słowa kluczowe: Gross, Jedwabne, Katyń, Kielce., Komisja, NE, Polacy, Rotfeld, zwrot mienia, żydzi.
Polska2012.01.06 18:32 18:54

KATYŃ

 

Zydokomunofaszyści - masoneria - KATYŃ

 
Nie będę opisywał zbrodni Katyńskiej, bo wszyscy coś wiemy na ten temat. Jednak ...
 

Jednak widząc dzisiaj na pierwszej stronie NE jakby krzyk art. o "Nowe informacje o mordzie Polaków w Katyniu" - http://blogersek.nowyekran.pl/post/46940,nowe-informacje-o-mordzie-polakow-w-katyniu.

 Sek, autor tego art sie myli, czego wcale nie mam mu za złe.To nie są nowości. Ludzka rzecz nie wiedzieć, lub dowiedzieć się w różnym czasie na te tematy.

Ponieważ to jest chyba największa hańba tych potworów w XX wieku, dlatego postanowiłem ten fakt odnotować. Proszę zwrócic uwagę na facjaty tych morderców na zamieszczonym "zdjęciu". Może powinienem zamieścić zdjęcie Berii - żyda pod przewodem którego mordowali Polaków. Pasowałoby to zdjecie do nawiązania mojego art. Czyje obozy zagłady - http://jazon.polacy.eu.org/1520/czyje-obozy-koncentracyjne-czyje-obozy-zaglady-/

Osobiście "znam" temat od bardzo dawna z różnych opowiadań, powiedzmy ludzi. Natomiast o tym wywiadzie udzielonym przez Vidro prasie, czytałem kilka lat temu w gazecie "Tylko Polska" Leszka Bubla.

Jak czytam obecnie komenty pod tym art. na NE to widzę, że internauci też piszą, że to nie nowość i podają znane fakty.

Żydzi oczywiście nie martwią się o wymordowanych przez nich Polaków w KATYNIU. Trochę im przeszkadza, że to wychodzi na światło dzienne.

Zapewne pamiętacie państwo nawalonego Kwaśniewskiego- Stolcmana na grobach w Katyniu. Ja myślę, że to ze strachu przed zamordowanymi Polakami ( aby nie powiedzieć przed duchami). Bo jak wiemy, należy się domyślać, że Olo też o tym wie, że jego tate Stolcman to NKWDzista który mógł brać udział w tym mordzie. Nikt w okupowanej Polsce nie dostaje stanowisk za darmo tylko za zasługi rodowe. Aby było śmieszniej to ten gostek był dwie kadencje na stalcu Prezydenta. A antypolskie przekaziory podawały, że to najlepszy , naj, naj prezydent Polski.

Potem te wszarze powołały komisję do spraw trudnych - dotyczących Katynia. Jak zapewne państwo pamiętacie ze strony Polskiej wydelegowaliśmy najwybitniejszych oczywiście żydów (Polakom nie wolno badać morderstw żydowskich) na czele o ile pamiętam z "Rotweldem".

To oczywiście taka hucpa żydowska dla Polaków.

Aby to wszystko przykryć , robią giwałt światowy o faszystach Polskich, o zwrocie mienia, uruchamiają Jedwabne, Kielce, grossów i inne światowe śmieci. Wszystkie te tematy to oszustwo żydowskie.

Tak się zastanawiam czy ci mordercy żydowscy nie powinni domagac się zwrotu mienia od wymordowanych Polaków w KATYNIU. Czy ci mordercy żydowscy nie powinni się domagac zwrotu mienia od wywiezionych przez nich Polaków na Syberię. Czy nie powinni się domagać zwrotu mienia od setek tysięcy wymordowanych Polaków przez żydów w więzieniach napoczątku IIwś i po wojnie.

Polacy zamordowani przez żydów, wstancie do apelu i zapłaćcie własnym mordercom geszeft.

Nie piszę podajcie tych zamordowanych do Strazburga, bo tam wygracie. Pomimo, że okupant Polski żydokomunofaszystowski wam wypłaci nienależne odszkodowania - wy i tak wiecie i Polacy wiedzą, że te pieniądze bedą ukradzione tym których nie zdążyliście jeszcze wymordować.

Ku chwale Ojczyzny. Wszarzom na zatracenie. Bóg, Honor, Ojczyzna.

 
 
Pamiętamy co te parchy wyprawiały z Polakami. 

4692 odsłony średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: KATYŃ 
Jacek, 2012.01.06 o 22:25
Po nitce, po nitce do kłębka. Może za kilka lat będziemy wiedzieli wszystko. Mieliśmy Golgotę Wschodu. W kraju też nie było lepiej. Za jakie grzechy?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.06 o 22:54
Jacek.
Za chęc zabrania nam naszej Ojczyzny, Polski. Za chęc budowania Judeopoloni. Dzisiaj na naszych oczach to zostało zrealizowane. Jesteśmy tzw krajem zbytu pod okupacją. No i programowo Polaków ubywa , niby w czasie pokoju. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.07 o 06:32
Bitsay.Witaj.
Jakoś nie mogę się z Tobą zgodzić, że wymyślamy różne historie na żydowskie tematy. Natomiast całkowicie się zgadzam, że sami nie mamy szans na popularyzowanie prawdy o żydowskich zbrodniach. Pomimo tego, a może dla tego Polacy będą pisać prawdę nadal. Oni o tym wiedzą i my o tym wiemy. Żydzi nie mają punku zaczepienia przeciw Polakom, dlatego tworzą antypolskie bajki. Bo to Polacy jako Naród, jako jeden z niewielu, nie mordowali żydów tylko ratowali. To Polacy nie kolaboralowali ze zbrodniarzami niemieckimi. Żydzi mordując Polaków nie mają się czym pochwalić, więc prubują nas dobić. Oni wiedzą, że my wiemy o ich bandytyzmie na setkach, tysiącach Polakach. Pomimo fałszu i zakłamania okupanta nad Polską nasza prawda jest ponad ich oszustwami od IIwś. Prawdy o swoich zbrodniach na Polakach nie potrafią zamordować. Nic nie pomaga i fałszywa prasa, radio, telewizje, razem z Holioodem. Nic nie pomagają antypolskie książki pisane przez wyrzutki ludzkie za kasę na zamówienie typu Kosiński, Gross , michnikoidy i cały zestaw parchów żydowskich.
Bo prawda jak oliwa, na wierzch wypływa. Węgrzy też swoje wiedzą o żydowskich mordercach na ich Narodzie. A jak widzisz i Rosjanie się budzą pomimo wpajania im ponad sto lat fałszu i obłudy.
Sama zobacz jaka to satysfakcja. Takie pachołki "uchodzące za inteligencję" żydowską uprawiają hucpę w Jedwabnem, Kielcach , Radzyminie, Katyniu(Kwaśniewski,Kaczki, Komoruskie i cały zestaw tej pseudointeligencji). A ja, my tym inteligentom mówimy że to najwyżej pustynni pastuchy, parchy, wszarze. Bo u człowieka inteligentnego na pierwszym miejscu jest prawda. A ta jest honorem człowieka. Ich to nie dotyczy. Oni nie wiedzą co to znaczy, co to jest honor człowieka, nazwiska rodowego. Bo to jest zakłamane robactwo. Robak robaka odznacza, robak do robaka mówi, ty będziesz autorytet - taki z klucza, z nadania :-))) Pozdrawiam i róbmy swoie aby przekazać prawdę następnym pokoleniom.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
MatiRani, 2014.11.05 o 14:00
Abraham Vidro wyznał, że :
1.) Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli żydzi:
-Raichman
-Mierkułow
-Urbanowicz
2.) Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU: Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisowicz
3.) Zbrodnię wykonali: Bogdan Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow, Abram Borysowicz, Lew Rybak, Chaim Finberg, major Joshua Sorokin, kapitan Aleksander Susłow, kapitan Samyun Tichonow.
Żadna z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem!

+wzzw.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
Hanys, 2014.11.05 o 18:59
Zajmujesz się od tylu lat Żydami, więc powinieneś wiedzieć, że to są przeważnie mitomani i nie warto wierzyć im na słowo.
W związku z powyższym nie ma absolutnie żadnych podstaw, by wierzyć wypowiedziom anonimowych Abrahamów czy Mordechajów.

Sprawa zbrodni katyńskiej jest szyta grubymi nićmi.

Istnieje mnóstwo pośrednich dowodów, przemawiających zarówno za tym, że zbrodni dokonali Rosjanie, jak i za tym, że zbrodni dokonali Niemcy. Dopóki tego wszsytkiego nie wyjaśni jakiś w miarę obiektywny sąd, można bić pianę w nieskończoność. Wprawdzie przywódcy Rosji (liberało-pederaści: Gorbaczow, Jelcyn i Putin), przyznali oficjalnie winę Rosjan, jednak wszystkie materiały archiwalne, które nam przedstawili na dowód swej winy, są podrobione i sfałszowane !!! Co do tego ja przynajmniej nie mam żadnych wątpliwości. Od paru tygodni zbieram się, by napisać o tym wszystkim jakiś porządny demaskatorski artykuł i, jak mi Bóg miły, chyba go tutaj, jeśli będzie można, opublikuję.

Na miejscu zbrodni w 1943 roku znaleziono kule i łuski ewidentnie niemieckie. Gebbelsowcy podali nam bajkę do wierzenia, że NKWD zakupiło sobie przed wojną walizeczkę z niemieckim Walterami i rozstrzeliwało niemieckimi pistoletami jeńców polskich, z góry przewidując, że Hitler napadnie na Rosję, a potem Rosjanie go wypędzą i spokojnie Helmutom tę zbrodnię się przypisze. Jak by nie było, sporo inteligentnych ludzi tej bajce zawierzyło. Ponadto wiele zwłok ofiar miało ręce skrępowane od tyłu papierowym szpagatem(!), który do końca wojny wyłącznie produkowali tylko Niemcy. Rosjanie produkcję szpagatu uruchomili dopiero po wojnie, złupiwszy najpierw trochę niemieckich fabryk z wyposażeniem. Czyżby NKWD dostało od Niemców w prezencie także walizeczkę ze szpagatem?

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
MatiRani, 2014.11.08 o 21:27
.... skutki komunistycznej propagandy, ktora co prawda swiadomie pan Redaktor odrzuca, ale podswiadomosc pracuje niezaleznie u kazdego jak wiadomo. Tysiac lat dla narodu, to jak wiek dzieciecy dla czlowieka. Z takim zyciorysem nie mozna mowic o doswiadczeniu i dojrzalosci nacji w skali swiata. Wedlug najnowszych ustalen my Polacy liczymy sobie co najmniej 7500 lat, ale to dopiero poczatek badan, bo okazuje sie, ze danych jest wiecej niz nasi stereotypujacy badacze przewidywali.
Kazda szanujaca sie wieksza grupa etniczna na tej planecie nalicza sobie co najmniej 4500 lat, czyli od ostatniego Konca Swiata, ktory byl Potopem, a jest wiele takich, jak np. Indianie Hopi w Ameryce, ktore z duma twierdza, ze przezyly nie jeden potop, ale co najmniej dwa, wiec licza sobie minimum 10000 lat. I taka jest norma wszedzie. Wiec dlaczego nam Polakom kaza wystepowac w historii tylko tysiac lat, skoro wszystkie wroble na dachach cwierkaja, ze jestesmy najstarsza kultura na tej planecie? Jakem Polak, wypraszam sobie, a niepoinformowanych zapraszam do googlowania z uzywaniem logicznego (to akurat warunek konieczny) myslenia.
+marucha.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
MatiRani, 2014.11.08 o 21:29
BREDNIE.
Kropka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
Hanys, 2014.11.11 o 22:13
Jesteś BETON ZBROJONY (= nie potrafisz reagować na rzeczowe argumenty).
Dwukropek :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
MatiRani, 2014.11.11 o 23:04
Brednie to brednie. Lepiej jest nazywac sprawy po imieniu.
***
Październik 1939
Osadzenie wziętych do niewoli oficerów Wojska Polskiego, policjantów i urzędników państwowych w sowieckich obozach w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie.

5 marca 1940
Ławrientij Beria skierował do Stalina notatkę, w której określił polskich jeńców wojennych jako „zdeklarowanych i nie rokujących nadziei poprawy wrogów władzy radzieckiej”. Zarekomendował, żeby zostali oni wymordowani bez przedstawienia zarzutów, bez procesu i aktu oskarżenia. Notatka została parafowana przez członków Politbiura WKPb i stała się podstawą do wydania rozkazu zgodnego z rekomendacją Berii.


22 marca 1940
Beria wydał rozkaz „O rozładowaniu więzień NKWD USRR i BSRR”, w których większość więźniów stanowili polscy oficerowie i policjanci.

Marzec-maj 1940
Wykonanie rozkazu: rozstrzelanie przez NKWD 4421 jeńców w Katyniu, 3820 jeńców w Charkowie, 6311 jeńców w Kalininie, 7305 jeńców w więzieniach sowieckiej Ukrainy i Białorusi.

22 czerwca 1941
III Rzesza napada na ZSRR.
****
Tak jestem beton. Kropka.
Na argumenty rzeczowe reaguje rzeczowo.
Na brednie tez reaguje.
Nazywajac je po imieniu.
BREDNIE.
I to jestem bardzo wyrozumialy, bo gorsze by bylo podejrzenie o celowe dzialanie dezinformacyjne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
Hanys, 2014.11.12 o 21:34
Wydaje Ci się, że reagujesz rzeczowo na czyjeś argumenty.
Wytłumaczę więc jeszcze raz, jak krowie na miedzy:
Wspomniałem o 2 zastanawiających faktach:
- w Kozich Górach (Las Katyński) podczas ekshumacji niemieckich i późniejszych rosyjskich znajdowano kule i łuski NIEMIECKIE (doprecyzuję: na denku łusek były oznaczenie kodowe: „Geco DD 7,65”), pochodzące z niemieckiej fabryki amunicji Gustav Genschow & Co. w Durlach.
- sporo ofiar miało ręce związane NIEMIECKIM szpagatem.

Zamiast kontrargumentów zaserwowałeś streszczenie oficjalnej chronologii zdarzeń związanych ze zbrodnią katyńską. To potrafi zrobić pierwszy lepszy gimnazjalista.

Przedstawiłem konkretne fakty, które można potwierdzić lub zanegować w rzeczowej rozmowie. Nie odniosłeś się w ogóle do żadnego z nich, czyli mówiąc bezczelnie i wprost, to Ty tutaj ględzisz.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ i bzdury 
MatiRani, 2014.11.13 o 03:12
Bzdury.
.
Konkretne fakty.... ty udajesz czy co?
Jakie "fakty"???
Podaj zródla takich "faktów"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ i bzdury 
Hanys, 2014.11.13 o 18:21
Bardzo proszę.
Tu jest materiał zdjęciowy, firmowany przez IPN: +ipn.gov.pl

Na str.9 masz zdjęcie z kupą łusek. Jak sądzisz, są ludzie którzy im się bliżej przyjrzeli? Ja o takich wiem i dlatego podałem konkretne oznaczenia kodowe tej amunicji. Jeśli Ty tego nie wiesz, to znaczy, że nie masz pogłębionej, albo żadnej, wiedzy w temacie.

Na str.28 masz zdjęcie rąk ofiary, skrępowanych papierowym szpagatem. Podpis głosi, że to sznurek. Jak sądzisz, to jest sznurek do snopowiązałki czy szpagat?
Jeśli Ty tego nie wiesz, to znaczy, że nie masz pogłębionej, albo żadnej, wiedzy w temacie.

Kropka, dwukropek, przecinek, gadu gadu, kij do zadu...

Masz wiedzę, to dyskutuj. Nie masz wiedzy, to po prostu zamilcz.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
Hindukusz-Milena, 2014.11.13 o 10:44
Hanys,
O ile mi wiadomo to Niemcy i ZSRR mieli układy o wzajemnej współpracy i nawet odbywali wspólne cwiczenia wojskowe a także Niemcy dostarczali broń i amunicję oraz inne elementy uzbrojenia dla Ruskich. To może tłumaczyć amunicję i nawet szpagat produkcji niemieckiej w grobach katyńskich.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
Hanys, 2014.11.13 o 19:04
Z tego, co ja wiem lub się domyślam, to Niemcy z Ruskimi nie tylko mieli wspólne ćwiczenia poligonowe, ale nawet wspólny przemysł zbrojeniowy (produkcja czołgów, armat, samolotów, łodzi podwodnych...) oraz zaplecze surowcowe. Kooperacja (wzajemne komisje, nie delegacje!) i unifikacja ich wojsk (stopnie marszałków, generałow!) trwała do 22 czerwca 1941 roku. Najprawdopodobniej Stalin in cognito odwiedzał Adolfa w Berlinie, a Adolf Stalina w Moskwie. Najprawdopodobniej 20 (dwudziestego) czerwca rozpoczęła się akcja przerzucania ruskiego wojska, samolotów, okrętów, czołgów, armat itp. (bez benzyny, przyrządów celowniczych i amunicji - jako gwarancja bezpieczeństwa dla obu stron!) przez tereny III Rzeszy na zachód, a niemieckiego wojska i lotnictwa przez tereny Rosji na Bliski Wschód. To byli sojusznicy, którzy chcieli w ogromej akcji logistycznej zaskoczyć Anglików poprzez kanal La Manche oraz w Iraku i Iranie. Adolf w ostatniej chwili zawierzył Churchillowi (patrz "posłannik" Rudolf Hess) i zmienił front, atakując znienacka Ruskich, a kilka dni potem Churchill koncertowo wydmuchał Adolfa, sprzymierzając się z Ruskimi (Churchill poprzestał tylko na niegroźnej inscenizacji bombardowania minami magnetycznymi okrętów floty ruskiej w Sewastopolu, Krosztacie, Tallinie...).
To brzmi jak herezja, ale za tę wiedzę ("herezję)") przypłaciło życiem i zdrowiem mnóstwo ludzi-świadków. Być może także nasi rodacy z czasów tzw. obławy augustowskiej (lipiec 1945, patrz Kanał Augustowski!) i tzw. deportacji kresowiaków (od maja 1941 roku)...

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
Piotr Świtecki, 2014.11.13 o 19:09
Niemcy ze wzgl. na traktaty powojenne nie mogli teoretycznie u siebie rozwijać militarnego przemysłu, też słyszałem (u doc. Kosseckiego?) o tym, że mieli umowy z Ruskimi, tam produkcję i szkolenia wojska.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: KATYŃ 
Hanys, 2014.11.13 o 19:26
Witam
Nie zdążyłem nanieść poprawki. Oczywiście chodziło mi o wywózki kresowiaków, czyli także potencjalnych świadków z terenów przygranicznych niemiecko-ruskich od maja 1940 roku, a nie od maja 1941 roku.

Temat współpracy wojskowo technicznej Niemców z Rosjanami przed II WŚ jest b.słabo rozpracowany przez oficjalnych pismaków. To była perfekcyjna współpraca, o której praktycznie nic nie wiemy. I Stalin i Adolf polikwidowali świadków. Słyszałeś może o tym, że Stalin wykupił na mocy tajnego traktatu z 10 stycznia 1941 roku od Adolfa kawałek Suwalszczyzny z kanałem augustowskim za 7,5 miliona złotych(!) dolarów? Dlaczego ruscy historycy (matołki koziołki) do tej pory nie potrafią objaśnić jednego prostego faktu: Adolf rozpieprzył ruską armię praktycznie bez walki, biorąc do niewoli prawie 4 mln jeńców i zabijając ok. 1 mln żołnierzy ruskich! Przejął technikę, benzynę i ogromne zapasy amunicji w ciągu zaledwie trzech tygodni! Jak to się mogło stać, gdy armia ruska miała kilka razy więcej samolotów (MIG-3, Jak-1 itp.), i kilka razy więcej czołgów i artylerii od Niemców. Dlaczego w bakach samolotów i czołgów była woda lub powietrze, a całe dywizje i armie ruskie przechodziły do niewoli, nie mając w ogóle amunicji do karabinów i armat? Dlaczego niemieckie samoloty miały oznakowania czerwoną gwiazdą, a ruskie czołgi były oznakowane niemieckimi krzyżami i swastykami?
Dlaczego te matołki-koziołki, nędzne pismaki, spece od interpretowania historii najstarszej i najnowszej, nie potrafią udzielić odpowiedzi na te pytania?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑