słowa kluczowe: Bareja, LGBT, NWO, absurd, absurdy, bareizmy, gay, gej, homoseksualizm, mowa nienawiści, nowomowa, politpoprawność, polityczna poprawność, poprawność polityczna, postęp, rasizm, tolerancja.
Linki, cytaty, nowiny2012.02.01 10:19 10:45

Murzynek Godson w Polsce mieszka

(poleca )

R. Zaleski pisze na niepoprawni.pl

 
[...] określenie kogoś ty „Żydówo”, w tym kraju jest uznawane jako antysemityzm, a co dopiero oskarżenie Żyda o mowę nienawiści
 

Czarną ma skórę ten nasz poseł, koleżka. „Murzynek” - określenie którego użył poseł PiS Suski, to wg pełnomocnika rządu ds równego traktowania Kozłowskiej – Rajewicz to „mowa nienawiści”. Tak, to z moich i waszych pieniędzy ta osoba o wybitnej inteligencji, dostaje pensję a całość jej kompletnie zbędnego urzędu pewnie kosztuje nas parę milionów rocznie. (W pierwszej wersji miało być durna baba, ale to nie jej wina, pewnie taka się urodziła, więc zastosowałem ironiczne określenie.)

Mnie w szkole uczyli wierszyka, Żyda z pochodzenia, Tuwima „Murzynek Bambo”, bardzo sympatycznego zresztą. Mógłbym uznać to uznanie za „mowę nienawiści”, za przejaw antysemityzmu ze strony pełnomocnik, bo nawet samo określenie kogoś ty „Żydówo”, w tym kraju jest uznawane jako antysemityzm, a co dopiero oskarżenie Żyda o mowę nienawiści. Na dodatek nieżyjącego. Czyli kompletnie bezbronnego.
Nie będę zagłębiał się dalej w ten tok myślenia, bo mogę w skończyć jak pani pełnomocnik.

Mnie obowiązuje polska kultura, której w wypadku „murzynka” najwyższym wyznacznikiem i interpretatorem znaczenia tego określenia jest polski poeta Tuwim. Nie mam zamiaru ani niewolniczo, ani nawet w najmniejszym stopniu oddawać choćby cząstkę tej kulturowej niepodległości, nawet „guzika od munduru”. Nie uznaję totalitarystycznej „poprawności politycznej” zachodnich lewaków, komuchów i tych wszystkich, którym ich ptasie móżdżki ten typ „myślenia” wyżarł.

Nie będą mnie uczyli Niemcy, którzy demokratycznie wybrali sobie Hitlera za wodza. Francuzi, którzy wymordowali Wandeę, własną prowincję, Anglicy, twórcy pierwszych na świecie obozów koncentracyjnych - tolerancji, to oni wszyscy się mogą jej od nas uczyć. Od Polski, kraju bez stosów.
Właśnie im polska młodzież pokazała jak się walczy o wolność słowa w internecie. W tym słowa „murzynek”.

Za „Żydówę” profesor została zawieszona, po donosie studentów, jednak prokuratura umorzyła śledztwo. No ale ona nie była PiSówką.
Jaki wyrok dostanie Suski za „murzynka”? Dwa tygodnie aresztu jak Słomka? Art 257 KK, pod który pełnomocnik podciąga „murzynka”, mówi o możliwości kary do 3 lat więzienia. Na szczęście on ma immunitet. Ja nie.

Jak żyć...

Grafika - Bareizmy wiecznie żywe, na fejsie
http://wpolityce.pl/
http://wiadomosci.wp.pl/

 
 
Źródło: niepoprawni.pl 

3056 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Murzynek Godson w Polsce mieszka 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.01 o 19:20
Mufti.
Murzynem Mambo w Afryce mieszka. Czarną ma skórę ten nasz koleżka. uczy sie pilnie przez całe ranki, ze swej murzynskiej czarnej czytanki - tyle pamiętam. Nie pamiętam, aby ktoś to czytał z nienawiścią. To dzisiaj ci co wyciągają tą nienawiśc są sami nienawistnikami. To ci sami co reklamują "antysemityzm". Oby ich szlag trafił. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Murzynek Godson w Polsce mieszka 
Piotr Świtecki, 2012.02.01 o 19:56
Dlatego trzeba mówić wszystkim z jak pięknej cywilizacji jesteśmy. Nie dawać sobie wmówić tego obłędu i wstydu.
A są tacy fachowcy, co nie tylko wady, ale nawet zalety obracają przeciw nam.

Jak to się kiedyś mawiało, "nie dajmy się zwariować!"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Murzynek Godson w Polsce mieszka 
Zenon Jaszczuk, 2012.02.01 o 20:06
Mufti.
Mam nadzieję, ze wytrzymamy z prawdą, dokąd nam nie zamkną ust. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Murzynek Godson w Polsce mieszka 
PP, 2012.02.03 o 22:55
Mówcie sobie, co chcecie. Wbrew nowoczesnym trendom uważam, że w słowie "murzyn" nie ma nic obraźliwego, natomiast "wasz murzynek z wami głosuje", czy jak to tam szło jest po pierwsze głupkowate, po drugie nie na miejscu. Nie wygląda mi to na mowę nienawiści, ale na mowę niezbyt rozgarniętego, za to zbytnio... rubasznego, powiedzmy, posła na pewno. Cholera, że też on z PIS-u jest. ;PP
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑