słowa kluczowe: Debata, Jugosławia, Kaczyński, Kalisz, Polacy, Polska, Rosja, Stany Zjednoczone Ameryki, Tusk, UE, globalizacja, kołchoz, rząd światowy, telewizja, wojny, wybory, zniszczenia.
Polska2011.08.20 18:58 19:07

Debata pachołków - widowisko dla baranów.

 

Debata "niktów" o niczym.

 

Całe szczęście, że was nie będę oglądał. Odstawiłem oglądanie "telewizora". A to dzięki wam. Jesteście tak obrzydliwi, tak zakłamani, że nie będę pisał słów którymi was określam. Tylko świnie siedzą w kinie.............nadal aktualne.


 

Czytam dzisiaj na Onecie wezwanie Tuska do debaty telewizyjnej z Kaczyńskim. Nawet nie jednorazowej debaty, tylko zaproponował serial. Ja bym dał temu tytuł - Kabaret wyborczy dla durni. Pierwsza myśl podobno jest najlepsza., odrazu skojarzyłem sobie debaty w Zakopanem pomiędzy SS i NKWD. Oni też dyskutowali jak zapewnic "dobrobyt" Polakom. Bo o czym innym te pachołki mogą dyskutować. Przecież to oni doprowadzili Polskę do ruiny, Polaków do nędzy. Nawet Kalisz sie "oburzył", że Tusek pomija dyskusję z SLD. A SLD to kto to jest, jak nie ta sama mafia. Oni wszyscy rządzili od II wś, to są rody agenturalne. Nic nie potrafili zrobić za komuny, nic dobrego nie umieli zrobic po tzw pierestrojce. Dlaczego dzisiaj myślą, że potrafią. Oczywiście oni tak nawet nie myślą. Liczą, że barany tak pomyślą i znów zagłosują na idiotów. Może nawet nie chodzi o głosowanie, tylko o frekfencję w "wyborach". Bo to będzie obciach dla nich i międzynarodówki jeśli frekfencja bedzie poniżej 50%. Jest i na to rada. Oczywiście ogłosi się już wcześniej, podciągnie się ilość sondażową do ponad 50%.

Ciekawy jestem ilu z piszących u nas na portalu i czytających w te ich pierdoły uwierzy. Zobaczmy ostatni okres ich działalności przez ponad dwadzieścia lat. Pisałem już o tym. Straty większe jak po II wś.

O czym te durnie będą prowadzić wywody baranom.

Może Tusk, Kalisz, Kaczynski zechce odzyskać ukradziony przez nich Polakom majątek.

Może zorganizują silną armię Polską na miarę dzisiejszych czasów.

Może zmienią szkolnictwo na nowoczesne wyrzucając całą agenturę z uczelni.

Może wyrzucą agenturę z wymiaru niesprawiedliwości.

Może wyjdą z kołchozu Jewropejskiego.

Może..................... może.

Ciśnie się na usta, nic z tego oczywiście nie zrobią, g...... zrobią. Widzimy co zrobili w nocniku do tej pory.

"Polska" przewodniczy UE - to dobry kawał dla idiotów a nie dla Polaków.

Już Merkel z Sarkozym podejmuje decyzję bez pytania pachołków ( nawet o zdanie) osadzonych w Polsce. Miała być Unia Narodów, panstw, a obecnie zakładają dwie prędkości.

Panie Tusk, Kalisz, Kaczynski jak się czujecie jako pachołki udające, że macie cokolwiek do powiedzenia. Świnicie się za pieniądze, zrobicie wszystko, wykonacie każdy rozkaz. Taka jest rola pachołka. Komu wy chcecie oczy zamydlić.

Ja prosty człowiek widzę realizację planów zniszczenia państw. Podam wam przykłady realizacji planów "rządów" światowych. Stany Zjednoczone powstały przez wojny, zrobili kołchoz z wolnych panstw amerykanskich - globalizacja.

CCCP - ZSRR następny kołchoz powstały z wolnych państw przez wojny.

Narazie bez wojny ( nie do konca to prawda - bo Jugosławia) robicie kołchoz Europejski. Raczej wojną ekonomiczną to realizujecie. Narazie udajecie, że Rosja jest be. A ja wam mówię, że i Rosję weżmiecie do Europejskiego kołchozu. Może tylko planujecie wybić trochę goi (nic nowego - prawda?!!)

Po coś Polskę rozbrajacie.

Nie będę wymieniał całego szeregu waszych przestępstw przeciw Narodowi Polskiemu, przeciw Polsce. To wszystko jest opisane, nie tylko w internecie.

Jestem dobrze wychowany. Więc powiem wam tylko - pajace bez honoru, bez twarzy, bez nazwiska - pachołki.

Oni już tak podurnieli, że sami siebie się pytają "Kim pan jest............" - http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/kim-on-jest-polskim-premierem-czy-czlowiekiem-na-u,1,4826065,aktualnosc.html

Jak by jeden był inny od drugiego czy trzeciego.

 

 
 
Proszę o komentarze. 

6128 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Debata pachołków - widowisko dla baranów. 
w.red, 2011.08.20 o 19:17
Pozwolę sobie wkleić swój komentarz do notki na NE :

+kolodziejczyk.nowyekran.pl

"..„Nie pozwolimy sobie wmówić, że ten rząd na nic nie ma wpływu i za nic nie odpowiada. Bo jeśli za nic nie odpowiada, to za co bierze publiczne pieniadze?”

Bardzo słusznie, bardzo. To może by tak zdecydwać się na rozwiązanie parlamentu w naszym kraju (pardon) "ełuro regionie". Toć ten i każdy inny "rząd" będzie mógl decydować tylko o ...( no właśnie o czym ?).
Widać "zdalne sterowanie" weszło niektórym w krew.
A przy okazji. Pamięta może Prezes kto podpisał "traktat lesboński" i głosił jaki to wielki sukces negocjacyjny?

I druga sprawa. Jakiż to jest "program Lecha Kaczyńskiego", który Jarosław z takim zaparciem chce przekuwać w czyn ?

I sprawa najistotniejsza. Wybierzcie mnie to będzie wam lepiej. Taka była retoryka każdego prawie rządu od pół wiecza. I co, jest lepiej ?
Ta konwencja to kpina z potencjalnego elektoratu (tak jak argumenty które w niej użyto). Ale może właśnie o to chodzi by pokazać wszystkim wyprostowany w górę palec..."

Tam się nawet nikt nie wysila na sensowną argumentację.
Bo w istocie wybór jest bez znaczenia :/

pozdrawiam Generale ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debata pachołków - widowisko dla baranów. 
Zenon Jaszczuk, 2011.08.20 o 19:40
W. red. Witaj
No właśnie. Takich przykladow można podawać setki, tysiące. Jak zaznaczyłem wszystko jest w internecie. Nie chciałem wyliczac, nawet bym nie potrafił. Bo dziadostwo na wszystkich liniach. Podałem jako przykład kontynuacji debaty SS NKWD. Wiadomo dotyczył mordowania Narodu Polskiego, Polaków. A teraz jest tylko inna metoda mordowania, nie wykluczając starej wybróbowanej.Wyniki same świadczą o tym. Jest Polakow coraz mniej - czyli zgodnie z dawnymi planami. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debata pachołków - widowisko dla baranów. 
Zenon Jaszczuk, 2011.08.20 o 20:14
W.red.
Poczytaj - +pawelpelc.nowyekran.pl
Trafny pierwszy komentarz, reszty jeszcze nie czytałem - Polska pędzi w kierunku czarnej dzury.
Liczy się tylko "teraz". Horyzont czasowy sprawujących władzę to maksimum 4 lata, a motywacją jest strach przed rozliczeniem. Żadne więc cele długofalowe nie będą podjęte. Nawet gdyby przegrali wybory, ludzie ci zachowają dość siły, by zablokować proces naprawy państwa.
Przeczytałen następny, doklejam. Zapewne warto przeczytać wszystkie. - +poznajprawde.xtreemhost.com
nadużycie link skomentuj Friant 20.08.2011 02:04:39
A te durnie bedą debatować o pierdołach
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zenon 
w.red, 2011.08.20 o 20:26
Tiaaa.., ale za to jak "mądrze" :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.08.20 o 20:43
W.red.
Tak mądrze, że tego słuchać się nie da. Ja już nie mogę na nich patrzeć na portalach, na zdjęciach a co dopiero ich słuchać. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
Zenon Jaszczuk, 2011.08.20 o 22:32
W.red
Jeszcze będziemy pomagać Rosjanom, albo oni nam. Mam na myśli Rosjan, a nie parchy .... +stopsyjonizmowi.wordpress.com Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenon 
w.red, 2011.08.20 o 22:35
Różnie to w życiu się układa, dlatego i tego nie wykluczam. Szczególnie po obejrzeniu materiału z ostatniej notki :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debata pachołków - widowisko dla baranów. 
Zenon Jaszczuk, 2011.08.21 o 20:48
Potwierdzenie tego co piszę jak na zamówienie - +wybory.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tak samo jak po wojnie   
Mik, 2011.08.22 o 09:04
Z bohaterow zrobiono dyrektorow, a interes sie kladzie, bo bohater-dyrektor, to zwykly duren.
Bardziej wspolczesnie. Na kogo glosowac? Moj prymitywny rozum w tym temacie nie daje mi zadnej odpowiedzi. Uwazajac, ze przestal pracowac, zaczolem poszukiwac doktora.Nigdzie, ani sladu o takim! Wiec jako czlowiek bez rozumu, pragnacy pozostac bohaterem,
zmuszony zostalem do strzelania, zabijania. W tym tez mam problem, bo bez rozumu, bez karabinu, pozostaje w
oczekiwaniu na karabin. Kto mi da lepszy, pojde za nim. W przyplywie nadzieji zaczolem sie zastanawiac nad p. Kaczynskim i jego kompanami z partii. Mialem nadzieje, ze po stracie brata, po perfidnych atakach na jego kompanow uslysze chociaz glos zemsty w kierunku adwersarzy, mordercow. To spowodowaloby, ze bezrozumnie, w odruchu nabytych reakcji, oddalbym glos na PiS. Slyszac tylko pomrukiwania kota skrywajacego sie na drzewie, nie widze i w nim zadnej przyszlosci dla mojego glosu, ktory ma zawazac o losach mojego domu, moich bliskich i tych dalszych, i wrogow tez. Nie widzac zadnego, konkretnego planu, pozostaje w oczekiwaniu na karabin, ale gdy go juz otrzymam, musze dokladnie przestrzelac, bo moze byc w najlepszym przypadku, przestarzaly, a w najgorszym, moze to byc zwykla atrapa. Komunista, bandyta, zlodziej i im podobni, nie dadza ci dobrej broni z ktorej mialbys ich zabijac.
PS.Siegajac po karabin, koniecznie sprawdz, czy jeszcze zyjesz.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tak samo jak po wojnie 
Zenon Jaszczuk, 2011.08.22 o 12:10
Mik.
Myślę, że jak podejmą decyzję o poważnych rozruchach w Polsce to sami dostarczą trochę broni na rynek. Narazie chyba nie widać nic na rynku. Jak wiemy tzw handlarze bronią to ich ludzie z tzw sł. spec. Też miałem nadzieję, że Kaczynski jako niedoszły nieboszczyk - COŚ ZROBI. A to nadal bleble. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tak samo jak po wojnie   
Mik, 2011.08.22 o 12:28
Oni przeciez robia, p.Zenku.Zobacz tylko na bilbordy PO. Czego oni jeszcze nie zrobili.Buduja aftostrady, obwodnice i bramki.Duzo tych nowych widzialem po drodze, bedac w Polsce.Oni wybudowli stadiony, orliki i czego tam jeszcze! Nic, tylko glosowac na nich.
Zobacz tylko, jak szybko sie zmieniaja ministry, a kazdy chce cos miec.Pol, minister, co slyszalem jest wspoludzialowcem autostrad. Ja przejezdzajac kolejne
bramki, nie placilem za uzywanie autostrady, a placilem haracz dla takiego ministera Pola. A inni?
Przeciez chca zyc, tak samo jak bliscy decydentow.
To, ze my placimy podwojna cene za taki stadion, czy aftostrade, to nie wynika z kosztorysu, a liczebnosci rodziny takiego decydenta.
PS.Jezeli Rzad mi wmawia, ze cos buduje, to juz to smierdzi! Tak to jest, Zeniu. Pozdrawiam ze smutkiem, gdyz chcialem skosztowac miodu od Twoich dzikich pszczol.Nie za darmo! Niestety, nie odpowiedziales na moja propozycje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tak samo jak po wojnie 
Zenon Jaszczuk, 2011.08.22 o 13:41
Mik.
Nic nie wiem na temat miodu. Napisz jeszcze raz, może przeoczyłem. Ja na miód zawsze zapraszam i już kilka osób z naszego portalu gościłem. Innym wozilem do domu. Pozdrawiam i zapraszam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tak samo jak po wojnie   
Mik, 2011.08.22 o 13:59
Nic sie nie stalo. Wybierajac sie do Polski pytalem mailem, czy moge zawitac do Ciebie. Nie otrzymalem odp. Moze nie zauwazyles.Przeszlo, minelo. Glowa do gory.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tak samo jak po wojnie 
Zenon Jaszczuk, 2011.08.22 o 14:36
Mik.
Widzisz, pierwszy raz słyszę, że byłeś w Polsce.Napiszę jasno i wyrażnie - zapraszam wszystkich chętnych mnie odwiedzić. Zapraszam zawsze, tylko proszę o wcześniejszą informację, abym był w domu. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debata pachołków - widowisko dla baranów. 
Olga, 2012.05.13 o 09:21
Hola, panie mądraliński - , czyż nie należy pan do palikotowej zgrai, że tak gnoi Kaczyńskiego, wsadzając go do wspólnego wora z tą hołotą ? Co i kiedy ukradł i komu ? panu ? bo mnie - nie ! I o ile wiem, a śledzę scenę polityczną od lat - to jedyny Człowiek i jedyna formacja, która jest polska i która, mając większe poparcie, a nie takich typków jak wy - mogłaby dla Polski coś zdziałać. A co pan ma do zaoferowania, mądraliński , prócz mącenia i opluwania ludzi, którzy na to nie zasługują !! Nie wiem, gdzie się znalazłam ? Myślałam, że na patriotycznym portalu, który potrafi odróżnić ziarna od plew i obiektywnie określać co się naprawdę teraz i tu dzieje !! Wielka pomyłka !
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debata pachołków - widowisko dla baranów. 
Zenon Jaszczuk, 2012.05.13 o 10:04
Olga.
Śledzi pani politykę od wielu lat. Ten co śledzi, powinien jeszcze myśleć samodzielnie. Pani myśli - ja nie widzę, jest pani raczej pod wpływem .... i proszę mnie nie bić. Nie przywykliśmy do takich metod. W zasadzie rad jestem, że dość szybko się pani zorientowała iż nie jest nasz portal kółkiem PiSu..... ani PO itd. Dla mnie ci wszyscy gracze, a raczej karty-bo to nimi grają, są zaznaczone. Trzeba to widzieć. Pani popisze na niepoprawnych, blogmedia24, nowym ekranie itd. Tam znajdzie pani zainteresowanie i zainteresują się pani wywodami. Ja z tego wyrosłem. Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Debata pachołków - widowisko dla baranów. 
Jacek, 2012.05.13 o 10:27
Pani Olu, witam na tych stronach.
Ludzie niszczący Polskę są umieszczeni po obu stronach barykady.
Te partie, niby prawicowe, patriotyczne w rzeczywistości nimi nie są. Tu jest problem do roziązania.
Być może wielu działaczy w terenie chce jak najlepiej dla Polski. Cóz z tego, góra decyduje (JK) i tak będzie!
Wielu naszych rodaków daje się nabrać na ten chwyt.
Ten portal, jako jeden z nielicznych, to ujawnia, demaskuje.
Niech pani się nie obraża i nie ucieka od nas.
W końcu pani zrozumie.
Ciekawym indeksem działań propolskich (PiS) jest(?) głosowanie za traktatem, stanowisko w sprawie Białorusi oraz Julii.
Wszystko zgodne z linią PO i rządu, to ciekawe.
I jeszcze jedno. Niech pani nie nabiera się na tzw demokrację. To następny parawan za którym kryje się oligarchia. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑