słowa kluczowe: GMO, IIwś, Komorowski, Korolec, Ludobójcy, Mordercy, Okupanci, Tusk, rząd, sejm.
Polska2012.03.04 22:46 23:06

"Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!!

 

Żydokomunofaszyści i ich mocodawcy kontynuują zagładę Polaków!!!

 

Czy plany zagłady Narodu Polskiego zadane Hitlerowi i Stalinowi do wykonania przez ich mocodawców skończyły się z IIwś czy obowiązują nadal?!!


 

Obudziłem się i napisałem artykul zszokowany zbrodnią dokonaną na podróżnych pociągu który "uległ katastrofie" - http://polacy.eu.org/1907/katastrofa-pociagu/.  Idę spać w tym samym stanie. Bo oto wędrując po stronach internetowych trafiłem na następną śmierć, wiele śmierci. Wręcz na zagładę Narodu Polskiego. Oprawcy Polski i Polaków bez wypowiedzenia nam oficjalnie wojny przygotowują na nas broń biologiczą. Tym razem bez czołgów i samolotów i nie z Berlina tylko z Warszawy.

Jak już wielokrotnie pisałem Polska jest po okupacją żydokomunofaszystów którzy po IIwś zostali osadzeni w Warszawie. Jak wiemy z historii dla Polski i Polaków IIwś nie zakończyła się w 1945 roku tylko przekształciła w wojnę przeciw Narodowi i państwu Polskiemu trwająca do dzisiaj. Dowodem na to jest min. ostatnie Święto Żołnierzy Wyklętych których mordowano w tzw. okresie "pokoju". Dowodem jest na to wywózka Polaków na Syberię jeszcze w latach 1956 a zapewne i póżniej. Po tzw. pierestrojce wojna trwa nadal, zniszczenia są większe we wszystkich dziedzinach jak w czasie IIwś.

Możemy śmiało mówić, że Polską zarządzają nadal ci ludobójcy i mordercy sterowani i finansowani przez te same siły które przygotowały i sfinansowały IIwś. Kim oni są? Myślę, że państwo wiecie. Jest to dosyć dobrze opisane w sieci, w dobrych książkach i dobrej prasie.

Jest dzisiaj tematem dnia katastrofa kolejowa. Katastrofa która w naszej cywilizacji w XXI wieku nie miała prawa się stać. Jednak w tak dewastowanym państwie jak Polska takie katastrofy to pewniki jak dwa razy dwa. Aby było śmieszniej ci mordercy jadą na miejsce tragedii przedstawić hucpę żałosną. A tak naprawdę pojechali po klakę bo ktoś chyba wydał rozkaz sondażystom  do pokazania prawdy, że poparcie było sztucznie podtrzymywane przez pijar. Na moje oko Tusk jest szykowany na spalenie. To znaczy, że jest szansa na pokój? A skąd,  przyjdzie nowy oprawca którego zapewniam was, że widzicie w telewizorni co kilka dni. Piszę i piszę i jakby nie na temat o którym chcę powiedzieć

Czy Polską zarządzają ludobójcy?!! Zaraz sami państwo sprawdzicie. Proszę zwrócić uwagę, że to jest dalszy ciąg Drang nach Osten i co nam przyszykowali ci żałobnicy płaczący na torach?!! Posłuchajmy wybitnego fachowca -

- GMO TO ŚMIERĆ - Prof. dr hab. Jan Narkiewicz - Jodko - http://www.youtube.com/watch?v=T0nDwVf1Yg0&feature=related

Może Profesor jest uprzedzony do tych oprawców, do tych zbrodniarzy Narodu i państwa Polskiego?!! Zobaczmy następny film - GMO - broń masowej zagłady - http://www.youtube.com/watch?v=FuPuBC0j21Q&feature=related.
Przedstawiłem państwu tylko kilku fachowców. Zobaczmy co na ten temat wie jeden z tych oprawców. Jak kręci, jak stęka, jak srebrniki uwierają . Na takie dno, to brak słów - Premier o GMO 27_02_2012.mp4 - http://www.youtube.com/watch?v=zWm5orGkBZc
Proszę państwa na te tematy można zobaczyć wiele filmów na Youtobe. Czy zgodnie z konstytucją przez oprawców napisaną nie jest obowiązkiem każdego obywatela Polski zatrzymanie zbrodniarza, bo zaniechanie grozi odpowiedzialnością?!! Może ktoś zbierze podpisy pod pozwem zbiorowym i poda tych oprawców do sądu?!!
Pozdrawiam państwa. Zapraszają wszystkich Polaków organizatorzy na marsz w Warszawie przeciw GMO w dniu 15 III 2012 roku. Ratujcie się przed zagładą!!!!!!!!!!!!!!!
-

 

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna 

3401 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Adam39, 2012.03.05 o 10:07
Na co się nie spojrzy a związane jest z działaniem rządzicieli, to widać celowe i bezczelne niszczenie nas Polaków i naszej ojczyzny Polski. Nie dość że nas okradli z ciężko zapracowanego majątku narodowego, pozbawili przemysłu, to jeszcze nas trują wprowadzając nasiona GMO. A co jest z odpadową rakotwórczą solą, pozostałą przy produkcji nawozów sztucznych, a którą jesteśmy karmieni od ponad 10 lat. Mimo utrzymywania za ciężkie pieniądze tylu instytucji mających niby dbać o nasze zdrowie, i dziwne, że przez tak długi czas nikt nie zbadał co jest serwowane w sprzedawanej nam żywności.
Prawdę piszesz Zenek, zgadzam się z tobą całkowicie - Żydokomunofaszyści i ich mocodawcy kontynuują zagładę Polaków!!!
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Piotr Świtecki, 2012.03.05 o 10:21
Co będą jedli żydokomunofaszyści? GMO o ile wiem raczej nie zatrzymuje się na byle miedzy, zatem ich też dotyczy.

A z tą solą - sami żydokomunofaszyści by nie wystarczyli, by potajemnie od 10 lat "nas" nią karmić. Podejrzewam, że sporo z "nas" z takich czy innych przyczyn do tego rękę przyłożyło (albo i wzięło swoją dolę). Czy to zalicza w poczet żydokomunofaszystów?

Czy zadając te pytania, staję się żydokomunofaszystą?

Czy nie-żydokomunofaszyści nie są już mniejszością? (Mogą być. Może wtedy da się coś "ugrać" na różnych prawach mniejszości?)

Pewnie to bardzo głupie pytania, ale od ukrywania głupoty jeszcze nikt nie zmądrzał.
Pozdrawiam, z nadzieją na odpowiedzi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Adam39, 2012.03.05 o 11:36
Mufti, chodzi mi o to, że prawo tworzone przez uzurpatorskich żądzicieli, jest tak skonstruowane iż umożliwia różnego rodzaju bezkarne kontynuowanie na dłuższą metę różnych nieprawidłowości, przekrętów i oszustw na szkodę społeczeństwa. (Przykładowa sól). Ale budowa dróg, stadionów, kolejnictwo, kopalnie, niszczenie i rozkradanie majątku narodowego, służba zdrowia, nauka i inne, można by długo wyliczać...
Czy robią to celowo, mając w tym swoje wyrachowanie, czy z głupoty, można się zastanawiać, a może jedno i drugie. W gruncie rzeczy na jedno wychodzi. My Polacy na tym tracimy. Jednocześnie jako społeczeństwo, de facto, nie mamy rzeczywistego wpływu na wybór tychże rządzicieli i tworzenie przez nich prawa nas dotyczącego a w gruncie rzeczy nas rujnującego.
Co będą jedli żydokomunofaszyści? GMO o ile wiem raczej nie zatrzymuje się na byle miedzy, zatem ich też dotyczy. - Też zadaję sobie takie pytanie.
Czy zadając te pytania, staję się żydokomunofaszystą? - Acan raczysz sobie dworować !!!
Ale odpowiem. Moim zdaniem, człowiek nie poprzez zadawanie pytań staje się żydokomunofaszystą, czy żydokomunonazistą a poprzez swoje działania.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Piotr Świtecki, 2012.03.05 o 11:50
Adam39:

Chodzi mi o to, że rysuje się podział na "nas, Polaków" i na "onych". Na "społeczeństwo" i na "tych, co szkodzą społeczeństwu, a sami zyskują".
Chcę to dobrze zrozumieć, bo to chyba jest podobnie jak z "Żydami" Zenona, żeby poprawnie rozumieć o czym mówisz trzeba się wystrzegać uproszczeń.

Moim zdaniem, człowiek nie poprzez zadawanie pytań staje się żydokomunofaszystą, czy żydokomunonazistą a poprzez swoje działania.

No tak, ale jedno i drugie wynika z tego, jak się myśli, z jakiego światopoglądu i wartości się wychodzi itp.

Ja na przykład odkrywam czasem w turbanie nieprawdopodobne, zapuszczone złogi zlewaczenia i ciemnoty. Aż strach bierze, serio.
Tym bardziej dziękuję za cierpliwość i normalne, przyjazne traktowanie pytań, które obawiam się czasem wyglądają na głupie lub prowokacyjne.

Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Adam39, 2012.03.05 o 12:47
Mufti, odnośnie prawa tworzonego przez uzurpatorskich żądzicieli, widać jego szkodliwość na każdym kroku. I braku chęci jego naprawy. Zadaję sobie pytanie, na ile to jest przemyślaną zdradą Polski a na ile głupotą? Polecam artykuł na NE "Szef Związku Zawodowego Maszynistów do Ministra Transportu Sławomira Nowaka". - (Politologa z wykształcenia.)
+pluszak.nowyekran.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Piotr Świtecki, 2012.03.05 o 12:53
Znowu "uzurpatorscy żądziciele" szkodzący "społeczeństwu".
A kto ich wybrał?
Jasne, jasne, wybrał na skutek medialnego ogłupienia. Tylko że to niczego nie wyjaśnia.

Tego samego dociekam - czy to są działania "żadzicieli" spójne i celowe, czy po prostu tak toczy się świat i nie potrzeba żadnego spisku, by tak właśnie było, jak jest?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Adam39, 2012.03.05 o 13:40
Czy ogół społeczeństwa miał wpływ na postanowienia magdalenkowe a następnie okrągłostołowe i wprowadzanie ich w życie. O tych sprawach dowiedzieliśmy się stosunkowo niedawno a też pewno daleko nie wszystko wiemy. A skład narodowościowy spotkań magdalenkowych? Też jest bardzo istotny dla zobrazowania obecnej sytuacji. Czy kiedy Polacy głosowali nad wyborem tych niby swoich przedstawicieli, proponowanych przez "SOLIDARNOŚĆ", chcieli działać dla dobra Ojczyzny, czy na Jej i swoją zgubę, czy zostali podstępnie zmanipulowani przez poprzednich i obecnych rządzicieli.
Czy uważasz że ci wszyscy prawdziwi decydenci na świecie są głupcami? - Nie maja w zamyśle wykonywania przez podległym im rządzicieli, jakichś planów dotyczących całych społeczeństw.
A tu, jeszcze jeden kwiatek do kożucha bezprawia niemiłościwie nam panującego:
+janpinski.nowyekran.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Piotr Świtecki, 2012.03.05 o 17:16
"widać celowe i bezczelne niszczenie nas Polaków i naszej ojczyzny Polski"

Czy na pewno? Kto zatem ma cel, i jaki? Bo chyba nie jest to szkodzenie dla szkodzenia, psychiczne aberracje rzadko idą w parze z celowym działaniem, a już na pewno nie ze skoordynowanym działaniem większej ilości osób.

Jak rozumiem nie są to Polacy, bo sami sobie by nie szkodzili?

Bo mi się wydaje, że ludzka zachłanność, egozim, głupota i krótkowzroczność wystarczą do wyjaśnienia znakomitej większości obserwowanych faktów. A przynajmniej sporej części. Co oczywiście jest mniej przyjemne, niż stawiać czoło wszechświatowemu spiskowi żydo-komuno-iluminato-faszo-cyklisto-masonerii. Ale może o tym też warto pamiętać i wspominać?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Adam39, 2012.03.05 o 21:57
Mufti, nie mam coś weny do pisania. Czuję się już otaczającą rzeczywistością zmęczony. Pełne uzasadnienie wymagało by nie jednej rozprawy naukowej. Ja patrzę swoimi oczami, to jest mój punkt widzenia, "widać celowe i bezczelne niszczenie nas Polaków i naszej ojczyzny Polski", inni mogą mieć odmienny pogląd, "mogą być pożytecznymi idiotami", mogą uważać że jesteśmy mniej wartościowym narodem, zresztą niemcy tak głosili a i żydzi też tak uważają, rozgłaszając na różne sposoby wierutne kłamstwa na nasz temat. Z czym nigdy się nie zgodzę. Nie myślę, że w naszym narodzie jest więcej egoizmu, głupoty i krótkowzroczności niż u innych narodów. W czasach już współczesnych, oprócz 20-lecia międzywojennego, nie dane było nam Polakom w pełni wykazać się naszymi cechami. Ciągle nami od 1939 roku albo najeźdźcy, lub nasłani rzez nich przybłędy rządzą, bez zbytniego (bardzo umiarkowanie powiedziane) liczenia się z nami. Mimo to potrafiliśmy przetrwać dwie okupacje, tak zwaną Demokrację Ludową, odbudować niesamowicie zniszczony i zacofany kraj, zbudować prawie od podstaw zniszczony wojną i rozgrabiony przemysł, nauczyliśmy się, wcale nie najgorzej budować statki i okręty, posiadaliśmy dalekomorską flotę towarową i rybacką, rozwinęliśmy rolnictwo, szkolnictwo wszystkich szczebli, w tym zawodowe, technika, szkoły wyższe, przemysł wydobywczy. Budowaliśmy silniki okrętowe, znane na świecie wysokiej klasy precyzyjne obrabiarki, unikalne prasy podwójnego zgniotu,
nowoczesne kombajny węglowe, hutnictwo, nie mówiąc o przemyśle zbrojeniowym, który w dużej mierze zarabiał na siebie. Mieliśmy własny przemysł elektroniczny. Czyli były podstawy do ulepszenia technologii, bez obecności już wielkiego brata. A budownictwo mieszkaniowe. Można to wszystko oczywiście w czambuł krytykować. Zauważyłem że najczęściej robią to ci którzy na własne oczy nie widzieli jak wyglądała powojenna wschodnia i centralna Polska. Jak wyglądała polska wieś, miasta, infrastruktura, drogi, środki transportu. W Warszawie po wojnie, do puki nie uruchomiono tramwajów, luksusem były odkryte latem i zimą ciężarówki robiące za autobusy miejskie. A mieszkania, większość ludzi w centralnej Polsce gnieździła się na kupie, jak przysłowiowe śledzie, po kilka rodzin w jednym mieszkaniu. Kiedy już z trudem powstaliśmy trochę na nogi, przy pomocy zagranicy powstaje pod nośną nazwą tak zwany KOR (Komitet Obrony Robotników), składający się z ogromnej większości z żydowskich dzieci partyjnych komunistycznych poprzednich żądzicieli PRL-em. Aby "pomagać i bronić robotników" i powstaje Solidarność, której wierchuszka sterowana była przez różne wiadome i niewiadome służby. Narastają dążenia do konfrontacji ze strony jastrzębi tak partyjnych jak i solidarnościowych. Władza wprowadziła stan wojenny, który w jakimś sensie zwichnął kręgosłup Polaków. A w między czasie, korowcy ze swoimi braćmi w wierze, pod stołem dogadywali się o podział władzy z rządzącymi i jak ma być wprowadzone rozdrapanie między swojakami naszej ciężkiej krwawicy. Ich wybrani z pomiędzy siebie przedstawiciele głosili, że jak otrzymają władzę, to będziemy mieli prawdziwą wolność i dobrobyt. U nas będzie druga Japonia. I tak budowali i budują drugą Japonię i Zieloną Wyspę, a tym czasem zbudowali dla Polaków zadłużony na niespotykaną skalę bantustan, gdzie mniejszość narodowa bezkarnie rządzi większością i nie wiadomo jak z tego "dobrobytu bantustanowego" wyjść.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.08 o 22:49
Adam39
Jeszcze jeden art. na ten temat - +zezem2.nowyekran.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Leszek, 2012.03.05 o 15:19
powie ktoś, że to jakaś obsesja, ale w przywołanym przez Ciebie artykule, pojawia się nazwisko Polinowski.
Nie żebym się czepiał, że Polin to po marsjańsku Polska, ale nazwisko występuje w Polsce generalnie w powiatach na ziemiach odzyskanych, a (pochodzi z Ukrainy) jest tych ludzi ok. 30tu. Za to pisownia z końcówką vsky daje ciekawe rezultaty w google. Ciekawe wyniki daje też pisownia polska oraz polska wraz ze słowem Jewish

Być może jednak to Polacy Polakom zgotowali ten los (i ci Polacy ze skarbówki nie widzący problemu), a jeśli tak to nienajlepiej świadczyłoby o tym jak nas przerobiono.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Adam39, 2012.03.05 o 17:08
Leszek, w pierwszej chwili nie zwróciłem uwagi na to nazwisko. Ale rzeczywiście może być coś na rzeczy.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Czy" zbrodniarze i mordercy zarządzają Polską za trzydzieści srebrników?!! 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.05 o 14:22
Adam39.
Kiedyś z oczywistych względów polityka mnie nie interesowała. Od powstania Solidarności już tak. Dlatego poznałem troche historię dotyczącą IIwś i po. Niestety wszystkie porównania obecne z historycznymi dają mi pewność co do likwidacji Polski i Polaków. Dzisiaj to już tylko ludzie ślepi tego nie widzą. A ich jest ciągle za dużo. Chyba że cos w świecie się raptownie zmieni, w tym tylko nasza nadzieja. Wszelkie instytucje państwowe nie służą do wykonywania pracy wynikającej z ich obowiązków tylko do zatrudniania kolesi-kolesi. Praca jest pozorowana.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑