słowa kluczowe: Europa, Islam, Matrix, UE, Unia Europejska, chrześcijaństwo, fikcja, islam, manipulacje, matrix, multi-kulti, postęp, religia.
Linki, cytaty, nowiny2010.12.03 10:54 2011.01.18 23:35

Europejskich 7 mitów

(poleca )
 
(Jan Bogatko na Niepoprawni.pl)
 
Teoretycznie członkostwo Polski w UE, a zwłaszcza w NATO, powinno zapewnić Polsce większą niezależność od Rosji i wzrost poczucia bezpieczeństwa. Dlaczego jest jednak inaczej? Bo ulegamy mitom!

Mit 1: w 1989/1990 upadł komunizm

Początkowo w nastroju ogólnej euforii niewielu myślało inaczej. Tymczasem to tylko komunizm typu moskiewskiego ustąpił miejsca sprawniejszemu systemowi parysko-berlińskiemu pokolenia 68’. Jego wspólne cechy: lewicowość, ateizm, kapitalizm i państwo socjalne.

Mit 2: od 1989/1990 mamy demokrację

Nieporozumienie polega na zmianie znaczenia pojęcia „demokracja” – o ile na ogół kojarzy się z nim wolność w powszechnym tego słowa znaczenia, to aktualnie demokracja to wolność dla politycznie poprawnych. Tym samym zmarginalizowano całą opozycję poza lewicą.

Mit 3: mamy społeczeństwa obywatelskie

Społeczeństwo obywatelskie to celowo rozpowszechniany mit, mający wmówić obywatelom, że mają władzę. Tymczasem większość organizacji non-profit (np. Greenpeace, AA) jest finansowana z niejasnych źródeł i wspiera wyłącznie lewackie ugrupowania polityczne.

Mit 4: mamy wolne media

Poza niszowymi media są zależne od władzy. Przykładem na to było tak zwane „odpolitycznienie” mediów w Polsce – służyło ono jedynie oddaniu mediów autorytarnej partii PO, stanowiącej ściek sił, określanych przeze mnie jako Nowe Oświecenie, w skróce lewica plus kapitał.

Mit 5: Polska jest państwem

Polska nie jest państwem, bowiem nie ma tożsamości i nie prowadzi państwowej polityki historycznej (inaczej, niż np. RFN czy Rosja). Politykom aktualnego obozu rządowego zależy na „stworzeniu z Polaka Europejczyka” wedle dokładnie tej samej zasady, co stworzenie „człowieka sowieckiego”.

Mit 6: Europa ojczyzną ludzi

Europa znajduje się w schyłkowej fazie na drodze przejścia z hip-hop society do społeczeństwa islamskiego. Wskutek upadku Kościoła aktualne, pseudoliberalne formy współżycia ustąpią niebawem surowym regułom, określanym przez prawo islamu – szariat. W pewnych państwach UE prawo islamskie obowiązuje już posiłkowo.
 
Mit 7: prawa człowieka naszym dekalogiem

Prawa człowieka zmieniają się powoli w farsę - brak reakcji na ludobójstwo w Czeczeni, na okupację Tybetu, na mordowanie chrześcijan na świecie - co trzy minuty ginie chrześcijanin; na samobójstwo społeczne (skrobanki), niehumanitarne zmiany w prawie pracy (wolontariaty, niewolnicza pracy ludzi młodych) itd.

A co nas czeka?

www.youtube.com/watch?v=SJVSsmSy7lQ&feature=related

Post scriprum: najpierw „multikulti”, potem islam, religia pokoju. Wymowa statystyk demograficznych jest jednoznaczna. Wnuczki panienek ze szkiełkami w pępku będą chodziły w burkach. Ofiary zatrucia rtęcią będą kamienowane. Allah akbar! 
 
Źródło: niepoprawni.pl/blog/2386/europejskich-7-mitow
Zwracam również uwagę na wymianę myśli zainicjowaną komentarzem PawłaT: niepoprawni.pl/blog/2386/europejskich-7-mitow#comment-126831 

2814 odsłon średnio 4 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑