słowa kluczowe: Bertold Brecht, Cyprian Norwid, Marsz Niepodleglości, Polska, Zbigniew Herbert, bojówki, milicja, niemcy, policja. Ribentrop-Mołotow., rządzący, stan wojenny.
Polska2011.12.03 19:33 12.04 12:21

Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok.

 

Każy sobie Polskę skrobie.

 
Myślałem "naiwnie" że Marsz Niepodleglości jest jeden raz w roku. Polacy obchodzili w tym roku  dnia 2011-11-11. Co prawda okupanci chcieli zamienić ten Marsz w masakrę w/g wzoru hitlerowskostalinowskiego.
 

Dzisiaj czytam w sieci, że będzie następny Marsz Niepodległości dnia 2011-12-12 w związku z rocznicą stanu wojennego. Rocznica stanu wojennego kiedy to żydokomunofaszyści przestraszyli się tym razem prawdziwej POLSKIEJ SOLIDARNOŚCI.

Patrząc na zachowanie reżimu sprzed trzydziestu lat i reżimu zademonstrowanego w dniu 2011-11-11 muszę państwu powiedzieć, że nic się nie zmieniło.

Przepraszam, zmieniła się nazwa bandyckich bojówek z MO na Policję. No i naiwny może pomyśleć, że dzisiaj rządzą Polacy wtedy bici i mordowani. Nic bardziej mylnego, bo oto ci tzw solidarnościowcy - opozycjoniści dzisiaj leją, mordują nadal Polakow. Chyba zbędne jest pytanie - jeśli tak, to kim oni byli i są?!!

Myslę, że dzisiaj jest gorzej jak było trzydzieści lat temu. Wtedy jaka Polska była, taka była (pod okupacją tak jak dzisiaj), ale nikt by się nieodważyl w TV wsadzać POLSKIEJ FLAGI w gówno.

To proszę panstwa dowodzi, że to była gów.iana pierestrojka o czym dzisiaj "wszyscy" wiemy. Bo ile jest fałszu i obłudy w tej dzisiejszej tzw"wolnej" POLSCE. W tzw demokratycznej POLSCE gdzie bojówki policyjne w mundurach biją,łamią Polaków w biały dzień w dniu Świeta POLSKI za niesienie POLSKIEJ FLAGI. Tego nie można zrozumieć. Największe Świeto POLSKI po odzyskaniu niepodleglości po 123 latach niewoli. To dla ludzi bez rozumu znaczy, że święto to "obowiązuje" rząd, partie, policje, wszystkie instytucje panstwowe. Takiej hańby rządzących  nieznajdziecie panstwo nigdzie na swiecie, nawet w historii.

I co jest najtragiczniejsze, oni dalej "rządzą". W/g mnie za taki czyn powinien byc sąd polowy. Pomijam już zaproszenie bojówek hitlerowskich, bo jak wiemy to bratnie dusze Mołotow - Rybentrop czy NKWD i SS( a to ich pryszcze "rządzą" w Polsce od IIwś). Czyli możemy powiedzieć, że nic się nie zmieniło, nie tylko od stanu wojennego, ale od IIwś.

Czytam prosze panstwa dalej, że dnia 2011-12-13 odbędzie się następny "marsz niepodleglości" organizowany przez PiS. I tutaj zaczynam się martwić, że wszystkim zabraknie dni do końca roku. Dlatego te marsze przejdą na rok następny. Najlepiej zacząć sylwestrowy marsz niepodleglości organizowany przez sylwestrowiczów.

Moze zrobic losowanie całego roku i podzielić dni marszu dla; PO, PSL, SLD, wszystkie kanapy i kanapki, geje, lesbijki, normalni, nie normalni, niemcy, żydzi, soviety, Rosjanie itd.

Wiem, że dla Polaków zabraknie dnia do świętowania. I znow będzie jak w tym roku, łapanki, bicie, pałowanie, wsadzanie do więzień za flagę POLSKI. Co prawda oni to tłumaczą, że Polacy przeszkodzili niemcom w zwiedzaniu Warszawy. Policja niemców asekurowała, holowała od samej granicy, a tutaj napadli ich biednych, POLACY!!!.

Może wesprzyjmy i diabła w tym roku we wszystkich marszach, bo jeszcze mozemy rozmawiać po POLSKU. A w nowym roku może być rozkaz do mowy niemieckiej, mowy hitlera jako obowiązującej.

Bo jak czytamy, Sikorskie,Buzki, Tuski i łobuzki szykują nam land niemiecki. Czy to będzie Judeopolonia pod prektoratem niemiec, czy land niemiecki, czy integralna IV rzesza. narazie my nie wiemy. Pachołki w POLSCE też niewiedzą. Bo jak widzimy im przemówienia piszą ich przełozeni ; dzisiaj powiemy, że jeszcze z zagranicy, a oni tylko czytają.

A wiec międzynarodówka Marksa, Engelsa, Lenina, Stalina, Hitlera, Bierura, Jaruzelskiego Tuska itd trwa.

Dobrzy pisarze, poeci, artyści zawsze mają rację, a nie durnie 'rządzący"

Pisał Bertoldt Brecht po "śmierci" hitlera - "Nie cieszcie się ze śmierci tego drania bo suka która go zrodziła znów ma ruję'

Czy Zbigniew Herbert pisał " Bo swiatem rządzi międzanarodówka, durnia i nadętego półgłówka " (przepraszam, to z pamieci, coś nie do końca tak jak napisałem)

To ta banda z międzynarodówki walczy z prawdą, ze słowem, z myslą, z flagą z człowiekiem.

Już Cyprian Norwid pisał. Siła ich - fraszka.

Ogromne wojsko, bitne generały,

Policje - tajne, widne i dwu - płciowe -

Przeciwko komuż tak się pojednały?

- Przeciwko kilku myślom ....... co nienowe!!!

Pozdrawiam

 http://www.youtube.com/watch?v=reqBmvIm20g&feature=related

 
 
Kilka lużnych refleksji ze wsi. 

3834 odsłony średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.03 o 22:09
Nie piszę tego,dlatego że się dziwię. Chcę tylko przedstawić państwu nieznającym tematu - Przewodniczący Sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych Schetyna - +maciwoda.nowyekran.pl
Czy możemy zapytać i w zasadzie w jakim celu, dlaczego agent zostaje przedstawicielem Komisji Spraw zagranicznych. Podawałem o ile się nie mylę film o agencie Schetynie w art - +jazon.polacy.eu.org
Niestety NKWD,SS czuwa , wyświtla się , że "strona o podanym adresie nie istnieje" - paniatno!!!
Dopisek po czasie.
To jest tragedia nieznana w historii. Odechciewa się pisać cokolwiek. Jeszcze zapewne ten babochłop zostanie szefem komisji do spraw dialogu z kościołem katolickim.
Czytam proszę państwa, że szefem komisji obrony jest Niesiołowski - mamy oto następne dwa dna - +wiadomosci.dziennik.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Jacek, 2011.12.03 o 22:23
Zenek, gorzej jest, bo ta baba ze zdjęcia w bezczelny sposób próbuje wchodzić do naszych kieszeni ze swoimi niemieckimi buciorami( kontrola budżetów, podatków i wydatków wszystkich państw). Parę dni po tym jak wygłupił się zdradek a potem rudzik. Same manekiny z szyderczym uśmiechem. Gniazdo żmij i piranii.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.03 o 23:49
Jacek.
Kiedyś kturyś Kaczyński powiedział, że to jest kondomium niemieckie. Jeśli znasz temat judeopoloni to mówi wszystko. Tylko, trzeba wiedzieć, że ci niemcy to żydostwo. Miałem coś napisać na ten temat. Moze napiszę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Adam39, 2011.12.03 o 23:53
Nie wiem po co robi się tak często marsze. Mogę się tylko domyślać.
Dlaczego rozpoczęcie koncertu na Placu Konstytucji 12.12.11 zaplanowano na godzinę 20.00 kiedy jest już ciemno, następnie marsz pod dom jaruzela. Jemu pewno zwisa kalafiorem co o nim myślą demonstrujący, może go nawet nie być w tym czasie w domu. Kto w nocy, kiedy jest już i zimno i ciemno, będzie chciał i mógł oglądać to co dzieje się na trasie przemarszu, lub pod jego domem.
Następnego dnia 13.12.12 inny marsz, organizowany przez kaczora.
Czy chodzi tu o zmęczenie materii, większe rozbicie i podział społeczeństwa, czy może o wywołanie jakichś niepokojów, by łatwiej było spacyfikować niezorganizowany tłum.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Jacek, 2011.12.04 o 00:06
Nie wiem czy zdążą zmęczyć materię bo chłopcy z cia przerzucają do Syrii swoich najemników plus trzy lotniskowce u wybrzeży. Chiny nie zawahają się bronić Iranu. Reszta na stopsyjo... Zapasy zrobione?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.04 o 00:10
Adam 39.
Jak widzisz z tego co piszę na tych politykierach się nie znam. Jednak moim zdaniem chodzi o podtrzymanie żydowskich prawd, że POlska, Polacy są podzieleni. Zapewne nie raz czytałeś o wojnie POLSKO - POLSKIEJ. A to jest gó. no prawda. To jest wojna POLAKÓW o zachowanie POLSKI i POLSKOŚCI przeciw żydom i innym mędom światowym. Na tych pseudomarszach chcą antypolskie partie jeszcze zdobyć sobie punkty. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Hindukusz-Milena, 2011.12.08 o 21:00
Być może Marsz zaczyna się o 20.00, bo stan wojenny zaczął się w nocy 12/13 grudnia 2001 roku. Jednak przez późną porę a także przez kalendarz (zimno i poniedziałek)jest z góry skazany na mały wydźwięk.Znowu ktoś Kaczyńskiemu kiepsko doradził...
Ale przecież on sam jest niegłupi, dlaczego więc ustawicznie robi błędy taktyczne ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Piotr Świtecki, 2011.12.14 o 13:37
Naprawdę Pan/Pani uważa, że to, co robi Kaczyński to błędy?!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Jacek, 2011.12.14 o 23:07
Na jednej szalce PO z PSL na drugiej PiS z SLD lub w innych kombinacjach. Raz przeważa jedna szlka raz druga. Szkopuł w tym, że ta waga przez ponad 20 lat narobiła dużego manka nie do spłacenia, przez swoje oszustwo. Nie wnikając która szalka zawiniła, proponuję wyrzucić tą starą wagę na złom i zainwestować w nową wagę elektroniczną która będzie o wiele dokładniejsza. Myślę,że tak by postąpił każdy rozsądny właściciel sklepu. Bo cóż można się spodziewać po starej wadze? Będzie dalej oszukiwać i mnożyć manko. Dlateg jest nam coraz trudniej żyć. A marsze to taki kwiatek do kożucha. Doszły jeszcze inne małe ciężarki jak Solidarna Polska i ruch kogoś tam ale nie są legalizowane i znów manko się powiększy. Koniec dyskusji. Szkoda życia i czasu na bzdety. Zaczynamy od nowa. Więc?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.04 o 00:14
Jacek.
Sam widzisz, że żyjemy jakby w nierealnym świecie. Nie sądzę abym zwariował. To wszystko bydło jest do ubicia w/g praw wszystkich narodów. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Witajcie Panowie 
w.red, 2011.12.03 o 23:27
Macie Panowie rację, jest znacznie gorzej. Bo nie dość że kupcżą Ojczyzną i ograbili ją do cna oraz kradną nadal. To już prawie wytresowali społeczeństwo jak pieski Pawłowa. Śliniące się na samą myśl o "nagrodzie" jaką otrzymają. Dlatego też tak gardzą ludźmi i ludzkim życiem.
Doprowadzają ludzi do ostateczności po to by efekt był mniej więcej taki :
+baltowcom.nowyekran.pl
Akurat o tym się dowiedzieliśmy, a ile było takich przypadków od czasu "transformacji" tego statystyki nie podadzą.

13 grudnia winien być memento dla wszystkich rządzących i "polityków", a nie świętem bo ludzie nie mają czego świętować. Jeśli już to ZOMOLE mogą się cieszyć ze swej bezkarności po utrupieniu ludzi w Wujku.
To tak jakby tańczyć na ich mogiłach.
Powinna być demonstracja, ale nie zabawa. I nie po dom Jaruzelskiego tylko pod gmach rządu i sejmu. Tu jednak widać "zapotrzebowanie" na konfrontację po to by uzasadnić powtórkę scenariusza i wprowadzenie restrykcyjnego prawa pozwalającego uzasadnić konieczność wzięcia ludzi za twarz. W końcu trzeba ludziom powiedzieć, że przepieprzyli własne państwo i żyją w nowej GG :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Witajcie Panowie 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.03 o 23:59
W.red
Ja to wszystko widzę gorzej. Wszelkie śmiecie żydowskie widząc protesty, marsze Polaków chce przejąć inicjatywę. Chce się podłączyć do spraw NARODOWYCH POLAKÓW. O PiSie już tyle napisałem, że nie warto o tym wspominać. Martwi mnie raczej "nasz" Korwin Mikke czy Kornel Morawiecki itd. W/g mnie to są ludzie układu. Przecież myszkiewicz wel niesiołowski też pochodzi z układu Morawieckiego. Znając komunę, partia nigdy nie wybacza, chyba że to są nasi oddelegowani do robienia za patriotów. "Dziwię" się nawemu ekranowi, że te trutnie robią za autorytety. A, bo, to patrioci - gów. no prawd Pozdrawiama.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Witajcie Panowie 
w.red, 2011.12.04 o 00:25
Jeśli Zeniu czytałeś moje komentarze do zalinkowanego materiału to Wiesz co na ten temat sądzę.
W moim odczuciu NE zawarł jakiś deal z Korwinem i dlatego też robi tam on za gwiazdę. Nie zamierzam jednak tego zgłębiać :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Witajcie Panowie 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.04 o 18:52
W.red witaj.
Czytam redku czytam. Czy chcesz, czy nie. Jak zobaczę kogoś z portalu POLACY, to czytam obowiązkowo, bo to NASZ. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Witajcie Panowie 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.04 o 00:21
W.red.
Chyba jestem uparty, jednak widzę, że moje "prawdy" są zawsze popierane przez internautów po jakimś czasie. A szkoda, że nie widzę konkretów. Nowy ekran też bawi się w pierdoły, może ja to żle widzę. Jednak nie sądzę. Bo czytam gadki o nicości, gadki sterowane. Podtrzymuję moją wersję. Tylko nPOLACY, ani jednego żyda, ani jednego solidarnościowca, czy z polski walczącej morawieckich. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Witajcie Panowie 
Krzysztof J. Wojtas, 2011.12.04 o 17:24
Zenku
masz rację z tym tekstem; sam miałem coś napisać, ale jakoś nie mogę się zebrać na pisanie.
JK chodzi o zawłaszczenie nazwy i rozmycie znaczena tematu.
Teraz będzie : Marsz Niepodległości - a który?

W sumie perfidna gra PiS; już widzą, że przegrywają, że PiS to polityczny trup.
Ale dalej boją się jasno postawić na patriotyzm - bo te gesty , to tylko mącenie wody. Że niby PiS to patrioci.
Potrzeba zupełnie nowego rozdania.

Może CP stanie się zarzewiem dla nowej idei połączeniowej. Ja nie zamierzam wchodzić w kompromisy. Albo, albo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Witajcie Panowie 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.04 o 18:40
Krzysztof Wojtas.
Oni jeszcze chcą wciskać ludziom ciemnotę i robić dalej, a może odnowa za Polaków. O "dziwo" na prawdziwym Marszu Niepodległości nie byli. Tyle lat przy korycie i niemogli ukarać zbrodniarzy?!! Dla mnie są śmieszni. Tylko to nie jest śmieszne dla Polski, bo część ludzi idzie z nimi na manowce. Pisałem, abyś przyjechał "i po miód". Nic nie odpisałeś. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.04 o 18:56
Zobaczcie państwo jak ciekawie ułożyły się zdjęcia na pierwszej stronie portalu. Można by książkę napisać na tej podstawie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.05 o 17:05
Ciekawa obserwacja przygotowanej prowokacji - +wirtualnapolonia.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Codzienne Marsze Niepodległości przez cały rok. 
Zenon Jaszczuk, 2012.04.06 o 21:10
Codzienne marsze - około 9-10 minuty filmu. Jakaś satysfakcja jest z trafnych prognoz - +www.youtube.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑