słowa kluczowe: Francja, Hollande, PO, PiS, Polska, Sarkozy, lewica, masoneria, prawica, żydzi.
Świat2012.05.06 18:36 11.02 09:38

Szopka wyborcza we Francji.

 

Francuzi mają do wyboru żyda niby lewaka Hollanda lub żyda Sarkozego jakoby prawicowca.

 
Tak samo jak Polacy mają do wyboru PO lub PiS, to są jakoby dla nas jedyne alternatywy, jedni i drudzy siedzą w kieszeni międzynarodówki i wspierają Bank Światowy, Fundusz Walutowy oraz nasze członkostwo w Unii Europejskiej, tak samo jak we Francji Hollande i Sarkozy.

Fotografia Phillipe Wojazer - Reuters.

 
   Podobno po tym, gdy we Francji wybiorą na prezydenta tego kraju Hollande Francję zaleje islam, a jakiś islamista obywatel Francji zostanie w kolejnych wyborach wybrany na prezydenta Francji.

   To Hollande wpuści jeszcze więcej islamistów do Francji, to można wpuścić ich do tego kraju jeszcze więcej? Przecież w Tuluzie islamiści nie stanowią większości społeczeństwa zamieszkującego to miasto, skąd w takim razie w tym mieście mniej islamistów a więcej żydów, jeżeli już dzisiaj to islamiści arabscy stanowią większość w kraju położonym nad Loarą i Rodanem, natomiast żydzi, którzy we Francji stanowią mniejszość żyją teraz w ciągłym strachu przed kolejnymi arabskimi zamachami terrorystycznymi?

   Nie wiem dlaczego w takim razie islamiści już teraz we Francji nie wystawili swojego kandydata do prezydenckiego fotela Francji, jeżeli to taka wielka siła polityczna w tym kraju, tylko mieliby to uczynić dopiero po tym, gdy do władzy we Francji dojdzie Hollande?!

    Natomiast Hollande i Sarkozy są żydami, tylko że jeden to niby polityk lewicy francuskiej a drugi to jakoby polityk francuskiej prawicy, to kto wreszcie stanowi większość w polityce we Francji, islamiści czy jednak żydzi udający Francuzów?

   Tak jak prawdziwą polską prawicą w Polsce jest PiS, a lewicą Ruch Palikota, a liberałami PO. Kto w takim razie stanowi większość we Francji, islamiści czy jednak żydzi i międzynarodówka oraz masoneria francuska. To islamiści należą również do francuskiej masonerii, która nieustanie od wielu dekad ma swoich prezydentów, premierów i ministrów w rządzie francuskim?!

  Czy Państwo znają jakiegoś Araba - islamistę obywatela Francji, który zasiadał kiedykolwiek w rządzie francuskim, proszę w takim razie wymienić jego nazwisko?

 Jak tak dalej pójdzie, to w ogóle cały świat opanują islamiści i al Kaida. Trzeba temu w takim razie się koniecznie przeciwstawić, dlatego też proponuję diasporze żydowskiej zamieszkującej w Polsce ponownie wyjść z propozycją, aby w Warszawie wybudować meczet. Wtedy to zagrożenie stanie się dopiero naprawdę prawdziwe, być może we Francji też rządzący Francją powinni pozwolić na to, aby we Francji zamieszkało jeszcze więcej Arabów - islamistów i powinni im wybudować kolejne meczety, natomiast Kościoły chrześcijańskie powinni pozamieniać na muzea, kina, dyskoteki i nowe supermarkety lub kasyna, a do szkół francuskich powinni wprowadzić lekcje z nauczania Koranu, ponieważ lekcje z religii o chrześcijaństwie już dawno temu z nich usunięto. Nawet masoneria francuska z tego powodu była bardzo dumna, ponieważ to ich ludzie w rządzie francuskim do takiej sytuacji we Francji doprowadzili a oni sami na swoich masońskich portalach o tym sami pisali i wymieniali ten uczynek, jako największy dorobek ich łóz masońskich działających na terenie Francji.

   Natomiast nauczanie o Koranie i islamie powinno być jak najszybciej wprowadzone do francuskiego szkolnictwa, aby kultura multi-kulti we Francji wreszcie zatryumfowała, nauczanie tego nowego przedmiotu w szkołach francuskich powinno być dostępne tylko dla tych uczniów i oczywiście dla tych obywateli Francji, którzy by chcieli w tym kraju pogłębiać swoją wiedzę na temat islamu, Koranu i wiary w Mahometa.

Polecam do przeczytania doskonały wpis o podobnej tematyce autorstwa pana Bogusława Jeznacha pt.
"Francja przed sarkofagiem".

http://jeznach.nowyekran.pl/post/61330,francja-przed-sarkofagiem 
 
A na koniec jak zwykle proponuję wszystkim do obejrzenia kolejny filmik z narodowej kolekcji.

Nacjonaliści w WarszawieA tę piękną balladę proponuję Państwu do wysłuchania, aby po zapoznaniu się z nią było nam na naszych polskich sercach odrobinę lżej.


 

3670 odsłon średnio 4,6 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Szopka wyborcza we Francji. 
w.red, 2012.05.06 o 20:00
Dałem sobie spokój ze śledzeniem wydarzeń we Francji bo jak zauważyłeś sytuacja jest podobna (o ile nie taka sama). A tzw "skrajna prawica" z panią Le Pen wydaje się być spacyfikowana jak pies pozbawiony zębów i psich atrybutów. Francja płaci cenę za swoją gnuśność i powolność wrogów. Oni nie tylko nie chcieli umierać za Gdańsk, ale i ich kraj według nich na to nie zasługuje.
Pytanie ilu jeszcze pozostało tam naprawdę rodowitych francuzów.5 %, a może 10% ?

PS
Film miodzio.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szopka wyborcza we Francji. 
Paweł Tonderski, 2012.05.06 o 20:17
Musiałem napisać kilka słów, niestety gdy czyta się takie idiotyzmy jak te trzeba zareagować:

+zbigniewkuzmiuk.nowyekran.pl

I na przykład takie komentarze:

Prosta droga do islamizacji Francji
Jeśli te wybory wygra Francois Hollande, to za pięć lat Prezydentem Francji będzie wyznawca pedofila Mahometa.
nadużycie link skomentuj
Paweł Urbański 06.05.2012 16:19:40

za:

+zbigniewkuzmiuk.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szopka wyborcza we Francji. 
w.red, 2012.05.06 o 22:31
Jak to kiedyś już gdzieś napisałem : papier i ekran przyjmą wszystko. A już szczególnie od "polityków".
A lemingi im uwierzą i potem piszą takie komentarze jakich przykład tam miałeś :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szopka wyborcza we Francji. 
Krzysztof J. Wojtas, 2012.05.07 o 10:02
Pawle

Problem jest znacznie trudniejszy, gdyż w obecnej postaci - także KRK stanowi przeszkodę dla zmian.
Wystarczy poczytać; gdyby katolicyzm stał się dominujący (narzucony), to za "rogiem czają się fundamentaliści" - typu circ, ale też wielu innych.
Wielu szybko uzna "przewodnią rolę " hierarchii.

W efekcie powstanie większy galimatias niż to, co mamy.

Jedynie długofalowa praca nad wzrostem świadomości - opieranie się na wartościach, a nie doktrynie, może przynieść rezultaty.

I przyznam szczerze - z judaizmem otwartym - można wygrać.
jednak najtrudniejszym przeciwnikiem jest judaizm, który przeniknął w struktury KRK.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szopka wyborcza we Francji. 
Paweł Tonderski, 2012.05.07 o 11:23
Krzysztofie nie jestem fanatykiem chrześcijańskim, jednak uważam, że nauka o chrześcijaństwie i o misji Jezusa Chrystusa i o tym co On nam zostawił po sobie w spuściźnie i wychowywanie w tym duchu młodych ludzi przyniosłaby mniejsze szkody, niż to co teraz się dzieje w naszym kraju, gdzie gloryfikuje się judeochrześcijaństwo lub laickie podejście do życia.

Natomiast blogerka circ jeszcze niedawno dałaby się pokroić za judeochrześcijaństwo, moim zdaniem i tak w tej pani ostatnio zaszły bardzo duże przeobrażenia mentalne i kulturowe. Wydaje się mnie, że miałeś w tym swój bardzo duży udział, trzeba z ludźmi dyskutować i rozmawiać, ja osobiście bardziej obawiam się takich ludzi jak Grzymski, val, Piłsudski i im podobnych, a z pani circ, to może być jeszcze dobra Polka i chrześcijanka. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szopka wyborcza we Francji. 
Hindukusz-Milena, 2012.05.08 o 21:55
Paweł Tonderski,
Zgadzam się w 100% z Twoimi refleksjami na temat francuskich wyborów.
Od siebie dodam, że z jednej strony Francja zasługuje na współczucie(naród o pięknej historii a dziś wybiera sobie Żydów na prezydentów) ale z drugiej strony możemy pozazdrościć Francuzom silnej partii narodowej.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szopka wyborcza we Francji. 
Paweł Tonderski, 2012.05.09 o 14:02
Dzięki za dobre słowo. :)

Rzeczywiście nacjonaliści francuscy zaczynają stanowić we Francji realną siłę polityczną, a przecież już wkrótce we Francji kolejne wybory, do parlamentu i do samorządów terytorialnych, w tych wyborach wiele miejsc i mandatów może uzyskać partia pani Le Pen. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szopka wyborcza we Francji. 
MatiRani, 2012.11.02 o 00:04
Zauwazylisce, ze na Swiecie dochodza ostatnio do wladzy ludzie bardzo "normalni"?
Messieurs "tout le monde"?

Socjotechnika aplikowana. Wyborcy nie chca "arystokratów" pieniadza czy wiedzy.
Chca ludzi im bliskich, bo wzbudzaja wieksze zaufanie.
A kto stoi za tymi prostymi ludzmi ( Bush Jr, Obama, Tusk, Bul-Komo, Hollande, cycate Makrela i Bachelet, robociarz Lula, itd... )?

STOJA KAPITAL! SZMAL NA WYBORY! P I E N I A D Z E !!!
A marionetki zarzadzaja sobie, wedlug prac ekspertów rodem z CFR. zazwyczaj...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑