słowa kluczowe: Kościół, Nasz Dziennik, RM, Radio Maryja, Rydzyk, TV Trwam, Trwam, prawica.
Linki, cytaty, nowiny2011.08.21 10:40

List otwarty Pełnomocnika KW Prawica do TV Trwam

(poleca )
 
[...] musimy zdecydowanie zaprotestować przeciw dezinformacji na temat kampanii zbierania podpisów Komitetu Wyborczego Prawica
 
Telewizja Trwam
 Warszawa,
 20 sierpnia RP 2011
 ul. Św. Józefa 23/35
 87-100 Toruń

Szanowni Państwo,

musimy zdecydowanie zaprotestować przeciw dezinformacji na temat kampanii zbierania podpisów Komitetu Wyborczego Prawica. Tysiące działaczy i sympatyków Prawicy Rzeczypospolitej, Unii Polityki Realnej, Polskiego Forum Ludowo-Chrześcijańskiego "Ojcowizna", Ruchu Przełomu Narodowego, środowisk kresowych i działających w naszym komitecie środowisk katolickich zbierają podpisy wyborców popierających rejestracje naszych list.

Powtarzanie we wczorajszym wydaniu "Informacji Dnia" bezpodstawnych pomówień (na zasadzie "pojawiły się informacje"), że to inna partia zbiera dla nas podpisy, jest nie tylko szkodą wyrządzoną naszym ugrupowaniom, ale przede wszystkim krzywdą wobec bezinteresownej pracy uczestników naszej kampanii.

Prosimy o rzetelne zainteresowanie naszym stanowiskiem, a nie pomówieniami naszych oponentów. Żałujemy, że w kontekście debaty ekonomicznej, która stanowiła główny temat tego właśnie wydania "Informacji Dnia", nie zaprezentowano naszego apelu o definitywne odrzucenie wprowadzenia w Polsce euro oraz o zwołanie konferencji państw Unii Europejskiej zachowujących walutę narodową.

A nawiązując do pytania dziennikarza o odbieranie głosów - odpowiadamy ponownie. Chcemy dać głos i możliwość wyboru Polakom o poglądach chrześcijańskich i konserwatywnych. Nikomu nie będziemy zabierać ani głosów, ani pieniędzy, ani czasu antenowego.

To nasi wyborcy subwencjonują przymusowo kampanie wielkich partii. A jeśli chodzi o dostęp do mediów - przypominamy, że w wyborach europejskich ugrupowania startujące obecnie z KW Prawica uzyskały poparcie ćwierć miliona wyborców, co stanowiło 43 % głosów, które padły na Polskie Stronnictwo Ludowe, 11 % głosów - które padły na Prawo i Sprawiedliwość, 7 % głosów, które padły na Platformę Obywatelską, 25 % głosów, które padły na Sojusz Lewicy Demokratycznej. Chcielibyśmy w tych proporcjach móc prezentować przekonania naszych wyborców. To ich prawo. Mamy nadzieję, że żadna partia im go odbierać nie będzie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli je realizować również w ramach medialnej misji Telewizji Trwam.

Z wyrazami szacunku -

/-/ Lech Łuczyński

 Pełnomocnik Komitetu Wyborczego Prawica 
 
Źródło: +prawica.net 

2797 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑