słowa kluczowe: II wś.Niemcy, Izrael, John Kamiński., NWO, Polacy, holocaust, syjonizm, żydzi.
Świat2011.04.28 23:27

Żydowski holokaust i NWO

 

Wszyscy Polacy muszą o tym wiedzieć!!!

 
Żydzi są tak próżni. Myślą, że holokaust dotyczy tylko ich. Zapewniam, że tak nie jest. Do tej pory wszyscy powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że w historii i polityce nic nie jest takie, jakie się wydaje
 
Koment internauty -
"Pytam sie ostatnio córki bo przyszla ze szkoly i podekstytowana mowila o ”TYM” wielkim nieszczesciu. Ja sie pytam czy wie ilu polakow zginelo w czasie wojny – ?? – moze tyle?? – odpowiedz nietrafiona. No to ja pytam sie ze moze wie ilu brytyjczykow zginelo? przeciez to krolestwo w piatek mlody ksiaze sie zeni…. – ta sama nietrafiona odpowiedz. Na koniec ile zginelo z….. – odpowiedz blyskawiczna i bez pomylki – 6 milionow.
Ciagle czytamy razem ksiazki – miedzyinnymi historyczne – w jezyku angielskim i polskim ale widze ze dluuuuga droga przedemna zeby wytrzebic te chwasty z jej głowy."

Całość artykułu na Stop Syjonizmowi -
- +stopsyjonizmowi.wordpress.com

Mufti - wiem. Sorry, ale muszę to ludziom pokazać, bo jak wiesz to są moje poglądy i wiedza na dzień dzisiajszy. Nie krzycz. 
 
Proszę to koniecznie przeczytać. 

4996 odsłon średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Żydowski holokaust i NWO 
Paweł Tonderski, 2011.04.28 o 23:31
Holokaust narodu żydowskiego zamieszkującego Europę zaczął się tak naprawdę pod koniec 1942 roku, do tej pory na celowniku Niemców oraz rządzących Rosją byli tylko i wyłącznie Polacy oraz inni Słowianie. I tego My Polacy powinniśmy się trzymać!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydowski holokaust i NWO 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.28 o 23:38
Paweł Tonderski.
Masz 100 procentową rację. Pytanie pewnie retoryczne. Czy to nie bylo wynikiem uzgodnien na 15 000 000 mln Polaków do pozostawienia przy życiu?!. Cały czas ta piętnastka aktualna i realizowana. Jadą "goście" jadą i potrzebują miejsca, a Polacy won z domu, Ojczyzny, kraju, Polski. Judeopolonia. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydowski holokaust i NWO 
Hanys, 2011.04.29 o 22:44
Te zagadkowe 15 milionów Polaków to chyba jest jakaś megalomania, bowiem, jak twierdzą co poniektórzy, niejaka Madeleine Albright, ongiś sekretarz stanu USA, miała rzec w 1999 roku, że ludność w Rosji powinna być docelowo zredukowana do 15 mln, a w Niemczech do 8 mln. Krótko mówiąc: w obu przypadkach równo do 10% populacji. Gdyby wypowiedź tej łaskawej pani wziąć za "dobrą monetę", to jak te 15 mln ma się procentowo do 38 mln ludności polskiej? Jakby nie liczyć, 10% nijak z tego nie wyjdzie, ale znacznie więcej.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydowski holokaust i NWO 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.30 o 14:09
Hanys witaj.
Są różne dane. Możesz oczywiście mieć rację. Bo chyba pierwsza idea Judeopoloni zakładała 15 mln razem wzietych Polaków,Białorusinów, Litwinów, Ukraińców. Takie żydostwo miało zapotrzebowanie na porabków. Panami mieli być żydzi pod dyrekcją Niemiec. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydowski holokaust i NWO 
Zenon Jaszczuk, 2011.04.29 o 00:21
Paweł Tonderski.
Kolega przynosi mi gazetę. Zobacz co piszą. Do tej pory milczeli. A ja cię słuchałem i nieraz myślałem, co ty ględzisz.
Zacytuje tą wzmiankę. Gazeta "dziennik WSCHODNI"- piątek 22 kwietnia 2011r.
"30 proc.prawdziwków

Chodzi o 30 proc. Polaków troszczących się o ojczyznę. Nie o jakąś przynależność narodową czy rasową - tłumaczył o. Tadeusz Rydzyk słowa Jana Kobylanskiego, sponsora Radia Maryja, o 30 proc. "prawdziwych Polaków" w rządzie i parlamencie.
Według Gazety.pl słowa Kobylanskiego, które interpretował o. Rydzyk, brzmiały: My nie jesteśmy przeciw nikomu. Ale my chcemy, żeby była u nas w Polsce demokracja. Niech będzie tylu przedstawicieli Polaków - katolików, ile nas jest w Polsce, a nie taka parodia, że dzisiaj w rządzie czy w parlamencie Polaków prawdziwych nawet nie ma 30 procent. My od paru lat bez przerwy publikujemy i mówimy: muszą w Polsce rządzić Polacy".
Takie to masło maślane, ale kto wie o co chodzi to tylko potwierdza "niechcący" fakty istniejące.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydowski holokaust i NWO 
Hanys, 2011.04.29 o 22:54
Holokaust/umieranie Żydów i nie tylko, panie Tonderski (mam na myśli wszystkich więźniów tzw. obozów koncentracyjnych), oczywiście w znacznie mniejszej skali niż to twierdzi propaganda powojenna, zaczął się w ostatnich latach II WŚ z bardzo prostego powodu: amerykańsko-angielskich ludobójczych bombardowań całej infrastruktury ówczesnych Niemiec. Amerykanom zaczęło sie bardzo spieszyć, bo prawie że poczuli już żar ogniska pod własną dupą. W czasie tej hekatomby załamało się zaopatrzenie obozów pracy i obozów jenieckich w żywność i lekarstwa. Więźniowie zaczęli umierac z niedozywienia, chorób i od bomb alianckich. Takie to proste.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żydowski holokaust i NWO   
Centuria, 2011.04.29 o 23:26
"Amerykanom zaczęło sie bardzo spieszyć, bo prawie że poczuli już żar ogniska pod własną dupą. "

A ja sobie tak myslę, że końca IIWS chcieli nie tylko Amerykanie. Trudno mi jest ich za to potępiać. Podobnie, jak trudno jest mi ich potępiac za Drezno, z czym się ostatnio bardzo często spotykam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re:Tylko tak sobie myślisz 
Hanys, 2011.04.30 o 11:03
Jasne. Tylko tak sobie myślisz. Chyba Podobnie jak Ty myśli czesko-amerykańska kulawa żydówka, swego czasu zajmująca eksponowane stanowisko sekretarza stanu USA, niejaka Madeleine Albright, która dziennikarzom powiedziała, że śmierć PÓŁ MILIONA (niewinnych– to mój dopisek) dzieci irackich była warta tej ceny: +www.youtube.com
Przecież nic takiego nie stało się w Dreźnie, gdzie od alianckich (ludobójczych – dopisek mój) bombardowań fosforem żywcem spalono, jak się szacuje, do PÓŁ MILIONA cywili, mimo iż to miasto było wtedy przez Niemców ogłoszone miastem-szpitalem i pozbawione jakiejkolwiek obrony przeciwlotniczej, przepełnione rannymi i uciekinierami ze Śląska. Podobnie zbrodniarz wojenny Winston Churchill, cytuję za Dawidem Irvingiem, powiedział: „Nie chcę mieć od was propozycji, jak można zniszczyć ważne z wojennego punktu widzenia cele w okolicach Drezna, ale oczekuję propozycji, jak można by usmażyć w Dreźnie 600.000 uciekinierów z Breslau (Wrocławia)”. +unglaublichkeiten.com
O Hiroszimie i Nagasaki, o których czytało każde dziecko, nawet nie wspomnę, bo tam alianci zabili za jednym zamachem, bez jakiegokolwiek uzasadnienia militarnego, posługując się do tego celu zdobycznymi bombami atomowymi z Arnstadt-Wechmar-Ohrdruf w Turyngii +de.metapedia.org jak by to paradoksalnie nie zabrzmiało, znacznie mniej cywili, niż wskutek bombardowań niebronionego Drezna, drewnianej zabudowy Tokio i zagłodzenia na śmierć już po zakończeniu wojny do MILIONA niemieckich jeńców wojennych w prowizorycznych obozach jenieckich rozlokowanych za drutami, na terenach zwanych Łąkami Nadreńskimi. Jeńcom wojennym łaskawi Alianci (barbarzyńcy wojenni – dopisek mój) nawet nie wybudowali ogrzewanych baraków zaopatrzonych w poduszki, prześcieradła i sienniki, jak to było w Oświęcimiu, ale pozostawili ich pod gołą chmurką na deszczu i mrozie, zapewniając im w ramach komfortu obozowego jedynie doły kloaczne, wykopane koparkami prosto w ziemi, z drągami do kucania, z których ci osłabieni głodem i chorobami nieszczęśnicy wpadali prosto we własne gówna, topiąc się w +de.metapedia.org Pomoc humanitarną Czerwonego Krzyża Amerykanie odesłali do diabła, czego nie można powiedzieć o żadnym z niemieckich obozów koncentracyjnych, włącznie z Oświęcimiem, regularnie wizytowanych az do czasu nadejścia frontu sowieckiego, przez przedstawicieli szwajcarskiego Czerwonego Krzyża.

Ty sobie tylko tak myślisz, że trudno jest potępiać Amerykanów za Drezno, za Tokio, za Hiroszimę i Nagasaki, za obozy jenieckie na łąkach nadreńskich, za Norymbergę, a zapewnie też i za zagłodzenie 10 MILIONÓW cywili niemieckich tuż po zakończeniu I Wojny Światowej, wskutek angielskiej blokady morskiej. Oczywiście wolno Ci tak myśleć, to Twoja sprawa. Zapewne uważasz siebie za patriotkę, podobnie jak uważam siebie za polskiego patriotę, ale mi bielmo z oczu już dawno zeszło, bo staram się widzieć i interpretowac historię taką, jaką ona w rzeczywistości była, bez patriotycznego uniesienia, bez ślepej, irracjonalnej nienawiści do sąsiadów tylko za to, co mi podszeptuje do ucha propaganda, a co przeważnie jest nieprawdą, konfabulacją i łgarstwem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Re:Tylko tak sobie myślisz 
Piotr Świtecki, 2011.04.30 o 13:10
Kto zaczął?

"Kto sieje wiatr, zbiera burzę", "kto mieczem wojuje..." etc.

Proponuję by zestawiając ze sobą zbrodnie nie zapominać o następstwie czasowym i przyczynowo-skutkowym, o kontekście historycznym itd. Bo wychodzi z tego manipulacja.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Re:manipulacja na przykładzie megarytuału 
Hanys, 2011.05.02 o 17:34
To, co ja podałem, to są niepodważalne fakty. Można oczywiście sprzeczać się o liczby, można także potraktować związek miedzy miastami japońskimi Hiroszima-Nagasaki a miastami niemieckimi Arnstadt-Wechmar-Ohrdruf jako jeszcze niepotwierdzony dostatecznie fakt. Ale to nie była manipulacja, lecz moja interpretacja i widzenie historii, i nic ponadto.

Podobnie jest na przykład z interpretacją zamachów w Nowym Yorku. To wydarzenie miało miejsce i jest bezpornym i niepodważalnym faktem, lecz jedni uważają, że jego sprawcą był terroryzm muzułmański, podczas gdy inni typują na sprawcę terroryzm państwowy. Tak więc „MEGARYTUAŁ 2001” przedstawiony tutaj: +nuoviso.tv (z Nowym Yorkiem i datą 11.09.2001 w roli głównej) jest próbą interpretacji zaistniałych faktów, natomiast „MEGARYTUAŁ 2011” (z Berlinem i datą 26.06.2011 w roli głównej) przedstawiony tutaj: +www.allmystery.de jest jak narazie tylko spekulacją, może nadinterpretacją, ale nadal jeszcze nie manipulacją.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Re:manipulacja na przykładzie megarytuału 
Piotr Świtecki, 2011.05.02 o 19:13
Miałbym prośbę, ponieważ nie znam niemieckiego, czy mógłby Pan podając linki lub przywołując jakieś dokumenty, streszczać w kilku słowach o co chodzi? Z góry serdecznie dziękuję.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Re:manipulacja na przykładzie megarytuału 
Hanys, 2011.05.03 o 00:36
Skupię się krótko na tym, co najważniejsze w mojej wypowiedzi. Przy tej okazji proszę o deklarację, czy będziemy się tykać czy sobie panować. Otóż w filmiku "Megarytuał 2011" jego autor/autorzy na podstawie niektórych filmów Hollywoodu snują przypuszczenie, że następna wielka prowokacja (taka jak wcześniej w Nowym Yorku) najprawdopodobniej odbędzie się w Berlinie podczas otwarcia mistrzostw kobiet w piłce nożnej w dniu 26 czerwca br. Pożyjemy, zobaczymy. Przykro mi, że nie znasz/nie zna Pan j.niemieckiego. Zazwyczaj poddaję tylko pewne tropy pod rozwagę i do dalszych przemyśleń, nie ciągnąc tych myśli dalej. Czy warto te tropy drążyć, zależy tylko od Ciebie/od Pana. Ja osobiście, jeśli tylko ktoś mi coś podpowiada, a nie znam języka obcego, natychmiast sięgam do internetowego translatora lub podyptuję przyjaciół o znaczenie najważniejszych, lecz niezrozumiałych dla mnie fragmentów wypowiedzi podanych w j. obcym. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Re:manipulacja na przykładzie megarytuału 
Piotr Świtecki, 2011.05.03 o 14:26
Dziękuję.
Problem i to chyba podstawowy to ograniczenia czasowe. Tutaj do pewnego stopnia opieramy się na zdaniu innych (współpraca, w efekcie synergia). Najważniejszy jest wspólny kierunek.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑