słowa kluczowe: Trybunał Konstutucyjny, niesprawiedliwość, sąd, sądy, wymiar sprawiedliwości.
Linki, cytaty, nowiny2011.07.18 13:09

Trybunał Konstytucyjny w służbie szwindlerów

(poleca )
 
Bogdan Goczyński: stosując talmudyczną sofistykę, na gruncie prawa można uzasadnić wszystko
 
Wielokrotnie twierdziłem, że polski wymiar sprawiedliwości jest organizacją przestęczą, w dodatku z bardzo konkretnie określonymi celami. Ostatnio poszedłem dalej i pokazałem, że odnosi się to do całego państwa polskiego. Teraz jednak chciałbym się skupić na organie mającym rzekomo stać na straży praworządności w Polsce, czyli Trybunale Konstytucyjnym. Jak wiele osób zdaje sobie sprawę, polskie prawo z Konstytucją ma niewiele wspólnego i jest to system służący zarówno do pospolitych oszustw jak i niszczenia podstaw funkcjonowania społeczeństwa.

Całość tekstu: +bgoczynski.wordpress.com 

2253 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Trybunał Konstytucyjny w służbie szwindlerów 
w.red, 2011.07.18 o 22:11
Rzec można że tylko sama prawda. Niestety. Instytucje powołane przez wspólnotę obywatelską - Naród dla troszczenia się o dobro wspólne z korzyścią dla nich. Zdegenerowały się i przekształciły w tyranię ubezwłasnowalniając tych którzy powołali je do życia. Lecz wcale to nie znaczy że błąd tkwił w założeniach. Bo jak zawsze najsłabszym ogniwem stały się ludzkie niedoskonałości. Doprowadzając do takiego stanu. Nie instytucje należy zatem zmieniać lecz ludzi.

PS
Moim zdaniem te zalinkowane materiały warto by jakoś wyróżnić. Bo przeoczyć je byłoby dużą stratą.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: PO jest glownym i odpowiedzialnym za   
Mik, 2011.07.19 o 09:09
wszelkie szwindle! Wg.moich spostrzezen, to nie jest partia, a zorganizowana banda. Z doswiadczenia wiem, jak pracowala policja i prokuratorzy, gdy Zobro pelnil funkcje MS i GP. Ta cala plejada palestry, zaczynala taniec do artykolow i umiala te art.stosowac. Z chwila gdy PO objelo wladze, wszystko zniknelo, jak dobry sen.
Moja jak i inne sprawy, powierzono asesorom, ktorzy z braku doswiadczenia mogli sie pomylic.Takie dzialania
tej przestepczej palestry, byly i sa praktykowane do dzisiaj.Stad biora sie dzialania do unieszkodliwienia Ziobry, Kaczynskiego. Ta swinia z tej przestepczej palestry, a jest nia naczelny pedal, smie oskarzac ludzi
ktorzy chcieli uporzadkowac prawo.Stosuje on prymitywna sztuczke z trupem, ktory sam se zadal smierc, ale w swej bezczelnosci nie ukazuje dzialan tego trupa. Polak ma litosciwe serce, wiec ta sztuczka kryminalistow, zwyklych, prymitywnych klamcow, musi przejsc.
Dla mnie takie dzialania tych Kaliszow, tuskow, czy z innych ugrupowan, a ktorych nie sposob wyliczyc, daja jasne swiatlo do eleminowania ich, jak tez przeswietlenia, gdyz ich oddech jest bardzo, ale to bardzo smierdzacy. A Tobie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑