słowa kluczowe: Martin Hudáček, aborcja, ciąża, dzieci, dziecko, feminizm, kobieta, kobiety, manipulacje, morderstwo, nienarodzone, prawa kobiet, prawa reprodukcyjne, prawo, rodzina, sztuka, wolność, zabójstwo, życie.
Linki, cytaty, nowiny2012.04.21 13:26 13:28

Groza aborcji uwieczniona w rzeźbie

(poleca )
 
Pragnieniem słowackiego artysty Martina Hudáčka było zwrócenie uwagi jak niszczycielskie skutki pociąga za sobą aborcja.
 
Zabicie nienarodzonego dziecka wywołuje u matki ranę, która nigdy się nie zagoi. Ból i świadomość dokonanego zabójstwa na zawsze naznaczą życie kobiety.

Dzieło Hudáčka, znajduje się w Bańskiej Bystrzycy, ale już sama fotografia wywarła ogromne wrażenie na odbiorcach, również za Oceanem. Część mediów określa ją jako szokującą. Jeśli rzeźba jest szokująca to, doprawdy nie znajdziemy słów na opis tego czym jest zagłada nienarodzonych jaka dokonuje się we współczesnym świecie.
 
- To rozdzierająca serce rzeźba - powiedział dr William Kurz, jezuita z Uniwersytetu Marquette w Milwaukee w USA. - Głęboko dotyka smutku matki i ukazuje godność abortowanego dziecka - dodaje Kurz.
 
W Polsce obserwujemy wzmożoną aktywność aborcyjnego lobby. Ich działania są nagłaśniane przez media, często przedstawiane jako godne aprobaty i będące działaniami na rzecz „wolności” kobiet. O skutkach aborcji z całą świadomością się milczy.
 
Niedawno Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny pochwaliła dyrektora Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie, prof. Janusza Wyzgała. W jego placówce zabija się, zgodnie z prawem, nienarodzone dzieci ze zdiagnozowanym zespołem Downa. Tych samych obrzydliwych praktyk dokonuję się w warszawskim Szpitalu Bielańskim, który z kolei nosi imię bł. Jerzego Popiełuszki, znanego z obrony życia nienarodzonych.
 
 
Źródło: lifesitenews.com
luk 
 
Źródło: +www.pch24.pl 

3716 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑