słowa kluczowe: LGBT, gay, homo, homofobia, homoseksualiści, parada równości, sex, wesołki, zboczeńcy.
Polska2012.06.02 17:34 18:50

Parada bzdurności

 
 
Kolejny raz w ramach cywilizowania nadwiślańskiej dziczy zorganizowano w Warszawie tak zwaną "Paradę Równości".
 
Propaganda Jasnogrodu piórami dziennikarzy i ustami polityków bełkoce przy tej okazji o "tolerancji", "homofobii" i innych takich. Tę naszą ciemną tłuszczę poucza, jak się zachować, ba!, jak czuć i myśleć - po europejsku! Co powinniśmy, by dorównać. Co poprawić, by wydobyć się z kompleksów.

W swoim załganiu i hipokryzji oczywiście nie określają sztucznie kreowanej imprezy "promocją zboczeń" ani "obrazą przyzwoitości". Przy czym "obraza przyzwoitości" to w tym wypadku żadne łamanie konwenansów, ale prosty policzek dla zdrowego rozsądku. Negowanie tego, z czego Polska od wieków słynęła i co jest od polskości nieodłączne: właśnie tolerancji.
Tolerancji i zdrowego dystansu do odmienności.
Z nadzieją na wzajemność.

Mnie naprawdę niespecjalnie interesuje, jak ktoś sobie zaspokaja swoje popędy. W zasadzie nawet i jego popędy średnio mnie obchodzą, a już na pewno nie ekscytują. Nie wokół tego obraca się moje życie, nie to jest dla mnie najważniejsze.

Ten brak zaciekawienia staje się chyba powszechny, bo organizatorzy coraz więcej mówią o coraz ogólniej pojmowanej "antydyskryminacji" i "równości". O ujmowaniu się za wszystkim "wykluczonymi". Wciągają już w to swoje bagienko i niepełnosprawnych, i nawet rodziców z wózkami dziecięcymi*) Brr...

Szanowni Państwo "LGBT" i inne "gendery"! Co do równości: może Wy wyrównajcie do zdrowej średniej? Róbcie to w domu, intymnie. Jak przyzwoici, głęboko przeżywający swój związek ludzie.

Zresztą, pewnie i tak jest. Ale w gazetach, telewizorach, internecie widać tych najkrzykliwszych, najbezczelniejszych. To oni świecą gołymi ... na Marszałkowskiej.

Są środowiska, które bardzo się starają, by nikt tego widowiska nie mógł przegapić.

Na ile manifestowane na Paradzie "preferencje" są autentyczne? A na ile są skutkiem propagandy lewicy, tworzącej sobie nowy, poręczny proletariat? Na ile jest to zwichrowane przez manipulacje myślenie? "Alternatywny styl życia" wynikający z hołdowania modzie? Skutek niedojrzałości? Głupoty? Może kalkulacji?

Zapewne każdy przypadek jest inny. Ale nachalstwo paradujących nie ulega wątpliwości. 
 
Fot. Sławomir Kamiński / AG +warszawa.gazeta.pl
*) +www.wprost.pl Jak piszą organizatorzy Parady na swojej stronie internetowej, nie walczą jedynie o prawa osób LGBT, ale o prawa wszystkich wykluczonych. Ich postulaty to m.in. znoszenie barier architektonicznych, ograniczających dostępność miejsc publicznych osobom z niepełnosprawnościami lub rodzicom z wózkami dziecięcymi [...] 

3179 odsłon średnio 5 (8 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Parada bzdurności 
Piotr Świtecki, 2012.06.02 o 20:59
Uff, to się cieszę że tak to na Zachodzie wygląda.
Bałem się, że jak tak dalej ta "równość" będzie eskalować, to przyjdą czasy, że trzeba będzie jakoś czynnie udowadniać swoją "tolerancję", żeby nie mieć przylepionej etykietki "homofoba"... ;-/
No, ale ja jeszcze pamiętam pierwszomajowe pochody za komuny :)
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Parada bzdurności 
Christophoros Scholastikos, 2012.06.02 o 23:29
Wesołki wszędzie wesołki. Nikt im tam czasem lekko nie pogonił (pali)kota?
W sieci się zbierano i wybierano. Czyżby opór i obecność jedynie wirtualna?
Pozdrowienia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Parada bzdurności 
MatiRani, 2012.06.03 o 00:38
Zaslona dymna... w tym czasie Monsato lupie genotyp pietruszki i wkrótce bedzie sie szlo do sadu oskarzeni o posiadanie samosiejki na balkonie. Albo uzyja funduszy emerytalnych na zakup kolejnych F16...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Parada bzdurności 
Zenon Jaszczuk, 2012.06.03 o 08:03
Mufti.
Potem zmienią poprawnośc polityczną i znów powołają 'hitlera" aby ten ich zrównał razem z glebą. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Parada bzdurności 
Paweł Tonderski, 2012.06.03 o 11:20
Dewianci seksualni i nienormalni pederaści znowu chcieli pokazać, że są normalni, a poseł Kalisz znowu w tym elektoracie szukał dla siebie poparcia politycznego. :)

Jestem ciekaw, ilu z demonstrujących w marszu dewiantów i innych zboczeńców seksualnych, na co dzień w rzeczywistości żyje jak dewianci seksualni, a ilu ludzi na tym marszu znalazło się w nim z zupełnie innych pobudek? Może dla mody, a może dlatego bo mają jakieś kompleksy, są zbyt mało nowocześni albo zbyt mało europejscy?

+www.youtube.com

+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑