słowa kluczowe: Białoruś, NWO, Polska, Rosja, obwód kaliningradzki, trzecia wojna światowa.
Linki, cytaty, nowiny2012.04.07 11:26 04.09 14:21

Co NATO na to?

(poleca )

i co my na to?

 
rosyjskie rakiety na polskiej granicy
 
+wiadomosci.onet.pl
proszę zwrócić szczególną uwagę na komentarze...

Cóż dodać...
- pistolet przy skroni nie tylko przystawiony ale i naładowany
- kiedy miała tu być tarcza, czyli zagrożenie dla Rosji, negocjowano lata a w końcu zrezygnowano, kiedy w drugą strone to samo jest faktem dokonanym -- woda w ustach.
- chyba się wyjaśniło czym są chemtrails ... są też u nas systemem mylenia nawigacji rakiet spod Klainingradu. Testowano, teraz się włączy i będzie pochmurna wiosna i lato. Nastawmy się na ulewy.
- wydaje się, że wojna będzie, ale niekoniecznie z Iranem

Przypomniał mi się post z 2010
"A więc pora na czarny scenariusz: narasta konflikt z Białorusią; zaczynają się prześladowania polskiej mniejszości; Radek S. pręży muskuły; Łukaszenka bombarduje wschodnie przedmieścia Warszawy nafaszerowane instalacjami i technologią wojskową; zaczynają się pozory chaosu w Polsce; z pomocą przychodzi nam NATO z Bundeswehrą w pierwszym szeregu. Życzliwi sąsiedzi rozmieszczają wojska i zakładają bazy na Północy i Pn-Wschodzie. Chaos zatacza coraz szersze kręgi. Niepokoje społeczne i zapaść gospodarcza niszczą euro; UE się rozpada; bazy Bundeswehry w Polsce pozostają, a Polska w chaosie. Co państwo na to? Endecka fobia czy spiskowa teoria?"

A więc tak, jak się zdaje Rosja nabrała przekonania, że akcja przeciw Iranowi jest najwidoczniej tak naprawdę skierowana przeciw niej. 2 lata temu przyszło ostrzeżenie po latach ryzykanckiej polityki w środku Europy. Szeremietiew pisał w artykule i komentarzach...
+blogersek.nowyekran.pl
m/w to, że na wypadek nieuchronnego konfliktu z Rosją, Polska będzie zmuszona zająć pas od Brześcia do Grodna. Kto wie czy nie także terytoria na północy. Rozmieszczenie rakiet przyspieszyć musi podobny scenatriusz.
A więc żyjemy w ciekawych czasach, kiedy to dzięki przyjaciołom, polski zając znalazł się między dwoma buldogami, którym do niedawna robił terefere na nosie, kiedy te wydawały się być na smyczy.

ps. SONDA: czy TU154 dostał rakietami i dlaczego gromami? 

1789 odsłon średnio 4,5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Co NATO na to? 
Piotr Świtecki, 2012.04.09 o 14:37
Szkoda czasu i energii na rozważania, co się naprawdę stało pod Smoleńskiem. Mamy na ten temat szaleńczą, przeobfitą dezinformację.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑