słowa kluczowe: Bank Światowy, Fundusz Walutowy, NWO, Polacy, Polska, amerykanie, antypolonizm, banki, banksterzy, biały dom, cywilizacja polska, grupa bilderberg, korporacje, masoneria, syjonizm.
Polska2012.03.19 13:04 03.20 19:44

Do tych, którzy nie zdają sobie z tego sprawy, że sami przyzwalają na to, iż stają się niewolnikami Syjonu - NWO...

 
 
W odniesieniu do dyskusji u blogera Muni w jego felietonie zatytułowanym: "Antyamerykanizm - głupia moda."

http://xiezyc.nowyekran.pl/post/56388,antyamerykanizm-glupia-moda
 
   Tytuł który widnieje w artykule blogera Muni "Antyamerykanizm - głupia moda", jest moim zdaniem wielkim nadużyciem ze strony tego blogera oraz tych, którzy uważają się za obrońców kultury amerykańskiej, która jakoby niesie ze sobą dla Polaków i innych ludzi na ziemi wolność, demokrację i życie w ziemskim raju, który jednak w dniu dzisiejszym przypomina bardziej dantejskie piekło albo to, co zostało opisane w słynnej książce "Rok 1984" - George'a Orwella...

   Czy ta nasza przyjaźń z rządem amerykańskim ma być tak realizowana w życiu, jak to co uzgodnili amerykańscy przywódcy podczas konferencji w Teheranie i w Jałcie z Rosją Sowiecką, tak jak to, co miało miejsce wtedy, gdy naszych żołnierzy zrzucano pod Arnhem zamiast pod Warszawą, wtedy gdy robiono wymiatanie lotnicze nad Zachodnią Ukrainą i bombardowano Królewiec, zamiast nieść pomoc Powstaniu Warszawskiemu? Czy to ma tak wyglądać, jak w obecnej Polsce, której zamiast pomagać w wyjaśnieniu przyczyn katastrofy smoleńskiej oświadcza się, że rząd federalny z Ameryki, nie zamierza wtrącać się w sprawy rosyjsko - polskie?!

   Polacy nie są antyamerykańscy, tylko anty-rządowi federalnemu ze Stanów Zjednoczonych, który od dekad okupuje ten kraj i Biały Dom, rząd, kongres i senat oraz przede wszystkim Biały Dom, który znajduje się od wielu dekad w rękach syjonistów i masonerii!

   Temu przede wszystkim jesteśmy przeciwni, natomiast do obywateli amerykańskich nic nie mamy, bo to są tacy sami ludzie jak my Polacy, zresztą w Stanach żyje bardzo dużo rodowitych Polaków.

   Mam taką nadzieję, że to jest jasne dla interlokutorów pana Krzysztofa Wojtasa w komentarzach zamieszczonych pod tekstem blogera Muni, w którym pozwala się na haniebne komentarze blogera "Antoniego1949", zresztą już nie pierwszy raz, i dzieki mojemu wpisowi wszystko stanie się jasne dla tych, którzy jakoby widzą w nas - Polakach antyamerykańskie zachowania i zagrożenie dla amerykańskiej cywilizacji, która ze sobą niesie postęp, nowoczesność, demokrację, liberalizm, tolerancję, zgodę i miłość pomiędzy wszystkimi narodami żyjącymi na planecie Ziemia. (?)

Cytuję za "antonim1949":

"@Krzysztof J. Wojtas 05:50:47

Żyjesz pajacu dzięki udziałowi USA w II wojnie światowej. W przeciwnym razie byłbyś niewolnikiem u kogoś z mojej niemieckiej rodziny. Więc pyszczek w kubeł,narodnyj pajacyku."

nadużycie link skomentuj antoni1949 18.03.2012 06:45:08

xiezyc.nowyekran.pl/post/56388,antyamerykanizm-glupia-moda

   My Polacy chcemy w naszym własnym kraju żyć w sposób, który od wieków na tych ziemiach preferowaliśmy, my Polacy w Polsce mamy tutaj swoją własną tożsamość i swoją własną Polską Cywilizację, w której zamierzamy żyć aż po kres tych czasów, chcemy żyć godnie i po chrześcijańsku, chcemy żyć w pokoju i w przyjaźni z innymi narodami, które sąsiadują z naszym krajem, nie chcemy naszych poglądów narzucać innym nacjom i narodom, jednak nie chcemy też, aby ktoś na siłę i pod przymusem czynił to z naszym narodem...

   Zresztą co to takiego, to bycie Antyamerykańskim?

   Czy w ogóle jest naród amerykański, przecież to są obywatele amerykańscy, którzy posiadają różne narodowości?

   Jesteśmy przeciwnikami globalizacji, NWO, żywności GMO, nasiennictwa GMO, korporacjom medialnym oraz handlowym i farmaceutycznym, jesteśmy przeciwko hegemoni monetarnej Banku Światowego i Funduszu Walutowego, jesteśmy przeciwni polityce prowadzonej przez ONZ i jej agendy, przede wszystkim WHO!

    Jesteśmy przeciwnikami polityki banksterów, którzy systemowo poprzez wprowadzanie bandyckich przepisów bankowych w różnych krajach, pobierają od ludzi odsetki od odsetek, które doprowadzają do biedy całe rodziny na całe pokolenia. Jesteśmy przeciwnikami geszeftu i lichwy, które są zabronione prawem we wszystkich krajach, jesteśmy przeciwni geszeftowi i żydowskiej lichwie, która bogaci tylko jakiś mały odsetek sprawujących władzę nad nami, którzy tę władzę zdobyli poprzez fałszerstwa wyborcze albo poprzez systemy sprawowania władzy, które preferują tylko tych najbogatszych, inaczej ludzi związanych z "Wielką Czwórką"...

   Jesteśmy przeciwko cenzurze w internecie, jesteśmy przeciwko kontroli, inwigilacji społeczeństw, którą wprowadza się w życie całych narodów i Państw pod pozorami walki z terroryzmem arabskim, jesteśmy przeciwni ingerencji w sprawy wewnętrzne całych narodów i nacji, do której uzurpują sobie prawo rządzący w Stanach Zjednoczonych, a czynią to z polecenia i za przyzwoleniem Komisji Trójstronnej oraz Grupy Bilderberg i masonerii oraz syjonistów, którzy zwykłych ludzi traktują, jak mięso armatnie i swoich bezrozumnych niewolników, z którymi ich zadaniem można uczynić wszystko. Jesteśmy przeciwko "chipom RFID", gołym skanom, monitoringowi ulicznemu i identyfikacji biometrycznej, które są wykorzystywane tylko i wyłącznie przeciwko zwykłym ludziom, jesteśmy przeciwko kulturze multi-kulti, którą preferują i wprowadzają w życie wymienione przeze mnie przestępcze organizacje, o których napisałem powyżej! Jesteśmy przeciwnikami tego wszystkiego, co ze sobą niesie Unia Europejska oraz globalizacja świata i wprowadzanie przy pomocy przemocy na całym świecie jednego rządu światowego - NWO!


  
My w Polsce chcemy żyć bez lichwy banksterskich banków oraz bez płacenia odsetek od odsetek i to za pożyczone od nich pieniądze, które w rzeczywistości nie mają żadnego pokrycia i nie są warte nawet złamanego Szeląga.

Szwadron 97 - Ziemia jest wolnością.

 

Tu trzyma mnie nadzieja, może lepsze jutro
Kto odpowie, co przyniesie przyszłość
Prawdziwa wiara, przodków aspiracje.
Strzał w tył głowy! O którym pamiętam zawsze...

Ziemia jest wolnością
Nie zwątpię nigdy w to
Ziemia jest wolnością
Orle gniazdo, stary ląd
Pamięć jak pochodnia
Nie gasi żaden jej wiatr
Ziemia jest wolnością I przy tym będę stać...!

Kim zostanę, gdy
Zaczną tutaj czcić sztandar bez barw
Cieniem pośród zniewolonych mas
To jest mój kraj, nie pozwolę wam
O jego losie decydować będę sam

Ziemia jest wolnością...

p.s.

Już na początku lat osiemdziesiątych XX w. Henry Kissinger stwierdził (notabene były agent żydowskiego ZSRR), że

„epoka supermocarstw, która na pewien czas zajęła miejsce poprzedniego układu sił, dobiega końca”. 
 
Zdjęcia i cytaty ideologów Narodowego Radykalizmu  

4077 odsłon średnio 4,9 (9 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Do tych, którzy nie zdają sobie z tego sprawy, że sami przyzwalają na to, iż stają się niewolnikami Syjonu - NWO... 
Leszek, 2012.03.19 o 13:40
Jasne. Temu prowokatorowi antoni1949 trzeba odpisać, że bez pieniędzy z USA nie byłoby rewolucji bolszewickiej, nie byłoby kasy na politykę hitlerowską, więc pewnie i nie byłoby 1939.
Można też rzucić info, że ostatni większy polityk amerykański, który miał zasługi dla Polski (Wilson) był jednocześnie ostatnim, który miał na tyle odwagi by publicznie się przyznać, że popełnił niewybaczalny błąd podpisując ustawę powołującą do życia Bank Rezerwy Federalnej (1913) Od jego czasu, czyli od prawie 100 lat polityka USA jest dla nas zabójcza. Ktoś powie, że dzięku wciągnięciu nas do NATO przestaliśmy być celem atomowego ataku odstraszającego, który przecież mieli wykonać Amerykanie. Ale ta polityka, którą forsują teraz, pcha nas do bombardowań z drugiej styrony.
Warto też takim pajacom dawać przykłady tego szerzenia wolności i tolerancji: Indonezja (milion ofiar junty wspieranej przez USA bo kraj ma strategiczne położenie, ropę i gaz), Kampucza za Pol Pota.... aż nie chce się wymieniać osiągnięć walki tego pana o wolność demokrację i prawa czowieka...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do tych, którzy nie zdają sobie z tego sprawy, że sami przyzwalają na to, iż stają się niewolnikami Syjonu - NWO... 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.19 o 17:32
Paweł
Właśnie czytałem wczoraj - 19 oznak że Ameryka staje się szalenie kontrolowanym krajem w którym niemal wszystko jest nielegalne - +stopsyjonizmowi.wordpress.com
A ro jest pokazana tylko kropla. Pisałem o tym ,że ZSRR to był poligon doswiadczalny, a obecnie to oni nam pokażą. I to wszystko dzieje się na naszych oczach. Ja bym to nazwał durniami od prostowania bananów. Światowy obóz koncentracyjny. A kilka dni temu napisałem - Ostatnio głośno o obozach zagłady. Co sądzicie państwo o obozie zagłady KL POLSKA!!!+polacy.eu.org
Opisałem tylko kilka spraw z setek a może i tysięcy. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do tych, którzy nie zdają sobie z tego sprawy, że sami przyzwalają na to, iż stają się niewolnikami Syjonu - NWO... 
Paweł Tonderski, 2012.03.19 o 21:18
Czytam wszystko z uwagą, co piszesz, nie komentuję bo musiałbym Ci tylko słodzić, jeszcze by ktoś pomyślał, że mamy się ku sobie. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do tych, którzy nie zdają sobie z tego sprawy, że sami przyzwalają na to, iż stają się niewolnikami Syjonu - NWO... 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.19 o 21:30
Paweł.
Ok. Daj czasami znak oczami :-))). Co panowie sądzicie o marszach na Węgrzech. Czy to nie jest jakaś rozgrywka. Nie mam na myśli uczciwych Polaków i Węgrow w to zaangażowanych. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do tych, którzy nie zdają sobie z tego sprawy, że sami przyzwalają na to, iż stają się niewolnikami Syjonu - NWO... 
w.red, 2012.03.19 o 19:45
Szkoda że na NE ten tekst wylądował szybciutko w "piwnicy", ale też to mnie nie dziwi. Tym bardziej że nie tak dawno pojawił się news na temat kilkunastu ofiar dzieci żydowskich we Francji. Zatem na pewno też miało to wpływ na "zapiwniczenie". Choć akurat ja swoje wiem i zapewne czytający tu też wiedzą. A sam "zamach" jak dla mnie jest przygrywką do ataku na Iran (bo jak się dowiemy na pewno to byli Irańczycy).
Po raz kolejny "naród wybrany" poświęca swoich ludzi (tym razem swoje dzieci). Czy to oburza, owszem. Ale nie bardziej jak brak szacunku dla ludzkiego życia, czego dowodem były ofiary w Palestynie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do tych, którzy nie zdają sobie z tego sprawy, że sami przyzwalają na to, iż stają się niewolnikami Syjonu - NWO... 
Paweł Tonderski, 2012.03.19 o 21:09
Redzie ja też uważam, że to, co wydarzyło się we Francji, to była kolejna prowokacja, kolejny zamach na życzenie, tak jak ten w Norwegii, i ten w Nowym Jorku, Waszyngtonie, Londynie i Madrycie, niestety rządzący nie znają już żadnych granic, wykorzystują każdą okazję, aby tę władzę utrzymać w swoich rękach, poświęcając przy tym zupełnie niewinnych ludzi, którzy poprzez te zamachy stają się stroną w tym konflikcie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do tych, którzy nie zdają sobie z tego sprawy, że sami przyzwalają na to, iż stają się niewolnikami Syjonu - NWO... 
Adam39, 2012.03.19 o 22:14
Rzeczony artykuł jest według mnie jakby próbą badania nastrojów ludzi czytających NE i wodą na młyn dla hasbary, aby mogła trochę poszaleć. Uważam że grzeczne i poparte faktami odpowiedzi kilku blogerów utarło nosa chamskim tupeciarzom. W czym również zasługa naszych kolegów Krzysztofa i Pawła.
Prowokacja we Francji widoczna aż nadto. Zamach na żołnierzy, by podgrzać nastroje w wojsku a ten na dzieci żydowskie, by wywołać oburzenie społeczeństw na świecie i przede wszystkim w samym Izraelu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
naiwne pytanie 
PP, 2012.03.20 o 12:31
Dlaczego, skoro Biały Dom okupowany jest od lat przez syjonistów i masonerię, przeciętnemu Amerykaninowu żyje się dużo lepiej, niż przeciętnemu Polakowi?

U nas musi być chyba gorzej. Dużo gorzej. Inna sprawa, że Amerykanie ani nie mają za sobą socjalizmu, ani 89r. ze wszystkimi "przemianami", które nastąpiły później. Gdyby mieli, to pewnie też byliby już "po" (po tym, jak ktoś wykorzystał tę skrzętnie zaplanowaną "okazję")...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: naiwne pytanie 
w.red, 2012.03.20 o 14:57
No tak, ale póki są zyski z bandyckiego procederu to i pytań nie było. A teraz nie dość że z "zyskami" krucho to i łupiący nie za bardzo chcą się nimi dzielić. Bo kieszenie "sponsorów" są niewypowiedzianie głębokie.
A na domiar tego zbierają już kwiatki wynikające z globalizacji. A to musi mieć bolesne efekty. Nie wiem czy w USraelu społeczeństwo nie odczuwa kryzysu. Moim zdaniem tak (choć nie wszyscy i w równym stopniu). Trzeba też pamiętać że nim bogaty schudnie biednemu rosa oczy wyje.
Czego u nas nie ma (szczęśliwie z resztą)? Ano, może tego że w naszym kraju jeszcze państwo policyjno-korporacyjne nie istnieje w takim samym stopniu jak tam. My mniej więcej to samo już przerabialiśmy. Oni przerabiają to obecnie. I nawet nie zauważają, że wolność została daleko na nimi. Tak to "prawo" zmienia świadomość i potrzebę wolności. A wolność to nie tylko możliwość przemieszczania się z punktu "A" do "B".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: naiwne pytanie 
Paweł Tonderski, 2012.03.22 o 12:59
Czy ludziom radzieckim w Rosji Sowieckiej, którzy nie mieszali się do polityki było źle, źle im się wtedy żyło, czy w Niemczech rządzonych przez Hitlera i NSDAP Niemcom żyło się źle, protestowali przeciwko polityce swojego rządu? Wybuchła w tych krajach jakaś rewolucja, doszło w nich do jakiegoś przewrotu?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: naiwne pytanie 
w.red, 2012.03.22 o 14:26
Nie będzie już okazji by zapytać "przeciętnego" Niemca czy mile wspomina czasy kiedy głoszono hasło "armaty zamiast masła". Czy też "mużyka" lub robola w Związku Sowieckim. Jak przypuszczam nie były by to wyrazy zadowolenia(nawet jeśli nie zajmowali się polityką).
A czy protestowali? Kiedyś czytałem że byli tacy, ale ich każdy z tych ustrojów totalitarnych szybciutko się pozbył.
Co do Rosji to brak mi wiedzy w przedmiotowej sprawie. Ale co się tyczy Niemców to i owszem. Bo i Tobie powinien być znany "bunt generałów". Nie był to co prawda typowa rewolucja bo bunt zduszono w zarodku, ale przynajmniej była taka próba. Oczywiście że "aktyw" w obu ustrojach był dobrze wynagradzany i traktowany (o ile wypełniał swoje zadania).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: naiwne pytanie 
Paweł Tonderski, 2012.03.22 o 14:53
No tak, to była próba dogadania się z Ameryką i Wielką Brytanią, działo się to pod koniec wojny, a ci "szlachetni" generałowie i inni wyżsi oficerowie po prostu zdawali sobie wtedy już z tego sprawę, że wojna jest przez nich przegrana, chcieli uratować siebie, uniknąć kary za swoje zbrodnie i chcieli być może uratować życie wielu Niemców.

Natomiast dzisiaj przecież nikt nikogo nie wsadza do obozów śmierci, nikt nas nie wysyła do gułagów (jeszcze), to jest taki totalitaryzm kroczący, przeistaczający się powoli, tak żeby ludzie przyzwyczajali się do zniewolenia, tak żeby to, co się dzieje w ich otoczeniu było dla nich codziennością i szarą rzeczywistością. Jednak w ostatnim czasie bardzo wszystko przyspieszyło. Zresztą ani Polacy, ani Rosjanie, ani Niemcy już nie mają swoich prawdziwych narodowych elit, one dopiero się odbudowują w tych krajach, a Niemcy obecnie po prostu mają bardzo dobrze i nie mają w ogóle powodów do buntowania się, ideą przecież nikt się nie wyżywi...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: naiwne pytanie 
w.red, 2012.03.23 o 22:51
Problem jest w tym ilu jeszcze zostało prawdziwych Niemców w Niemczech ? Kto ma się buntować? Niemcy importowani z Bałkanów, Turcji czy innych równie atrakcyjnych miejsc? Toż dla nich to jest raj na ziemi.
Jak się zastępuje społeczeństwa narodowe "przypadkowym" społeczeństwem skleconym z dostępnych odpadów z innych to i żadnego buntu nie będzie. Spójrz na nasz kraj pod tym kątem. Używając przymusu ekonomicznego zmusza się ludzi do emigracji. Promując "używajcie życia" i aborcję (a niedługo zapewne eutanazję) likwiduje się rdzenną ludność.
A przy tym labidzi się i rozpacza nad starzeniem się społeczeństwa. Co ma usprawiedliwić masowy import "siły roboczej z innych krajów. To się nazywa "logika" :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: naiwne pytanie i kartki na zywnosc w USA 
MatiRani, 2014.02.10 o 03:33
Przecietnemu Usraelczykowi zyje sie o wiele GORZEJ niz parenascie jeszcze lat temu.

49% mieszkanów USrAele dostaje socjalna a sporo wiecej jej potrzebuje ale jeszcze jej nie dostaje.

W USA so KARTKI NA JEDZENIE!!!
KARTKI!!! Food stamps.

Z pierwszej reki wiem, ze bogaci pasozyci na Manhatanie placa sluzbie tymi food stamps, których maja pelne szuflady.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Do tych, którzy nie zdają sobie z tego sprawy, że sami przyzwalają na to, iż stają się niewolnikami Syjonu - NWO... 
Jacek, 2012.03.21 o 08:02
Ziemia jest wolnością.
Dobre ujęcie sprawy.
Warto zapytać ilu Polaków ma prawo własności ziemi?
W jakimm procencie jest w rękach Polaków polska ziemia?
Jak sprytnie wyrugowano rolników z ich źrodła utrzmania i dochodu? (tzw wspólna polityka rolna)
Kto wymyślił użytkowanie wieczyste?
Luki w prawie własności (eksmisje na rzecz rzekomych spadkobierców)
Polak na walizkach? Może do tego nawet dojść.
Już jest sprzedane co najmniej jedna piąta Polski.
Co będzie po wejściu tzw unijnego prawa?
W mojej miejscowości jest wiele domów do sprzedania.
Przyczyną główną jest emigracja młodych i umieralność seniorów. Również nieopłacalność produkcji.
Czy wydziubią nas kruki, wrony?
Miejmy nadzieję, że po tylu latach cierpień Bóg nas nie opuści. Panie, do kogóż pódziemy?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑