słowa kluczowe: Bronisław Komorowski, Donald Tusk, Jarosław Kaczyński, Kraj, Niemcy, autonomia Śląska, Śląsk, śląscy autonomiści, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2010.12.09 21:23

Ruch Autonomii Polski

(poleca )
 
Donald Tusk,Jarosław Kaczyński
,Kraj,Niemcy,śląscy autonomiści,,
Śląsk, Żydzi,autonomia Śląska,Bronisław Komorowski
 
http://niepoprawni.pl/blog/75/ruch-autonomii-polski
http://boomchablog.wordpress.com/
STRONA GŁÓWNA Boomcha napisał:Kraj

O obecnym prezydencie, oupssss... Panie Prezydencie... można powiedzieć wiele, ale żadna z opinii nie będzie recenzować go jako polityka (roztropna troska o dobro wspólne i takie tam...).

Można powiedzieć, ze oszukiwał w sprawie swego rzekomego szlacheckiego pochodzenia, że być może oszukuje w sprawie pochodzenia ziemiańskiego. Że obejmując 10 kwietnia obowiązki prezydenta RP nie miał żadnego dokumentu potwierdzającego śmierć Lecha Kaczyńskiego a co za tym idzie najprawdopodobniej złamał Konstytucje.

Że wiele wskazuje na to, że współdziałał z "Głosem Cadyka" w organizacji i przeprowadzeniu antykatolickiej prowokacji znanej jako "akcja krzyż". Że wystąpił w obronie czci godności Jana Krzysztofa "Panaprymasa" Bileckiego, którego śmiał w homilii zacytować jakiś katolicki hierarcha, jako przykład antywartości na jakich PRL 2.0 znany jako III RP został zbudowany.

Swoje antykatolickie fobie i ignorancję w dziedzinie wiedzy o rzekomo wyznawanej religii obecny Pierwszy prezentował również przy okazji tzw. debaty o in vitro i kwestii ekskomuniki.

Z czego te nastawienie wynika nie wiem, ale sądzę że jest to obraz dość spójnej osobowości, mającej niewiele wspólnego z tym co jest powszechnie uznawane za dziedzictwo polskiej tradycji narodowej.

Ciekawych rzeczy można dowiedzieć się z archiwów IPN o rodzinie szanownej małżonki Pana Prezydenta. Polecam lekturę [link]

Podczas wizyty w USA, zaraz po przybyciu do Waszyngtonu Bronisław Komorowski pierwsze kroki skierował do... Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie [link]! Tak!

Poza tym nuda. Gdzie nie spojrzeć sukcesy. Oczywiście Jarosław ryje, malkontenci i warchoły sypią piach w tryby, ale zdrowy rdzeń społeczeństwa jest z władzą a władza a nim i jedynie słuszny kurs partii zostanie utrzymany.

Sukcesy podobno są tylko w telewizorze, ale czy to nie wystarczy? Przecież nikt nie interesuje się i tak niczym więcej niż końcem swojego nosa. Czyta się tylko to co słuszne a niesłusznego się nie czyta, bo się wie że jest niesłuszne. Dzięki temu można zachować spójny i jednoznaczny obrazek rzeczywistości oraz pozytywne nastawienie do życia.

Ciekawa z tego punktu widzenia jest recenzja jaką wystawiają temu rządowi Polacy mieszkający na Śląsku, nerwowo grzebiący na strychach i w piwnicach w poszukiwaniu choćby dziadka z Wehrmachtu.

Ruch Autonomii tej części Europy (malowanej ciągle na mapach jako część Polski) rośnie systematycznie w siłę [link]. Co to oznacza? To można według mnie interpretować jako podziękowanie za współprace wszystkim obecnym na tutejszej scenie politykom. Ani Donald, ani Kaczor. Niech się szarpią za kudły, okładają teczkami, niech się bawią w policjantów i złodziei. Nas to nie interesuje, a ponieważ i tak wpływu na to nie mamy żadnego to pakujemy się i wyjeżdżamy, choćby na zmywak do Londynu...!

Nie, nie. Właśnie nie! Nigdzie nie wyjeżdżamy. Odwrotnie, zostajemy! Londyn tu sobie sami zrobimy, bez pomocy Donalda i Kaczora i ich jałowych sporów. No, może nie Londyn tylko okolice Berlina, ale i tak to jest lepsze niż Polska B, C, D, E.,... itd.

A co z tymi, co nie chcą się nigdzie ruszać? Chcą żyć tu gdzie osiedlili się ich ojcowie? Kultywować ich tradycje? Może czas zakładać Ruch Autonomii Polski? 

2006 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑