słowa kluczowe: Karastrofa kolejowa, Lekarze, Polacy, Polska, ranni, reformy, rząd, straż, zabici.
Polska2012.03.04 08:50

Katastrofa pociągu

 

Katastrofa Polski i Narodu polskiego

 
Budzę się i przeglądam internet. Dzień jak co dzień, szlag człowieka trafia. Polacy do kąd pozwolimy się mordować?!! Do ostatniego z nas?!! Zamiast ludzkiej radości łzy oczy zalewają. Niech ich wszystkich szlag trafi.
 

Doprawdy brak mi słów na tych wszarzy. Katastrofa kolejowa, dwa pociągi na jednym torze. Zderzenie czołowe, masakra ludzi i sprzętu. Pierwsze wiadomości o piętnastu zabitych i masę rannych. Oczywiście i wielka pomoc ludzi ze straży, policji, lekarzy  i miejscowej ludności polskiej. Czy już nie polskiej, bo wszarze będą rozrywać Polskę na kawałki jak ciała ludzkie w tej katastrofie. Czy rządzący mają tyle rozumu co te wielkie maszyny skierowane na czołowe zderzenie, czy jeszcze mniej.

Tragedia za tragedią. Czy to nie jest efekt tych wszarzy co to niby nam wszystko reformują. Reformować zreformowane, patom od nowa. Jak pozwalamy, aby nami rządzili tacy mali gnoje. Wszędzie gdzie widzimy ich dotyk reformy jest tragedia. Proszę mi wskazać z jedną dziedzinę życia działającą normalnie. To ci złodzieje pokradli kolej po kawałku, tego tory, tego pociągi, tego stacje a tamtego kolejarze. Teraz czeka nas następna reforma- będzie babcia siedemdziesięcioletnia prowadziła pocią, stuletni dziadek będzie zamykał i otwierał przejazdy kolejowe. Bydłoszewskiego zrobią na stulecie urodzin prezydentem.

Zreformowali czytaj zniszczyli nam wszystko. Zniszczyli doszczętnie Polskę, Polaków, przemysł, szkolnictwo, rolnictwo, żywność, obronność kraju. Jak ci ludzie mogą jeszcze chodzić po polskiej ziemi, ile jeszcze?!! Na co czekacie, na co czekamy, aż będą chodzić po domach i zabijać strzałem w tył głowy w ramach szybszej redukcji Polaków.

Bo giniemy, ale za wolno. Za mało ludzi umiera, za mało ludzi zamarza, za mało ginie w wypadkach samochodowych, lotniczych, kilejowych i innych, za mało ludzi odbiera sobie życie z tego cholernego dobrobytu. Za mało?!!

 Może czas odwrócic tendencję i wziąść się za tych parszywych likwidatorów.

Niech ich wszystkich szlag trafi. Śląskie: katastrofa kolejowa. Zderzyły się dwa pociągi - http://wiadomosci.onet.pl/raporty/slaskie-katastrofa-kolejowa/slaskie-katastrofa-kolejowa-zderzyly-sie-dwa-pocia,1,5046522,wiadomosc.html

Relacje filmowe - http://wiadomosci.onet.pl/wideo/%C5%9Al%C4%85skie%3A+katastrofa+kolejowa,t.html.

Czy państwo nie widzicie, że oni nie potrafią zrobić nic dobrego?!! Za co się wezma to s.....  Pozdrawiam

 

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna. 

3196 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Katastrofa pociągu 
Leszek, 2012.03.04 o 09:35
Zenek, właśnie oglądam tvp info i dziennikarz pyta o to o czym pisałeś "kogo innego kolejarze, kogo innego pociągi"... jakaś rzeczniczka mówi, że to konieczność, a ekspert mówi wprost, że tą konieczność wymusiła Unia Europejska. I przyznaje, że to polityka błędna...
Ja Ci powiem, że my nauczyciele od dawna wołamy, że reform szkolnictwa jest szkodliwa. I co z tego, wszyscy to wiedzą, ale ci robią swoje, a nawet "reformują coraz bardziej" Chodziły kiedyś anegdoty, że reformę szkolnictwa przywiózł minister H. w teczce z Davos. I chyba coś w tym jest.
A co do Twojego apelu ...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.04 o 09:41
Leszek.
Własnie tam gdzie tylko sie dotkną to doszczętnie zniszczą. Jeden pachołek zwany premierem był na miejscu katastrofy. Obecnie czytam na onecie wybiera się drugi zwany prezydentem. Po jaką cholerę oni tam są potrzebni. Po to, aby przeszkadzać ludziom ciężko pracującym. Ja powiem wprost te wszystkie katastrofy to ich wina. Co on tam zobaczy efekty swej nieudolności, bo pomóc to może tylko mądre rządzenie. Kupa durni. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Leszek, 2012.03.04 o 09:51
słucham dalej tvp info i kolejna konkluzja z katastrofy: "żyjemy na kredyt i niedługo będziemy zdani na siebie" [...] "Będziemy mogli wydawać to co zbierzemy z podatków" Więc podniosą podatki.
"Przez te wszystkie lata nie wypracowaliśmy koncepcji rozwoju infrastruktury transportowej ... Obecny rząd też jej nie ma"
ps. aha. domyślam się że wniosek będzie taki: "widzicie, musimy sprywatyzować koleje"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.04 o 09:52
Leszek.
"Nie zgadzam się" z Tobą. Zobacz jakich mamy wybitnych durni - Za co Tusk chwali ministra Sławomira Nowaka? +trojmiasto.gazeta.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.04 o 09:57
Leszek.
Widzę, że nie tylko ja, Ty tak widzimy -
- KOLEJNY SUKCES DONKA-FOLKSDOJCZA I JEGO GNOJKÓW Z NIERZĄDU
DONEK-FOLKSDOJCZ TO SABOTAŻYSTA I ZARAZEM PECHOWIEC.

POD JEGO NIERZĄDEM POLSKA PRZEGRYWA I TRACI NA WSZYSTKICH

FRONTACH - WYSTARCZY, ŻE ON SOBIE POMYŚLI: "POLSKA TO

NIENORMALNOŚĆ" A NA POLSKĘ SPADAJĄ KATAKLIZMY, POWODZIE,

WICHURY, KATASTROFY, PAKTY FISKALNE, PAKIETY KLIMAKTYCZNE,

ROSNĄ KOSZTY RUSKICH PALIW, ROSNIE WIEK EMERYTALNY,

WALĄ SZWABSKIE MILIARDOWE HARACZE, ROSNĄ CENY, GINĄ

LUDZIE, SZPITALE, GŁOSY WYBORCZE, SPADAJĄ EMERYTURY ITD.
nadużycie link skomentuj Zbigniew-Grzymski
+newsne.nowyekran.pl
Proszę poczytać inne tam komenty Polaków. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Paweł Tonderski, 2012.03.04 o 11:02
To samo dzisiaj rano sobie pomyślałem, a kto w ogóle odpowiada za stan naszego państwa, czy premier Tusk albo pan Nowak, nie są odpowiedzialni za tę sytuację? czy pan Klich były minister Obrony Narodowej nie ponosił odpowiedzialności za katastrofy pod Mirosławcem i pod Smoleńskiem? Czy w tym państwie w ogóle jeszcze ktoś za coś ponosi odpowiedzialność, czy Cała władza należy do nich, a my za to ponosimy konsekwencje i odpowiedzialność, na dodatek to my sami z własnych kieszeni finansujemy to wszystko finansujemy?

No ale jak Tuskowi jest "strasznie" przykro, to nie ma się czemu dziwić, że panu Nowakowi może być również i straszno i śmieszno, tak jak wczoraj towarzyszowi Leszkowi Millerowi, który mówił, że żołnierze wyklęci mordowali polskich chłopów tylko za to, że ci przyjmowali od PKWN-u polską ziemię pod zasiew. :)))))


Żydokomuna i chazarscy bandyci dalej rządzą Polską, dopóki ich z naszego kraju nie pogonimy, nie liczmy na to, że coś się w Polsce cokolwiek zmieni.

Po powodziach, katastrofach lotniczych, katastrofach kolejowych, ponownych powodziach, nawałnicach i trąbach powietrznych teraz przyszedł czas na kolejne katastrofy kolejowe, transportowe i trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, gradobicia, huragany, i tsunami.

A oni potem po tych wydarzeniach jedyne co zrobią, to zainstalują nowe systemy bezpieczeństwa i zabezpieczenia, które zamiast kontrolować ich pracę będą kontrolowały nas zwykłych ludzi, którzy to wszystko finansują.

Kiedy Polacy wreszcie się z tego hipnotycznego snu obudzą?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Piotr Świtecki, 2012.03.04 o 11:07
Otóż to. Władza odwiązana od odpowiedzialności. "Systemy bezpieczeństwa" będące w rzeczywistości systemami opresji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Paweł Tonderski, 2012.03.04 o 11:20
Właśnie w tym momencie jeden z dziennikarzy TVP Info mówi właśnie, żebyśmy nie szukali winnych tej katastrofy. He, he, to jest dopiero dziennikarstwo, bo przecież jakby dziennikarze polscy z wolnych i niezależnych "polskich" mediów, zaczęli ich szukać, to już jutro byliby na bruku. :)))) Pojutrze pan Nowak znowu będzie się uśmiechał w ekranach naszych telewizorów, pani Mucha będzie znowu poprawiała swoje włosy i makijaż, a miła i sympatyczna pani dziennikarka będzie się do niego mizdrzyła, jak jakaś "małolata", wachlując przy tym swoimi pięknymi rzęsami.

W takim razie, nie szukajmy winnych i tych, którzy ponoszą odpowiedzialność za tę katastrofę, milczmy, płaćmy podatki, pozwólmy się zachipować i do roboty!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Piotr Świtecki, 2012.03.04 o 11:27
Jednym uchem posłuchuję co tam gadają w telewizorni - biją pianę jak zwykle. I nawet ta ... Palikot jest w studio i nie milczy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.04 o 11:15
Paweł Tonderski.
Pełna zgoda, aby rozwiązać wszystkie problemy należy -
- "Żydokomuna i chazarscy bandyci dalej rządzą Polską, dopóki ich z naszego kraju nie pogonimy, nie liczmy na to, że coś się w Polsce cokolwiek zmieni."
POLSKA musi być POLSKA, albo nie będzie jej wcale. Kto tego nie rozumie już jest trupem. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.04 o 12:12
Nie jestem fachowcem i o tym samym wiem co ten "polityk", ale oni będą szukać winnych gdzie indziej - Polityk RP o katastrofie kolejowej: niestety miałem rację, a wolałbym się pomylić
- +wiadomosci.onet.pl Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Adam39, 2012.03.04 o 14:08
Aż się mówić i pisać odechciewa. Oni nas całkowicie olewają. Zniszczyli już prawie wszystko i jeszcze nas na całe pokolenia zadłużyli.
Kiedy my Polacy pogonimy tę żydowską hołotę przyspawaną do wszystkich najważniejszych stanowisk w Polsce. Jeżeli nie zrobimy tego szybko, to oni nas nie długo całkowicie wykończą. My Polacy jesteśmy traktowani jak ludzkie bydło prowadzone na rzeż.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Katastrofa pociągu 
Zenon Jaszczuk, 2012.03.04 o 15:12
Adam39.
Brak mi słów, czekanie, nic nierobienie, to właśnie zagłada. Nie wiem co oni sieją , czytam o tym hemitrans. Kolega w jesieni jeszcze harował za grosze po dziesięć godzin dziennie u nowobogackiego odpadu ludzkiego. Wczoraj zmarł na raka. Widzę że te żydowskie władze to rak na narodzie polskim, na Polsce. I on nas zeżre szybciej niż nam się wydaje. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑