słowa kluczowe: Gross, Jan Tomasz Gross, Złote Żniwa, antypolonizm, szkalowanie narodu polskiego, sąd, sądy, wymiar sprawiedliwości.
Linki, cytaty, nowiny2011.05.06 13:10

Prokuratura: Gross nie znieważył Polaków

(poleca )
 
Krakowska prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa
 
Krakowska prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie znieważania narodu polskiego i nawoływania do nienawiści w książce "Złote żniwa". Uznała, że nie można mówić o popełnieniu przestępstwa - poinformowała prok. Bogusława Marcinkowska.

Cały tekst: +www.wprost.pl 

2437 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Prokuratura: Gross nie znieważył Polaków 
w.red, 2011.05.08 o 13:17
Spolegliwość "Wymiaru sprawiedliwości wobec rządzących (niezależnie od koniunktury), a będąca w sprzeczności nawet ze zdrowym rozsądkiem od dawna jest tematem mało wybrednych opinii. Taka słowna ekwilibrystyka jak w uzasadnieniu odmowy wszczęcia postępowania sprowadzająca się do twierdzenia. Że pomówienia państwa A i B o dokonywanie czynów zbrodniczych i haniebnych (będących obywatelami polskimi) nie stanowi obrazy Narodu przyprawia o mdłości. I właśnie dlatego że są to pomówienia i to w dużej części sprowadzające się do uogólnień wymagałoby reakcji. Swoją drogą warto by gdzieś zapisać to "uzasadnienie", gdyby kiedykolwiek komukolwiek zarzucono że stwierdzenia o "żydowskich bandytach", oszustach i złodziejach "obrażają naród żydowski".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prokuratura: Gross nie znieważył Polaków 
Paweł Tonderski, 2011.05.16 o 23:11
Niczego innego nie można było oczekiwać po tzw. polskim wymiarze sprawiedliwości.

PiS też jakby nie zwracało swojej uwagi na Grossa uznanego światowego historyka i znawcy polskiego antysemityzmu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Prokuratura: Gross nie znieważył Polaków 
Adam39, 2011.05.17 o 15:39
Paweł Tonderski, coraz bardziej widać jak jesteśmy obrażani, wykorzystywani, okradani i ogłupiani. Praktycznie my Polacy w Polsce nie mamy nic do powiedzenia. Jak na razie, nie mamy swoich prawdziwych, mądrych i uczciwych reprezentantów. W dużej mierze spowodowane to jest brakiem finansów i organizacji, ponieważ finanse w tym odgrywają niezwykle ważną rolę. A my ich jesteśmy pozbawieni. Finansami dysponują Żydzi, którzy przejęli w ogromnej większości nasz majątek narodowy. Praktycznie wszystkie mainstream-owe środki przekazu są w ich rękach, teatry, kino i wszystkie ośrodki władzy, tak ustawodawczej, jak wykonawczej.Robią z nami praktycznie co chcą. Nam zostawili rolę pariasów troszczących się o przetrwanie swoje i rodziny. I to nie jest budujące.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑