słowa kluczowe: Ameryka, Amerykanie, Bilderberg, Hitler, IIwś, Polska, Spisek, fałszywi przyjaciele, likwidacja Polski i Polaków, przyjaciele, zagłada Polski, Świat.
Świat2012.04.19 15:44

Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni.

 

Polska 1939-1945 i 1989 - 2012

 
Polacy!!! Przeczytaj cie to wszyscy. Dlaczego "przyjaciele" Polski zniszczyli nas w 1939-1945. Dlaczego ci sami "przyjaciele" zniszczili nas w 1989-2012. Kto się bał i boi Polski i Polaków. Najwieksi "przyjaciele" Polski i Polaków to amerykanie.
 

Szperając w sieci postanowiłem połączyć te dwie istotne dla Polski i Polaków informacje. Kto i dlaczego nas niszczył i niszczy?!!  Kto i dlaczego nas się bał i boi?!!  Dlaczego jesteśmy ciągle pod okupacją?!!  Dlaczego uchodzący za naszych przyjaciół amerykanie sprzedali nas, zniszczyli w czasie i po IIwś?!!  Dlaczego ci sami przyjaciele amerykanie sprzedali nas i zniszczyli (niszczą  do chwili obecnej) w 1989-2012?!!  Kim byli i są ci "przyjaciele" amerykańscy?!!  Kto rządził i rządzi Ameryką?!! Kto tym wszystkim sterował i steruje.?!!

Możecie się ze mną nie zgadzać, ale przeczytajcie i podajcie dalej - wszystkim Polakom. Trudno jest walczyć nie widząc wroga. To jest jeszcze jeden dowód na niszczące partie zainstalowane w Polsce po wojnie i po 1989 do dnia dzisiejszego. To byli i są jak ja ich określam pachołki i wszarze. To byli i są mordercy Polski i Polaków.  Dogłębne przemyślenia pozostawiam panstwu.  Kiedy Polska się rozwinie gospodarczo?!!  Kiedy pozbędziemy się biedy?!!  Kiedy nasze rodziny, dzieci, przyjaciele nie będą głodować, odbierać sobie życia?!!  W tym układzie, proszę państwa nigdy!!!

Musimy to wszyscy zrozumieć!!! Musimy przestać popierać wszystkie partie zainstalowane przez tych "przyjaciół" w Polsce. Musimy wszyscy walczyć o wyzwolenie Ojczyzny Polski i Polaków. Dla przykładu zobaczcie, że ci sami "przyjaciele" już tylko Polakom blokują zniesienie wiz do tej zas..... Ameryki.

A oto te dwie informacje zapewne znane. Jednak połączone w całość pokazują trwanie II wś na terenie Polski.

1) Hitler o Polakach

W sieci można znaleźć interesującą opinię o Polakach zawartą w „Głosie Wielkopolskim” z 1947 roku. Pochodzi ona z odnalezionego przez Amerykanów tajnego memoriału Hitlera skierowanego do Himmlera 4 marca 1944 roku. Dzisiaj gdy polskość jest dezawuowana na każdym kroku a my, Polacy mamy wyjątkowo niskie mniemanie o samych sobie warto czasami przytoczyć co mają o nas do powiedzenia najbardziej zaciekli wrogowie. Według niedoszłego malarza z Braunau:


„Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki".

Tekst ten nie powinien dziwić, ponieważ jest on typowym wyrazem kompleksu jaki Niemcy od stuleci odczuwają w stosunku do nas. Jeżeli ktoś nie wierzy to proszę sobie poczytać opinie na temat Polski Fryderyka II lub Ottona von Bismarcka w których obsesyjna nienawiść miesza się z mniej lub bardziej ukrytym podziwem.

Data powstania memoriału, 4 marca 1944 roku nie jest przypadkowa. Opinie Fuehrera o Polakach była prawdopodobnie efektem klęski tzw. General Plan Ost przewidującego eksterminację milionów Słowian z Europy Środkowej. Pierwszy etap tych zamierzeń Niemcy rozpoczęli na Zamojszczyźnie przystępując do wysiedlania ludności. Ku zdziwieniu okupantów doprowadziło to do zbrojnego oporu w warunkach niemieckiej przewagi i masowego terroru.

Decyzja o podjęciu walki okazała się słuszna mimo, że za każdego zabitego Niemca ginęły całe polskie wsie. Najeźdźcy zorientowali się jednak, że Polacy nie pójdą biernie na rzeź a wymordowanie wszystkich stawiających rozpaczliwy opór wymagałoby zbyt dużej ilości wojska tak potrzebnego na froncie. Wygraliśmy makabryczną licytację z diabłem, któremu musiało to zaimponować.

2) A tutaj trafiłem na spisek przeciw Polsce -
- „My bardzo chętnie poprzemy waszą niepodległość, ale powiedz co zrobić z Waszym przemysłem?”. Szczęka mi opadła, więc mi tłumaczył: „Na Japonię mieliśmy 20 lat czasu, aby się przygotować na ich atak. Okazało się to niewystarczające. Wy z waszym wykształceniem i z waszym przemysłem w ciągu dwóch lat zdestabilizujecie rynki światowe, a my nie będziemy mogli się temu przeciwstawić. Więc, jeśli powiesz, co zrobić z waszym przemysłem, to poprzemy waszą niepodległość.” Warunkiem poparcia niepodległości przez USA było zniszczenie polskiej gospodarki. Warunkiem przyjęcia do UE, jak nam wmawiała wewnętrzna propaganda, była likwidacja hutnictwa, górnictwa, stoczni, cementowni, cukrowni itd. Państwa europejskie przed wejściem do UE, swój przemysł intensywnie dofinansowywały, a nam kazano nasz przemysł zniszczyć. Nasze rządy i społeczeństwo na to pozwoliły. Plan zniszczenia gospodarki pod nazwą „Planu Balcerowicza” Polacy z Lechem Wałęsą na czele przeprowadzili ochoczo. Bezwzględnie wykorzystano ciężką psychozę, na którą zapadliśmy w 1989 roku. Z tej psychozy musimy się otrząsnąć, musimy znaleźć odwagę, by przyznać się, że daliśmy się oszukać jak dzieci. I przypomnieć sobie, że przecież przez wieki nie byliśmy niedołęgami. Po I wojnie światowej od zera potrafiliśmy zbudować II RP, wielkim wysiłkiem całego narodu stworzyliśmy nowoczesny przemysł. Zbudowaliśmy Centralny Okręg Przemysłowy, zbudowaliśmy Gdynię. Polska doganiała czołówkę europejską. Do dzisiaj się tym chlubimy. Po II wojnie, mimo jarzma komunizmu, potrafiliśmy zbudować tak potężny przemysł, że jego konkurencji na rynkach obawiały się nawet USA. Pamięć o Katyniu, Smoleńsku, Jałcie, pamięć o 1939, 1945 i o 1989r nie prowadzi do wrogości z Niemcami, Rosją, Anglią i USA. Pamięć ta musi być żywa, aby nie odbierać politykom argumentów. Szczególnie politycy nie powinni wypominać tego bez potrzeby. Kanclerz Schroeder powiedział: „Niemcy o naszych interesach na wschodzie myśleć muszą zawsze, mówić – nigdy”. Politycy krajów konkurencyjnych znają wiedzę społeczeństwa i jego nastroje /mają wywiad/. To wystarczy by miarkowali swe naciski. Wywołanie społecznej psychozy może całkowicie ubezwłasnowolnić polityków. Taką sytuację mieliśmy 1989r, gdy Polacy gotowi byli rozszarpać każdego krytyka „planu Balcerowicza”, co kosztowało nas utratę przemysłu. W 2004 gdyby „ulica” nie oszalała: „chcemy do Unii”, politycy mogli wytargować bardzo korzystne warunki w traktacie akcesyjnym. Irlandczycy kolejnym „nie” wywalczyli warunki tak korzystne, by powiedzieć „tak”. Niemcy, Francja czy Anglia, mogą bezkarnie łamać zasady UE. Nie tylko z powodu swego bogactwa, lecz również dlatego, że wszyscy wiedzą iż te narody będą bronić swych interesów, z wyjściem na ulicę i zmianą rządu włącznie. Gdy jednak PiS spróbował wesprzeć finansowo stocznie, UE za karę nakazała ich likwidację. Stoczniowcy poszli „na bruk”, lecz ani jeden nie „wyszedł na ulicę”. - całość +www.google.pl.

Dokładam jeszcze punkt następnty z bardzo istotnym komentem kolegi Pawła Tonderskiego pod innym moim art.

3) Tak, ten program w Polsce jest prowadzony od lat siedemdziesiątych XX wieku, nosi on nazwę dekapitalizacji przemysłu polskiego, jeżeli można zdekapitalizować czyjś przemysł, ekonomię i gospodarkę, to można i zdekapitalizować cały naród. Ten plan wymyślili ludzie z Grupy Bilderberg, m. in. Kissinger.

"Mogę tylko przypomnieć, że totalna dekapitalizacja polskiego majątku narodowego prowadzona jest od 1975 roku, zgodnie z Programem Kissingera z 1972 roku - "Program strategiczny działalności gospodarczej rządu Stanów Zjednoczonych w krajach postkomunistycznych". Został opracowany w 1970 roku przez zespół prof. R. Pipesa. Zatwierdzony w 1972 roku przez Departament stanu do realizacji."

+prawica.net
Pozdrawiam panstwa.

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

24367 odsłon średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Piotr Świtecki, 2012.04.19 o 16:24
Nie no, zachowajmy rozsądek. Czego jak czego, ale naszego przemysłu kapitaliści nie musieli się obawiać. Więcej: +prawica.net
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Paweł Tonderski, 2012.04.19 o 16:38
Możemy krytykować Polskę Gierka, cały PRL, jednak nasz przemysł ciężki, flota rybacka, huty, górnictwo, walcownie, fabryki w których produkowano najnowocześniejsze silniki okrętowe, dźwigi, przemysł stoczniowy, marynarka handlowa, przemysł przetwórczy i spożywczy, produkcja rolna i trzody chlewnej pracowały pełną parą, to że gro towaru było eksportowane na zachód lub do Związku Sowieckiego i do innych krajów demokracji ludowej, m. in. na Kubę, to już zupełnie inna historia.

A pan mar.jan to czasem wypisuje takie androny, że ho, ho...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Paweł Tonderski, 2012.04.19 o 17:01
Mufti wyobrażasz sobie to, jakby ten cały postpeerelowski przemysł zostałby przez Polaków w odpowiedni sposób zagospodarowany, jakby go przeistoczyć w nowoczesny, z nowymi technologiami, a ludzi wykształconych i zdolnych zawsze mieliśmy, wtedy stalibyśmy się potencjalną siłą gospodarczą w tej części Europy, która mogłaby stawiać swoje warunki, Niemcom, Amerykanom, Francuzom i Rosjanom, a tak jesteśmy niewolnikami i tanią siłą roboczą we własnej Ojczyźnie, wykorzystuje się nas również, jako tanich najemników w ich wojnach... :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Piotr Świtecki, 2012.04.19 o 19:10
Pewnie, że sobie tego niewyobrażam... Ale i tak gula mi skacze przez to, co teraz jest.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.19 o 17:06
Mufti.
Jeśli się nie obawiali, to dlaczego zamiast Polskę wesprzeć w rozwoju, to wszystko zlikwidowali i likwidują. Całkowita eliminacja. Chyba nie wierzysz w to, że musimy sprowadzać mleko z niemiec. Widzisz do czego doprowadzili, że hichem Polski jest wózek i taczka. Myślisz, że na tyle nas stać. To nie tylko zrobienie z Polski rynku zbytu, to całkowita eliminacja myśli technicznej, naukowej we wszystkich dziedzinach. To zrobienie z Polski obozu zagłady. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Piotr Świtecki, 2012.04.19 o 19:11
Zenon, ale ja o babci, a Ty o kapciu.

Po drugie, co oni mieli być, "dobrzy wujkowie z Ameryki"? Naprawdę nie sami Żydzi są wszystkiemu winni.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
w.red, 2012.04.19 o 19:34
Równie dobrze Efendi mógłbyś stwierdzić, że nie za wszystkim złem stoi piekło bo bez ludzi zło nie mogłoby zaistnieć ;) Albo że nie wszyscy Niemcy są odpowiedzialni za II Światową, czy też nie wszyscy Rosjanie winni są zbrodni Stalina. I miałbyś poniekąd rację. Ale rację ma też Zenek. Bo gdyby nie ta nacja to komunizm, nazizm i obecnie NWO nigdy by się nie narodziły. Taka jest prawda niestety. Zawsze opinia o innych powstaje na przykładzie jednostek. Pewnie że to uogólnienie, ale sami sobie na to zasłużyli po tysiące razy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Piotr Świtecki, 2012.04.19 o 20:25
Czcigodny W.Redzie,

gdyby nie ta nacja to komunizm, nazizm i obecnie NWO nigdy by się nie narodziły

skąd ta pewność? Nie zapominajmy, że "natura nie znosi próżni".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
w.red, 2012.04.20 o 07:20
Można powiedzieć że ta nacja jest już tak uwarunkowana. A historia to tylko moim zdaniem potwierdza. Zawsze kiedy zawitali oni w jakieś kraje kończyło się to dla gospodarzy tragicznie pod każdym względem. U innych narodów takiego wzorca postępowania nie zauważyłem. Myślę że Zenek mógłby tu się wypowiedzieć (choć jak do tej pory napisał już o tym sporo).
Pewnie że generalizuję i upraszczam, ale taki swój obraz naszkicowali u ludzi.
Powoli i "Hameryka" dojrzewa do takich samych wniosków. Jednak są już o włos
od stania się kolonią Izraela. Ciąg przyczynowo skutkowy możesz zacząć od religii. A potem to już konsekwencja takiego działania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.19 o 22:24
Mufti.
Wbrew pozorom to babcia i kapcie to komplet. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.19 o 17:18
Mufti.
Słyszałem wiele razy, że na zachodzie murarz zna się tylko na murowaniu, malarz na malowaniu. A gość mi opowiadał, że elektryk to jest jeden od żarówek, drugi od bezpieczników, trzeci od maszyn itd. Nie piszę tego aby się chwalić. Mam wykształcenie średnie techniczne. Murarzem nie jestem. Co mi nie przeszkadza, że zbuduję dom od podstaw do kluczyka do ręki- gotowy do zamieszkania. Czyli wykonam robotę murarza, cieśli, zbrojarza, hydraulika, dekarza, elektryka, malarza itd. Tak samo myslę o fachowości starych Polskich inżynierów. Jeśli ja tyle potrafię, to co mówic o nich itd. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Leszek, 2012.04.19 o 23:08
Zapomniałeś dodać, że Amerykanie planowali nuklearny atak odstraszający na linii Wisły.

Ja myślę, że oni chcą tu ruin by na tym zbudować swój kij w szprychach Rosji i Niemiec by mieć pewność że ich te 2 kraje nie wykiwają. Może nawet poniekąd robią tu i teraz a my placimy.

No cóż dodać. Nie wiem czy jesteśmy jakoś specjalnie znienawidzeni na tle innych. Oni mają plany dominacji globalnej i podobne plany mają zapewne dla wielu krajów, ale sądząc z lubości z jaką nas upokarzają w USA (polskie kawały, zatrudnianie nas jako sprzątaczek, wizy, durnowate progamy w mediach itp,) wyczuwam tu jakiś kompleks, którego nie mogą przeboleć. Może tym afrontem było, że nie narzucili Polsce swoich koncepcji przed wojną a po wojnie musieli się ewakuować w jakiejś swej części.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.20 o 06:16
Leszek.
Tak jak pisałem Jackowi, to w jakiejś części zemsta za rozwalenie koncepcji IIwś przez Polaków.Zobacz tylko kompleks tych morderców światowych na tle Polaków. Zamiast Polska jako trzecia czy czwarta armia świata iść w gronie zwyciężców nad faszyzmem to wsadzili w to miejsce nic nie znaczących francuzów. Ro są wsztsyko zdrajcy Polski i Polaków. Nie dotrzymali ani jednej umowy przez siebie zawartej z Polską. Wsyd i hańba po wieczne czasy dla tych karłów moralnych. Jałta, Teheran, Sikorski, Powstanie Warszawskie itd Sprzedawczycy bazarowi!!! Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Leszek, 2012.04.20 o 11:18
To dla nas jasne. Myślę nawet, że masz rację przywołując historię na poparcie tezy, że jesteśmy bardziej lotni i sprytniejsi niż wiele innych nacji, i być może sąsiedztwo a może jeszcze coś innego nie pozwala nam rozwinąć skrzydeł. Mam tu jednak kilka spostrzeżeń:
1. To się teraz odwraca w geometrycznym tempie, a sprzyja temu reforma oświaty, która robi coś odwrotnego niż głosi, czyli zarzuca młodzież masą niepotrzebnej wiedzy i stresuje co rusz egzaminami. W efekcie ambitna młodzież nie ma czasu na myślenie bo szkoła, korepetycje itp a wreszcie zabawa by odreagować. Stąd pokolenie młode jest coraz głupsze. I od małego nosi tuż przy mózgu telefony komórkowe, więc do tego wszystkiegio młodzież jest apatyczna lub nadpobudliwa.
2. jest niepokojąca rozbieżność między tym, że postrzega się nas jako niezwykle inteligentnych a tym, że dajemy się ogłupiać i manipulować jak mało kto. Znajomy, który kiedyś miał wgląd w jakieś badania mówiące o podatności narodów na reklamy, dotarł do info (a był to ok 2004 rok) że jesteśmy na 2 miejscu w Europie w łatwości docierania przekazu reklamowego do odbiorcy i wpływu jaki ma na postawy klienckie. No więc jak się okazuje, naszemu wrodzonemu sprytowi nie towarzyszy MĄDROŚĆ. Ja to widzę tak, że jesteśmy sprytni chcąc dużo zyskać małym kosztem. Bierze się to ze swego rodzaju lenistwa, które zniechęca nas do podejmowania długoterminowego wysiłku, planowania i wyrzeczeń. To samo lenistwo, czy może skłonność do bezmyślnego relaksu po okresie intensywnego kombinowania czyni nas bezrefleksyjnymi konsumentami mediów. I stąd masa problemów. Jeśli w dodatku towarzyszy temu przekonanie, że szybko można mieć bardzo dużo, typowa dla nas pazerność każe nam wierzyć w różne "cuda" -- przekonanie podtrzymywane przez naszą kulturę i duchowość.
3. nasza pozycja geopolityczna jest na tyle dramatycznie trudna, że najzwyczajniej N IE PRZETRWAMY JEŚLI nie będziemy KILKA RAZY bardziej nie tylko sprytni ale i MĄDRZY. Jeśli chcemy pozostać narodem musimy być narodem o wojennej dyscyplinie i atrakcyjnej mądrości byśmy mogli zaimponować tym, którzy mogą być przeciwwagą dla naszych wrogów. W tej chwili już nikomu i niczym nie imponujemy
pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.20 o 14:22
Leszek.
Oczywiście masz rację. Wiele spraw jest skupionych przeciw Polsce i Polakom. O likwidacji polskiej nauki czytałem już kilka jeśli nie kilkanaście lat temu. Zagłada nauki trwa już od kilku lat. Głupim narodem łatwiej sterować. Jak już pisałem o robieniu z młodych ludzi brojlerów.

Myślę, że Polacy są łatwowierni. Sam pamiętam za komuny jak się mówiło - Co trzeba zrobić, aby w Polsce był dobrobyt?. Zamknąć granicę na wschód i otworzyc na zachód. I wiele innych podobnych pociągnięć. Sam w to wierzyłem. Niestety jak wiesz zostaliśmy oszukani po raz następny przez ten sam zachód. A człowiek ma takie skrzywienie, że chce w coś wierzyć. Jak już też pisałem, ludzie nie mogą się nacieszyć, najeżdzić "nowymi" samochodami. Nie mogą się nacieszyc kolorową telewizją. Nie mogą się nacieszyć pełnymi sklepami. Tragedią jest wiara w telewizję i prasę. Szlag mnie trafia jak jeszcze dzisiaj słyszę, a co ty gadasz. W telewizji mówili..... Myślę, że na całej linii zawiódł kler, za duże nasączenie antypolską agenturą- utajnioną do dnia dzisiejszego. Całkowita klapa tzw inteligencji.

Musimy być Narodem o wojennej dyscyplinie - to jest strzał w 10kę. Cały czas o tym piszę na ile moge. Gdyby Polacy zachowali się jeszcze jak podczas wojny to tego wszystkiego by nie było. A wojna trwa przeciw Polsce i Narodowi Polskiemu. A więc żołnierze podziemni do ........... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Leszek, 2012.04.22 o 14:01
tylko z tym teraz nic nie wyjdzie, bo ludzie są zmiękczeni (ideologie, konieczności życiowe, dylematy, itp), nie ma środków a inwigilacja totalna. Chyba, że coś się zacznie sypać. przykre to wszystko
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.22 o 17:02
Leszek.
Z przykrością się zgadzam, że przykre to wszystko. Szkoda, że ludzie nie wiedzą, że i tak po nich przyjdą. Wystarczy, że wywalą z pracy, potem z mieszkania itd. To też forma mordowania człowieka. Nie mylcie tylko z policją. Narobili tyle przepisów za "łamanie" których mordują Polaków. Ludzie z zasady nie są za łamaniem tych czy innych przepisów, oni są zmuszani do ich łamania, aby pozostać przy życiu. itd Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.22 o 08:35
Leszek.
Znalazłem coś ciekawego. Dlaczego nas niszczą?!!!
"Powszechne korumpowanie towarzyszące realizacji w/w recepty ratunkowej dotyczyło przywódców państw odbiorców pomocy. Musieli oni wyrazić jedynie zgodę na wyprzedaż po niskich cenach aktywów państwowych, by w ten sposób otrzymać dziesięcioprocentową prowizję, która w całości była przelewana na ich tajne konta w bankach szwajcarskich."- CO NAS, POLAKÓW, TRZYMA ZA NOGI? - +law.nowyekran.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Leszek, 2012.04.22 o 13:57
oczywiście. to wszystko jest bardzo proste. obsiadły nas pieczeniarze, które niszczą Polskę dla zysku. Ciekawe czemu Kaczyński zarzucił hasła walki z korupcją? Przecież nas najbardziej niszczy właśnie TO! Może dlatego, że zjawisko jest zbyt powszechne i nie daje punktów?
Jak kolega napisał apel do duńskiej prezydencji o działania antykorupcyjne to temat na NE spadła do piwnicy w try miga.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.22 o 16:45
Leszek.
Ja tam jestem stary i uparty. A z czego mają się cieszyć WSIoki na NE. No przeca nie z ujawniania korupcji. To na NE za ciężki temat. Jeśli już to marsze, albo Smoleńsk. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Jacek, 2012.04.19 o 23:45
Rok 1972."Program strategiczny działalności gospodarczej
rządu Stanów Zjednoczonyh w krajach postkomunistycznych"
Czy nie należałoby przyjrzeć się temu dokladniej?
Przecież to jest jawna mocarstwowa agresja, przygotowana z premedytacją na suwerenne państwa.
Jest rok 1972 i już jest mowa o krajach postkomunistycznych.
A więc całe obalenie komuny było zaplanowane.
Łącznie z motorówką i skokiem przez płot.
Wygląda na to, że ktoś jednak spiskuje, ośmieszając jednocześnie teorie spiskowe.
Kłamstwa, cynizm, perfidia, ludobójstwo.
Nie martwmy się jednak. Oni już otrzymali zapłatę.
Nasza ofiara nie pójdzie na marne.
Zapłatę otrzymamy w niebie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.20 o 06:06
Jacek.
Pełna zgoda. Ja już nie chcę pisać o spiskach bo i tak to często wywołuje śmiech. A że fakty to potwierdzają tym gorzej dla faktów. Myślę, że to i zemsta za IIwś. To Polacy pokrzyżowali plany mordercom światowym. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.20 o 13:58
Bitasy.
Ja jak raz ściągnąłem z sieci. Acidek zamieścił mój art. na Stop Syjonizmowi i tam wkleił wycinek z gazety. Myślę, że to powinno Cię usytyswakcjonować -
- +stopsyjonizmowi.wordpress.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni. 
MatiRani, 2012.04.21 o 03:22
Nawet ja w Santiagówku to dostalem!

Co do artykulu, to Konferencja Tróstronna cos Waszmosciom mówi?
Kraje co przerabiaja surowce, kraje co je dostarczaja i reszta do wybicia... jeszcze dodam skanseny dla tych zamoznych.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
podobna tematyka
Zenon Jaszczuk
Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 10 (Historia)
Zenon Jaszczuk
Żyrinowski nam oddaje .......... (Humor, satyra)
Zenon Jaszczuk
Po co atakuje, morduje się ludzi?!! (Humor, satyra)
Zenon Jaszczuk
Baumanowe Dutkiewicze. (Humor, satyra)
Zenon Jaszczuk
Budowa obozu zagłady Polski i Polaków trwa, a... (Polska)
Zenon Jaszczuk
Tłumy wiernych pożegnały prymasa Glempa. (Religia)
Zenon Jaszczuk
To jedna mafiia, a nie podział na wschód i zachód (Świat)
Zenon Jaszczuk
SOS do Narodów świata z Polski (Świat)
Zenon Jaszczuk
Wszyscy Polacy piszą petycję do...... (Humor, satyra)
Linki, cytaty, nowiny:
Demonstracja pod niemiecką ambasadą 1 IX
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑