słowa kluczowe: BendB, Gross, Jedwabne, Kaczynski, Polacy, Polska, epidemia, geszeft, grypa, mordercy, wieś, Żydzi.
Polska2012.02.12 18:57

Trzy plagi nad Polską.

 

Aj waj trzy??? Trzysta, trzy tysiace, trzydzieści tysięcy, trzy miliony.....

 
Wchodzę na portal Onet, a tam same plagi jewrejskie nad Polską. Wybrałem tylko trzy. Nie sposób wszystkie opisać w jednym artykule
 

I oto proszę panstwa tylko o godzinie 17:23 mamy same plagi na Onecie. Oto one;

1) Mija pięć lat od akcji "Mengele". Co się stało z doktorem G?

2) Kibice zaatakowali posła? "Opluli mnie, policja nie reagowała"

3) Szok po śmierci Houston. Dlaczego ona zmarła?

4) Groźny wirus coraz bliżej. Polsce grozi epidemia

5) Nowa strategia PiS. To on zastąpi Kaczyńskiego?

6) Rutkowski: matka Madzi nie jest morderczynią

7) Rekordowe mrozy. Tak zimno nie było od 50 lat

8) Kłopoty kancelarii premiera. Zapłaci potężną karę

9) Oblała się benzyną i podpaliła. W centrum miasta

10) Polacy wciąż milczą ws. tego strasznego mordu.

To proszę panstwa szok a nawet siok. Istna sodomia i gomoria. Nic tylko wjać stąd gdzie pieprz rośnie. Możnaby powiedzieć, ze to wszystko naraz dzieje się w jakimś gettcie. Bo ; Mengele, zaatakowali, szok po śmierci, epidemia, strategia, morderczyni, rekordowe zimno, kara, podpalenie, nu i oczywista oczywistość Jedwabne geszefty.

Mengele-zbrodniarz?!! Winny, nie winny. Zamknięty, wypuszczony. Dostał nawet odszkodowanie. Abarotno sądzony. Ta rozrywka trwa już pięć lat. Ciekawe, czy zdążą ukarać, uniewinnić do śmierci doktora 'Mengele". Trzeba by zobaczyć plecy, ale ja się tym nie interesuję.

Osz, ten szczęśliwy Bierdroń znów wlazł tam gdzie posły piechotą nie chodzą. Za krótko posłuje, jeszcze nie dorobił się "majbacha". A mógł jechać z kochanym kolegą Kaliszem - wzuuuuuu i w chacie. A tak szlaja sie po mieście, może podrywa chłopaków, to i opluli. Dobrze, że d..... nie skopali, a może nie dobrze i Biedroń się skarży. Nawet policjant, tym razem nie chciał. A nie mógł zostać w hotelu sejmowym i umówic sie z posłem/anką. Ta skarga to przypomina mi rysunek - łapcie, łapcie go, on tak antysemicko na mnie spojrzał. Widocznie trafił się bardzo mądry policjant, bo nie usłyszał rannego od śliny Biedronia. Oj biedny ten Biedroń. Ratujcie człowieka, on jeszcze tyle rozrywki nam dostarczy nie tylko w ławie sejmowej.

Zmarła piosenkarka - nie znam. Pewnie za dużo ćpała, bo chyba nie ze starości. Na zdjeciu widzę, że jeszcze dośc młoda. Chyba, że zdjęcie stare.

No i tutaj mnie chłopcy podbudowali, już myślałem, że przeżyję ten rok bez epidemi. Już zapomniałem; grypa świnska, ludzka, łabędzia, ptasia, ośla itd. Cholera myślę takie plagi latały po świecie całe poprzednie lata i przestały. Chłopcy na posyłki nazywani dla zmylenia przeciwnika dziennikarzami widocznie dostali rozkaz likwidacji wszelkich epidemi. Jak za dotknięciem różczki, plagi zostały zapewne wytrute. Nigdzie, ani słowa. A jednak mamy radosną nowinę, jest epidemia. I znów chłopcy dostali zajęcie. Narazie tylko świńska, ale to się rozwinie....... . tym bardziej, że to wirus Afrykanski. było mu za gorąco w Afryce to poleciał na Syberię sie ochłodzić. Obecnie szuka klimatu umiarkowanego. W złym miejscu go wypuścili i teraz sie błaka po świecie. Tak myślę po cichu czy Szymfild nie bankrutuje w Polsce wygoniony z ameryki  w ramach ofsetu za samoloty-nieloty. To krzemowa taka dolina rzucona na Polskę. Jak się ma kiepsko, to ta epidemia może dzwignąć tą  firmę.

Resztę kataklizmów pomijam, bo nawet nie czytałem. Lecimy jednak do punku ostatniego 10go. Osz, tutaj niebo w gębie. Robactwo na wczasach kąpie się, pluska w szambie kłamstwa. To ich raj. Jedwabne to była pestka. Teraz Jedwabne w każdej wsi. Siok!!! Powiedzmy za rok, będzie Jedwabne w każdej POLSKIEJ RODZINIE. Potem każdy pojedynczy Polak bedzie Jedwabnem. Rozprzestrzenia się nam Jedwabne jak ta epidemia, błyskawicznie. Nu, to zapewne dzięki firmie zajerestrowanej przez Kaczynskiego w Polsce tzw BendB. Osz, będzie sie działo, bedzie. Świadki bedą sie rodzić jak grzyby po deszczu. A te cholerne Polaki nic. Już wszystkie żydy, wszystkich żydów poprzepraszały za Polaków, a one nic. Ki czort. Co za naród, że nie chce wziąść winy morderców żydowskich na siebie. Bo dla mnie to nie istotne czy mordował żyd soviecki, żyd niemiecki czy żyd polski. One wszystkie od jednej suki która wydawała rozkazy zagłady; Polaków, Rosjan, Żydów itd A teraz przyjechały i chcą za morderstwa zapłaty. Panowie żydowie Polacy was do niczego nie zatrudniali, nie wynajmowali do mordów. Chciałem napisać, nie wstyd wam oprawcom upominać się o zapłatę od mordowanych Polaków. Jednak nie będę tego pisał, aby was nie rozśmieszać.

Ja widzę dla was geszeft. Złoty cielec jak stodoła urośnie w mgnieniu oka. Tysiące wsi-Jedwabnych, tysiące bajkopisarzy Grossów, Miliony książek opylicie tym durnym , inaczej cywilizowanym brojlerom na zachodzie . Kasa sama pcha sie do stodoły. A od Polski i Polaków WON wszarze.

"Jedwabne w każdej wsi". Polacy wciąż milczą - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jedwabne-w-kazdej-wsi-polacy-wciaz-milcza,1,5024024,wiadomosc.html

Pozdrawiam panstwa.

 
 
Bóg, Honor, Ojczyzna. 

4162 odsłony średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Trzy plagi nad Polską. 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.12 o 22:13
Piękny tekst znalazłem, piękną duszę. Dlatego chcę to zapamiętać. Karłom do wiadomości - Nie chcę być Europejką!!! - +niepoprawni.pl Pozdrawiam Podlasianko też z Podlasia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑