słowa kluczowe: Adamowicz, Hitler, Komorowski, Lenin, Polska, Rybentrop-mołotow, hemitrans, okupacja, stocznia.
Polska2012.05.16 01:42

Czasami z nudów człowiek nie potrzebnie pisze!!!

 

Stocznia imienia Lenina i pan Adamowicz.

 

Następmy film okupacyjny Polskię. Pan Adamowicz wskrzesza Lenina. Wszystko idzie po linii Okupantów. Pan robiący za pilnowacza żyrandoli, dla śmiechu nazywany prezydentem buduje bolszewikom-żydom mordującym Polaków pomniki. Czyli linia partii programem narodu. Cholera ja to słyszę odkąd się urodziłem. A urodziłem się dawno, już nie pamiętam kiedy.....


 

Zobaczcie państwo jaka perfidia, jaka bezczelność okupacyjna. Gorsza jak za Hitlera. Za Hitlera-żyda wiedzieliśmy, że jesteśmy pod okupacją. Polacy odpowiednio reagowali, walczyli. Dzisiaj jesteśmy wszyscy w amoku. Może jesteśmy pod wpływem narkotyków rozpylanych nam przez tzw. hemitrans. To nie jest pozbawione podstaw rzeczywistych. Jak do tychczas nie spotkałem się z wyjaśnieniem tego trucia Polaków. A zjawisko obserwuję dość często siedząc na ryneczku.

Nawet nawiązując do poprzedniego art, ciśnie się pytanie. Czy taki Komorowski ma prawo być prezydentem Polski, czy taki Adamowicz ma prawo być prazydentem Gdańska. Wszyscy wiemy, że nie, że nigdy!!! A więc co oni robią na tych stanowiskach. Ile jeszcze?!!! Czy w Polsce już nie ma mężczyzn?!! Jak możecie patrzeć na ironiczne uśmiechy, na ośmieszanie nas Polaków przez tych pachołków. Kim jest Komorowski wiemy. Jak patrzę na Adamowicza, nic o nim nie wiedząc, wiem, widzę tą autonomię 'gęby" i zachowania. Na nic są wasze krzyki STOCZNOWCY. Czas do działani. Musicie skończyć czas destrukcji Adamowicza raz na zawsze. Chyba, że w ramach rekonstrukcji przywróci działanie stoczni i wiszącego Lecha na bramie. Bo obraz z Leninem jest fałszywy. To obraz okupacyjny Polski i Polaków. To upamiętnienie mordercy żydowskiego wszechczasów. To obraza Polski i Polaków aby mordercy imieniem nazywać stocznię. To wystawa modcerców, mordercy!!!

Nie krzyczę znów, Polacy, czy wyście wszyscy zaczadzieli!!! Bo widzę, że tak. Komu żle, władza okupacyjna daje wolną rekę, może się powiesić. Po co zatrudniać wieszatieli 'rządowych". To jest czysta oszczędność. A więc wieszając się sam wspomagasz państwo-okupanta!!!

Dawno, dawno temu, jak jeżdziłem do panienki do Wrocławia. Czasami spacerowaliśmy ( o ile pamiętam w dzielnicy Krzyki) po cmentarzu niemieckim który równały spychacze jak to się mówi równo z ziemią. Robili park na miejscu cmentarzy niemieckich. Czaszki przewracały się po ziemi. Nie wnikam w to, czy to było słuszne, czy nie?!! Jednak jak dzisiaj czytam, że okupant buduje pomniki hitlerowcom na Śląsku!!! Coś mi się robi złego!!!

Pytanie chyba retoryczne, czyżby hitlerowcy zarządzali nadal Polską po tzw wyzwoleniu w 1945 roku?!! No, czyba nie ma wątpliwości, że tak. Jak już pisałem, pakt Rybentrop-Mołotow wiecznie żywy. Nawet tak samo za zezwoleniem, za inspiracją tzw zachodu, tzw Ameryki, Anglii, Francji. Czy wy, my, naprawdę tego nie widzicie, nie widzimy?!!

Śmieszą mnie rozgrywki dla naiwnych miedzy Rosją za 'zachodem". Zimna wojna, ciepła wojna, wojna. Zobaczcie jak oni idą razem. Czy tzw Rosja jako przyjaciel Jugosławii, Libii, Iraku itd, nawet Polski, pomogał któremuś z tych państw, a może pomaga?!! Czy broni ich przed światowymi zbrodniarzami żydowskimi. Wszyscy widzą, że nie. Bo to jest ten sam system, ci sami zbrodniarze.

Musicie wiedzieć, że Adamowiczów, Komorowskich mamy tysiące pod Polskimi nazwiskami. Jak ram krzyczy stoczniowiec, na głupoty pieniądze macie, na Lenina macie?!! A na nasze dzieci nie macie?!! Nasze dzieci, nie są ich dziećmi. Pisałem o tym, durna to satysfakcja, że moje widzenie swiata znów się potwierdza. Bo pisałemo zagładzie nas, naszych dzieci i wnuków. Dobrych snów życzę!!!

Tutaj znów mnie zainspirował Acidek ze Stop Syjonizmowi. Jednak podaję link do filmu na youtobe za portalem Stop Syjonizmowi - http://www.youtube.com/watch?v=mDZtDoH50kc&feature=g-all-u

Pozdrawiam państwa.

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

2748 odsłon średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Czasami z nudów człowiek nie potrzebnie pisze!!! 
Christophoros Scholastikos, 2012.05.16 o 08:39
Wstawienie Lenina to ponury żart historii.
Bezczelność sięga zenitu. Jednak widzę w tym też nutkę pozytywności, otóż zatraca się granica która powoduje, że Polacy śpią. Sami są w amoku i nie widzą co robią. Mimo iż stary niedzwiedź mocno śpi, to przestali się go bać. Buta i chora pewność siebie rodzą reakcję.
Zobaczymy czy mam rację.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czasami z nudów człowiek nie potrzebnie pisze!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.20 o 09:56
Christo.
Tak to jest jak "historycy" rządzą. Oni powinni być zlikwidowani natychmiast. Mało piszę bo żle się czuję fizycznie, a psychicznie tragicznie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czasami z nudów człowiek nie potrzebnie pisze!!! 
Christophoros Scholastikos, 2012.05.20 o 19:38
Zenek właśnie miałem pytać o Ciebie. Jakaś awaria zdrowotna się wkradła? No a psychicznie to kurcze niedobrze, że niedobrze. Kijem byś tej chandry nie dał rady przepędzić?

Podrowienia serdeczne!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czasami z nudów człowiek nie potrzebnie pisze!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.20 o 21:06
Christo.
Właśnie przebudziłem się z "amoku". Może będzie lepiej. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czasami z nudów człowiek nie potrzebnie pisze!!! 
Christophoros Scholastikos, 2012.05.20 o 22:05
No i rewelka! :)
Dziś pierwszy ultra gorący dzień. Bynajmniej u nas.
Może Cię lekko nagrzało?
Pozdrowienia i dobrze, że już lepiej.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czasami z nudów człowiek nie potrzebnie pisze!!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.21 o 16:27
Pewnie mało kto to przeczyta, bo temat spadł. Nie będę jednak wprowadzał tego tematu od nowa. Mam nadzieję, że Polacy się budzą. Coraz więcej iskier się roznieca. Gdańszczanie zapalcie znów całą Polskę. Musimy tych morderców, złodziei wytępić co do jednego. Musimt odzyskać Polskę jeśli chcemy żyć. Nie może być Polska i Naród Polski niszczona przez morderców, przez naszych oprawców. Nie możemy pozwolić tym durniom na stawianie pomników, na gloryfikowanie morcerców. Bierzmy się do roboty. Czasu zostało mało. Polecam - +cirilla.nowyekran.pl Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑