słowa kluczowe: Polska, antysemityzm, oszuści, sikorski, żydzi.
Polska2011.09.28 13:33

Sikorskim zwany walczy z antysemityzmem

 

Byli tacy co walczyli z wiatrakami- a ten to chyba ich potomek.

 
Sikorski nauczony wojaczki w Afganistanie jest cały czas w ogniu walki. Myślę, że powinien sobie załatwić jakieś role w Hoolyod najlepiej w westernach.
 

Widocznie znawcy nie poznali się na kiepskich jego zdolnościach i obsadzili go w roli ministra w Polsce. Z punku widzenia Polaka jego zasługi w MSZ na arenie międzynarodowej są mniejsze niż zerowe. Dlatego chyba częściej występuje jako obrońca żydów. Walka z antysemityzmem Polaków, to jest to dla takiego gogusia.

No i niech by tam sobie walczył, tylko czy musi to robic w randze ministra. Czy musi być na utrzymaniu Polaków których prześladuje. Ja bym powiedział uprawia gówniarkę.

Bo ja przeżylem sześćdziesiąt lat w żydobolszewi i obecnie jego mutanta i nie widziałem nigdy zachowań antyżydowskich ( bo chyba mu o to chodzi a nie o wszystkich semitów) wśród Polaków. Nie widziałem, aby Polacy leli żyda bo jest żydem, nie widziałem, aby Polacy prześladowali żydów za to, że są żydami. Więc o co chodzi w tej gówniarce?.

Czymś trzeba zastąpić znany w Polsce antypolonizm żydowski. Czymś trzeba zastąpić zbrodnie żydowskie na Narodzie Polskim. A więc należy odwrócić kota ogonem i preferować zbrodniarzy na pokrzywdzonych a pokrzywdzonych na zbrodniarzy. I tutaj w zaczadziałym świecie przez żydostwo należy kłamliwie  rozwinąć i podtrzymać tzw "antysemityzm". No i tutaj Sikorski jest przedstawicielem tej hucpy na Polskę chyba nr jeden.

Dla podkreślenia całej śmieszności tego gogusia pełni rolę ministra spraw zagranicznych POLSKI!!! Zadaniem takiego ministra "polaka" jest szkalowanie Polski i Polaków na arenie międzynarodowej - czysty Orwell. A jeśli Orwell to nie powinniśmy się dziwić gogusiowi, bo u Orwella jest wszystko do góry nogami. Czyli idiota jest autorytetem, kłamstwo prawdą itd - bo wielki brat patrzy, widzi wszystko nawet zbrodniomyśli.

Co śmieszniejsze, takiego gogusia trzeba aż ściągać z zagranicy bo takich durni w Polsce trudno znależć. A tam w odpowiednim towarzystwie Wolfowitzów przeszedł całkowite odmużdzanie, a może taki się już urodził.

To ten sam od dożynania watachy walczy o tolerancję. No proszę mi wskazać większego durnia na takim stanowisku?!!

Czytam wczoraj na onecie - Akcja Sikorskiego. Nadchodzi wielki finał - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/akcja-sikorskiego-nadchodzi-wielki-final,1,4862839,wiadomosc.html.

A już pisał o tym A.Asnyk " Antysemityzmem różni handlują handlarze, ale jeśli się ten interes zyskowny okaże to coś mi się widzi, że zajmą się nim żydzi ... " W zasadzie ten cytat mówi nam wszystko i nie warto dalej snuc teori spiskowych ale patrzeć na praktyki.

Może dajmy głos następnemu "obrońcy prawdy i Polaków" -

-

"Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów

 Co goguś na to, ano on mówi, że szkaluje nas prasa zachodnia za Polski antysemityzm i to psuje dobry obraz Polski - no dureń na sto procent. Goguś wie, że prasa zachodnia to prasa żydowska i szkaluje na rozkaz żydów Polskę i Polaków jako jedynych nie kolaborujących z tzw "faszyzmem".*

A może tutaj ma goguś coś do powiedzienia w obronie Polski i Polaków -

“Izraelska ekonomia jest w stanie rozkwitu. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie. Izrael może poszczycić się niespotykanym sukcesem. Na dzień dzisiejszy, wygraliśmy ekonomiczną niezależność i wykupujemy Manhattan, Polskę i Węgry.
(...) Dla naszego małego kraju jak nasz to jest naprawdę zadziwiające. Widzę, że wykupujemy Manhattan i wykupujemy Węgry i wykupujemy Rumunię i wykupujemy Polskę. To co widzę [pokazuje], że nie mamy z tym problemów. Dzięki naszemu talentowi, naszym kontaktom i naszemu dynamizmowi, [mamy] własności prawie wszędzie.”
 Shimon Perez Konferencja ekonomiczna w Tel Awiwie. Cytat ukazał się m.in. w "Maariv" oraz "Yediot Aharonot"*
 
Nic podobnego, goguś jak już kiedyś pisałem sam jest za rozbiorem Polski - Polskę byłoby łatwiej reformować, gdyby porzuciła wyeksploatowane regiony, takie jak Śląsk.

Radosław Sikorski w amerykańskim piśmie Foreign Affairs *
* cytaty oznaczone * pochodzą z bibuły. com
 Mało tego goguś po ostatniej ucieczce z Białegostoku kazał z pomnika zdjąć Bóg, Honor i Ojczyzna oraz koronę z głowy orła. Czyli goguś nie udaje, że wyszedł z żydokomuny. On cały czas udowadnia, że tam jest i pozostanie.
To takie pajace decydują o naszym życiu. Czy nie czas na wyjazd takich ........ do ziemi obiecanej innej niż POLSKA.
 
 
!!! 

2769 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Sikorskim zwany walczy z antysemityzmem   
Mik, 2011.09.28 o 15:35
Gdy po raz pierwszy zobaczylem i uslyszalem tego idiote, bo trudno Go jest inaczej nazwac, moje slowa napisane brzmialy.
"To nie jest prawdziwy Sikorski.To jest podstawiony typ, a prawdziwy Sikorski moze jest schowany gleboko"

Chcialbym uslyszec tych, co mnie wtedy wyzywali.Moze to tez byli Polacy jak ten Sikorski?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Sikorskim zwany walczy z antysemityzmem 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.28 o 16:50
Mik.
Jak widzisz ja nikogo z gości i gospodarzy nie wyzywam. Staram się być ponad tym. Ja osobiście dostałem lanie, nie w dyskusji z treścią tylko że coś podobnego piszę. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Sikorskim zwany walczy z antysemityzmem   
Mik, 2011.09.28 o 17:22
To, ze nie zaprzeczam faktom, nie jest wyzywaniem.
Dla mnie on przedstawia sie z samego wygladu, jak by go dotknela choroba Dauna.Cos takiego, co zwiazane jest z debilizmem. Ponad to, zaden emigrant nie powinien zajmowac tak wysokich stanowisk jak on, Czuma
i kto wie, ilu tam ich jest jeszcze.
Co do Sikorskiego, to pamietam, ze piszac pytalem, czy Rokosowski to tez 100% Polak.
Jak widzisz Zeniu, nie obrazam, a pisze prawde.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Sikorskim zwany walczy z antysemityzmem   
Mik, 2011.09.28 o 18:34
Jezeli mam byc szczery w sprawach oczerniania, ublizania, to z cala pewnoscia, ukazuje tylko cechy adwersarzy, co poczytuja za maltretowanie ich. Nie potrafie byc lizusem, czy cos w tym znaczeniu. Po prostu mam swoje zdanie poparte jakimis przemysleniami, a ze czasami myle sie, to nie upowaznia jakiegos baka do ublizania mi. Moje zdanie w sprawach Polski jest malo zauwazalne, ale dajace gwarancje na szczerosc wyznan.Nie pisze bez analizy, przemyslen i tak o to.Te wszystkie pojednania Polsko-Litewskie, Polsko-Niemieckie, Polsko-Rosyjskie nie byly by tak problematyczne, gdyby te sprawy zalatwiali Polacy dbajacy o dobro wspolne, Polske.
Przedstawiciele tych pojednan powinni byc mocno przeswietleni, gdyz wyraznie widac, ze to wszystko sluzy manipulacji.Moze Polska doczeka sie takich, swoich przedstawicieli, ktorzy prywate przeloza nad interes panstwa?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Sikorskim zwany walczy z antysemityzmem   
Mik, 2011.09.28 o 18:36
Ktorzy interes Panstwa, przeloza nad prywate.
Przeslowilem sie, za co przepraszam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Odnosnie porozumien miedzynarodowych   
Mik, 2011.09.29 o 08:55
Jezeli w naszej sprawie narodowej beda decydowali zdrajcy, czy podstawieni tak zwani 100% Polacy, to nigdy nie dojdzie do zadnych porozumien!
Podobnie dzieje sie w wewnatrz kraju, gdzie o wysokosci placy, zyskow, decyduja hadlarze.Dla przykladu lekarstwa.Produkcja kosztuje 1 grosz, a potrzeba twoja stwarza warunki, zeby handlarz wystawil ci cene 10 zl.Podobnie z ropa etc. Jezeli uwazasz, ze gaz lupkowy, gdy sie sprawdzi, to bedziesz mial taniej, mylisz sie! Handlarze po przez gieldy, wyznacza ci cene za ten twoj gaz.Nie to jest jeszcze najwazniejsze a, i pamietaj o tym!
TO SAMO JEST NA BIALORUSI, ROSJI, NIEMCZECH, lITWIE itd.
O NASZYM POROZUMIENIU DYSKUTUJA LUDZIE NIE ZWIAZANI Z NASZYMI NARODOWYMI INTERESAMI!
PS.Szukajmy kontaktow z narodami, ze zwyklymi ludzmi, bo tutaj tkwi nasza sila, inaczej bedziemy mieli Polske jak po wojnie z nadania zwyklych zwyciezcow, zlowrogich, obcych naszemu krajowi, krajowi, ktory bardzo duzo przelal krwi, ale po to, zeby wampiry mogly nadal ja pic.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Odnosnie porozumien miedzynarodowych 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.29 o 19:52
Mik.
W 100% zgoda. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑