słowa kluczowe: Debile, Europa, Grecja, Polska, Włochy, durnie, euro, marionetki, oszuści, premierzy, Świat.
Świat2011.12.05 18:45

Debile z demokracją na ustach.

 

Debil wypłukany z mózgu walczy z Bogiem, Honorem i Ojczyzną.

 

Największą tragedią Europy i Świata są debile zatrudnieni w rządach. To u tych zakłamanych oszustów jest najwięcej demokracji na ustach.

 


 

Znacie państwo występy tych debili w prasie, radio, telewizjach. Oni wszędzie swoje "występy" zaczynają jednakowo ( dosłownie jak marionetki pociągane jednym sznurkiem) , żyjemy w demokratycznym państwie prawa. Pieprzą o tym wszyscy od Moskwy przez Warszawę, Berlin, Paryż po Nowy York czy Tel Awiw. Chcąc czy nie, dochodzimy do słusznych wniosków, że w polityce są same durnie. A więc największe skupisko durni zamiast leżeć w szpitalach psychiatrycznych zarządza Polską, Europą, Światem. Proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę.

To oczywiście nie jest odkrycie, wystarczy tylko czytać durni i normalnych ludzi piszących. Sam nie wiem od czego zacząć. Od czego nie zacznę i tak nie będzie to od początku.

Głośne , specjalnie nagłaśniane tzw rozruchy na Marszu Niepodległości. Ze wszystkich przekaziorów ci debile mówią, że rozruchy wywołali Polacy. Dzisiaj już wiemy, że to prowokacja przygotowana przez rządzących debili.

Bandyci z bojówkami policyjnymi leją, kopią, łamią kości  Polaków za niesienie Flagi  POLSKI na największym Święcie Narodowym Polski. Inni debile wynagradzają tych bandytów, karząc spokojnych pobitych Polaków.

Pewnie to były manewry poddańcze Niemcom przez debili wędrownych osadzonych w Polsce na wszystkich urzędach. Bo oto kilka dni potem, debil czyta napisane mu przez jakiegoś "anglika" wiernopoddańcze , rozbiorowe, likwidujące POLSKĘ wystąpienie w Berlinie. I co? A no nic!!!. Cała wataha durni jest zachwycona wystąpieniem swego debila. A w przekaziorach to te debile jeszcze niedawno mówili o demokracji, o wolnej niezawisłej POLSCE.

I najgorsze proszę państwa jest to, że te durnie nadal zajmują te same stanowiska, zamiast być rozstrzelani jako zdrajcy Ojczyzny. Cała historia świata uczy, że za zdradę jest kula w łeb. Dzisiaj czytam, że toto dostało zaproszenie jako wybitny gość do udziału w ceremoni przyznawania Nobla. Nie wiem czy panstwo wiecie, ale instytucja przyznająca Noble też zeszła na psy. A więc nie powinno to aż tak dziwić ludzi trochę znających ten temat.

Zobaczmy na Świecie. Premier Grecji chce ogłosić referendum we własnym panstwie i dlatego zostaje odwołany i zastąpiony wytypowaną marionetką. A ileż to o demokracji Światowej głoszą te durnie Światowe.

Ten sam manewr stosują debile we Włoszech. Wyrzucają urzędującego premiera ( w mniej lub bardziej demokratycznych wyborach wybranego) i obsadzają to stanowisko marionetką.

Aj waj demonkracja!!! Obecnie ci bandyci szukają pretekstu do wymordowania Irańczyków , czyli do bandyckiego napadu na IRAN.

Proszę państwa co oni wypisują za bzdury o Iranie, aby usprawiedliwić własny bandytyzm Światowy.  Zapewne już dawno plany są przygotowane jak na IRAK. Ciekawy jestem ile milionów ludzi zaplanowali wymordować w Iranie. Może jakaś gadzinówka to ujawni!!! Straszą nawet IIIwś.

Ostatnie wyniki demokratyczne (sondaże) w niemczech dowodzą, że obywatele niemieccy nie chcą waluty jewro. Jewropa upada przez tą sztuczną walutę - najgorsze osiągnięcia gospodarcze w Świecie. A durnie zaprogramowane w Polsce uparcie krzyczą za wprowadzeniem jewro w POLSCE. Czysty Świat idiotów.

Dla mnie to już dla śmiechu - bo jak można być, aż takim idiotą - i pisać we wszystkich żydowskich przekręciorach o polskich obozach koncentracyjnych, a wybielaniu morderców żydowskich, sovieckich, niemieckich.

Ile Świat cierpi przez tych durni, to się w głowie nie mieści. A wystarczyło by tych durni pozamykać a zakladach psychicznych. Aż się chce powiedzieć - skąd my to znamy. Tak to ci durnie wsadzali do psychiatryków ludzi normalnych, za mówienie, pisanie prawdy. Wsadzają, aresztują, mordują do dnia dzisiejszego.

Poczytajcie państwo wiadomości pod tym kątem, pod kątem debilizmu. Tego są tony codziennie. Pozdrawiam

 

 
 
Proszę o komenty. 

5497 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.05 o 20:05
Najnowsza informacja o jewro - +wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
w.red, 2011.12.05 o 21:06
Niestety masz rację. Rządzą nami debile i to od dość dawna. Tyle że wykonują plany ludzi inteligentnych (choć wykorzystując tak ją, jak i swoją wiedzę w niewłaściwy sposób. Debilizm ten jest zaraźliwy gdyż przenosi się na innych ludzi. Stąd lekarze którzy nie lecza, ale raczej przyprawiają o chorobę lub zgon. Nauczyciele którzy ogłupiają młodzież zamiast ją edukować itd, itd.
Ludzie mądrzy stają się wręcz wrogiem takiej społeczności.
A że jest ich mniej to i nie mają wiele do powiedzenia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Jacek, 2011.12.05 o 22:38
Jedno z państewek karłów planuje zniszczyć Europę bo rzekomo mu zagraża lub nawet cały świat przy pomocy swojego arsenału nuklearnego jeśli będzie potrzeba. Szczegóły na Stopie. Jak my mamy na to zareagować?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.05 o 23:43
Jacek.
Jak my mamy na to zareagować? To znaczy kogo masz na myśli? Możemy wyjść na ulice i prtestować przeciw zbrodniarzom - efekt znany, możemy dostać jeszcze lanie od bojówek policyjnych czyli tych rządzących pachołków. Możemy o tym pisać, co uczyniłeś. Możemy nic nie robić. My jako my nie mamy wpływu na durni.A Polska jako Polska zostanie wkręcona w tą wojnę przez pachołków wykonujących rozkazy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.05 o 23:26
w.red.
Niedawno czytałem na NE że ten "angielski" gostek co pisał sikowi to przemówienie, jest z wywiady Mi coś tam 16. Aby było ciekawiej to ten gostek jest doradcą tej baby jagi z UE (nawet nie wiem nazwiska). No a baba jaga zapewne bardzo znajoma kanclerz. Czyli niemra mogła napisać sikutkowi i po co te manewry zagmatwania. Rzygac się chce to za mało powiedziane. A zobacz na tych durni w POLSCE. Wiedział, nie wiedział, słowo ministra jest słowem rządu, słowo ministra nie jest słowem rządu - centrum idiotów. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.05 o 23:57
W.red , panie i panowie.
Czyż nie piękna i trafna "fotografia" :-))) To jakieś pustynne obłamy, aby nie obrażać Afrykańczyków. Pozdrawiam.
Doczytałem, że to dzieło pana Sadurskiego - Piękne dzieło panie Sadurski. Moje gratulacje. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
MatiRani, 2011.12.05 o 21:45
Rzekles ( howgh )
Co do rozstrzeliwnia, to zaczynamy od Balcerowicza, ok?
MLR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.05 o 23:29
MatiRani.
Łagodnie mówiąc oni się rozstrzeliwują codziennie sami. Pozdrawiam :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Adam39, 2011.12.05 o 23:33
Te ukryte mendy debilne na samej górze widać dążą do wywołania niepokojów i wojny, może nawet na skalę światową. A marionetki im przyklaskują. Tylko że mogą się przeliczyć i wtedy szybciej dosięgnie ich należna kara.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.05 o 23:52
Adam39.
To nie może tylko pewne jak w banku. Zobacz historię rewolucji w Rosji. Tam tych durni cały czas odstrzeliwal Lenin, Stalin itd. A komu są potrzebni po wykonaniu zadania durnie. Jak wiesz zaplanowali trzy wojny światowe. Nu, ale to teoria spiskowa dziejów!!! Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.06 o 00:06
Idę spać dlatego nie przeczytałem tego art. tylko podaję link - +jwp-ne.nowyekran.pl - podobał mi się początek -
EuroKundle
ZACHOWAJ ARTYKUŁ
Stały kundle u stołu. Ten z lewej, ów w środku. Inny z prawej skomlał. Zgodnie, pospołu.

A Pan rzecze -

Sehr gut piesek ( хорошая собака)


Gdy mu Polskę

W pysku niesie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
janekk, 2011.12.06 o 19:34
Ja rozumiem Zenon twoje odczucia ale gdyby wyłączyć emocje to okazałoby się że to nie są debile a szczwane lisy (jednego lisa zrobili nawet zdaje się naczelnym Wprost w uznaniu zasług w przerabianiu na debili widzów TV).
Polacy przeszli jedno prani mózgów za komuny a teraz robi im się następne więc jeśli ma się w Polsce coś zmienić na lepsze to trzeba pracować nad mózgami rodaków aby znów stali się normalni a nie jak to określił Wred - zombi krążącymi między pracą a supermarketami i telewizornią,
Polityka serwowana w mediach to tylko przedstawienie jak w kiepskim teatrze albo w telenowelach i show-ach więc oczywiście kiepską grą kiepskich aktorów nie ma sensu się zajmować a spróbować dociec kto i w jakim celu nam to funduje.
Oczywiście Ciebie nie muszę do tego przekonywać a jedynie tych Rodaków którzy tracą czas na zajmowanie się tym co powiedziała jakaś marionetka a to że te marionetki coraz śmielej sobie poczynają świadczy o sile ataku jakiemu jesteśmy poddani aby zrobić z nas niewolników.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.06 o 19:47
janekk witaj.
Obecnie jest sezon zimowy, chyba możesz częściej się odzywać. Bo jak slusznie pisze Maławanda, czy Jacek ja naprawdę sam nie pociągnę portalu. Dajcie dziadkowi odpocząć. Janek nie zgodzę się z Tobą, że to szczwane lisy. Pozostaję przy durniach. Bo gdzie tutaj jest szczwaność jeśli ma się za sobą przekaziory żydowskie, sądownictwo, czyli bezprawie zamienione w prawo itd, to jest okupacyjny bandytyzm. Nic więcej. Zobacz, za poddanie Polski w niewolnictwo, ani jedna instytucja nie wystąpiła przeciew sikutkowi. Ani jednego policjanta czy wojskowego który by wymierzył sprawiedliwość kanaliom itd. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
janekk, 2011.12.06 o 21:48
Dziadku, drogi dziadku
nie chcemy jeszcze spać
ty z nami siądź miejsce jest
w telewizor z nami patrz
naszym gościem bądź gościem bądź...

Zenku, nie ma to jak opowieści dziadka, a na naszym portalu jest zdaje się nawet paru więc mogą służyć młodszym jako świadkowie wydarzeń historycznych. Oby tylko ci młodsi dociekali prawdy a nie polegali na podsuwanej im propagandzie.
W każdym razie Ty robisz tu dobrą robotę a jeśli chodzi o mnie to nie chcę aby było:
kumie, chwalą nas. Kto? Wy mnie a ja was.
Bo w zasadzie ty czy inni Polacy.eu wyrażają i moje poglądy więc mogę tylko przytaknąć bo nawet nie ma co nawet dodawać. To czy to są debile czy szczwane lisy to już sprawa drugorzędna bo w większości i tak pustynne ....
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.06 o 22:15
janekk.
Wiem, że potrafisz podtrzymać człowieka na duchu, ale bierzcie się do pracy młodsi. Dziekuję za dobre słowo :-)))Właśnie przed chwilą napisałem ratusowi - +polacy.eu.org Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Jacek, 2011.12.06 o 23:14
Zenek, ja też zadaję sobie pytanie nieraz, czy nie było wsród tych sprzedawczyków ani jednego sprawiedliwego? Mogło nie być, ale spośród 38 mln narodu? Gdzie byli dc. dr. mgr. hab. prof. gen. płk. mjr. kpt. bp. asp.? Okazuje się,że jednostki były ale nie miały siły przebicia(dostępu do kamer). A jeśli miały choćby wąski zakres oddziaływania to musieli zginąć (Falzman, Ratajczak, Adwent ,ks. Popiełuszko) Powinni zawsze pozostać w naszej pamięci.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.06 o 23:23
Jacek.
Jest taka książka pana Kąkolewskiego " Generałowie giną w czasie pokoju". O ile pamiętam to jest o trzech czy czterech generałach. A musisz wiedzieć, że po wojnie do czasów nam obecnych, więcej generałów zamordowano niż zginęło podczas IIwś. Ktoś ich zastąpił?!! Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
piachu2, 2011.12.17 o 17:15
Komentarz bez sensu i treści, obraźliwy mający charakter ad personam.
(w.red 2011.12.17 17:15)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć   ocenzurowany
Re: Debile z demokracją na ustach. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.11 o 23:24
piachu2.Witaj.
Jeden raz wypada odpowiedzieć. Muszę Cię zmartwić. Nie jesteś odkrywcą z tym szpionem. Tego odkrycia dokonali na portalu Niepoprawni i dostalem bana. Potem zaprzyjażniony z nimi portal Blogmedia - dostałem bana. Dlatego dzięki kolegom powstał ten nasz portal. Oczywiście Cie zapraszam. Tylko my nie tolerujemy wycieczek osobistych. Pisz co masz mądrego do powiedzenia i nie rób pierwszym wejściem z siebie błazna. Ja Ci radzę pisać na niepoprawnych, tam jest kółko kaczyńskiego. Mógłbyś napisać o co konkretnie Ci chodzi. Moze napisz kogo nie słusznie ob.rywam itd. To tyle.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debile z demokracją na ustach.   
piachu2, 2011.12.11 o 22:59
Zapomniałem dodać do poprzedniej wypowiedzi:
To nie są debile, to są "intyligentne skurwysyny" oni dokładnie wiedzą co robią i robią to zgodnie z planem.
Debil nie jest w stanie sklecić jakiegokolwiek planu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑