słowa kluczowe: Izrael, Polska, Rosja, USA, zorganizowane organizacja przestępcze - mafia, żydzi.
Świat2011.06.28 04:19

Skąd wzięła się zorganizowana przestępczość mafijna?

 

Kilka krótkich stwierdzeń na temat żydowskiej mafii.

 
Mało kto zdaje sobie sprawę, że pierwsze związki przestępcze o charakterze mafijnym stworzyli na świecie właśnie Żydzi. Tak było np. w USA. Znany film "Gangi Nowego Jorku" zakłamuje rzeczywistość historyczną, bo zupełnie pomija "okres żydowski" w historii mafii amerykańskiej przechodząc od razu do "okresu irlandzkiego".

+niepoprawni.pl
 
     Tak też było i w Rosji po tzw. "Pierestrojce".

     Mnie najbardziej denerwuje w dzisiejszych czasach w Polsce u żydów to, że udają Polaków i, to że pod płaszczykiem wylansowanej przez nich polityki związanej z wojennym holokaustem przeprowadzonym na narodzie żydowskim w Europie przez Niemców stworzyli obraz nieporadnych i biednych żydów idących całymi milionami do gazu na zagładę i na zatracenie za swoimi duchowymi przywódcami Rabinami. Tak jakby przy tym inne narody w Europie do takiej eksterminacji nie były przeznaczone, jednak w ich przypadku na przykład Polacy w odróżnieniu od żydów stanęli do walki o przetrwanie, kosztem utraty swojego życia, utraty całego majątku i narażając przy tym na utratę życia całych swoich rodzin, często przy tym ratując żydów. Dlaczego w awangardzie ruchów komunistycznych brało tak dużo ludzi mających korzenie żydowskie, dlaczego żydzi sprawujący władzę w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii nie zrobili nic, aby pomóc narodowi żydowskiemu mordowanemu przez Niemców w czasie II wojny światowej, chociaż doskonale wiedzieli, co się dzieje z żydami w Niemczech Hitlera oraz w obozach zagłady stworzonych przez Niemców na terenie Polski. Dlaczego nie wspomina się o tym, że żydzi finansowali NSDAP na początku jej działalności? Dlaczego na koncerny farmaceutyczne oraz fabryki chemiczne znajdujące się w rękach bogatych rodzin żydowskich mieszkających w Stanach Zjednoczonych oraz w Anglii nie spadła jedna aliancka bomba w czasie II wojny światowej, dlaczego nie zbombardowano żadnego krematorium w obozach zagłady?!

    Dlaczego tak dużo ludzi ze świecznika w Polsce ukrywa swoje żydowskie pochodzenie oraz przywiązanie do swoich żydowskich wartości i tradycji, do których w pierwszej kolejności należą, nieuczciwa konkurencja, lichwa i oddanie swojemu pochodzeniu i Państwu - Izrael oraz koterii, które powstały w Stanach Zjednoczonych, na przestrzeni ostatnich 100 lat, w których większość żydów na dzień dzisiejszy zamieszkuje?

    Dlaczego żydzi nie są wierni i oddani całkowicie Polsce, która ich wykarmiła, wykształciła i dała schronienie?!

    Dzisiaj za wypowiedzenie słowa żyd w złym kontekście grozi więzienie oraz zarzut o szerzenie nienawiści rasowej i przypisanie takiej osobie zarzutu o antysemickość. Oszustwo oświęcimskie, to kolejna sprawa, za którą są odpowiedzialni żydzi, kolejne oszustwo stworzone przez żydów, to temat zorganizowanych organizacji przestępczych, których twórcami byli żydzi, a nie tak jak nam to się przedstawia Sycylijczycy, Irlandczycy, czy Polacy... Albo kwestionowanie ilości żydów zamordowanych przez Niemców w holokauście, dlaczego za to grozi w wielu krajach kara więzienia?

 Polecam do obejrzenia (1/3):

+www.youtube.com

+www.youtube.com

+www.youtube.com

Na koniec jak zwykle polecam do obejrzenia krótki filmik na temat idei Narodowej Demokracji:

+www.youtube.com 
 
Podobnie było i u Nas z zorganizowaną przestępczością na ziemiach polskich na przełomie XIX i XX w. zapoczątkowali Żydzi. Tak było np. w Warszawie czy Łodzi - "Bracia Mocni" czy łódzka "Chewra" to pierwsze polskie organizacje przestępcze o charakterze mafijnym.

+niepoprawni.pl 

4292 odsłony średnio 5 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Skąd wzięła się zorganizowana przestępczość mafijna? 
w.red, 2011.06.28 o 08:20
Przyznać muszę że kolejny raz moje nieco wyidealizowane pojęcie o czymś zostało zdruzgotane (choć i tak niewiele ich już pozostało). Nie mniej nie mogę zamknąć oczu i nie dostrzegać tego co niewygodne. W zasadzie taki stan rzeczy jak przedstawiono znajduje swe logiczne uzasadnienie. A i konsekwencje tego wydają się być logicznie uzasadnione. W końcu każda choroba ma swą etiologię. Zatem trudno by oczekiwać że w tym przypadku będzie inaczej. To jednak tylko potwierdza moje porównanie że podłożem toczącej dziś prawie wszystkie społeczeństwa choroby są..pejsy. A ściślej mówiąc nawet nie tyle sam gatunek co niezwykle agresywna jego część infekująca zdrowe komórki na poziomie molekularnym, która zmienia ich instrukcje DNA..Stąd też wynika bezbronność układu odpornościowego wobec zmutowanych komórek pasożytujących na innych. Może dlatego dla nich takim zagrożeniem jest idea Chrystusowa, która porażonym komórkom ma pomóc przywrócić równowagę i umożliwić im przekodowanie zgodnie z ich pierwotnym wzorcem. I to w sumie byłoby wyjaśnieniem dlaczego tak zwalczają wszystko co ma związek z Jego osobą.
Po prostu - wirus się broni atakując. Nie zważając na to że swym działaniem uśmierca żywiciela ( tym samym siebie). Bo w jego mniemaniu patologia jest normą. Zatem dąży do takiego przeorganizowania pracy organizmu by ten sam produkował patogenne, upośledzone komórki z przeznaczeniem na "żer" dla niego.

pseudomedycznie pozdrawiam


PS
Praca rzecz jasna oceniona i doceniona, choć smutkiem mi z rana powiało :(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Skąd wzięła się zorganizowana przestępczość mafijna? 
teli, 2011.06.28 o 16:49
Dobrze że coś piszecie Panie Pawle, już nie miałem co czytać i teraz się zagłębię w wątek.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Skąd wzięła się zorganizowana przestępczość mafijna? 
Paweł Tonderski, 2011.06.28 o 17:10
A dziękować, dziękować, będę pisał na tym portalu, dopóki Mufti nie zdecyduje zamknąć go na cztery spusty. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Skąd wzięła się zorganizowana przestępczość mafijna? 
Hanys, 2011.06.28 o 18:21
No proszę, proszę. A ja do tej pory sądziłem, że mafia była od swego zarania na każdym niemal kontynencie organizowana przez tajne służby i aparat państwowy Albionu: +www.luebeck-kunterbunt.de
Szkoda tylko, że w artykule, który zacytowałem, jest nieco więcej nazwisk i zdarzeń, które wydają sie popierać mój pogląd, a nie szanownego Autora.

I jeszcze jedna mała dygresja na koniec, bo nie byłbym sobą, gdybym tego nie tu wyartykułował.
W.red - przeszedłeś chyba samego siebie w komentarzu. Tyle mądrych słów z medycyny w jednym tylko miejscu: wirusy, DNA, komórki, molekuły, pasożyty, system immunologiczny ...
Czy Ty wiesz, co napisałeś? Odnoszę wrażenie, że chyba mocno "popłynąłeś". Bo gdybyś wiedział, że istnienia chorobotwórczych "wirusów" nikt jeszcze nie udokumentował, że system immunologiczny jest hipotezą medyczną - skądinąd niezbyt mądrą i że genetyka to tylko teoria, to pewnie byś tak nonszlancko i z takim przekonaniem tymi słowami nie żonglował... Chcoiaż z drugiej strony mam dla tego jakieś zrozumienie, poniewaz każdy z nas czesto posługuje się słownictwem niezrozumiałym dla nas samych, bo narzuconym z góry, przez "autorytety". Niestety jest to często ślepa uliczka, w którą umysł z natury dobrodusznych i niezbyt dociekliwych osobników automatycznie jest zaganiany jak owieczka do stada, by się zbytnio nie "wychylać" w rozgryzaniu wielu arcyciekawych rzeczy, na własną rękę, no bo i po co?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Hanys 
w.red, 2011.06.28 o 19:51
Nic nie poradzę że mam bogate słownictwo, a i czasem przeczyta się to i owo. Dlatego siłą rzeczy jest tak a nie inaczej. Jeśli idzie o immunologię i inne dziedziny medycyny odsyłam do specjalistów. Ja medycyny nie studiowałem, zatem opieram się na dostępnej mi wiedzy. Tak tej od "autorytetów" jak i od tych którzy nawet do tego miana nie pretendują. Dlatego jeśli chcesz spierać się o słuszność wzmiankowanych pojęć to jako rzekłem polemizuj z lekarzami (a i to najlepiej z tymi posiadającymi profesurę, gdyż inni nie będą w stanie się oprzeć sile Twych argumentów^^).
Zwykle czytam i piszę ze zrozumieniem (czego i Tobie życzę). Dlatego choć burzy to Twój usystematyzowany ogląd rzeczywistości jeszcze raz powtórzę :
W moim odczuciu i rozumieniu rak jest chorobą o złożonej etiologii i najprawdopodobniej właśnie "wirus" jest jego przyczyną.
Wiesz dlaczego mogę tak twierdzić ? Bo to jest mój subiektywny pogląd na ten temat i żadne autorytety nie są w stanie mi zabronić samodzielnego i niezależnego myślenia. Czy mam rację lub czy się mylę pokaże czas o ile nauka zdoła dostatecznie udokumentować zagadnienie I by nie kończyć w tak minorowym nastroju : śmiem twierdzić że skoro naukowcy, "naukofcy" itp mogą sobie pozwolić na snucie hipotez to równie dobrze mogę uczynić to ja czy ktokolwiek inny.

pozdrawiam odkrywczo

PS
I zapewniam Cię że wzmiankowany komentarz nie był kresem moich możliwości ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hanys 
Hanys, 2011.06.28 o 21:10
Cieszę się, że potraktowałeś moją wypowiedź z humorem i przymrużeniem oka. Niestety mój ogląd rzeczywistości nie jest jeszcze całkiem usystematyzowany, nad czym mocno boleję. Dlatego nadal jeszcze składam puzzle, które co jakiś czas znajduję, odkrywając przy tym, że jest sporo luk, które trudno czymś sensownym zapełnić.
A propos "etiologii" raka, związanej z mitycznymi wirusami, to niestety z Tobą sie nie zgodzę. Słyszałeś (lub czytałeś) może cokolwiek o niejakim dr Dirku Hamerze, którego przepedzono z Niemiec, a potem z Hiszpanii aż do Norwegii, gdzie dożywa teraz swoich ostatnich lat? Zdefiniowany przez niego syndrom DHS i pięć tzw. "żelaznych reguł" (Nowa Medycyna Germańska) to nie pobożne hipotezy, ale procesy zachodzące w każdym organiźmie, udokumentowane wieloletnią praktyką lekarską i tysiącami indywidualnych wyleczeń. Mam jego 2 książki, każda po 600 stron, ze zdjęciami tomograficznymi, wyjaśnieniami i dokładnymi opisami poszczególnych przypadków klinicznych. No cóż, ale on jest chyba nazistą i oszołomem, więc jak taki gość może być autorytetem w leczeniu raka dla innych?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hanys 
w.red, 2011.06.28 o 23:39
Źle mnie oceniasz. Akurat nauka, wiedza nie rozróżniają rasy, nacji i poglądów.
Dlatego jeśli ktoś odkryje coś istotnego, zyska ciekawe wyniki i doświadczenia, sformułuje trafne teorie czy ciekawe hipotezy. Takie rzeczy nie mają wpływu na treść.
Oczywiście jeśli nie było to rezultatem działań powziętych ze szkodą dla innych ( i chyba nie muszę tłumaczyć co mam na myśli).
Tak samo jest w wielu innych dziedzinach. Dlaczego miałbym gardzić "humorem żydowskim" czy osiągnięciami np techniki itp w innych krajach. Tylko dlatego że ich nie lubię ? Takie podejście byłoby głupotą. To co dobre należy przyjąć, a to co złe odrzucić. Dlatego nie raz zrywałem boki czytając żydowskie "szmoncesy". Bo dostrzegać siebie w krzywym zwierciadle humoru też trzeba umieć. A oni to potrafią.
Nie miałem okazji zapoznać się z tymi pracami o których piszesz. Tak jak i z nową medycyną Germańską. Może kiedyś znajdę czas i natchnienie by poszperać w tym temacie. Na razie jednak pojęcie o tym mam zerowe :) Dlatego nie odniosę się do tego tematu.

PS
"Nazistą" zapewne jestem i ja bo słowo to określa "nacjonalizm". Co innego Hitleryzm. Nie mniej wkodowano ludziom błędne znaczenie tego słowa. Dlatego tak alergicznie na nie reagują ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Skąd wzięła się zorganizowana przestępczość mafijna? 
Paweł Tonderski, 2011.06.29 o 01:30
Warszawskich "Braci Mocnych" i łódzką "Chewrę" też organizowały służby specjalne, żydowskie organizacje mafijne w Nowym Świecie w Ameryce też organizowały służby specjalne? A może to mafia zorganizowała służby specjalne?

Przy pana wiedzy zapewne się okaże, że te zorganizowane organizacje mafijne stworzył Watykan.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Skąd wzięła się zorganizowana przestępczość mafijna? 
teli, 2011.06.29 o 16:29
a to ciekawostka nawet na pierwszej stronie +www.niepoprawni.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Skąd wzięła się zorganizowana przestępczość mafijna? 
Paweł Tonderski, 2011.06.29 o 16:37
Chciałem ten tekst zaproponować do przeczytania "Polakom" w naszych "polecnakach". :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Skąd wzięła się zorganizowana przestępczość mafijna? 
teli, 2011.06.29 o 16:56
To wklejaj, mi tak kiepsko chodzą przeglądarki że nawet wpisanie jest trudne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Skąd wzięła się zorganizowana przestępczość mafijna?   
Centuria, 2011.07.12 o 06:05
Chodzi raczej o to,co nazywa się zorganizowaną przestępczościa, bo właściwie Mafia odnosi sie do gangów sycylijskich, ale i tak wiadomo, o co chodzi.

Jeśli chodzi o udział żydów w owej zorganizowanej zbrodni, to wystarczy wymienić nazwiska Lansky czy Bugsy (które zakładał pierwsze kasyna w Vegas).

Kilka lat temu wpadła mi w rece książka napisana przez - o dziwo - żyda. Tytuł książki był Red Mafiya i autor opisywał, jak to powstawała mafia rosyjska w Stanach. Zaczęło sie od nacisku na zezwolenie na emigracje żydów z Rosji w loatach 80-tych. I to właśnie owi emigrancji opanowali świat. Sa o wiele bardziej niebezpieczni od Włochów (także o wiele bardziej okrutni), gdyz maja miedzynarodowe powiązania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑