słowa kluczowe: Jaruzelski, Komorowski, Miedwiediew, Polska, Prezydenci, Putin, Rosja, Soviety, Wybory, żydzi..
Humor, satyra2011.09.25 09:28 10:16

Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa

 

Aj waj - czy napewno zaskakująca!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=J4ZtbaNTynU&feature=related

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew zaproponował, aby obradujący w Moskwie zjazd partii Jedna Rosja poparł kandydaturę premiera FR Władimira Putina w wyborach prezydenckich w marcu 2012 roku.


 

- To głęboko przemyślana decyzja - oświadczył prezydent Rosji. - Powiem więcej - omawialiśmy ten wariant rozwoju wydarzeń już wtedy, gdy powstawał nasz sojusz - oznajmił. Jednocześnie Miedwiediew dał do zrozumienia, że po przyszłorocznych wyborach prezydenckich gotów jest stanąć na czele rządu. . - http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zaskakujaca-decyzja-dmitrija-miedwiediewa,1,4860546,wiadomosc.html

 Jak w/w widzimy z wprowadzenia nas w "demokrację" po soviecku musiałem dać do działu "Humor i satyra". Szczerze mówiąc wcale to nie jest śmieszne a wręcz tragiczne, co uświadamia nam cała historia.  Przynajmniej w Rosji soviet nie bawi się w demokrację tylko mówi uczciwie kto musi być prezydentem. U nas ta komedia demokratyczna wygląda wręcz przeciwnie. Ile to oszuści muszą się nakłamać, że wybory w Polsce są naprawdę demokratyczne i Komoruski ( jak i poprzednicy) nie musiał zostać prezydentem -:))).

Dla mnie zaskakujący jest tytuł "Zaskakująca decyzja DM". To jest oczywiście świadome oszustwo dziennikarzyny. Jak wiemy już dawno Putin namaścił Miedwiediewa na jedną kadencję ponieważ sam nie mógł być "wybrany" na trzecią kadencję. A więc ani to nowość ani zaskoczenie. Jednak to jest dobry tytuł dla goi nie znających tematu. Możemy śmiało stwierdzić, że od Lenina w Sovietach nic się nie zmieniło, tak jak w Polsce od II wś.Przypomnę tylko niektórym z państwa jak to prezydent Jelcyn na siłę obsadzał Putina - albo Putin, albo nikt. Czy jak światowa rozwiedka obsadzała Jaruzelskiego na prezydenta pomimo braku jednego głosu - ale takie życzenie było "hamerykanów"

Dzisiaj jak czytam czasami sondaże cieć od żyrandoli w Polsce ma "wielkie poparcie". Przypomnę tylko, że nie na darmo trenował "polowania" na głuszcza w Rosji razem z Palikotem pod okiem KGB. Widocznie musieli sprawdzić umiejętności strzeleckie, bo żona to pewne pochodzenie, z rodu (żydowskiego)zasłużonego sovietom w umacnianiu "władzy"w Polsce.

Może zobaczmy jak te rody wyglądają  w Rosji - O pochodzeniu Putina i Miedwiediewa - http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/01/o-pochodzeniu-putina-i-miedwiediewa/

Czy następne pytanie, oczywiście " nie dotyczące Polski" -

„Czemu Rosją rządzą żydy?” http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/25/czemu-rosja-rzadza-zydy/-

bo jak wiemy w Polsce żydów nie ma. Proszę poczytać i obejrzeć filmy z komentarzy pod podanymi linkami..

Po co? Dlaczego o tym piszę?

Bo proszę państwa mamy "wybory,wybory,wybory,wybory" bandy czworga. Jak czytaliśmy na Nowym Ekranie banda czworga jest wystarczająca i nie ma potrzeby rejestrowania jakichś innych komitetów wyborczych parti ( co nie znaczy, że te inne kanapy uważam za POLSKIE)

Myślę, że warto poczytać o tym wszystkim przed nadchodzącym kabaretem wybiórczym. Pozdrawiam

Zapraszam co odwiedzenia innego sąsiedniego kraju gdzie ci sami budują dobrobyt tubylcom - Światowy syjonizm i zniszczenie Bułgarii. Orędzie Bułgara do narodu rosyjskiego - http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/24/swiatowy-syjonizm-i-zniszczenie-bulgarii-oredzie-bulgara-do-narodu-rosyjskiego/#more-13643

 
 
Proszę przemyśleć to wszystko. 

3724 odsłony średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa   
Były bloger, 2011.09.25 o 10:08
Zenonie: a pamiętasz takie stare powiedzenie "Obie siostry - obie Krysie. Obie brzydkie zdaje mi się..." W oryginale było dosadniej, no ale... Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.25 o 10:23
Marek Zarębski witaj.
Marek ja już wiem, że nic nie wiem. Śmieję się jak napuszczają żydzi nie tylko Polaków na Rosjan. Śmieję się jak tzw cywilizowany świat pisze o Rosji jako gnieżdzie zła. Przecież my wiemy, że to nawet nie dwie siostry a jedna w dwóch. Czy jak teraz to modnie brzmi, dwa w jednym. To wszystko jednak jest wciskane przez prostytutki dziennikarskie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa   
Były bloger, 2011.09.25 o 10:42
Po łacinie było divide et impera. Czyli dziel i rządź. Jak widzisz metoda sprawdza się i dzisiaj. Oczywiście dzielą i rządzą ci wskazani. Przez samych siebie. Pzdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa 
w.red, 2011.09.25 o 10:43
Ja bym raczej powiedział, że jeden odłam kontroluje drugi :) Po to by nie psuć sobie interesów.
Czysta symbioza ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa 
janekk, 2011.09.26 o 10:24
Zenon, jak zwykle ciekawy i przepojony troska o Polskę tekst.
Na pseudowybory też nie idę tak jak nie chodziłem za oficjalnej komuny. Przez ostatnie 20 lat dałem się nabierać na "demokrację" ale nie widzę dalej sensu uwiarygadniać tą szopkę.
Widzę że na tym portalu ostro działa pisowski agitator ale ja nie mam zamiaru wdawać się z nim w dyskusje bo agitatora itak się nie przekona. Ja nikogo nie namawiam do zbojkotowania tych pseudowyborów a tym bardziej nie oceniam czy jest głupi czy mądry a jedynie wyrażam swoje osobiste zdanie.
Pozdrawiam i czekam na dokładkę :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa   
Mik, 2011.09.26 o 10:42
"Widzę że na tym portalu ostro działa pisowski agitator "

Jezeli Ty tak widzisz, to jestes slepcem, albo zwyczajnym glupcem. Powinienes byc tylko wdziecznym, ze raczylem Ci to wytlumaczyc.

PS.Kiedys to mozna bylo powiedziec dla durnia: " zamknij morde glupcze" Dzisiaj taki uwaza sie za cos
waznego, no ale to internet i ja glupiec piszacy o tym.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa 
janekk, 2011.09.26 o 11:12
jeśli ja koniecznie coś powinienem to powinienem ci dać w morde chamie
a tak chciałem uniknąć z chamem dyskusji
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa   
Mik, 2011.09.26 o 11:23
Opisales siebie dokladnie, a to nie pozwala mi na zmiane decyzji. Slepy glupiec!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.26 o 13:50
janekk witaj.
Jak zapewne wiesz ja wyznaję teorię spiskową. Gdzie cholera nie rzucę okiem tam teoria spiskowa jest praktyką. Może ja jestem ślepy, żle widzę albo jestem uprzedzony do tych budowniczych.Widzę, o czym pisałem, że POPiS to jedno i to samo na zasadzie "złego i dobrego policjanta" przy przesłuchaniach. Cel mają wspólny. Nie chce mi się szperac, aby pokazać, że PiS nic nie zrobił dla Polski i Polaków dobrego - mówienie to za mało. Nawet WSI niby rozwiązali a nie rozwiązali, działają nadal. Nic nie ujawnili. Ileś milionów czy tysięcy mieszkań też nie zbudowali itd. Też nikogo nie namawiam do głosowania lub nie. Będę miał czyste sumienie, że nie głosowałem na wrogów Polski i Polaków. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.26 o 14:21
janekk.
Wybory, wybory, wybory - bydła do obory. Jeżdzi taki jeden z drugim oszustem po kraju i plecie bajki ludziom. Nocna zmiana nie miała i nie ma wstydu. Tu ci obiecuje gruszki na wierzbie, a po cichu podcina to drzewo. Oto następny przykład demokracji po wsiarsku. Nie będę opisywał własnych odczuć, niech mówi też wróg Polski, ale w tym wypadku się z nim zgadzam - SLD: to bardzo zła wiadomość dla Polaków - +wiadomosci.onet.pl
No i jeszcze pięc groszy. Ktoś nabrał łapówek bo będą poić piłkadzy na stadionach piwem. Po kielichu wejść na stadion nie wolno, ale nachlać się na stadione jak najbardziej. I nie chodzi mi o to czy piwo powinno być czy nie. Tylko po co tyle piany wylano przez lata na temat tego piwa na stadionach i teraz kiedy to mają być bezpieczne igrzyska trzeba ludzi napoić. Może więzienia są puste i trzeba zapelnic, a może kasa zielonej wyspy pusta i trzeba od kogoś ściągnąć. A może zobaczy świat jak mamy sprawne służby w zwalczaniu pijaństwa na które rozwiedka "pozwala".Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa 
Adam39, 2011.09.26 o 15:51
Ja również nie będę legitymował tej władzy pójściem na wybory. To nie są ludzie reprezentujący Polskie interesy, a więc moje. Mogli tumanić ludzi przez tyle lat, ale w tym czasie odkryli się całkowicie.
Patrzę jak od czasu przejęcia i zagarnięcia władzy po poprzednikach, swoich braciach w wierze, ta banda czworga sld-popis-psl, dla kamuflażu zmieniając niejednokrotnie nazwy partii, biegając od jednej do drugiej jak q..wy po rogach, mają jeszcze czelność wystepować w charakterze zbawców Polski.
Nawet z tym piwem na stadionach, następny przekręt. Piwo można będzie kupić ale tylko na stadionie u swoich sprzedawców, po ich wyznaczonej cenie.
Oglądałem na YouTube przywitanie przez kibiców tuskobusiarza przez kibiców Jagiellonii Białystok, warto poświęcić trochę czasu na obejrzenie. Jednak mamy twardą młodzież potrafiącą upomnieć się o swoje.
+www.youtube.com
A tu przywitanie w Lubinie:
+fiatowiec.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zaskakująca decyzja Dmitrija Miedwiediewa 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.27 o 00:28
Adam39.
Też oglądałem. Myślę, że cała europa huczy z "radości" nierządów tych głąbów. Może się coś ruszy. Ten goguś sikorskim zwany to kompletne dno. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, cos Tobie   
Mik, 2011.09.27 o 13:38
+www.prawica.net
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zeniu, cos Tobie 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.27 o 16:33
Mik witaj.
No cóż smutna prawda o której pisałem. Komorowski z Palikotem polują na głuszce u sovieta pod ochroną KGB. To mówi wszystko o tych wypierdkach. Ostatnio czytam tylko tytuły jak to rośnie poparcie dla Palikota. Czy to jest poparcie rzeczywiste ciemniaków czy tylko klaka dziennikarzynów. Bo jak widzimy palikot to nasz czełowiek więc poparcie musi mieć. Tylko jaką funkcję dostanie palkmiot u ciecia żyrandoli. Może będzie "sprzątał". Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑