słowa kluczowe: NWO, Sarkozy, cenzura, internet, manipulacje, terroryzm.
Linki, cytaty, nowiny2012.03.25 13:24

Sarkozy wezwał do ścigania internautów

(poleca )
 
Prezydent Francji Nicolas Sarkozy wezwał do poszukiwania i pociągania do odpowiedzialności nie tylko twórców, ale i użytkowników „ekstremistycznych” stron internetowych.
 
Według niego zasługują oni nie mniej na karę niż użytkownicy stron z pornografią dziecięcą, donosi agencja Associated Press. „Ci, którzy korzystają z tego rodzaju stron, powinni siedzieć w więzieniu. Te zasady, które stosuje się do pedofilów, powinny być stosowane także do tych, którzy popierają terrorystów”- powiedział w Strasburgu francuski prezydent. Prezydent nie wyjaśnił jak będzie działać ten system kar. Również w Ministerstwie Sprawiedliwości dziennikarze nie zdołali uzyskać jakichkolwiek komentarzy.

Tymczasem dziennikarze i prawnicy już przewidują, że proponowane przez Sarkozy’ego środki pozwolą rządowi na podstawach prawnych wprowadzić cenzurę. „Karanie zwykłych użytkowników tych zasobów internetowych jest nieproporcjonalną reakcją na wydarzenia w Tuluzie” - oświadczyła aktywistka organizacji „Reporterzy bez granic”, Lucie Morillon. Szczególnie niepokoi sama idea stworzenia całkowitego nadzoru nad użytkownikami zasobów internetowych. W opinii prawnika Christophe Bigot, pracującego w sferze obrony praw dziennikarzy, inicjatyw Sarkozy’ego nie należy traktować zbyt poważnie. Według niego prezydent składa takie oświadczenia w związku z kampanią wyborczą, pragnąc zebrać głosy nacjonalistów. Przemówienie w Strasburgu było wygłoszone bezpośrednio po otrzymaniu wiadomości o zabiciu w Tuluzie Mohammeda Mera, który zabił 7 osób na południu Francji i przyznał się do swoich związków z Al-Kaidą. 
 
Źródło: +stopsyjonizmowi.wordpress.com 

2828 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Sarkozy wezwał do ścigania internautów 
w.red, 2012.03.25 o 16:24
A czego innego można oczekiwać od Marsjanina? A mówienie o "nacjonaliźmie Sarkozyego" to czystej wody bzdura. Francuzi powinni wiedzieć o tym najlepiej bo nikt inny ich nie podporządkował ich interesów interesom Niemiec.
Tak samo wygląda sytuacja z jego "prawicowością".
Pani le Penn określana jako "skrajna nacjoalistka" jest nią w takim samym stopniu jak on (tyle że być może z pochodzenia nie ma tej samej "słusznej" narodowości).
Ogólnie tam też jest podobna sytuacja jak u nas, gdzie mamy do czynienia z "liberałem" Tuskiem i "narodowcem i patriotą" Kaczyńskim podpisującym traktakt Lesboński.
Tak jak to określa Zenek - "rzygać się chce"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Sarkozy wezwał do ścigania internautów 
Adam39, 2012.03.25 o 16:59
Widać że rządzącym we Francji marsjanom śpieszy się zamykanie "nieprawomyślnych" stron i karanie ich właścicieli a nawet użytkowników. Wcale nie jestem przekonany iż ta wypowiedź Sarkozy'ego jest to tylko spowodowana kampanią wyborczą. Zresztą ta tendencja jest widoczna nie tylko we Francji, ale u nas i w innych państwach również. Internet dla marsjan stał się niewygodny, ponieważ stracili monopol na "prawdę", ich prawdę.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Sarkozy wezwał do ścigania internautów 
w.red, 2012.03.25 o 20:00
Oczywiście że źródło jest gdzie indziej, tak jak w przypadku WTC. A że załatwia to dwie sprawy na raz to i wyroki śmierci podpisano :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑