słowa kluczowe: Polska, Rosja, USA, katastrofa-zamach smoleński, satelity szpiegowskie.
Świat2011.09.14 11:56 21:44

Syjonizm nie ma przyjaciół! Z cyklu dyskusji z blogerami z portalu niepoprawni.

 

Czy Polska jest komukolwiek potrzebna na świecie i, czy w ogóle Polacy jeszcze chcą być suwerennym i niezależnym Narodem?

 
Dla pilotów naprowadzanych na kolizję z ziemią. Lotnisko nie było uwzględnione w programie komputerowym, inf. o pogodzie były podawana błędnie albo fałszowane, wysokościomierze zwariowały, bo samolot został naprowadzony na jar poniżej lotniska, ruskie samoloty to latające trumny, ruscy kontrolerzy lotów to zapite matoły, decydenci z ruskiej strony wydali polecenie: "niech próbują, może im się uda".
+niepoprawni.pl
 
Z dyskusji w artykule blogera "nurni" na portalu "niepoprawni.pl" pt. "Satelity nad Smoleńskiem".

+niepoprawni.pl

   I moja odpowiedź, która przy państwa udziale mogłaby się na naszym portalu zamienić w dyskusję o naszej roli i naszych polskich wpływach, jakie posiadamy na dzień dzisiejszy jako Naród w polskiej polityce międzynarodowej i na co nas w niej jako Naród stać? I co trzeba zrobić, aby możni tego świata nie traktowali nas jako pionki na szachownicy, które wystawia się w pierwszych ruchach do zbicia?

   Ruskie samoloty, to nie były latające trumny, a silniki w przypadku prezydenckiego tupolewa, który uległ katastrofie-zamachowi są nienaruszone, mowa o wirnikach w środku, a tak naprawdę, to są już bardzo przestarzałe konstrukcje lotnicze, jednak prezydencki tupolew był zaraz po naprawie i przeglądzie technicznym, takie samoloty podlegają specjalnej procedurze, ochronie i sprawdzaniu przed każdym startem. Tupolewy to bardzo wytrzymałe i mocne konstrukcje lotnicze, one nie podlegają tak uderzeniom fizycznym na swój kadłub, jak inne tego typu konstrukcje lotnicze wykorzystywane w transporcie cywilnym lub wojskowym. Wystarczy, aby się o tym przekonać przeanalizować przeróżne katastrofy lotnicze z udziałem tupolewów! Wiedzą państwo, jak wygląda po każdym locie samolotów pasażerskich ich przegląd techniczny, różniący się od siebie procedurami, które obowiązują w danej firmie zajmującej się przewozami pasażerskimi ? Są za to odpowiedzialne całe ekipy, całe zespoły ludzkie, które za to odpowiadają swoimi głowami, aby dany samolot był sprawny, bez ich zgody samolot nie startuje. W przypadku tupolewa prezydenckiego takie procedury nie obowiązywały? Przecież to był samolot wojskowy, natowski i jednocześnie rządowy!!!

    Przy dzisiejszej technologii, która jest zainstalowana w satelitach szpiegowskich i innych, mgła nie stanowi żadnego problemu, aby podsłuchiwać i oglądać dokładnie obraz danego terenu, mgła czy nie mgła widok jest doskonały. Piszę to dla Państwa, jako agent KGB i GRU, właśnie w taki sposób jestem postrzegany na portalu "niepoprawni" przez administrację tamtego portalu z powodu mojej niechęci i sceptycyzmu związanego z tym, że nie zamierzam swojego głosu w zbliżających się wyborach parlamentarnych oddać na Prawo i Sprawiedliwość. :)

   Satelity szpiegowskie mają m. in. za zadanie szpiegować-obserwować przeloty bardzo ważnych ludzi na świecie, tacy ludzie ich poczynania są pod szczególną ochroną i obserwacją, zwłaszcza wtedy, gdy wojskowy lub rządowy samolot natowski przemieszcza się poza granice państw należących do NATO! Zapisy skasowane? A co to za problem, aby je nagrać, a potem je przetwarzać i to w dzisiejszym świecie, czyżby nie istniały możliwości techniczne na zapisanie takiego obrazu, tym bardziej, gdy dotyczył on takiej katastrofy, takiego wydarzenia o zasięgu światowym!? Oczywiście można zakłócać pracę satelity szpiegowskiego. Czy tak było w tym przypadku, tego nie wiem, nie zostałem w to wtajemniczony poprzez moich zwierzchników, którzy znajdują się w Moskwie. :) Czy tylko jedna satelita obserwowała interesujący nas teren, tylko jedna satelita obserwowała przelot prezydenckiego samolotu? Przecież jakby ktoś próbował zakłócać pracę satelity szpiegowskiego lub innego typu, to od razu po takim ataku na daną satelitę, zakłócający pozostawiłby po sobie widoczny ślad, to tak jakby morderca pozostawił po sobie odcisk palca na miejscu swojej zbrodni, takim postępowaniem podpisałby się pod tą robotą!

   Lech Kaczyński w swojej polityce międzynarodowej zachowywał się nieracjonalnie, nie można było być pewnym togo, co następnego dnia uczyni i najprawdopodobniej z tego powodu go zamordowano! Bo był w swoim postępowaniu nieprzewidywalny tym samym był niewygodny dla masonerii światowej, dla korporacji ponadnarodowych i dla syjonistów, chociaż oficjalnie był przez nich popierany, a sam w ich kierunku robił dyplomatyczne umizgi! Lech Kaczyński naraził się wszystkim! Poza tym, tym samolotem lecieli również inni bardzo ważni ludzie dla Polski!

   Ruscy i Amerykanie mają między sobą widocznie jakiś układ-geszeft i muszą udawać głupa... Żydki amerykańskie widocznie dogadały się w tej sprawie z żydkami rosyjskimi i tyle. Jeżeli można sprokurować zamach na swój własny kraj, aby napaść potem na kraje arabskie, to można zamordować kilkudziesięciu ludzi z kraju, który w zasadzie nie odgrywa żadnej znaczącej roli w polityce międzynarodowej! Polska nie ma nic po swojej stroni jako istotny argument, aby inne mocarstwa to traktowały jako nasz polski atut, nie mamy swojego rodzimego przemysłu, armii, technologii, naukowców, którzy by pracowali tylko na rzecz Polski, kapitału czysto polskiego w tym złota, ropy, gazu ziemnego i oddanych temu państwu i Narodowi elit politycznych! To samo dotyczy rządzących w Rosji, jeżeli można wysadzać swoje własne bloki mieszkalne ze swoimi obywatelami z innymi Rosjanami, aby po tym zaatakować malutki kraj Czeczenię, to można zrobić wszystko!

   Polska nie jest nikomu potrzebna, dla możnych tego świata najlepiej, by było jakby Polski na mapach Europy i świata w ogóle nie było. Wierzenie w jakąś mityczną pomoc dla Polski ze strony Amerykanów, a tak naprawdę od ich rządu federalnego jest nie tylko bezdenną głupotą, ale i zdradą Polski. Jest zwykłym szafowaniem krwią Polaków, bo właśnie tak to się znowu dla Polaków zakończy, to wszystko znowu się skończy jakimś powstaniem takim jak Powstanie Warszawskie, przeleje się znowu polska krew w bezmyślnej walce bez możliwości na jakąkolwiek wygraną, zginie w tej walce nasz najwspanialszy i najbardziej ideowy kwiat polskiej młodzieży i tyle będzie znowu naszego, a tacy ludzie jak niektórzy ze złotoustych patriotów polskich, którzy uważają się za wielkich wojowników o polską suwerenność znowu po latach będą obchodzić następną rocznicę nieudanego powstania i na dodatek będą z tego bardzo dumni, że setki tysięcy Polaków zostało wymordowanych i, że nasz majątek i prawa do niego zostały nam odebrane... Już wielokrotnie Polska była zdradzana przez mocarstwa zachodnie, począwszy od cesarza Napoleona poprzez trzy rozbiory, wszystkie powstania wolnościowe, I wojnę światową, wojnę polsko-bolszewicką, II wojnę światową, porozumienia teherańskie, a potem jałtańskie, skończywszy na dniu dzisiejszym...

   Czy my Polacy o tych wszystkich wydarzeniach z naszej polskiej historii już dzisiaj zupełnie zapomnieliśmy?

   Dyrektywa militarna Wielkiej Brytanii jeszcze do wybuchu I wojny światowej mówiła o tym, że Polska jako twór polityczny i państwowy jest w Europie niepotrzebna, że pomiędzy Rosją a Niemcami nie powinno się nic znajdować i tak pozostało do dnia dzisiejszego i wszystko na to wskazuje, że ta dyrektywa nadal jednak obowiązuje.

Na koniec jak zwykle proponuję do obejrzenia kolejny filmik - dokument z polskiej kolekcji narodowej stworzony przez "KrzychaLDZ", tym razem o Romanie Dmowskim.

+www.youtube.com 
 
A co Państwo komentatorzy i blogerzy portalu +polacy.eu.org o tym wszystkim sądzicie? 

2394 odsłony średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Syjonizm nie ma przyjaciół! Z cyklu dyskusji z blogerami z portalu niepoprawni. 
Zenon Jaszczuk, 2011.09.14 o 13:17
Paweł Tonderski.
Opisałem się już na te tematy. Więc krótko. Nie wiem, żle czy dobrze, ale nie pozostawiam marginesu na "gdyby".
Jestem radykalny w swoich poglądach.
Byliśmy i jesteśmi sami. Jak to mówią " umiesz liczyć? licz na siebie". Ten cytat powinien być dla Polski i Polaków we wszystkich głowach zakodowany. Historia i terazniejszość tego dowiodły. Jak już pisałem, po coś Polskę rozbroili, po coś zlikwidowali przemysł, kulturę, naukę itd..
Zgadzam się z tym co piszesz więc nie będę powtarzał. Może jeden cytat z książki "Sprawa honoru" - Olson i Cloud ( ta książka musi być we wszystkich normalnych domach POLSKICH.)
"Polskich pilotów, tak jak miliony POLAKÓW na całym świecie, najbardziej zdruzgotała świadomość, że Anglia i Stany Zjednoczone przyłożyły (to za delikatnie powiedziane - Zenon) rękę do postanowień w Jałcie. Rząd Polski na uchodzctwie oświadczył, że doszło do PIĄTEGO ROZBIORU POLSKI, tym razem "Dokonanego nie, jak w przeszłości, przez jej wrogów, lecz PRZEZ SOJUSZNIKÓW" - strona 359. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Tupolew 
MatiRani, 2011.09.14 o 14:59
Mala dygresja do dobrego artykulu. Warto wziac pod uwage, ze Tupolew nie by rzeczywiscie taki zly. Jak praktycznie WSZYSTKIE konstrukcje/urzadzenia/pojazdy/rakiety w CCCP byl albo kopia albo licenja, w tym przypadku angielskiej konstrukcji, bodajze Tristara...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tupolew 
Paweł Tonderski, 2011.09.14 o 18:33
Tak ma pan rację, to była bodajże konstrukcja lotnicza wykradziona przez Rosjan od Anglików. :))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tupolew 
MatiRani, 2011.09.14 o 20:53
Przypadki przekazywania technologii zachodniej do CCCP opisane przez Suttona w "The best enemy money can buy" raczej sugeruja ze byl to transfer "licencji" z woli i wyboru partnerow angielskich. Wyglada na to, ze niewolnicy w komunizmie nie sa w stanie stworzyc urzadzen bardziej skomplikowanych niz krzeslo bez pomocy zewnetrznej. Dlatego tak lupiono przemysl polski. Przy okazji, Czupkiewicz dowodzil, ze jestesmy spokrewnieni z Kurdami, Iranczykami, Persami.. czyli narodami posiadajacymi w genach ped do wiedzy... w przeciwienstwie do nomadow arabskich czy ... ruskich?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑