słowa kluczowe: Adam Małysz, Danuta Hubner, Józef Młynarski, MO, NKWD, Nisko, Ryszard Młynarski, SB, UB, UE, autorytety, komisarze..
Polska2011.03.06 18:13

Jak zniszczyc autorytet Adama Małysza?!

 

Panie Adamie - zostań czysty i wielki !!!

 
Przez ponad dwadzieścia lat dewastacji, nic nie pozostało budowniczym, aby można było się pochwalić.
Nie mają nic - mniej niż zero. Może Adama zamoczą!!!
 
Po ponad dwudziestoletniej (nowej hucpie) działalności żydokomunofaszystów w niszczeniu doszczętnym Polski i Polaków, przyszedł czas na pochwalenie się dorobkiem przed społecznością jewropejską. Zasadnicze pytanie brzmi czym? O to martwi się cały kahał na czele z panią Danutą Hubner - komisarzem. Czytam wczoraj wiadomości na Onecie.
Wielkie wyzwanie przed Polską. Małysz pomoże?
"Na świecie rozpoznawane są twarze papieża, prezydenta Wałęsy i chyba również Adama Małysza - mówiła w "Faktach po Faktach" w TVN 24 eurodeputowana Danuta Hübner. Stwierdziła, że chociaż nikt nie wiedział, że Adam Małysz zakończy karierę, to ma nadzieję, że "wykorzystamy" naszego najlepszego skoczka w promocji Polski, także w kontekście zbliżającej się prezydencji w Unii Europejskiej." Całość - +wiadomosci.onet.pl
 
Może się pochwalą jakimś jednym towarem Polskim znanym na całym świecie, może jakąś wybitną, mądrą reformą unikalną w skali świata, może praworządnością, może nauką, może kulturą, może wybitnymi mężami stanu. Nic z tych rzeczy, proszę państwa. Ludzie nieudolni, niczego nie są wstanie dobrego zrobić. A tym bardziej wrogowie Polski i Narodu Polskiego. Napisałem celowo przed społecznością jewrokołchozu, a nie jej działaczami kadrowymi. Bo ci się znają jak łyse konie, wiedzą o sobie wszystko. Wiedzą, że tam nie może być "byle kto", tylko wszystko z jednego sortu, jednego korzenia. Oczywiście w naszym Polskim pojeciu, ten sort, to odpad ludzki, poza gatunek. Dla którego w demokracji nie powinno być miejsca na najmniejszym stanowisku decyzyjnym.
Zobaczmy bliżej kim jest ta "wielka dama", wczoraj Danuta Młynarska, dzisiaj Danuta Huibner - komisarz. Starsi pamiętają co znaczy komisarz, aż ciarki chodzą po plecach. Jak pisałem, odpowiednie korzenie, działaczka na wszystkich frontach politycznie poprawnych. Budownicza komunizmu, budownicza pierestrojki, budownicza demonkracji, budownicza wreszcie kołchozu jewropejskiego. Czyli jest jak by w punkcie wyjścia, od kochłozu sovieckiego do kołchozu jewropejskiego. To ci sami budowniczowie i ten sam kołchoz. Ona dzisiaj szuka "towaru" rozpoznawalnego jako Polski. I co znalazła? Znalazła!? Ze znakiem zapytania, bo nie wie czy taki człowiek ambitny, wybitny, zdolny, znany sportowiec na cały świat, zgodzi się wystąpić w tej hucpie. Bo tym człowiekiem dzisiaj jest nie byle kto, całkiem inny sort, którego zna świat - to Adam Małysz. I to on reprezentował całym sobą Polskę i Polaków. Tylko tych Polaków prawdziwych, tylko Polskę prawdziwą. To za nim i z nim jeżdziła Polska z Polskimi flagami, z Orłami. A nie Polskę szczurów, złodzieji, agentów, TWu, pseudoautorytetów, pseudo ludzi. Hubner znalazła jeszcze dwie takie (w/g niej) twarze, to ; Papież i Wałęsa.
Ja jako Zenon Jaszczuk, kibic przez tyle lat wspaniałej kariery sportowej Adama Małysza, chcęgo zapamiętać go jako wybitnego Polaka w dziedzinie sportu.
Co zrobi Adam po zakonczeniu kariery (chyba w kwietniu w Zakopanem) z sobą i swoim nazwiskiem oraz dorobkiem, zależy od niego samego. A może od rodziny, znajomych, działaczy sportowych i partyjnych. Jeśli jest mi wolno jako kibicowi coś radzić panu Adamowi Małyszowi, to to właśnie robię. Gdy by nie on to nawet tego artykułu bym nie pisał, bo nie było by dla kogo.
Panie Adamie, nie daj się pan wciągnąć w rozgrywki tych małych, nikczemnych "ludzi". To nie jest towarzystwo dla pana, nie psuj pan sobie dobrego imienia i tak wielkiego dorobku życia, zdobytego ciężką zasłużoną pracą pana i wyrzeczeniami rodziny. Musi pan sobie zdawać sprawę, że udział w tym "psim" salonie to hańba nie zaszczyt.

Trochę historii "spiskowej"

Czy gdy by pani Danuta Hubner była patriotką Polski z krwi i kości, mogła by zostać komisarzem w kołchozie jewropejskim? Oczywiście, że nie. To jest funkcja dla ludzi specjalnych, wyselekcjonowanych. Kołchozy budują od rewolucji w Rosji. Budowniczowie muszą mieć jedynie słuszne korzenie i dorobek rodzinny zaakceptowany przez kołchozników naczelnych, budowniczych kołchozu jewropy.
Prosze się nie martwić, gwarancje rodzinne są pewne. Zabezpieczone napewno i na Kremlu. Bo oto dziadek i ojciec pani Danuty Hubner (z domu Młynarska)byli oprawcami komunistycznymi Polaków, tym samym Polski. Jak widzimy linia działalności ta sama - zniszczenie Polski i Polaków. To "wielcy" bojownicy komunistyczni, oprawcy UBecji w katowniach Niska.
Pani Danuta kontynujuje dorobek rodzinny. Oczywiście zapisuje sie do jedynie słusznej partii PZPR (wie co trzeba zrobić, aby zostać nikim i dobrze żyć). Działa 'uczciwie" w budowaniu komuny do 1987 roku. Wychodzi za mąż też za podobnego sobie Wojciecha Hubnera. Ten gdy tylko zostaje pierwszym sekretarzem
POP PZPR na SGPiSie przyznaje sobie i żonie stypendium słynnego Fulbrighta w USA (to musi byc kużnia kadr międzynarodówki). Czyli jak widzimy trzyma linię czerwoną, obecnie dla zmylenia goi przemalowaną na niebiesko. Pewnie trochę, a może nie, zepsuło dobry humor pani Danusi IPN. Bo oto od kilku lat kursują po Polsce wystawy oprawców Polaków z MO,UB,SB,NKWD. Oczywiście jest tam zdjęcie oprawcy dziadza Danusi- Józefa Młynarskiego i taty Danusi - Ryszarda Młynarskiego . Po więcej informacji odsyłam panstwa do google, np - +kokos.salon24.pl
Papieża przemilczę.
Wałęsa - już do dzisiaj chyba wszyscy poznaliśmy tego "autoryteta". Po niezniszczonych wszystkich dowodach, sam wresczcie przyznał się do SBeckiej kanalii. Szkoda pisania.
Oczywiście nikt nie musi mnie słuchać, nie mamy wpływu na większość spraw dziejących się na naszych oczach i uszach. Domyślam się, że to tylko pierwszy sygnał pani Danuty Hibner w stronę Małysza. Zapewne na oficjalne zakończenie kariery Małysza w kwietniu w Zakopanem zjedzie cała szulernia zainstalowana w Polsce. Przedstawiciele partii, premier, może prezydent i wiele innych szkodników. Siły życzę panie Adamie, abyś się nie dał wciągnąć za wszystkie pieniądze świata do szamba. Pozdrawiam 
 
Proszę o konkretne komenty. 

4811 odsłon średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Proszę o konkretne komenty. 
Piotr Świtecki, 2011.03.06 o 18:42
Proszę o konkretne komenty.

Zenon, najgorsze jest to, że nie po raz pierwszy po Twoim tekście w zasadzie nie ma co komentować.
Trochę niedobrze, bo we mnie budzą uczucie wkurzenia ale i bezradności.

Ja myślę, że bez sponsorów i działaczy p. Małysz nic by nie osiągnął. Więc to musztarda po obiedzie, teraz apelować o zdystansowanie i rezerwę. No, ale na jakiś drobny gest zawsze można mieć nadzieję - i nawet drobny gest, jeśli będzie, będzie o czymś świadczył.

A za jakiś czas - kto wie - może pan Małysz posłem zostanie, albo nawet europarlamentarzystą/komisarzem? ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Proszę o konkretne komenty. 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.06 o 18:58
Z pewnością będą chcieli się na nim wozić.
A co do posłowania... Żyjemy w kraju gdzie wystarczy wygrać Big Brata i już można być posłem...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Big Brata wystarczy wygrać, powiadasz...   
ratus, 2011.03.06 o 19:31
Są jeszcze lepsze niuńki. Głoszą oni, że wystarczy umieć oddychać, by zostać posłem
+www.jow.pl
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Big Brata wystarczy wygrać, powiadasz... 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.06 o 20:04
Na pewno potrzebna jest jedna sprawna łapka.
Do głosowania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Big Brata wystarczy wygrać, powiadasz... 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 20:09
ratus witaj.
Przeczytałem pierwszy tekst. Nic tam nie ma o oddychaniu. Musimy chyba zacząc od tego, że w Polsce nie ma polskiego sejmu. Głosowania to czysta fikcja. Programy partii to następna fikcja. Ostatnio gdzies czytałem, że facet zrobił sprawę w sądzie, chyba za nie wywiązanie się z kategorycznych obietnic przez Tuska o wyborach jednomandatowych. Już nie wiem czy sąd przyjął, czy nie tą sprawę. Wiem tylko, że kłamstwo wyborcze uzyskało poparcie prawne. Oszust wyborczy jest zgodny z prawem. To taka niby nowość. To pytam, kto i po co pójdzie na "wybory". No i w tym pierwszym linku wypowiedz Huibner, zrobimy wszystko , aby wybory wygrać. A nie dawno się śmieli z Łukaszenki, że u niego kilkudniowe wybory. Osz, szlag by to trafił.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Big Brata wystarczy wygrać, powiadasz... 
Jacek, 2011.03.06 o 20:33
To "tylko" jeden z z życiorysów "naszych " kochanych elit.A ile takich ludzi jest na wysokich(władnych) stanowiskach?Pytanie zasadnicze:kto tych ludzi tam umieścił?Czy rzeczywiście są tam oni z woli narodu?A kto się nas(większości) pytał o naszą wolę?Nóż się...Każdy Polak politykiem!-po raz drugi rzucam to hasło.Wszystkim musimy się interesować i wybierać co jest dla Polski i Polaków dobre,korzystne i budujące naszą przyszłość.Nie może być mowy -" co mnie to obchodzi,oni za nas zrobią to lepiej"Jeśli Polacy zorientują się, że tu na tym portalu dzieje się coś nowego, autentycznego,godnego uwagi to na pwewno będzie nas coraz więcej(podam link)Chciałbym też by każda opinia była konstruktywna,dawała konkretne rozwiązania i przybliżała nas do zwycięstwa i wyrwania się wreszcie spod tego jarzma upodlenia.Ja sie tyko dziwię,że do tej pory nie nie powstała jakaś idea ,ruch ogólnonarodowy,który by skupiał najlepszych ludzi(prawych,sumienia)i pociągnął do walki o Polskę.Przecież mamy (jeszcze)internet,jest możliwa wymiana myśli ,projektów,planów.Wg mnie należałoby najpierw ujawnić i odrzucić wszelkiej maści mącicieli ,dywersantów,kanalizatorów,którzy tylko niszczą i marnują zapał i szczere chęci narodu.Więc od dziś zdzierajmy kanaliom maski.Róbmy wreszcie coś!Pozdrowienia dla wszystkich!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Big Brata wystarczy wygrać, powiadasz... 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 21:03
Bolek witaj.
Jak raz w moim mniemaniu, w tym celu powstał nasz portal. W moim osobistym odczuciu oni wszyscy są tacy jak ten ród opisany po lebkach w art. gł. Pisałem o tym wiele razy, ostatnio, chyba w wersji humor, satyra "Wybory !! Wybory!!! Osz". Widzę, że jeszcze Mufti go trzyma w polecanych. Przeczytaj bedziesz wiedział o co chodzi. My o nich nie wiemy nic. Jak już gdzieś się urodził, często nigdzie, to z probówki abo w kapuście ktoś to znalazł. A co mówic o reszcie. Ich wszystkich koniec sznurka jest w lochach archiwalnych Kremla. Dlatego piszę, że ani dla jednego komunisty,pookrągłostolca nie ma miejsca w polityce. A i tak byśmy mieli zawszenie tzw śpiochami pobudzonymi w II czy III pokoleniu. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Bolek   
ratus, 2011.03.06 o 21:51
Witaj.
Mizerię naszych reprezentantów i prawa przez nich tworzonego widać tak dobitnie, że bardziej nie trzeba. Hasło "każdy Polak politykiem" popieram jako ze wszech miar słuszne. Jesteśmy prowincją UE i jeśli nie zaczniemy interesować się tym, co się z nami dzieje to wyginiemy jak mamuty. Tak jak Dawni Polacy, którzy ogłupieni demokracją lokalną i ubezwłasnowolnieni unią personalną z Berlinem polegli w bezprecedensowy sposób.

Ten portal jest nową jakością w przestrzeni określanej jako szeroko pojęta prawica. Piszę to jako wieloletni włóczykij po różnistych forach. Tu się dyskutuje bez piany (i mam nadzieję, że tak zostanie przy powiększeniu się grona) tak obficie toczonej w innych miejscach. Być może także stąd wyjdzie skuteczna inicjatywa, o której piszesz. Życie się toczy - zobaczymy.

Co do inicjatyw w przeszłości - była taka całkiem, całkiem... Lecz zabrakło 300 Sprawiedliwych, by mogło to przenieść się do realu. Trochę smutne, bo pod Termopilami znalazło się 300 gotowych zginąć, a w Polsce nie znalazło się 300 gotowych podpisać się pod gotowymi i rozsądnie zrobionymi ramami.
Zresztą - poczytaj(cie):
+www.prawica.net
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolek 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 22:11
ratus.
Mam nadzieję, że dopilnujemy dyskusji merytorycznej. Przykre to , ale prawdziwe, zostałem tzw cenzorem. Dzięki Bogu jeszcze ani razu nie widziałem powodu do ostateczności- czyli ingerencji. Ponieważ troche w życiu przeszedłem i doceniam wolność myśli i wyrazu przez ludzi dorosłych. Nie śmiałbym ingerować nawet w ostre, ale uzasadnione środki wyrazu. Nawet poparte jakimś tam przekleństwem. Spierajmy się o temat, wiedzę, a nie ubliżajmy internaucie, bo ma inne zdanie. Ja to tak widzę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zenku.   
ratus, 2011.03.06 o 22:16
Też tak to widzę.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zenku. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 22:26
ratus.
Miło to słyszeć. Bo potwierdzasz, że jeszcze nie zwariowałem :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolek 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.06 o 22:39
Miło ratusie ale to także dzięki Tobie. Każdy z nas dokłada cegiełkę.
Jest tak pewnie dlatego, że my jesteśmy prawdziwi i chcemy tego samego. Szczegóły, którymi się różnimy po "przetrawieniu" mogą jedynie łączyć a nie dzielić.
Wiele portali tzw. "prawicowych" powstaje z myślą by dzielić. I wychodzi im to całkiem nieźle.
Tutaj troll się nie utrzyma :)

Nie dalej jak godzinę temu "gwiazda" polskiej blogosfery, toyah, raczył nazwać mnie idiotą.
+toyah.nowyekran.pl

To są niestety standardy panujące obecnie.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Spirito   
ratus, 2011.03.06 o 23:06
Lubisz zaczepiać gamoni... Ale tu Cię rozumiem; gdy mijasz człeka z mózgiem w imadle i doktrynalnymi klapkami na oczach a na dodatek śpiewającego psalmy sztucznym bożkom, to noga sama układa się wolejem do gamoniowej sempiterny.

A tak nawiasem: kto to jest "Toyah"? Czy to nie jeden z "blogerów", którzy "drżącymi z emocyi ręcyma" przeszukują niusy by połknąwszy je zwymiotować publicznie zgodnie z wytycznymi idola?
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Spirito 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.06 o 23:09
No jak... Przecież to słynny Bloger Roku portalu Onet!

Buc i wodolejca. A ja mam do takich słabość... :D))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Słynny.   
ratus, 2011.03.06 o 23:24
Skoro tak mówisz...
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolek 
w.red, 2011.03.07 o 00:38
W moim przekonaniu Ratusie błąd tkwił u samych "podstaw". Partii określających się w najprzeróżniejszych odcieniach jest jak w korcu maku. Ale tak po prawdzie nie ma ani jednej w której nadrzędnym celem jest szeroko rozumiane dobro Kraju i zamieszkujących go ludzi. I nie jest tu najistotniejszym sprawa "poglądów": "lewych, prawych czy centrowych". Bo to rzecz drugorzędna. Najważniejsze jest "państwo" rozumiane jako "wspólnota wspólnot" (że tak powiem). Ta osnowa wokół której buduje się struktury zdrowej tkanki. Ten rdzeń to priorytet najwyższego rzędu wobec którego wszystko inne wydaje się być mało istotne. Bo tylko on umożliwia skupienie się na wypracowaniu wewnętrznego porozumienia wokół tego co dla istnienia i trwania społeczeństwa jest najistotniejsze. Życie, zdrowie, bezpieczeństwo, rodzina, tradycja, historia i kultura. Oraz to co dla przyszłości najważniejsze : edukacja, rozwój ekonomiczno gospodarczy (to tak w skrócie).
Wiem że o tym Wiesz i nie jest to niczym nowym ani dla Ciebie ani dla wielu z nas. Jednak zdaje się że dla innych to "czarna magia", gdyż zapomnieli o tym że każda ludzka wspólnota składa się z wielu składowych istnień o zróżnicowanych potrzebach, oczekiwaniach i poglądach. Gdzie jednak najistotniejszym jest "przeżyć" i "przetrwać".I generalnie to leżało u podstaw zaistnienia najmniejszych społeczności.
A że "państwo" to (powiedzmy) zbiór wspólnot, zatem u jego podstaw muszą być zasady umożliwiające realizację każdego z jej członków. Rzecz jasna na miarę możliwości i środków. Wspomniałeś że "co Polak to polityk". Można to rozciągnąć na wiele innych dziedzin. Ale właśnie to chyba jest bardzo cenne (choć usiłuje się wmówić ludziom że to ze wszech miar naganne) bo w zasadzie to umiejętność świadomego określania się i wyrażania swojego zdania. A to już ważny przyczynek do wspólnego dialogu i wypracowania kompromisów które mogą warunkować współistnienie. Zauważ jak świadomie i cynicznie jest to niszczone w najprzeróżniejszy sposób. By w efekcie doprowadzić do sytuacji w której ludzie przestają mieć zdolność do porozumiewania się bez "pośredników". Nie muszę chyba mówić kto i od jak długiego czasu dba o właśnie o to by jako "pośrednik" być zawsze niezbędnym. Oczywiście pobierając za to prowizję ;) Tymczasem staje się on zbędnym ogniwem w sytuacji gdy każdy człowiek dbając o własne dobro będzie potrafił zobaczyć takiego samego człowieka w drugim. I będzie miał świadomość że nie sposób zbudować własnego dobra na ignorowaniu dobra drugiego (nie mówię tu o wynaturzeniach i swoistych "schizach" tak dziś będących w modzie).
Wybacz jeśli jest to "mętne", ale jest tu taka mnogość problemów i wynikających z nich współzależności że wołowej skóry by nie starczyło, co dopiero komentarza do notki.

pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
W. red.   
ratus, 2011.03.07 o 20:43
Właśnie.
Błąd tkwił u samych podstaw. Szalenie naiwnym było przekonanie, że ludzi zorientowanych na wspólnotę oraz widzących dobro Polski w szacunku dla Tradycji i ciężkiej pracy - jest dużo i wystarczy zacząć, a lawina się potoczy... Niestety. To była inicjatywa altruistów (oczywiście pozornych, bo grających na pomyślność swych dzieci i wnuków) nie oczekujących od polityki wypłaty "tu i teraz". Życie pokazało, że - jak mówił potem p. Jakub Kachniarz - "zasady prawicowe nie schodzą". 95 procent Polaków myśli socjalistycznie i szlus. Ta inicjatywa była o tyle ciekawa, że odarła za złudzeń "ojców założycieli". Jest sporo znanych w prawostronnym necie postaci, choćby Jacek Jarecki, Mirek Kokoszkiewicz (kokos26), Piotr Obmiński (tiarius), Jakub Kachniarz, djans, Piotr Tomczyk (redaktor z Naszego Dziennika), Radek Kieryłowicz, Witold Kowalczyk. Kilku innych znanych też było, ale pod nickami bo "piastowali urzędy". Projekt konstytucji żywcem był chwycony od nie byle kogo, bo od Stacha Michalkiewicza; nie od Jurandów z Szikago :-))
Zresztą skład nie tajemnica (suwak ciapkę w dół):
+www.prawica.net
Niestety, niestety... Widocznie nie czas był.

Poza tym: też wiem że Ty wiesz. I pod tym co opisałeś podpisuję się bez mrugnięcia powieką.
To optymistyczne, że ludzie w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami i
różnymi trajektoriami życia zgadzają się bez dwóch zdań.
(tu wypadałoby wyrazić uznanie dla gospodarzy polacy.eu.org że tak ustawili kryteria zaproszeń, ale ja tam w cukrze nie robię...)
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W. red. 
w.red, 2011.03.07 o 23:49
Doskonale to ująłeś:

"..To była inicjatywa altruistów (oczywiście pozornych, bo grających na pomyślność swych dzieci i wnuków) nie oczekujących od polityki wypłaty "tu i teraz".."

Właśnie z takim przesłaniem usiłuję dotrzeć do kogo się da (i to bez względu na poglądy czy światopoglądy) bo tylko zrozumienie tej prostej prawdy umożliwi przetrwanie. Poza tym może nie tyle "nie czas" co najwyższy czas (o ile już nie jest ciut za późno). Może to i walka z wiatrakami ale wiem że ma to głęboki sens.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
W. red.   
ratus, 2011.03.09 o 00:13
Widzę, że przybywa kolejny sojusznik.

Czołem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: W. red. 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.09 o 18:42
A o kim mówisz, ratusie? :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Widzisz...   
ratus, 2011.03.09 o 22:37
Ja się długo przekonuję... :-))
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Proszę o konkretne komenty. 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 19:26
Mufti. Jarek.
Zapewne się domyślacie, że nie chciałem o tym pisać bezpośrednio. Powiem uczciwie, że bardzo, bardzo sie boję. Oby nie napisać, że więcej niż sie boję. Jednak może czas nas zaskoczy z tej dobrej strony. Powinien się trzymać sportu i unikać szambonurków. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyc autorytet Adama Małysza?! 
janekk, 2011.03.06 o 21:34
Zenon,
znakomity takst, ja też mam nadzieję ze Adam pokaże im środkowy palec.
Odwracają uwagę Polaków czym tylko się da i nie chodzi im o żadną promocję tylko o udawanie przed Polakami że coś dla Polski robią. Dla kogo oni pracują to każdy kto chce wiedzieć wie ale dobrze że przypomniałeś o pewnych faktach.
Jak ktoś mi mówi że Adam wiele zawdzięcza działaczom to jako żywo przypomina się komuna która wszystko dawała za darmo tyle że w zamian oczekiwała dyspozycyjności. Oby Adama nie chcieli gnoić w razie odmowy wspierania tej szajki. Ale tego co osiągął mu nie odbiorą.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyc autorytet Adama Małysza?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 21:42
janekk.
Zobaczymy jak to będzie. Jak to mówią; czy to gośc, czy skóra i kość. Pieniądze ma, może sobie spokojnie pracować w jakimś klubie, z młodzieżą itp. Jak zostanie "posłem" czy inną kukielką antypolaków, to ja już wysiadam. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyc autorytet Adama Małysza?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 21:59
Panie i Panowie. Znalazłem coś takiego w sieci-
-Kto ty jesteś? - Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek!
Jaki znak twój? - Fałsz, obłuda!
A w co wierzysz? w Tuska cuda!
Gdzie ty mieszkasz
? - W polskim grodzie!
W jakim kraju? - Gdzie powodzie!
Czy Kraj kochasz? - Jak pieniądze!
A w co wierzysz? - Że porządzę!
Czyli wygrać chcesz wybory? - Tak! Choć mam z tym problem spory! Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje!
Cóż byś zrobił zatem chętnie? - Zniszczył Jarka dokumentnie!transpet@sk.onet.pl, 2011-03-05 18:42
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyc autorytet Adama Małysza?! 
janekk, 2011.03.06 o 22:26
Zenon,
Już miałem pochwalić ten wierszyk ale to tylko bajka o Bronku i Jarku czyli w rodzinie.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyc autorytet Adama Małysza?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 22:36
janekk.
Bajka, bajką, ale prawdziwa. Ja wiem, że nie wszystkie zdania nam sie podobają, ale bierzemy te prawdziwe, a inne za burtę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyc autorytet Adama Małysza?! 
w.red, 2011.03.06 o 22:21
Jeśli niemożliwe jest uzyskanie autentycznego poparcia należy je sobie wykreować "śtucnie" (zgodnie z zasadami PR).I nie inaczej jest w tym przypadku.
Dziś żaden uczciwy człowiek nie podał by tym ludziom nawet ręki ani nie pozował do wspólnej fotografii. Szkoda, szkoda okrutna że w taki czy inny sposób wmanewrowano Małysza. Nie wiem co zostało dziś z tego skromnego i uczciwego człowieka jakim był kiedyś (mam nadzieją że został nim nadal). Nie oceniam go ani nie wydaję sądów. Jednak w tym konkretnym przypadku powinien powiedzieć zdecydowanie "Nie". Bo działanie w jakikolwiek sposób na rzecz zdrajców Narodu i Kraju jest po prostu zdradą. Inną rzeczą jest że, stan faktyczny przedstawiony przez "mendia" mógł wyglądać zupełnie inaczej, a całość zainscenizowano w odpowiadający zamówieniu sposób. I to wydaje mi się najbliższe prawdy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyc autorytet Adama Małysza?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 22:30
W.red.
Witaj."Dziś żaden uczciwy człowiek nie podał by tym ludziom nawet ręki ani nie pozował do wspólnej fotografii" - to chyba mówi wszystko. Gdzie są ludzie z tamtych lat? Sami kolaboranci i ....... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
witaj w.redny :) 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.03.06 o 23:00
Coś Cię długo nie widziałem.
Wszystko Ok.?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: witaj w.redny :) 
w.red, 2011.03.07 o 01:04
Nie piszę, ale czytam. A jest jak.. jak jest, oby nie było gorzej.

pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
W.red.   
ratus, 2011.03.06 o 23:49
Małysz ma ogromny kapitał zaufania, bo nie szmacił się podchodami do żadnej z opcji politycznych. Nie dawał się zaprząc medialnie do poparcia żadnego z rządów. Unikał miziania się z politykami i kaczo - donaldziej napierdalanki.
Może ten kapitał zdyskontować na wiele sposobów, a że chłopisko charakterne, to jestem dobrej myśli.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyc autorytet Adama Małysza?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 22:43
Panie i Panowie.
Obiło mi się o uszy jakieś lecie Fajdy. Szukam relacji na Onecie i cisza. Czy już te "autorytety" świętują w katakumbach. :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak zniszczyc autorytet Adama Małysza?! 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.23 o 13:12
ADAM nie idz w to bagno!!!
+wiadomosci.onet.pl
"Małysz ma prawo wypowiadać się o polityce"
Polowanie na Adama czas zacząć !!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Proponuję,   
ratus, 2011.03.23 o 13:23
żeby polowanie rozpoczął ktoś, kto ma więcej medali niż Małysz. Albo ktoś, dzięki komu częściej grano nasz hymn.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Proponuję, 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.23 o 14:16
ratus.
Ja mam wątpliwości, bo medale Małysza, są wypracowane przez niego solidną pracą. A jak wiesz mendaliści partyjni to inny sort, może po za sort, czyli odpad. Pamiętam jak sovieci zakładali medale na imprezy panstwowe. To niektórym brakowało miejsca na "marynarce". Ja bym nie ryzykował, bo Bydłoszewski może mieć z taczkę!!!Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑