słowa kluczowe: Kalisz, Kwaśniewski, Michnik, Polacy, Polska, Prasa, oszuści, partie, radio, telewizja, towarzystwo.
Polska2012.04.28 22:46

Czy koniec świata, poczatek, czy kontynuacja.

 

Wielcy i mali ludzie.

 

Często dochodzę do wniosku, że im więcej piszę tym jestem głupszy. Bo ile można pisać o tym samym. Mam na myśli politykę, historię, dzień dzisiejszy. Jednak odskocznią od tych falszywych ludzi, jest spotkanie się, spotykanie się z ludzmi normalnymi.

 


 

Zapewne to nie jest odkrycie, a jednak jest. W tym marażmie, w tym sztucznym swiecie, w tej propagandzie, namawiam panstwa do spotkania się z ludzmi normalnymi. Sam sie zastanawiam nad tym co napisałem, ludzie normalni i nie normalni. Jakie kryteria oceny, kto mnie upowaznił do takich sądów, osądów. Oczywiście sam siebie upoważniłem, wychodzi mi to z sześdziesięcioletniego życia. Do takiej oceny zbędne są partie, wręcz szkodliwe. Zapewne pamiętacie panstwo hasła komunistyczne; partia z narodem, naród z partią i inne bzdety tego typu.

Zobaczcie państwo ile musiało się zmienić, aby nic się nie zmieniło. Po tzw pierestrojce ci sami głosiciele tych pustych słów brylują we wszystkich przekaziorach antypolskich. Możemy zacząć do Jaruzelskiego przez Kiszczaka, Kwaśniewskiego, Mazowieckiego, Michnika, Bartoszewskiego po Kalisza, Palikota, Kaczyńskiego itd. To ci oprawcy parti z narodem, narodu z partią okradli nas, ogołocili doszczętnie. Jesteśmy dziadami Europy i Świata. Oczywiście nie popieram teori spiskowej Świata, że to durni Polacy ich wybrali. To jest ich specjalna zagrywka, aby pokazać narodowi jaki jest głupi. Zapewne zabieg ten się częsciowo udał, bo do dzisiaj czytam, że Polacy tak wybrali. Tylko czy napewno wybrali, i napewno Polacy.  Ja twierdzę, że ani Polacy, ani wybrali. Zakładając, że mamy prasę, radio, telewizję Polską. I tam ci mówią; startuje dwóch zbrodniarzy, oszustów na prezydenta Polski. Którego państwo wybierzecie?!!

Czy państwo spotkaliście się kiedykolwiek z takim prawdziwym określeniem kandydatów na prezydenta. Oczywiście, że nie. Czyli to już jest oszustwo w chwili startu tzw kandydatów na prezydenta. Pomijam machloje "wyborcze", bo i tak jeden z nich musi być prezydentem. Tylko pytam czyim prezydentem i czy napewno prazydentem czy oszustem. Tutaj następuje w odpowiednim momencie znów "zwałka" na społeczeństwo. Przecież tak wybraliście. Społeczenstwo w większości nie zdaje sobie sprawy, że oni nic, nikogo nie wybierali. Poprostu ci dwaj przestępcy zostali dawno wybrani przez kogo innego. Nie będę rozwijał tematu. Tak samo jest z partiami. Chyba państwu tego udowadniać nie muszę. Po owocach ich poznacie. A oni na ten burdel mają kilka lat 'zezwoleia" po tych pseudowyborach. Jeśli ja się mylę, proszę mnie przekonać, że jest inaczej.

Faków złodziejstwa, zagłady Polski i Polaków nie da się ukryć, pomimo propagandy sianej przez wszystkie mandia. W tym mednia tzw światowe.

Macie państwo ostatnio niezbity dowód tych operacji przeprowadzony w Rosji i ubzduranym sobie parlamencie europejskim. Poprostu Putin powiedział przed "wyborami" , że zamienia się rolami z Miedwiediewiem. A w tzw parlamencie europejskim Buzka umówili z Szulcem, że ten będzie dwa lata a po nim będzie Szulc. I tak jest??? Pytam retorycznie, czy nie.

To, że mnie denerwuje pisanie na wszelkiej maści portalach, dla śmiechu patriotycznych, och kogo my tym razem nie wybierzemy?!! No, robią z normalnych ludzi durni!!! Pisałem o tym, jak widzę, jak dzisiaj ciągnął ludzie zadowoleni telewizory do domów wielkości drzwi od stodoły, robi mi się niedobrze. Tutaj zły wygrał. Tylko jak ja mogę was o tym przekonać?!!

Jak to młodzi ludzie mówią, załamka, kompletna załamka. Jak wiecie, ja telwizji nie oglądam. To co robię??? Trochę czytam dobrych książek, trochę przeczesuję internet. Tutaj odzielam ziarno od plew. To nie jest wcale łatwe. Często się człowiek załamuje czytając te brednie.

Tutaj trochę sobie pozwolę na samochwalstwo. Moim zdaniem zawsze byłem człowiekiem tzw towarzyskim. Chyba pozostało mi to do dzisiaj, pomimo załamania się wszystkich obietnic, pierdół partyjnych i biegu życia.

Tutaj widzę własne zwycięstwo nad Michniktami, Kwaśniewskimi, Millerami i całą tą swołoczą. Poprostu kocham ludzi, kocham ludzi normalnych.;nie partyjnych, nie zielonych, nie czerwonych, nie bogatych, nie biednych. Często nie pytam kim są. Jednak wiecie państwo jaka to jest przyjemnośc gościć u siebie tych ludzi, takich ludzi. Poszukajcie moze kogoś, nawet "obcego", zaproscie na kawę, może ot tak prosto z ulicy. Bo nie wierzę, że tylko ja mam takie szczęście, taką radość ze spotkania z takimi wspaniałymi gośćmi.

Nie traćcie czasu na oszustów telewizyjnych, nie traćcie czasu na oszustów prasowych, nie traćcie czasu na oszustów radiowych, partyjnych itd. Oni nie są warci waszej minuty życia, ani grosza opłat abonamentowych. Wybierzcie ludzi z krwi i kości. Może nie pytajcie, kim jesteś, co robisz, jakie masz stanowisko. Zobaczcie w człowieku przyjaciela z którym nie zmarnowaliście ani minty swojego życi. To naprawdę są same zyski dla ciała, ducha, dla zdrowia psychicznego. A może ja jestem pokręcony. Pozdrawiam tą drogą moich miłych gości, zawsze oczekiwanych z wielką radością.

Osz, cholera. To tak od serca. Widocznie miałem wewnętrzną potrzebę aby to napisać.A taki dzien szczęścia będzie dominujacym nawet nad rokiem niezbtyt szczęśliwym. Mogę powiedzieć uczciwie, że ten tydzień miałem bardzo, bardzo szczęśliwy. Az , nie wypada pytać, czy ja na takie szczęście zasługuję. Może to tylko echa towarzyskiej młodości, a może dalszy ciąg. Jak ja lubię bezinteresowne towarzystwo ludzi. Niech tak zostanie. Pozdrawiam wszystkich państwa i cieszę się, że jesteście, że jesteśmy.

 

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna. 

3179 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Czy koniec świata, poczatek, czy kontynuacja. 
w.red, 2012.04.28 o 23:25
Masz rację Zeniu :) Anioły są wśród nas tylko dostrzec jest je trudno.
Bo to nie jest tak, że każdy z nich jest nieskazitelnie "biały". Są różne i w różnych odcieniach bieli (choć najwięcej jest szarych). Ale są i takie, którym bliżej do "czerni". Jednak i w nich przetrwała jakaś cząstka białego koloru (nawet jeśli im i nam wydaje się inaczej).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czy koniec świata, poczatek, czy kontynuacja. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.29 o 21:26
w.red.
Zwalam to wszystko na telewizję. Kiedyś ludzie rozmawiali ze sobą. Dzisiaj gapią sie w propagandę telewizyjną. Same straty. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑