słowa kluczowe: Ameryka, Francjia, Niepodległość, Ojczyzna, Polska, Rosja, Soviet, Wolność, Znglia, niemcy, żydoomunofaszyści.
Polska2012.01.02 18:26 18:32

Życzyłem na Nowy Rok - Wolnej i niepodległej Polski.

 

Życzenia należy spełniać - więc Polacy, do roboty.

 
Jestem miło zaskoczony, że aż tylu panstwa przyjęło, moje, nasze życzenia noworoczne. Pomyślałem sobie, jak to dobrze, przyjemnie byłoby je obecnie realizować.
 

Mam nadzieję, że możemy śmiało rozpatrzeć wszystkie wypunktowane nasze życzenia. Oczywiście koleżanki i koledzy mi w tym pomogą. Sam jestem za cienki bolek (nie mylić z wałęsą). Na kim możemy polegać w odzyskaniu przez Polskę wolności i niepodleglości?!!

http://polacy.eu.org/1565/zyczenia-noworoczne-2012r-/

Muszę kategorycznie podkreślić, że napewno nie możemy polegać na przeszłych, obecnych partiach i rządach osadzonych we Polsce. Jeśli się mylę, to mam nadzieję, że chętni z w/w zgloszą się do nas z realną ofertą?!!

Jak wiemy Polska po 123 latach rozbiorów odzyskała niepodległość w 1918 roku. Ku zaskoczeniu świata, szybko wstawała na nogi. Dlatego światowy wróg, tutaj tzw soviet już w 1920 roku po szykowanej śmierci Polsce chciał opanować świat. Opanować świat to stara i aktualna historia do dnia dziesiejszego. Jednak bojowy Naród Polski nie pozwolił na następną śmierć Ojczyzny.

Juz w 1937 roku Polska obchodzi dzień 11 listopada jako święto państwowe - Święto Niepodleglości. Dane było Polakom jeszcze swiętować tylko w 1938 roku. Napewno jeszcze świętowali w 1939 roku z nadzieją na niepodległość.

Jednak bandyci światowi doswiadczeni klęską 1920 roku zwarli szeregi światowe przeciw Polsce. Zaatakowali ze wszystkich stron. Rzucili tony bomb, tony żelastwa, miliony bandytów wkroczyło do Polski. Rozpoczęli rzeż Narodu Polskiego nie spotykaną w zdawałoby sie cywilizowanym świecie.

Można by powiedzieć, jeden cywilizowany świat morduje wszystko i wszystkich żywych, a drugi cywilizowany świat się przygląda i finansuje zbrodniarzy. Ja powiem panstwu, że to "jeden i drugi " to oszustwo. Oni wszyscy razem mordują Polskę i Polaków - to dopiero jest prawda.

Mordują niemcy, mordują sovieci, mordują anglicy, mordują amerykanie, mordują francuzi , mordują syjoniści , żydokomunofaszyści.  itd.

Jak widzimy, oni nas wszyscy napadli, a potem nas "wyzwolili"- ci sami.

Jednak tak nas wyzwolili, że już po wojnie nie bylo 11 listopada Świętem Narodowym Niepodległości. Zastanawiam się tylko po co??? Wprowadzili, przywrócili  to święto od 1989 roku. Myślę, że rzucili nam jako temat zastępczy do zabawy, gdy oni okradali doszczętnie Polskę.

Gdy już tego dokonali, znow wypuścili psy wojny i w 2011 roku rękoma policji w POLSKICH mundurach i bez, oraz rękoma i pałami bojówek niemieckich przez nich sprowadzonych do Warszawy. Łamią kości, napadają Polaków i leją za niesione flagi Polski. Już im takie święto nie jest potrzebne - oni już Polskę rozkradli doszczętnie. Pozostało im tylko zlikwidować Polskiego Orła, Polską Flagę, Polskie granice i Polaków.

I MY POLACY MUSIMY SIE TEMU PRZECIWSTAWIĆ NATYCHMIAST.

Tylko jak to zrobić?!! Potrzebne są tutaj nie takie głowy jak moja. Wiem tylko jedno. Jeśli tego nie zrobimy oni nie cofną się przed niczym. Zawsze mam na uwadze co zrobili z milionami; Polaków, Rosjan, Żydów itd. Co robią dzisiaj z Jugosławią, Irakiem, Afganistanem, Libią itd.

Narazie naszą bronią jest prawda przeciw totalnemu oszczerstwu, kłamstwu, zbrodni. Jednak to już jest za mało!!!

Co panstwo proponujecie? Tylko nie piszcie o PiSie i o wyborach, bo to wszystko jest ustawką.

 Chciałoby się napisać, wzywam tutaj wszystkie lansowane autorytety:-))), :-))), :-))))))))

 

 
 
Proszę o wyczerpujące, rzeczowe podejście do Ojczyzny. 

2632 odsłony średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Życzyłem na Nowy Rok - Wolnej i niepodległej Polski. 
w.red, 2012.01.02 o 19:51
Zeniu, dobrze wiesz że nie istnieją już "autorytety". A z "ałtorytetów" nie ma co wybierać bo zrobią wszystko by wszystko pozostało po staremu. Pisałem już dawno o potrzebie stworzenia nowych struktur z priorytetem ustawionym na jeden cel - państwo Polskie. Wydawało się że w tym kierunku zmierza NE próbując skupić wobec tej nadrzędnej wartości różne środowiska i ugrupowania.
I tak jak napisałem niedawno wszystkie wysiłki spełzną na niczym jeśli ludzie nie zechcą wyrzec się własnych ambicji, aspiracji i ego".
Dlatego niestety uważam że wszystkie istniejące partie należy wrzucić do kosza wraz z ich "ałtorytetami". Zastępując je ludźmi chcącymi i potrafiącymi myśleć w kategoriach państwa. I tu bez wątpienia zacząć należy od prawa i finansów. Ale ja też "rano wstanę, twarz ogolę..." ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Życzyłem na Nowy Rok - Wolnej i niepodległej Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.02 o 20:14
w.red.
Witaj. Dlatego dałem te uśmiechy po zdaniu o autorytetach. Dzisiaj czytam na Onecie, że Ziobro będzie zbierał podpisy pod referendum w sprawie "sprzedawanego" nam naszego powietrza przez durni światowych. Może nie ten duren co sprzedaje, tylko dureń kupuje. Ja bym nie zbierał podpisów za referendum tylko wypieprzył wszystkich durni co podpisali kupno, na czele z Tuskiem. To byłby męski krok w dobrą stronę. Potrzebny jest człowiek który wszystkie tzw długi Polski wyzeruje jako nielegalne obciążenie Polski. Pożyczkę się daje pod przedsiewzięcie które gwarantuje w danym czasie zwrot pożyczki bez szkody dla pożyczkobiorcy. Wszystkie inne działania są zmową na szkodę Polski. Ten sam człowiek wybiera pięciu prawników sprawiedliwych. Oni wybierają swoich na wszystkie województwa. Sprawdzają pierestrojkę od podstaw pod zastaw własną głową. Wszystkie złodziejstwa, tzw prywatyzacją. A więc dwie sprawy mamy załatwione. To nam załatwia przy okazji wszystkich dotychczas rządzących i wszystkie partie - od dzisiaj wydobywają węgiel z zamieszkaniem na miejscu. Tylko tego jednego gościa nie mamy?!! Czy nie potrafimy znależć. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Życzyłem na Nowy Rok - Wolnej i niepodległej Polski. 
Jacek, 2012.01.02 o 21:23
Zenek,przecież Pan Jezus ma być Królem Polski. Musimy Go tylko intronizować. Wierni są gotowi intronizować i czekają od 1938r. Czekają na resztę czyli rząd, sejm, senat i Episkopat. Czy to nie dziwne,że oni każą Panu Bogu czekać ? Człowiek każe Bogu czekać. Jest to conajmniej naganne i niepojęte. Robi się najprzeróżniejsze wykręty by tego nie dokonać.
Chrystus Wodzem
Chrystus Królem
Chrystus,Chrystus Władcą nam.
Ale o tym cisza jak makiem zasiał. I o Rozalii Celakównej też. Cicho wszędzie, głucho wszędzie...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Życzyłem na Nowy Rok - Wolnej i niepodległej Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.02 o 22:03
Jacek.
Aż taki religijny to ja nie jestem. Jednak jestem za. Nie dziw się, że okupanci, mordercy nie chcą Pana Jezusa na Króla Polski. Zapewne boją się go. A może siebie się boją. Jednak musisz sobie zdawać sprawę, że to oni mienią się bogami. To ci sami co wymordowali miliony Rosjan, Polaków i religijnych żydów. Ich bogiem jest kłamstwo, oszustwo, złoty cielec, zbrodnia. Zobacz tylko na rewolucje soviecką - w Rosji wszystkie cerkwie zrównali z ziemią lub przekształcili na swoją cześć. Pozostały tylko synagogi nie naruszone. To oni wymordowali tez zwykłych, religijnych żydów dla własnej "wielkości". Im Bóg prawdziwy nie jest potrzebny, oni go zwalczają z urzędu antychrysta. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zdrada czy rynek? A może postęp i tolerancja? 
Piotr Świtecki, 2012.01.02 o 22:41
Zenonie, a czego Ty chcesz od polityków? Przecież oni robią swoje. Praca jak każda inna, a nawet bardziej stresująca. Kto ich zatrudnia i płaci, ten wymaga i ma. Ani Ty, ani ja. Ani żaden "elektorat".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdrada czy rynek? A może postęp i tolerancja? 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.03 o 00:18
Mufti.
Ja myślę, że obowiązkiem każdego Polaka jest likwidacja V kolumny. No nie można sie przyglądać jak wszarze rujnują Polskę i Polaków. Nie ma takiego prawa na całym świecie. Tylko u nas brak organizacji. My i oni wiedzą, że są w Polsce niepotrzebni, że są zakałą Narodu i panstwa Polskiego. Pozdrawiasm
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Życzyłem na Nowy Rok - Wolnej i niepodległej Polski.   
Jan, 2012.01.04 o 00:21
Mysle, ze ten zaszczytny cel jest nieralny w polskich warunkach
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Życzyłem na Nowy Rok - Wolnej i niepodległej Polski. 
Zenon Jaszczuk, 2012.01.04 o 08:33
Jan.
A co w Polsce jest zła, nie odpowiednia pogoda? Warunki jak w pogodzie są zmienne. Trzeba być gotowym na dobrą pogodę. Jak widzimy ludzie na całym świecie już mają dość kolankowania. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2022   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑