.>

WYSTARCZY OBSTAWIC WSZYSTKIE opcje aby byc pewnym wygranej, co przy kapitale rzedu 300 TRYLIONÓW dolarów nie jest ZADNYM problemem
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑