słowa kluczowe: Energetyka, KPP, KPZPR, Likwidacja, PO, PSL, PiS, Polska, SLD, Tusmatołki, przemysl, wybory.
Polska2011.05.15 21:25 21:40

Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!!

 

Czy pajace bez sterowania mogą cokolwiek zrobić!!!

 
Wczoraj spotkałem Jana, chciałem sie umówic na dzisiaj i pogadać o polityce. Jan mowi , Zenon, to wszystko nie ma sensu, znów bedziemy gadać o tym samym?!. Wiedząc , że ma racje, odpusciłem. Zdziwiłem sie tylko, że taki moher a wie co jest grane.
 

Prosze panstwa, bedę pisał o sobie. Piszę i piszę i widzę, że to wszystko psu na budę. Czytam 'mądre portale" i widze, że to też psu na budę. Nigdzie państwo nie znajdziecie konkretów, programów dla Polski i Polaków. Wszędzie mnustwo starych odnowicieli, co zrobią lepiej. Tylko na wszelki wypadek nie mówią co zrobią, a juz broń Boże lepiej. Mówią ogólnikami nic nie znaczącymi. Ja jako moher doceniam ich za to, bo oni wiedzą, że nic nie wiedzą jak potoczy sie "polityka" . Mozna by powiedzieć, że nic nie obiecując mówią prawdę. I to jest chyba jedyna prawda wsród tych oszustów, nie znają przyszłych dyrektyw, dlatego nic nie obiecują. Ja jako zajadły patriota obserwowałem, powiedzmy ostatni rok nierządów Tuskomatołków. Ponieważ telewizji nie oglądam, zaglądałem na bliżniaka Onet. pl. czytałem w większości tylko tytuły artykułów, aby nie zaśmiecać sobie głowy. Co wyczytałem/ A no ,że partia PO mająca wszystko w ręku jak Stalin czy Hitler nic nie może zrobić.  Z prostej przyczyny, bo przed nimi "rządził" PiS i ta szczęśliwa "katastrofa" odebrała im "rozum" i mozliwości działania dla dobra Polski. Nawet PiS mający całkowitą władzę "zrezygnował" na konto PO ze wszystkich rządów, przywilejów - takie były dyrektywy. PiS ile mógł tyle pchnął Polske i Polaków w przepaść, ale się ociągał grając Polskich patriotów. Dlatego miedzynarodówka nie wytrzymała i kazała abdykować na rzecz PO. Ci poszli ostro, zlikwidowali wszystko co było Polskie i Polaków. Mają mały problem z zapchaniem tych kilku miesięcy do "wyborów" i zaczeli gadać całkiem bez sensu, ale kto na to zwraca uwagę. Ważne, aby gadać, być na topie dopóki miedzynarodówka daje michnikoidow popierających likwidację Polski i Polaków. Jeśli dojdą do wniosku, a czas już najwyższy, że Tuskmatołki się zużyły to zmienią kierunek propagandowy.  Wtedy poczytacie jakie to Tuskmatołki fe a kaczory PiSowskie cacy, albo Millery i inne komuchy.. Właśnie wczoraj słyszałem we wiadomościach Radia Maryja jak to te "wrogie sobie bandy"przegłosowały wspólnie w sejmie - za budową francuskich elektrowni jądrowych (chyba tak to się nazywa) w Polsce. "Zastanawiam się za którymi " durniami głosować/

Ciekawy jestem panstwa zdania na ten temat, a może nie jestem ciekawy. Dlaczego, nie jestem ciekawy?. Bo interesują mnie męskie postawy, decyzje, a takich się tutaj nie spodziewam. Ble,ble mnie nie interesuje.  Oczywiście nie jestem fachowcem w dziedzinie "energetyki, przemysłu". Ja tylko widzę następny ruch kołchozu jak robi kołchożników w trąbę. Pisałem o tym zapewne nie raz i tylko wspomnę w kilku zdaniach.  Nie wiem czy panstwo sobie zdajecie sprawę, że Polskę i Polaków specjalnie doprowadzona do riuny ?!!! Proszę nawet nie szukać tej partii, bo to zrobiły wszystkie razem. Ja wolę pisać i mowić, że jedna, ta sama partia. Nie jestem wstanie wyliczyć jej nazwy, powiedzmy, że to : PPKPZPRKPZRSLDPSLUWPSLPiS itd. To ta sama partia od II wś. Dzisiaj już bez "obciachu" w antypolskich przekaziorach brylują komuniści, mordercy, złodzieje. Dzisiaj słyszę, jak wystawiony gówniarz krzyczy my nigdy nie zawiedziemy - nie bedę tego nazywał, bo Mufti mnie skasuje.

Miał to być emocjonalny artykul, ale jak zaznaczyłem Mufti nie pozwala, więc wychodzi karykatura z myśli, z prawdy, z oczywistości. Jak to mowią, serek przez papierek a ..................................i ja nie mam nic przeciwko temu powiedzeniu, zawsze biorę wszystko całą garścią. A tutaj cenzor kultury, gdy w telewizji wsadzają flagę mojej Polski w gówno.  Moje zdanie jest jednoznaczne, od tej pory ten śmieć nie powinien zrobić kroku na Polskiej ziemi. A to tylko jeden przykład.

Wspomniałem o głosowaniu w sejmie na temat elektrowni. Zobaczcie państwo jak działa rozkaz dla kmiotów- wszyscy razem jak jeden mąż przeciw Polsce. Ja sie osobiście nie dziwię. Dziwię się tym zdziwionym, albo popierającym paszojadom będącym po za sejmem, tzw obywatelom.  Dwa słowa wyjaśnienia. Polska ma takie bogactwa, że jest w stanie wyżywić i zasilić w energię całą Europę. Wiem, że pisząc to ostatnie zdanie jestem gorszy niż moher, jestem antysemita, jestem antysowiet, jestem antyniemiec, jestem antyeuropejczyk. Bo ja jestem tylko moher ze ściany wschodniej. Głąbom rządzącym tłumaczę, że jeszcze nie dawno moja ściana wschodnia była centralną Polską. Dla jeszcze głupszych tlumaczę, że mieszkałem i mieszkam w centralnej Europie. Nic nie poradzę, że te durnie weszli do Europy , już nie pytam skąd wyszli.

Będąę tylko troche złośliwy. Pytanie retoryczne. Czym sie różni Hitler od tych wszystkich 'tuskmatołków"? Nic się nie zmienilo, parchy sie cieszyli i cieszą cholera, bedziesz parobkiem u baera. Może to ja jestem durnowaty. "Wybierajcie" już wybranych. Pozdrawiam państwa z Janem

 

 
 
Deszcz pada, człowiek "głupoty" gada. 

3558 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!!   
Mik, 2011.05.16 o 08:32
Zeniu
Nie badz takim pesymista.Bolek Walesa obiecal Polakom druga Japonie i slowa dotrzymal.
Mielismy trzesienie ziemi,a teraz tsunami.No i co? wszystko sie zgadza.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.05.16 o 17:54
Mik.
Tsunami to będzie jak wszystkich zmiecie pookrągłostołowców. Aby nadarmo zmiecionego nie karmić, to zatrudni sie ich do pracy w specjalnych kopalniach. Oni wiedzą jak to się robi. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!!   
Mik, 2011.05.16 o 08:56
Tusk spadkobiercą Wałęsy
państwo
Dawno temu, w czasie kampanii prezydenckiej w 1990 roku Lech Bolesław Wałęsa obiecał każdemu dorosłemu Polakowi 100 milionów złotych. Pieniądze miały pochodzić z prywatyzacji przedsiębiorstw.
Była to olbrzymia kwota, gdyż ówczesne średnie wynagrodzenie miesięczne nie przekraczało 1 mln złotych. Wypłacenie po 100 milionów 28 milionom dorosłych Polaków ( w sumie 2,8 tryliona złotych) dwunastokrotnie przekraczało budżet państwa.
W grudniu 1995 r. Józef Gawęda z Kęt, nie doczekawszy się spełnienia obietnicy wyborczej Lecha Wałęsy, pozwał byłego już prezydenta do sądu, żądając wypłaty. Ze względu na wysokie wadium sądowe obniżył roszczenie do 10 mln starych złotych. „Chcę w ten sposób zwrócić uwagę politykom – uzasadniał Gawęda wniesienie pozwu – żeby brali odpowiedzialność za swoje słowa, żeby nie traktowali społeczeństwa jak bandy idiotów i tumanów, którym wszystko można wmówić”. Sąd Rejonowy w Gdańsku zobowiązał byłego prezydenta do zapłaty 10 mln zł. Jednak we wrześniu 1996 r. Sąd Najwyższy orzekł, że „obietnica wyborcza nie może być podstawą do roszczeń cywilnych w sądzie”, a więc Lech Wałęsa nie musi płacić swoim wyborcom (w tym czasie do sądów wpływały kolejne pozwy o wypłatę). Od tej pory politycy mogą obiecywać, co chcą.

– Nie zrobiłem tego, co obiecywałem, bo nie dali mi tego zrobić ludzie mali, bez wyobraźni – tłumaczył się Wałęsa. – Nie zrobiłem, bo demokracja mi na to nie pozwalała. A szkoda, bo dzisiaj nikt by nie mógł powiedzieć, że nie miał szansy, że tylko cwaniacy rozgrabili majątek. Walczyłem o system prezydencki, ale jak teraz widzę, co się dzieje, to może i dobrze, że go nie wywalczyłem.

Następca największego elektryka, Donald Tusk w trakcie kampanii wyborczej w 2007 roku złożył 10 obietnic, z których – jak sam deklarował – Polacy mieli go rozliczyć. Jedna z nich mówiła o przyspieszeniu wzrostu gospodarczego oraz likwidacji deficytu państwa. W momencie przejęcia władzy, ustępująca minister finansów prof. Zyta Gilowska pozostawiła ponad 200 milionów nadwyżki budżetowej, a w 2007 roku wzrost PKB wyniósł 6,7 %.

Od tego czasu najlepszy w historii premier Donald Tusk oraz najwspanialszy minister finansów w Europie Vincent Rostowski zwiększyli dług publiczny o ponad 280 miliardów złotych. Zrobili to bezkarnie, bo przecież żaden sąd nie uzna ich winnymi nie wywiązania się z obietnic wyborczych.

280 miliardów złotych stanowi, iż każdy dorosły Polak ma zapłacić 10.000 złotych. W 1995 przeprowadzono w Polsce denominację złotego w skali 1:10.000. Tak więc 10.000 złotych długu każdego z nas, to 100 milionów starych złotych.

Tym samym można powiedzieć, że Tusk zrealizował po 20 latach obietnicę Wałęsy – każdy dorosły Polak dostał 100 milionów złotych. Dostał do zapłacenia, ale przecież to szczegół.

Gdy słuchacze Radio Erewań pytali się: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody. Radio Erewań odpowiadało: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.

Już w 1992 roku Kazik śpiewał (niewielka przeróbka):

Wstałem dziś, tak jak zwykle, o 5:30
Jeszcze szaro za oknami, dymy snują się po mieście
Zjadłem to co zwykle, jak zwykle się nie myłem
Wyszedłem z domu, na autobus zaczekałem
Gdy autobus przyjechał, ledwo wlazłem do środka
Tą linią cala huta jeździ, kogom ja nie spotkał
Nagle jeden krzyknął - spójrzcie w okna na wystawy cen
Patrzę, Jezu, w sklepach ceny podwyższone o 100%

Tusk, oddawaj moje dziesięć tysięcy
Tusk, oddawaj moje dziesięć tysięcy
Tusk, oddawaj moje dziesięć tysięcy
Tusk, oddawaj moje dziesięć tysięcy

Ty na wiecu w naszej hucie obiecałeś nam pieniądze
I pamiętam, co mówiłeś, mogłeś liczyć się ze słowem:
- Nie chcę jeść tego, co zwykle, chcę żyć tak, jak wy żyjecie
No i zobacz, stało się, jest sprawiedliwość na tym świecie
Krzyczę teraz już z innymi: - Mówiliśmy, że tak będzie
Pomogli mu rękami, pomogli mu zwyciężyć

Gdzie mieszkałem w tej ulicy, sto lat świetlnych do stolicy
Pokonałem je zawzięcie, znalazłem to zajęcie
Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa
Niech zobaczą, jak się gniewa horda krwawego Pollusa
Obserwują nasze życie urzędnicy za biurkami
Zobacz, przyjrzyj się uważnie, urzędnicy tacy sami
Na folwarku jest tak często, że ktoś kogoś kontroluje
Ja to czuję!

Obiecałeś dziesięć tysięcy, wyraźnie słyszałem
I minęło tyle czasu, ja nic nie dostałem
Czekam jeszcze trzy dni i ani chwili dłużej
Niecierpliwość moja wzrasta, gdy czekanie się wydłuża
Moi wszyscy koledzy, oni myślą tak samo
Gdy się kładą wieczorem i gdy wstają rano
Pamiętają twoje słowa, gdy słuchali cię na placu

Tusk, oddawaj moje dziesięć tysięcy
Tusk, oddawaj nasze dziesięć tysięcy
Tusk, oddawaj moje dziesięć tysięcy
Tusk, oddawaj moje dziesięć tysięcy


godziemba
Publikacje Autora na prawicy.net--------------------------------------------------------------------------------
PS.Po tak uroczystych przysiegach,tych prezydentow i reszta swoloczy,to za niedotrzymanie samej przysiegi,ja
osobiscie,pozbawilbym ich tych lbow,ktore potrafia tylko przeczytac o tym,co maja napisane.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Panie Mik 
Piotr Świtecki, 2011.05.16 o 13:41
No to do dzieła, panie Mik, do dzieła!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Panie Mik   
Mik, 2011.05.16 o 14:02
Zapomnialem wspomniec,ze art. z moim PS.przenioslem z Prawica net.Przepraszam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.05.16 o 18:02
Mik.
Ja patrzę co robią, co zrobili a nie co obiecują. Zgadzam się, że za oszustwa powinien być jeden wyrok. W Polsce ludzie sa dobroduszni, muszą jeszcze przecwiczyc na sobie wszystkich oszustów okrąglostołowych z przystawkami. A jak wiesz jeszcze wielu z nich nie rządziło. Na zmiany konkretne to mnie życia zabraknie. A te miliony to nie były uchwalone, to tylko propaganda sterowana. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!! 
Malawanda, 2011.05.18 o 01:40
Witaj, nieprawda,ze Twoje pisanie jest psu na budę,nieprawda, że wobec reguł MT wyniknie karykatura Twoich emocji, myśli, ostrych słów i całej prawdy. Tu się mylisz. Wszyscy, co Cię czytają, wiedzą, czemu gadasz z Janem.
Jakbyś nie znał, nie doceniał mocy swoich słów...
Zaś co do męskich postaw, owszem są, również TU, nie widzisz? Więc przypatrz się sobie. Nawet się nie spodziewasz, jak dużo ludzi czyta ze zrozumieniem Twoje artykuły, a piszesz tak, że Twoje emocje wpierw, za nimi prawda, docierają do prostych ludzi,ich jest najwięcej..Racja, że Tu się nie odezwą, nie muszą pisać, że coś robią.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.05.18 o 04:08
Malawanda.
Witaj. Widzę, że na naszym portalu jesteś moim aniołem pocieszycielem. Potrafisz człowieka podbudować w jakichś chwilach złych. Stary, chyba dziecinnieje, ale Ty dodajesz skrzydeł. Dzisiaj czytam na onecie komenty. Jakiś gość, chyba o ksywce mypolacy, czy wszyscypolacy pisze o witaniu wkraczających sovietów w 1939 roku do Polski przez żydów. Dają mu tam ostro, że oszust, że pisze głupoty itd. Nie wiem, czy jest taka ciemnota, czy to onetowska piąta kolumna. Pisze, że ludzie ze "ściany wschodniej" to wiedzą, pamiętają. Nie wiem jak jest u nas na portalu, czy ludzie to wiedzą. Czy mam napisac kilka słów na ten temat. Nawet znalazłem książkę "Międzyrzec Podlaski- Dzieje miasta i okolic". A to moje miasto i żydostwo witało niemców a potem sovietów. Dla mnie to tak oczywiste sprawy, że nic nie pisałem na ten temat. Chyba jednak trzeba jakiś artykulik machnąć, nawet w rozmowie z Janem, jako świadkiem tych wydarzeń. Pozdrawiam i dzięki :-)))
PS. Jeszcze znalazłem tego gościa na onecie - +wiadomosci.onet.pl że link nic nie pokazuje. To może inaczej - 70Mam dla Żydów "ogromną wdzięczność" za witanie Ruskich kwiatami w 1939 prawdziwipolacy wczoraj, 22:18 Obserwuj
za ich pracę w UB,za Michnika,za Geremka i Kwaśniewskiego. A te komenty są pod art - +wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!! 
Malawanda, 2011.05.18 o 20:20
Do Zenona - przy okazji: nie zdążyłam podziękować za propozycję pożyczenia książki Trzcińskiej w Twoim komencie z 2011.05.12 o 20:49 (Czy na pewno jesteś Polakiem?!! Nr 8 Autor i wszyscy)..dziękuję.
Książkę obiecali mi na piątek, więc już załatwione:) Przyznam się, że tępię pożyczanie książek, filmów....
Sama dawniej chętnie znajomym pożyczałam, a teraz szukam ulubionych tytułów po antykwarniach, żeby je od nowa mieć:)
Natomiast i tak chciałabym Państwa Zenonów odwiedzić...
Serdeczności
mw
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.05.18 o 22:01
Malawanda.
Wszyscy co pożyczali książki znają ten ujemny temat pożyczkozabiorców. Ludzie traktują książki jak paczke zapałek. Pożyczyc, ale nie koniecznie oddać. Ja Ci zaproponowałem, bo wiem, że oddasz. Pisz kiedy masz wolne i przyjeżdzajcie. Na początku czerwca +,- około piątego może będzie już miodek. "Kiepska" pogoda, może być różnie z tym miodkiem. Zapraszam. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!! 
Marcin de Sas, 2011.10.16 o 16:26
Moim zdaniem podstawową różnicą między Hitlerem a Tuskiem była taka, że Hitler był człowiekiem z wizją. Ok- wizją parszywą, nieludzką, wizją być może spływającą na niego z najczarniejszej otchłani. "Bóg z nami"- to hasło nosili niemieccy żołnierze na pasach. Wszystko się zgadza, tylko mało kto spyta-co za Bóg? Raczej Thor, czy Odyn, niż Bóg miłości. W każdym razie Hitler miał wizję, plan. Był czytelny, przejrzyste zło. Jesteś moim wrogiem, jesteś inny- zgładzę cię. Tusk jak już kiedyś na tym portalu wspomniałem przewodzi partii prawicowo-lewicowo-centrowo-konserwatywno-liberalnej. Jak wiatr zawieje... Proponuję zjeść sobie na obiad kaszankę z miodem, śmietaną i zupą szczawiową. Reakcja podobna, jak po obejrzeniu konferencji prasowej naszej przewodniej partii.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Hitlerowi jak dali władzę, to robił, tuskmatołki nie mogą nic !!! 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.16 o 16:34
Marcin de Sas.
Poruszyłeś stary temat. Nie chce mi się czytać co napisałem. Dlatego może zaprzeczę sobie lub nie. Zgadzam się z Tobą w 100%.Powiem tak jak widzę, hitler był pacholkiem który urwał się ze smyczy, Tusk pachołkiem umrze. I masz racje, że to jest podstawowa różnica. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑