słowa kluczowe: 2011, PKW, demokracja, oszustwa, oszustwa wyborcze, polityka, wybory, wybory 2011, wyniki wyborów.
Linki, cytaty, nowiny2012.02.17 23:02 23:18

Oszustwa wyborcze 2011

(poleca )

Dakowski, Wysokiński

 
dakowski.pl
Analiza statystyczna wyników wyborów
 
...przeanalizowaliśmy kształt krzywej rozkładu procentu głosów oddanych w poszczególnych komisjach w ostatnich wyborach w Polsce. Dla pierwszych siedmiu list ogólno-krajowych (czyli "partyj partyjniackich", t.j. uprzywilejowanych przez aktualną ordynację). Dla większości partyj wykresy są w miarę zgodne z rozkładem losowym (jedno maksimum, symetria). Jednak dla listy nr. 7 (PO) wykres sumaryczny, z całej Polski, jest zaskakujący: krzywa ma dwa maksima, pomiędzy 10 a 20% oraz przy ok. 50%. [...] Nie wiemy jeszcze, jakim przesypywaniem danych uzyskano ten wynik.
[...]
Od dwóch kampanii wyborczych do sejmu usiłujemy tymi ,,mankamentami" zainteresować przywódców PiS (ul. Nowowiejska, lokal przy dworcu Ochota).

Całość, z wykresami: +dakowski.pl 

2933 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Oszustwa wyborcze 2011 
Paweł Tonderski, 2012.02.18 o 11:40
Od samego początku pisałem o tym, że ostatnie wybory w Polsce do polskiego parlamentu zostały na pewno sfałszowane, niestety PiS przyklepał wyniki tych wyborów, zgadzając się na to oszustwo, zasiadając po nich w ławach poselskich. PiS powinien oprotestować wyniki tych wyborów, powinien poddać je kontroli, powinien o tym grzmieć na całą Europę i świat, ale wydaje się, że PiS jest koncesjonowaną opozycję i niestety prawie za każdym razem, gdy przychodzi do bardzo ważnych strategicznych głosowań w sejmie albo na forum parlamentu europejskiego tę tezę potwierdza swoimi zdradzieckimi głosowaniami!

Pan profesor Dakowski jako zwolennik PiS-u, powinien komuś z zaprzyjaźnionych polityków z PiS-u powiedzieć o swoich analizach i wyliczeniach, które przeprowadził na temat ostatnich wyborów do polskiego parlamentu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑