słowa kluczowe: Polska, internet, ruch bezwizowy, ustawy, wiadomości i pytania, Świat.
Polska2011.05.25 13:38 22:49

Kilka pytań ode mnie do Polaków?

 

Sondaże, głosowania w polskim sejmie, ruch bezwizowy.

 
Dzisiaj bez zajawki. :)
 
    A to mój komentarz do sondaży albo sondażów, muszę zapytać się o to "bula", jak poprawnie napisać "te" albo "se" słowo, przeprowadzanych na "losowo wybranej grupie 1000 Polaków" na temat ich preferencji politycznych, których przeprowadzanie powinno być, moim zdaniem całkowicie zakazane na rok przed wyborami parlamentarnymi oraz inne dotyczące wyborów politycznych wśród losowo wybranych grup Polaków. :) Tak się jednak w Polsce nie stanie, ponieważ i na tym można dużo zarobić, kolejny żydowski geszeft, na który można przecież przekręcić ogłupionych polskich gojów.

    W Polsce trwają zażarte dyskusje oraz spory pomiędzy Polakami na temat najnowszych sondaży opublikowanych w polskojęzycznych mediach na temat, której partii politycznej zasiadającej w ławach poselskich w polskim parlamencie ostatnio w sondażach przyrosło, a której partii wśród polskiego społeczeństwa poparcie zmalało, druga część polskiego społeczeństwa boi się interwencji czarnego luda z Rosji, inni natomiast trwonią swój czas na dyskusjach o tym, dlaczego żona Obamy nie zaszczyci swoją obecnością polskich salonów politycznych, intelektualnych i biznesowych oraz rządzących Polską "żydowskich elit" i, czy to jest sukces rządzącej obecnie Platformy Obywatelskiej, czy jednak jej wielka druzgocząca porażka? A o czym niby pani Obama ma rozmawiać z panią Komorowską? Temat cukierniczy oraz konwenansów obowiązujących kulturalnych ludzi jest już nieaktualny i przerobiony. Nasza poprzednia prezydentowa wszystkich Polaków, nauczyła już wszystkich Polaków, jak to robić przy stole, dokładnie jak jeść bezy i jak się mają zachowywać przy stole, na dodatek pani Komorowska w odróżnieniu od pani Obamy kupuje swoje garsonki przecież w zupełnie innych butikach. :))

   A co z ruchem bezwizowym pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską oraz Izraelem a Polską?

   Czy państwo wiedzą, ilu obywateli Izraela czeka w Izraelu na przyjazd do Polski w ruchu bezwizowym, który nasze obydwa Państwa od pewnego czasu już obowiązują. Dlaczego tak dużo obywateli Izraela chce przyjechać do antysemickiej Polski opanowanej przez bandytów boiskowych, którzy w większości są przecież nazistami? ;)

   Czy to ma coś wspólnego ze zbliżającymi się zmianami w prawie zakupu ziemi w Polsce przez obywateli niepolskich? Co państwo sądzicie na temat zmian dotyczących funkcjonowania polskiej służby zdrowia od 01-07-2011 roku?

+sluzba-zdrowia.wip.pl

   Obama do Polski przyjeżdża po to, aby wydać odpowiednie dyrektywy w imieniu swoich zwierzchników, którzy go oddelegowali na fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych pomniejszym figurantom zarządzającym w dniu dzisiejszym Polską, ta wizyta dotyczy przede wszystkim naszych złóż gazu łupkowego oraz decyzji o tym, kto tak naprawdę będzie czerpał z eksploatacji tych złóż korzyści i, kto tak naprawdę będzie na tym zarabiał.

   Dlaczego w polskim sejmie wszyscy jak zwykle zgodnie przyjęli nową ustawę o prawie atomowym i rozwijaniu się na terenie Polski nowych technologii, które wykorzystują energię atomową?

+www.atom.edu.pl

     W polskich mediach ogłaszają same sukcesy naszego polskiego rządu oraz wielkie osiągnięcia w polityce międzynarodowej i wewnętrznej oraz przede wszystkim w budowie "polskich stadionów i autostrad", niestety, aby Polska mogła dalej się rozwijać we wcześniej zamierzonym kierunku oraz mogła osiągnąć już wkrótce pozycję Hiszpanii albo Turcji, już nie Irlandii ani Japonii, trzeba w tym celu zrobić coś z polskimi kibicami piłkarskimi. Ponieważ to oni między innymi przeszkadzają w tym, aby Polska stała się drugą Turcją albo trzecią Hiszpanią. Polscy kibice piłkarscy oraz wrogie ośrodki internetowych wichrzycieli, tak przecież wrogie postępowej części polskiego społeczeństwa, opłacane z reaktywnych źródeł, które rozwinęły się w internecie, nie potrafią tego zrozumieć, należą do nich również przede wszystkim wywrotowe wrogie Polsce elementy "blogerskie" i internetowe, z którymi "nasi" ukochani rządzący Polską na szczęście już wkrótce zrobią ostateczny porządek. Sarkozy już wydał walkę internetowym burzycielom porządku światowego, teraz czas, aby polskie demokratycznie wybrane władze poszły drogą walki z polskim zaprzaństwem i narodowo-nacjonalistycznym ciemnogrodem...

    Bezustanna młócka na froncie walki o postęp i dobrobyt w Polsce, która w "naszych polskich" mediach trwa dalej można opisać tak w kilku zdaniach, PIS patriotyczny doskonale okopany na z góry ustalonych pozycjach, niestety niektórym pisowskim politykom nieopacznie wystają z ich kieszeni jarmułki, PO niepatriotyczna, ale za to jakże światowa, nowoczesna, postępowa i liberalna, ona nawet już swoimi myckami nie musi się przejmować, w tym samym czasie SLD zaprasza do Polski Martina Schulza wielkiego przyjaciela Polski, który po przewodnictwie Polski w Parlamencie Europejskim oraz w całej Unii Europejskiej oczekuje bardzo dużo w odróżnieniu od zdradzieckiej polityki jaką od pewnego czasu prowadzi rząd węgierski wobec dobrodusznej unijnej dyktatury. Przewodniczenie Unii Europejskiej przez Węgrów zdaniem pana Martina Schulza okazało się kompletną klapą i porażką. Węgrzy już chyba takiej następnej okazji od masonerii, komunistów i żydostwa unijnego nigdy nie dostaną. Na wieść o tym Węgrzy zaczęli masowo popełniać samobójstwa. :)

   I najnowsza wiadomość, Roman Giertych razem z Radosławem Sikorskim zamierzają walczyć na innym froncie walki o postęp, równość, braterstwo i sprawiedliwość. Tym frontem okazał się internet, w którym gazety internetowe dopuszczają do skandalicznych antysemickich i wrogich polskiej władzy, chamskich i ordynarnych wypowiedzi internautów. Jestem ciekaw, kto najbardziej dotkliwie na tym ucierpi, czy to będą wielkonakładowe gazety, czy zwykli pomniejsi blogerzy i małe portale społecznościowe, które stały się jedyną ostoją polskości i prawdziwej wiadomości dla wielu Polaków oraz wiedzy, którą dzięki takim miejscom jak nasz portal mogą zdobywać? 

2479 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Kilka pytań ode mnie do Polaków? 
Christophoros Scholastikos, 2011.05.25 o 14:34
Panie Pawle,
widziałem Pana komentarz, który Pan tu rozwinął. Zdjęcie trzeba pochwalić koniecznie :).

Lekko na marginesie tematu, dziś usłyszałem z tivizorni polsatowej, że stadion narodowy zaliczył wielomiesięczne opóźnienie w wyniku błędu konstrukcyjnego schodów, zdaje się. Na tym tle wrocławski stadion, na który już zwożona jest ziemia pod murawę wygląda cudownie. Wybitnie kompetentny niemiecki budowlaniec Max Boegl pewnie zdąży. Nie wspominam o kontrowersjach "przekazania" im budowy przez wrocławskiego prezydenta. Reasumując będziemy żyć wnioskiem, że nasze narodowe zawodzi, a niemieckie jest cacy. Tu we Wrocławiu to może być wniosek nie bez znaczenia.

Druga sprawa, która wydaje mi się ważna to fakt, iż my pisząc musimy się rozwijać. Wspominam o tym w kontekście ostatniej akcji abw. Moim zdaniem akcja była słuszna. Tzn został naruszony co najmniej jeden przepis KK . Strzelanie do prezydenta i jego małżonki to nie jest żart ani zabawa. Wirtualne strzelanie do głowy państwa jest, w moim odczuciu, za granicą dopuszczalności. Blogerzy mówią, że on żartował, ten aspekt podkreślają i robią sztuczną histerię. W tym kontekście musimy ewoluować by znać pewne przepisy szczególnie niebezpieczne dla blogosfery i ich nie łamać. Złe czy dobre, nie dawać niepotrzebnie broni w ręce przeciwników.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kilka pytań ode mnie do Polaków? 
Paweł Tonderski, 2011.05.25 o 14:47
No tak, ale dlaczego pan Roman wydaje walkę Polakom, którzy tworzą takie miejsca jak "antykomor" wspólnie z panem Radosławem Sikorskim? Czy wtedy, gdy nagminnie lżono w polskich mediach oraz w internecie Lecha Kaczyńskiego oraz Romana Giertycha, gdy był ministrem oświaty nie było wtedy takiej konieczności? Dlaczego teraz na to przyszedł czas i to razem z panem Radosławem? dzięki temu zamkną onet, tvn24, "wp" albo inne tego typu internetowe witryny? Zamkną blog Kazimiery Szczuki, Antify, Palikota, Tarasa?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kilka pytań ode mnie do Polaków? 
Christophoros Scholastikos, 2011.05.25 o 15:02
Trzeba by ich spytać :). Oni mają swoje niecne intencje, na to wygląda. Znając ten fakt, wiadomo czego się można spodziewać. Ja tych dżem-tel-menów nie bronię wcale. Pisze tylko, że roztropność popłaca. I lepiej wydawać bitwy na przez nas przygotowanym polu, niż dawać się wkręcać w ich narrację.
ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Christo 
w.red, 2011.05.25 o 19:34
Niby masz rację Christo, ale można by zapytać : Czy jeżeli to oni dopuszczają się podobnego działania i metod w stosunku do nas to my mamy tylko spuścić oczy i zbierać baty ? A jeśli jest odwrotnie to to już nie jest w porządku ?
Nie Christo. Przynajmniej dla mnie (choć niespotykanie spokojny ze mnie człowiek).
"Posmakowanie" broni której się używało najlepiej przemawia do "wyobraźni".
A POmioty są na to szczególnie wrażliwe. Narracja ma to do siebie ze zawsze cwańszy, bezwzględniejszy i mający po temu możliwości będzie ją ustalał (przykład pejsatych "braci"). Dlatego chamstwu trzeba przeciwstawiać się z całą "siłom" !!
I koniecznie trzeba to podkreślić "wężykiem" ;)

PS
A "roztropność" i owszem zawsze jest wskazana. Byleby tylko nie była odczytywana jako oznaka słabości i poddania się zniewoleniu. Bo wtedy przyniesie więcej szkody niż pożytku.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Christo 
Christophoros Scholastikos, 2011.05.25 o 20:38
Wredzie miły, ja twierdzę tylko, że skoro znane i obowiązujące są paragrafy kodeksu karnego to, lepiej ich nie łamać. Tyle tylko.

Poddawanie się to nie jest roztropność tylko tchórzostwo i brak woli walki :). Roztropność to mądrość, siła i zwyciężanie.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kilka pytań ode mnie do Polaków? 
w.red, 2011.05.25 o 19:36
Nie muszę nawet pisać jak oceniłem bo jest to oczywiste ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kilka pytań ode mnie do Polaków? 
Zenon Jaszczuk, 2011.05.25 o 20:51
Paweł Tonderski.
Wszystkie działania idą zgodnie z planami. Zgadzam się z ty co napisałeś. Tylko to wszystko odbywa się w rodzinie. Celem jest likwidacja Polski i Polaków. W ilu procentach ten plan wykonany, to są tacy co widzą. I tutaj "nie ma znaczenia" czy to Sikorski, Giertych, Kwaśniewski, Kaczyński. To są tylko pachołki do wykonywania rozkazów. Myśle, że wszystkie te niby polskie instytucje już dawno opisał i opisuje pan Henryk Pająk.Wszystkie te fundacje, instytuty po za rządowe itd. To wszystko jest w jednym ręku. Tylko kto to czyta. Jego same tytuły książek wszystko mówią. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑